Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 20:29

Benzema mai teljesítményénél szánalmasabb dolgot én futballpályán még életemben nem láttam,
Magas labda Pipita, leüssem? :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 7., szombat 20:28

volt írta:
csabi87 írta:Mourinho milyen taktikájának volt nagy szerepe a BL-re? :hmmm:

A BL döntőt meg nézzétek már vissza légyszi.
Pl a kontrák :)
Talán Mourinho találta fel a kontratámadást? :lol: :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 7., szombat 20:26

De tényleg aki elküldené Ancelottit, az kit hozna a helyére? Alig vannak már értelmes edzők. Mindenki mindenhol vagy megbukik, vagy megreked egy szinten, ami ide kevés lenne.

Én jelen pillanatban nem tudnék jobb edzőt mondani Ancelottinál, talán Klopp, függetlenül attól, hogy mi megy most ott Dortmundban, azért láthattuk mire képes egy teljesen átlagos kerettel (1-2 kiemelkedő játékossal). Lehet neki is környezetváltás tenne jót.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. március 7., szombat 20:26

Komolyan, örülök hogy ezeket mind végig olvastam...Rossz volt a kedvem a vereség miatt, de most egészen megmosolyogtattatok páran.
Az a kapott gól, egy nagyon szép akció eredménye volt. Sokkal bosszantóbb, hogy nem tudunk gólokat lőni...sőt 1 rohadt gólt sem tudunk lőni. Ma Illarra és CR szerintem igenis jó volt. Ronaldo sokszor állt vissza védekezni a fent maradt társak helyett. A füttyöt viszont én nem értem...ez az ellenfél szurkolóinak a szégyene! Engem egy ilyen szintű provokálás zavarna, nem is kicsit. Ennek ellenére jól tette a labdát és rendre beért a kapu elé...VISZONT AZOK A ROHADT BEADÁSOK...Bale nem való Madridba, de még csak a spanyol bajnokságba sem. Nyáron le kell cserélni, ha marad ugyan úgy nulla lesz a támadó játék.
CA...kései cserék...oké, de kit küldjön be? Khedirát? Csicsarítót? Védőt minek, gólt kell lőni...Jesé képtelen visszanyerni a formáját és ez nem fog változni ha nem játszik többet. Az egész taktika, ahogy a csapat feláll...nem passzol. Kroos teljesen elszürkült, egyre több a rossz megoldás. 433-ben nem megy, csak a beadások vannak, ívelgetések a semmibe. Meglássuk mi lesz ha Modric és James visszatér...ha ugyan ilyen siralmas lesz a helyzet akkor már joggal lehet CA távozását követelni...hát ha Zidane megoldja, és Perez rá jobban hallgatna az igazolásoknál.
Kövi meccs után fogunk sírni, mert játszani fognak azok akik veszélyben vannak, és szépen megy is majd a sárga legalább a felének.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 7., szombat 20:24

Benzema mai teljesítményénél szánalmasabb dolgot én futballpályán még életemben nem láttam, de Cé sem volt piskóta. Bale meg szokásos, vagyis egy időben kezdett már javulni de ma megint semmi...a kapufáért kár, bár nem érdemeltünk pontot.
Amúgy bajnokok leszünk ettől függetlenül is.
Én úgy emlékszem, hogy ott jól játszottunk ellenük, csak éppen semmi nem jött össze, semmi nem ment be. De emlékszem az utolsó 20-25 percben momentumuk nem volt, szinte már horzsolta a hátukat a háló, szóval az a Ramos gól bőven megérdemelt volt, szerencsére még éppen időben jött..
Hát meg a kupából sem 5-0-al vertük ki őket, azt csak képzelem.
Nem is értem miért reagáltok rá, szerintem tuti csak trollkodásból nyomatja az írásait és röhög mindenkin.
Azért butaságot ne írjál már
:lol: :mrgreen: I'd be so happy :mrgreen:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 7., szombat 20:24

hamesz és petiapesszimista azonos személyek egyébként??

Petit már régóta ismerhetjük ö a szezon elsö meccsén eldönti, hogy elbuktuk a szezont, majd végig károgja az egészet és ha véletlen megnyerjük akkor örül ö is, mi is senki le sem szarja a hülyeségeket. Ha meg nem megy a csapatnak akkor meg igaza van. :mrgreen:

Egyébként faxa fórumozási taktika, ami bevált a hosszú évek alatt. :agree:


De vagy egy új nick alatt térít, vagy lett egy tanítványa. :lol: :D

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 7., szombat 20:22

csabi87 írta:Mourinho milyen taktikájának volt nagy szerepe a BL-re? :hmmm:

A BL döntőt meg nézzétek már vissza légyszi.
Pl a kontrák :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 7., szombat 20:19

tucsoki írta:
nmate írta: Média, többek között. Ha kikapunk, tőlünk harsog a sajtó, egyből nekünk esnek, próbálnak minket darabokra szedni. Pl Mourinho ezekre ugrott, mondta a dumát a sajtóban, felvette a kakaskodást. Alul is maradt. Carlo faszagyerek, őt nem érdeklik, próbálja kizárni, jönnek az udvarias sablon nyilatkozatok, amikkel eltereli a médiát, hogy kevesebbet foglalkozzanak velünk.

Realnál mindig nagyítóval néznek, akármi van. Eddig 10/9 edző megbukik itt ezen a téren.
A Barcánál is van média, a Bayernnél is, stb. Ancelotti azért nem rutintalan szakember, ha tényleg a média nyomása miatt nem találjuk el a kaput 90 percen keresztül, akkor mindenki mondjon le. Legyen inkább faszagyerek akkor mikor szemmel láthatóan nem működő dolgokat erőltet. Persze nem én vagyok 3x-s BL győztes edző...
Igen, és tök mindegy ki az edző, úgy sem mehet be a pályára, hogy beverjük a helyzeteket, vagy normálisan adjunk be, vagy hozzunk szimplán jó döntést. Már pedig egy-egy meccsen ezek a holtpontok.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. március 7., szombat 20:19

hamesz írta:
Realista24 írta: Tudtad, hogy nem csak a döntőből állt a sorozat? Vagy a többi kiesett?
speciel csak az atmára gondoltam :) hogy ott se tudott velük ancelotti mit kezdeni ahogy most sem tud és sajnos már nem csak az Atmára igaz ez.
Ha Bale lerendezi azt a döntőt és berúgja a helyzeteit, akkor is ezz írnád?
Azért butaságot ne írjál már

Ancellotti szerintem nem érdemel védelmet. Ezt elrontotta. Van még 3 hónap, addig kérdőjeles, ezalatt kiderül majd, hogy maradni kell vagy nem

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 7., szombat 20:18

Játszottunk rosszul ebben a szezonban de most tényleg nagyon gyengén toltuk. 30ik percben golt kapva gondoltam na most ez jozanito pofon...de nem. A második félidőben már hatradolve szomorúan kedvtelenul neztem a szenvedesunket. Lehet hogy nem kellene sok a győzelemhez ahhoz hogy at lépjünk a saját arnyekunkon...de az már meccsek ota nincs velünk sem idegenben sem otthon!
Valahogy úgy vagyok hogy a csapat a sérültek visszatérésével szépen összeáll...cska akkor már a bajnokság reg el fog úszni a bl-ben ha nem lessz egy kis szerencsénk a negyeddöntő sorsolással akkor az is elmegy.
Es itt majd lehet sérültek sokaságárol beszélni de akkor is szomorú belegondolni hogy szezon elott biztam...az őszi produkció után már pezsgőt is nyitottam volna hogy idén a bajnokság lazán meglessz...igy tavaszra egy laza 70% barca simán kienekeli a bajnoki címeta a szankbol. Egy olyan évben amikor végre azt hittem domjnaljuk az ellenfeleket!
Mind1 az élet megy tovább. A keserűség után jobban ertelekjuk a sikert!
Hala Madrid!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 20:17

Sierra írta:
hamesz írta:Egyébként ott se tudott velük ancelotti mit kezdeni.
Én úgy emlékszem, hogy ott jól játszottunk ellenük, csak éppen semmi nem jött össze, semmi nem ment be. De emlékszem az utolsó 20-25 percben momentumuk nem volt, szinte már horzsolta a hátukat a háló, szóval az a Ramos gól bőven megérdemelt volt, szerencsére még éppen időben jött..
A blben is nagy szerepe volt Mou taktikajanak, nélküle nem nyertünk volna blt sem.
What??! :D
Hagyjad, szerintem hamesz nem is látta a BL döntő
:lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 7., szombat 20:17

VanillaSky írta:
Nézzétek meg a Chelseat, ott Mourinho dönti el ki jön és ki megy.
A portugál zseni hozta Khedirát, Özilt, Coentraot, Canalest, Altintopot, Leont. A csapatot átkeresztelhették volna valami gyémántbányának is.

Hahaha... :lol: :D :D

Mondjuk Bale sem lesz szebb történet, ha így folytatja. Mondjuk legalább neki volt egy megkerülös futásos gólja, annyi szépséget hozott..a többi még annyi örömöt sem adott nekünk. Ettöl menne a padra a walesi.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 7., szombat 20:17

Mourinho milyen taktikájának volt nagy szerepe a BL-re? :hmmm:

A BL döntőt meg nézzétek már vissza légyszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csabi87 2015. március 7., szombat 20:18-kor.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 7., szombat 20:16

realistahuni írta:Ancelottinak megvannak a faszságai idén, de nem lehet olyanokat padra tenni mint Bale és Ronaldo mert egyszerűen fentről beleszólnak ebbe. Az egész keret megszervezése, a játékpercek elosztása idén úgy szar ahogy van. Ebből a gödörből idén nem fogunk kilábalni már.

Igazából a Barcába is ugyan ez a helyzet, ha Messi meg Neymarról van szó, akkor játszatniuk kell, ha padra rakja őket LE, akkor fentről ugyan úgy beleszólnak.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 7., szombat 20:16

tucsoki írta:A Barcánál is van média, a Bayernnél is, stb. Ancelotti azért nem rutintalan szakember, ha tényleg a média nyomása miatt nem találjuk el a kaput 90 percen keresztül, akkor mindenki mondjon le. Legyen inkább faszagyerek akkor mikor szemmel láthatóan nem működő dolgokat erőltet.
Nem érted, nem ezt hangsúlyoztam. Vannak hibái, de spoiler alert: minden edzőnek vannak és lesznek is. Azt kell megtalálni, aki legjobban passzol ide, a hibáival együtt is. Ő most Ancelotti, tetszik vagy sem.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 7., szombat 20:15

hamesz írta:Egyébként ott se tudott velük ancelotti mit kezdeni.
Én úgy emlékszem, hogy ott jól játszottunk ellenük, csak éppen semmi nem jött össze, semmi nem ment be. De emlékszem az utolsó 20-25 percben momentumuk nem volt, szinte már horzsolta a hátukat a háló, szóval az a Ramos gól bőven megérdemelt volt, szerencsére még éppen időben jött..
A blben is nagy szerepe volt Mou taktikajanak, nélküle nem nyertünk volna blt sem.
What??! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2015. március 7., szombat 20:17-kor.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 7., szombat 20:15

cart írta:
volt írta: A blben is nagy szerepe volt Mou taktikajanak, nélküle nem nyertünk volna blt sem.
De vele sem :D
Vele sem, neki ugyanúgy megvoltak a hibái, hülyeségei Ami miatt nem jöTt össze

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62882
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 20:15

realistahuni írta:Ancelottinak megvannak a faszságai idén, de nem lehet olyanokat padra tenni mint Bale és Ronaldo mert egyszerűen fentről beleszólnak ebbe. Az egész keret megszervezése, a játékpercek elosztása idén úgy szar ahogy van. Ebből a gödörből idén nem fogunk kilábalni már.
És mi a megoldás?
Bale itt lesz, CR itt lesz. Más edzőnek is ugyanúgy fog akkor gondolom diktálni Pérez.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 7., szombat 20:14

Azért az a decima inkább Ramoson múlt meg az isteni szerencsén.
Hallod és Te vagy Madridista..de komolyan??

Hogy lehet ilyet egyáltalán leírni és az sem mentség ha valaki egy döglött kenguru szellemi szintjén lenne.

Még ha egy Barcás írna ilyet akkor elmagyaráznám, hogy a világ legerösebb versenyében végig menetelni és azt kiküzdeni az minden csak nem szerencse..

De egy állítólagos Madridstától ilyet olvasni az bántó és szánalmas dolog csak.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 7., szombat 20:14

nmate írta:
tucsoki írta:Konkrétan milyen nyomásra gondoltál?
Média, többek között. Ha kikapunk, tőlünk harsog a sajtó, egyből nekünk esnek, próbálnak minket darabokra szedni. Pl Mourinho ezekre ugrott, mondta a dumát a sajtóban, felvette a kakaskodást. Alul is maradt. Carlo faszagyerek, őt nem érdeklik, próbálja kizárni, jönnek az udvarias sablon nyilatkozatok, amikkel eltereli a médiát, hogy kevesebbet foglalkozzanak velünk.

Realnál mindig nagyítóval néznek, akármi van. Eddig 10/9 edző megbukik itt ezen a téren.
A Barcánál is van média, a Bayernnél is, stb. Ancelotti azért nem rutintalan szakember, ha tényleg a média nyomása miatt nem találjuk el a kaput 90 percen keresztül, akkor mindenki mondjon le. Legyen inkább faszagyerek akkor mikor szemmel láthatóan nem működő dolgokat erőltet. Persze nem én vagyok 3x-s BL győztes edző...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég