Konföderációs kupa 2013

Archívum
Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 18., kedd 13:19

morientes írta:...
Mi mar csak az emlekeknek elunk :mrgreen: Lesz mit meselni az unokaknak.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8257
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 18., kedd 13:10

Olyan jó a Tahiti játékosok nyilatkozatait olvasni :)

„Nagyon boldog vagyok, hogy gólt szereztem, és csapattársaimmal együtt bekerültem a tahiti futballtörténelembe – emlékezett vissza a gólszerző Jonathan Tehau. – Amint bement a labda a kapuba, megszűnt körülöttem a világ, csak arra tudtam összpontosítani, hogy a többiekkel, a barátaimmal megadjuk a módját az ünneplésnek. Az eredmény és az öngólom? Azokat felejtsük el, jó?”

„A gólt Jonathan szerezte, de bizonyos értelemben mindannyian a kapuba találtunk. Vagy nem ez lenne a csapatsportok lényege? – tette fel a költői kérdést Mickaël Roche kapus, aki ezúttal nem lépett pályára. – Szeretnénk, ha a világ emlékezne majd a küzdőszellemünkre, az összetartásunkra és arra is, hogy kitettük a szívünket a pályára, egy pillanatra sem adtuk fel.”

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 18., kedd 12:59

szerk: morientes, szerintem a spanyolokat azért fikázzák többen (picit én is), mert egy minőségibb, veszélyesebb játékból lépett vissza szinte ugyan az keret egy sablonosra. De totál megértem, amit írsz, védd csak őket, ne hagyd magad az ilyenek ellen mint én :mrgreen:
Na ugye nmate,a brazilok meg ax22.-ek,az az aktuális ranglistán,de azért csak nem ejted őket emiatt... :mrgreen:
Amúgy meg ejteni egy csapatot,mer épp rossz passzba van,vagy épp nem tetszik a stílus,azt csak a sulytalan emberek csinálják :)
Nekem gyerek koromba Maradona volt az iste.,aztán utánna tett,amit tett,de nekem még mindig a legnagyobb...'86-ban egymaga nyerte meg szinte argentinanak a vb-t...
Aztàn a 90-es évekbe az olaszok,Baresi,Maldini,Bergomi,Donadoni,Vialli,Ravanelli,Manchini,Schilacci...mind nagy futballista volt,mégha sokra nem is vitték....
Aztán a spanyolok,talán az új élet,vagy mer rég Real szurker volta...vagy Raul miatt de mindegy is...asszem ahhoz öreg vagyok már hogy váltsak,ők már megmaradnak... :)
De a franciákkal sose szimpatizáltam,pedig usmerem őket mint a rosszpénzt...de az igaz hogy a '80-as években az a Giresse/Platini/Tigana kp világverő volt,és Zidane a valaha volt egyik legnagyobb... :taps:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 18., kedd 12:56

Ez most hogy jön ide? Én csak leírtam miért nincsenek köztük a nagy nevek
Te írtad.
Ő a neves játékosok nagyobb részét kihagyta, mert azok nem teszik teljesen oda magukat a válogatottban.
Ilyen hülyeséget, hogy lehet mondani? Megdolgoztak azért a pénzért ami ráadásul nem is kicsi. Csapat nagy részének nagy pénznek számít. A csapat több, mint fele kis csapatokban játszik
8 játékos játszik nigériai csapatban, a többi európában nagyrészt első osztályban. Ott pedig megkapják az évi több százezer eurós fizut. Az a 8 sem kiflire valót kap, abban biztos lehetsz. Ez amúgy sem a pénzről szólna, elmenni egy világversenyre válogatottal az dicsőség kellene legyen, nem beszélve arról, hogy jó teljesítmény esetén, felkeltenék a figyelmet és esélyük lenne nagyobb csapathoz szerződni a nyáron. De akinek a szaros 5000 eurója fontos az életében egy szar éhenkórász játékos lesz, semmi több.
Love football, hate antifa.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 18., kedd 12:39

realistahuni írta:Úgy látszik, akkor nem nézted a tegnapi meccset. Ezek aztán tényleg megtettek mindent a címeres mezért, kb 5 olyan helyzet volt, amikor ketten mentek a tahiti kapussal szemben, és egyszer le nem adták a társnak inkább kivezették a pályáról vagy elbotlottak a labdában. Értem, hogy ez csak sörmeccs volt ,de akkor is ezek a butáskodások tipikusan afrikai válogatottra jellemzőek, már bocsánat, hogy knézyskedem.
Ez most hogy jön ide? Én csak leírtam miért nincsenek köztük a nagy nevek
realistahuni írta:Aztán a másik dolog, hogy nem akartak kijönni a tornára, mert a szövetség tartozik nekik fejenként 5000 euróval, azzal is magukat minősítik. 5000 eurót még ezek a játékosok is az ingzsebből is elővesznek.
Ilyen hülyeséget, hogy lehet mondani? Megdolgoztak azért a pénzért ami ráadásul nem is kicsi. Csapat nagy részének nagy pénznek számít. A csapat több, mint fele kis csapatokban játszik

Nem tudom te mit szólnál mondjuk, ha a munkahelyeden 150 000ből nem kapnál meg 30 000et. Biztos nem az lenne az első gondolatod, hogy nem reklamálsz, mert annak a pénznek a hiánya nem fog tönkretenni

Knézy meg inkább saját magába nézzen mielőtt a nigériai játékosok viselkedését kritizálja

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 18., kedd 12:12

Ő a neves játékosok nagyobb részét kihagyta, mert azok nem teszik teljesen oda magukat a válogatottban.
Úgy látszik, akkor nem nézted a tegnapi meccset. Ezek aztán tényleg megtettek mindent a címeres mezért, kb 5 olyan helyzet volt, amikor ketten mentek a tahiti kapussal szemben, és egyszer le nem adták a társnak inkább kivezették a pályáról vagy elbotlottak a labdában. Értem, hogy ez csak sörmeccs volt ,de akkor is ezek a butáskodások tipikusan afrikai válogatottra jellemzőek, már bocsánat, hogy knézyskedem.

Aztán a másik dolog, hogy nem akartak kijönni a tornára, mert a szövetség tartozik nekik fejenként 5000 euróval, azzal is magukat minősítik. 5000 eurót még ezek a játékosok is az ingzsebből is elővesznek.
Love football, hate antifa.

Erti
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:41

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Erti » 2013. június 18., kedd 7:59

'shutterisland írta:egyébként hazafele gondolkoztam a fogadásom miatt, hogy kik lehetnek most a nigériai válogatottban, gondoltam, hogy a szpartakos robot, emenike tuti benne van, akkor odemwingie, yakubu, yobo, uche, taiwo, obinna meg ezek a régebbi arcok.
ehhez képest az ismerős nevű enyeama kapuson kívül csak mikelt és musát ismerem a mai csapatból.

azért mindig voltak nevek a nigériai csapatban, de ezek most eltűntek.
ez ilyen b csapat feeling most.

Ez nem B csapat, hanem a legjobb. Nigériában rájöttek, hogy az eddig út amit az afrikaiak követnek nem a legjobb. Nem ismert nevű Európában senkinek nem kellő edzőt neveztek ki hanem hanem egy hazait Stephen Keshit. Ő a neves játékosok nagyobb részét kihagyta, mert azok nem teszik teljesen oda magukat a válogatottban. Ennek meg is lett az eredménye, az Afrika-Kupán afrikaiakra nagyon ritkán jellemző szervezett, jó focival nyerték elég könnyedén a tornát
látom mindenki kiveszi a lényeget abban amit próbáltam leirni, bár galactocosban se csalódtam :D ...
Tehát akkor FRED szerinted Brazil válogatott szintű játékos? Akkor tegyék oda Hulkot és tegyék ki jobb szélre Lucast.
Igen brazil válogatott szintű, mert nincs nála jobb csatár. Hulk nem az. Tény nem egy Ronaldo, de attól még nem rossz játékos. Angolok, Franciák, Japánok ellen sem játszott rosszul

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 18., kedd 6:25

jó, én értem a lényegét, hogy nem kell rommá verni tahitit, és én sem tartom olyan húdefasza dolognak, hogy ha kitömik őket.

csak arra céloztam, hogy nagyon vékony mezsgyén tudnak mozogni.

ne rúgjanak nekik sokat, közben azért szórakoztassák is a közönséget, a szurkolóikat (tehát azért a támadófoci elvárt, főleg ilyen ellenfél ellen, a legtöbb ember szórakozás céljából nézi a meccset) de azért azzal se alázzák meg őket, hogy esernyőzgetnek vagy sarkalgatva háromszögelik ki őket.
éppen ezért nem lesz könnyű dolguk, hogy mindenkinek, és köztük neked is megfeleljen a hozzáállásuk, a góljaik száma, meg minden.

amúgy meg pont nem iniestáékból nézem ki, hogy vérszomjasan nekiesnek tahitinek, azt inkább suarezékből.
de összességében annyiból tökmindegy, hogy mivel a kvalitásbeli és mentális képességekben ég és föld a különbség tahiti és ezen két válogatott között, egy minimálisan koncentrált játékkal és győzni akarással is alsó hangon 5-nek kellene közötte lennie.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 17., hétfő 23:40

el sem tudom képzelni, mi menne itt a fórumon.
ha meg hátul passzolgatnak akkor majd jön a fél fórum hogy még tahiti ellen is hátul passzolgatnak pfeej.

Szóval a spanyol válogatott azt játsza amit a fórumon mondunk nekik, zsír. :mrgreen:

Amúgy adom amit Huni mond,csak csinálhatnák úgy, hogy a 7-8-at úgy osszák be, hogy ne az legyen, hogy fél óra alatt meglövik, aztán 60 percig gurigáznak.
Kiváncsi leszek. :hmmm:
Love football, hate antifa.

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 17., hétfő 23:34

legyenek emberek és ne feltétlenül csak profi sportolók. :) én nem azt mondtam, hogy 3-0 után piqué-ramos labdázgatást mutassanak be még 70 percen keresztül, csak nem sok értelmét látom annak, hogy 12 gólt lőjenek nekik.
meggyőzni nyilván nem akarok senkit, és lehet, hogy egyedül vagyok így, de ez nálam már a fair playről is szól, na. :)
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 17., hétfő 23:31

huni akkor mit szeretnél mit csináljanak?
egyértelmű hogyha kicsit is komolyan veszik akkor simán eljutnak ziccerig.
onnan meg nem várhatod el hogy kihagyják, az meg szerintem sokkal nagyobb parasztság ha 3-0nál elkezdenek kötényeket osztogatni meg ilyesmiket. ha meg hátul passzolgatnak akkor majd jön a fél fórum hogy még tahiti ellen is hátul passzolgatnak pfeej.

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 17., hétfő 23:29

shutter, lesarkítod, és éreztem, hogy ez lesz, bár gondoltam nem kell kifejtenem, hogy nem azt várom, hogy üres kapuval szemben 4 méterről lője mellé/fölé vagy passzolja hátra a kapusig. ha ziccer van, be kell verni, ez nem kérdés. 6-8 gól után nekem nem lenne szimpatikus, ha még 4-et csakazértis gurítanának. nem teljesen jó párhuzam meg példa, de jobb most nem jut eszembe: ha 22 éves fejjel adsz egy pofont egy 12 évesnek mert az kiszúrta a labdádat, azt mondom, oké, járt neki. de ha véresre vered, az már nem túl szép.
meg tudod csinálni, mindenki tudja, hogy képes vagy rá, de mégsem fogják feltétlenül megveregetni a vállad, hogy igen töki, kemény legény vagy. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Huni 2013. június 17., hétfő 23:31-kor.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 17., hétfő 23:15

___Samy___ írta:
pheco írta:Tahiti kezdőjébe van kettő Tehau nevű játékos és a padon is van két Tehau nevű játékos, ha ők mind rokonok akkor elég sokat elárul a csapatról :mrgreen:
vagy inkább arról, hogy mekkora hatalmas ország :mrgreen:

félreértés ne essék, rosszul fejeztem ki magam, nem a szégyenre gondoltam, mert egyáltalán nem szégyen teljesítményt hoztak le, még a végén még egy gólt szerezhettek volna, inkább a megalázóra gondoltam
mert azért 6 gól az csak 6 gól, de 3-1-nél még másképp festett a helyzet

de tetszik, hogy nem beszarva meg a buszt leparkolva jöttek ide, felvállalták a játékot, néha villogtak is :salute:
Erről eszembe jutott ez a cikk: http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... ad-2136063

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8399
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 17., hétfő 23:15

az egy dolog, hogy nem kell nekik essenek pl a spanyolok, de most ha játszi könnyedséggel fognak elmenni ziccerekig, akkor nem várhatod el, hogy mellre vegye az ötödiket is pedro vagy torres, és aztán gyorsba' kirabonázza szolidarításból bedobásra.
kiindulva abból, hogy ez a tartalékos nigériai csapat rúgott egy hatost, a spanyolok és uruguay őrlángon vernének egy nyolcast.
az meg már gondolom az alázás kategória, amiért harapsz. :mrgreen:

a másik meg az, hogy tegyük fel elraknak 4-et a spanyolok, majd a fair play szellemében visszavesznek, aztán csak elgurigázgatnak.
el sem tudom képzelni, mi menne itt a fórumon.
"ezek a szar spanyolok már tahiti ellen is a lagymatag tili-tolit nyomják, szánalmas, megyek hányni és aludni." :shutup:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára 'shutterisland 2013. június 17., hétfő 23:16-kor.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 17., hétfő 23:13

Azért remélem flegmán sem veszik őket, az legalább akkora bunkóság. De emberi lenne pl.a végén sorfalat állni és megtapsolni őket, szinte hétköznapi emberek, kb. épp ideestek erre konfkupára a melóból... szimpatikusak is.

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 17., hétfő 23:09

realistahuni írta:
spanyolok 9 ponttal, uruk 6tal mennek tovább.
Uru-Nigériára azért nem mondanám, hogy országos 1-es, benne van az x is. Akkor viszont elkezdenek darálni Suárezék.
az nyilván más eset. ha kell a gólkülönbség, és az utolsó fordulóban tudják, hogy minimum 8-cal kell nyerni, hogy meglegyen a második hely, akkor hajrá. így semmi bajom. csak az nem tetszene ha "fölöslegesen" aláznának. ez nálam már fair play kérdése. :)

na, de nem savazom már előre őket, majd ha lejátszották a meccseket és bunkóznak, akkor jövök :mrgreen: :lol:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 17., hétfő 23:00

spanyolok 9 ponttal, uruk 6tal mennek tovább.
Uru-Nigériára azért nem mondanám, hogy országos 1-es, benne van az x is. Akkor viszont elkezdenek darálni Suárezék.
Love football, hate antifa.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 17., hétfő 22:58

Huni írta:ha elkezdik az erejüket fitogtatni torresék meg suarezék, akkor bekaphatják a ló legnemesebb szervét.
feldobtad az estém. :mrgreen:

Egyébként egyetértek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 17., hétfő 22:53

pheco írta:Tahiti kezdőjébe van kettő Tehau nevű játékos és a padon is van két Tehau nevű játékos, ha ők mind rokonok akkor elég sokat elárul a csapatról :mrgreen:
vagy inkább arról, hogy mekkora hatalmas ország :mrgreen:

félreértés ne essék, rosszul fejeztem ki magam, nem a szégyenre gondoltam, mert egyáltalán nem szégyen teljesítményt hoztak le, még a végén még egy gólt szerezhettek volna, inkább a megalázóra gondoltam
mert azért 6 gól az csak 6 gól, de 3-1-nél még másképp festett a helyzet

de tetszik, hogy nem beszarva meg a buszt leparkolva jöttek ide, felvállalták a játékot, néha villogtak is :salute:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 17., hétfő 22:52

ebben a csoportban a gólkülönbség nem fog dönteni, ezt biztosra veszem. spanyolok 9 ponttal, uruk 6tal mennek tovább.
ha elkezdik az erejüket fitogtatni torresék meg suarezék, akkor bekaphatják a ló legnemesebb szervét.
pheco írta:Tahiti kezdőjébe van kettő Tehau nevű játékos és a padon is van két Tehau nevű játékos, ha ők mind rokonok akkor elég sokat elárul a csapatról :mrgreen:
3 testvér van asszem, a negyedik unokatesó.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég