Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 7., szombat 20:53

hamesz írta:
Steve írta:hamesz és petiapesszimista azonos személyek egyébként??

Petit már régóta ismerhetjük ö a szezon elsö meccsén eldönti, hogy elbuktuk a szezont, majd végig károgja az egészet és ha véletlen megnyerjük akkor örül ö is, mi is senki le sem szarja a hülyeségeket. Ha meg nem megy a csapatnak akkor meg igaza van. :mrgreen:

Egyébként faxa fórumozási taktika, ami bevált a hosszú évek alatt. :agree:


De vagy egy új nick alatt térít, vagy lett egy tanítványa. :lol: :D
Én full optimista vagyok, de az a baj, hogy ez megy hónapok óta és egy icike picike halvány javulás sem látható, ha ez lett volna az első vagy a második vagy akár a harmadik meccsünk, ahol így játszunk nem érdekelne, mert benne van. De hónapok óta így játszunk és ez az aggasztó. Mindig reménykedtem, hogy csak egy hullámvölgy majd kijövünk belőle, de ez már hullámvölgynek is durva lenne.
Nézd megértelek, hogy dühít és engem is uannyira zavar ez a töketlen ívelgetös xar mint Téged.

Vannak szezonok amikor nem megy. Szerintem viszont volt a szezonban olyan idöszak, amikor jól ment, pörgött a csapat.

Modric diktálta a focinkat, James is lendített elég sokat és ment a többinek is. Volt egy Ramos aki mindig kiteszi a szívét is a csapatért, még ha nem is megy neki esetleg a játék akkor is.

Jelenleg lesérült egy rakat ember CR elöl egyedül hisztizik, csapkod és veszekszik. A többi meg szerencsétlenül a gatyába pisilve kétségbe esve ívelgetik Cr felé a labdát. Isco próbál egyedül focizni, de a 4 embert már nem tudja kicselezni és az elveszi...

Nagyjából így néz most ki a dolog.

Idénre az várható szerintem, hogy elvergödünk. Eseleg a visszatérök hoznak egy kis színt a dologba és vissza találunk a helyes útra. De nagyobb az esély, hogy semmit nem tudnak hozzá tenni, ékes példa a sérülés utáni Marcelo, hogy ne menjünk messzire. Jesét nem említem, mert ö elötte sem tett még le semmit, csak a pojája volt nagy végig, neki még megvan az esély hogy majd mutathasson valamit.

Viszont ami irritáló, hogy ha nem megy a csapatnak jönnek a károgók és rikácsolnak, edzöt butatnának, minden orábbi sikert elvennének, visszasírnak Mourinhotól kezdve Puskáson át mindenkit a múltból és leigazolnák a kirgizisztáni válogatott edzöjét, mert az megnyert 3 meccset egymás után.

Ilyen a szurkoló, hisztis és akaratos. De bemocskolni a korábbi sikereket senki nem teheti. Ahogy az is fölösleges lesz, hogy a visszatérö Modric,James, Ramos lesz a hibás, hogy nem hoztak megváltást, nem a többi szerencsétlenkedö. Mindig lesznek ilyen okos megmondó emberek, viszont ezek unalmasak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Steve 2015. március 7., szombat 20:54-kor.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 7., szombat 20:50

Nem olvastam vissza, de Realista hsz-éből ítélve azért megint megy az Ancelottizás.. Rohadtul nem tehet róla szerintem, hogy nincs a padon értelmes arc. Arról sem tehet, hogy Isco nem érti meg, hogy 1 csel után utolérik őt és passzolni kéne, nem dédelgetni a labdát. Bale-ről mit írjak? Nevetséges az egész. Ronaldo ma azért csak csak megnyerte a párharcait, tette a labdát. Benzema megint mint egy kis töketlen óvodás, Kroos pontatlan, lassú volt Illarraval együtt. A Bilbao szépen tette a labdát a szélen, nevetséges simán játszották le a széleket néha, mondjuk utána nem nagyon voltak veszélyesek, de a góljuk után ez bőven elég volt.

James visszatér, többet nálam Bale nem játszana az biztos, amíg ekkora arca van és csak mutogat, nem küzd. Illarra helyett meg természetesen Modric és akkor még talán kilehet hozni valamit ebből az évből. Én mindig optimista vagyok, szóval engem nem ér el a világvége hangulat, amíg matematikai esély van, de változtatni kell.. Nyáron meg passzoljuk el a Wales-it, az sem érdekel, ha utána 5 éven keresztül a PL legjobbja lesz, de többet nem akarom látni játszani.

De Ancelottihoz visszatérve.. Mégis kihez nyúljon? Jeséhez, akinek szája van, de a foci az nem megy neki? Borsócskához? L. Silvához? Ezek közül senki nem fogja megváltani a világot... A védőkről nem is beszélve. Szóval lehet itt sírni, hogy nem cserél Ancelotti, de tuti én sem hoznék előbb senkit ezekből a játékosokból.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 7., szombat 20:50

Most tényleg lehet, hogy a fáradtság ennyire rossz hatással van a csapatra? Mert egyetlen egy ember (tudom, Modric de) esett ki hosszabb időre, mindenki más ott volt/van a pályán azóta is, és mégsem működik semmi. Akkor most ez a valódi Real Madrid, vagy az őszi? Vagy most mi van? :mrgreen: :mrgreen:
Természetesen az őszi :D

Ment a 442 kp-n az Isco,Kroos,Modric,James négyessel Bale meg táppénzen. Modric megsérült, Bale visszajött, Kroos elkészült az erejével, James is lesérült.
Ez elég szánalmas :D
Cr nem csinált semmit, nem tudom, te mit láttál. Nem érted a füttyöt? Kiviszek egy Ronaldo képet az utcára, leteszem a földre, bemegyek a szobába, 1-2 perc múlva már a kutyák rágják. Én azokat nem értem, akik nem fütyülik, undorító egy ember, 0 szimpátia, akik egy ilyen emberrel tudnak szimpatizálni azok sem külömbek tőle. A real mai teljesítménye után egyik játékos sem idevaló. Imádom a Realt, de Ronaldo mint mindig, most is kiidegelt. Jobbakat! Hala Madrid.
Ez ám a belépő egy tippre roppant rövid pályafutáshoz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 20:49

Mike írta:
banderas írta:A klub vébé óta nagy a mellény, nuku alázat, hiszti annál több
és ezt az edzőnk tudni kéne kezelni. Továbbá tudni kéne motiválni, felismerni ha vki hulla, változtatni azon ami nem megy.
De nincs kivel, mivel. James és Modric hiányát nem tudja kezelni az öreg, de senki nem tudná. Talán Mourinho egy 1-5-5-0-ás felállással.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 7., szombat 20:48

banderas írta:A klub vébé óta nagy a mellény, nuku alázat, hiszti annál több
és ezt az edzőnk tudni kéne kezelni. Továbbá tudni kéne motiválni, felismerni ha vki hulla, változtatni azon ami nem megy.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 7., szombat 20:47

Nehéz volt a döntés ami a szavazást illeti... :lol: Az igazság az, hogy annyira szar napom volt, hogy éreztem, hogy már csak ez Hiányzik belőle... Kínomba már csak röhögök a meccsen. Jellemzést nagyon nem is akarok írni. Hetek óta egy kalap kaka a játékunk. Ez a gyümölcse. Temetni viszont még nem fogok semmit. Az egyetlen dolog amit ki tudok emelni az a Kroos csere :lol: na jó meg talán Bale kapufája.

banderas
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 14:51
Kedvenc játékosaid: Guti, Ronaldo, Ronaldinho, Seedorf
Kedvenc csapatod: Fradi, RM

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: banderas » 2015. március 7., szombat 20:45

mindenki más ott volt/van a pályán azóta is, és mégsem működik semmi. Akkor most ez a valódi Real Madrid, vagy az őszi? Vagy most mi van? :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
A klub vébé óta nagy a mellény, nuku alázat, hiszti annál több

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. március 7., szombat 20:44

Ez elég szánalmas :D
Cr nem csinált semmit, nem tudom, te mit láttál. Nem érted a füttyöt? Kiviszek egy Ronaldo képet az utcára, leteszem a földre, bemegyek a szobába, 1-2 perc múlva már a kutyák rágják. Én azokat nem értem, akik nem fütyülik, undorító egy ember, 0 szimpátia, akik egy ilyen emberrel tudnak szimpatizálni azok sem külömbek tőle. A real mai teljesítménye után egyik játékos sem idevaló.
Az a szerencse, hogy ez viszont nem szánalmas.. atya ég.. :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 20:44

Na vajon te ki vagy valójában? :hmmm:
De hogy hosszú életű nem leszel itt, azt már most garantálom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ForLäger
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015. március 7., szombat 20:35
Kedvenc játékosaid: Pepe
Kedvenc csapatod: Rael Mdrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ForLäger » 2015. március 7., szombat 20:42

wZoLee7 írta:Komolyan, örülök hogy ezeket mind végig olvastam...Rossz volt a kedvem a vereség miatt, de most egészen megmosolyogtattatok páran.
Az a kapott gól, egy nagyon szép akció eredménye volt. Sokkal bosszantóbb, hogy nem tudunk gólokat lőni...sőt 1 rohadt gólt sem tudunk lőni. Ma Illarra és CR szerintem igenis jó volt. Ronaldo sokszor állt vissza védekezni a fent maradt társak helyett. A füttyöt viszont én nem értem...ez az ellenfél szurkolóinak a szégyene! Engem egy ilyen szintű provokálás zavarna, nem is kicsit. Ennek ellenére jól tette a labdát és rendre beért a kapu elé...VISZONT AZOK A ROHADT BEADÁSOK...Bale nem való Madridba, de még csak a spanyol bajnokságba sem. Nyáron le kell cserélni, ha marad ugyan úgy nulla lesz a támadó játék.
CA...kései cserék...oké, de kit küldjön be? Khedirát? Csicsarítót? Védőt minek, gólt kell lőni...Jesé képtelen visszanyerni a formáját és ez nem fog változni ha nem játszik többet. Az egész taktika, ahogy a csapat feláll...nem passzol. Kroos teljesen elszürkült, egyre több a rossz megoldás. 433-ben nem megy, csak a beadások vannak, ívelgetések a semmibe. Meglássuk mi lesz ha Modric és James visszatér...ha ugyan ilyen siralmas lesz a helyzet akkor már joggal lehet CA távozását követelni...hát ha Zidane megoldja, és Perez rá jobban hallgatna az igazolásoknál.
Kövi meccs után fogunk sírni, mert játszani fognak azok akik veszélyben vannak, és szépen megy is majd a sárga legalább a felének.
Ez elég szánalmas :D
Cr nem csinált semmit, nem tudom, te mit láttál. Nem érted a füttyöt? Kiviszek egy Ronaldo képet az utcára, leteszem a földre, bemegyek a szobába, 1-2 perc múlva már a kutyák rágják. Én azokat nem értem, akik nem fütyülik, undorító egy ember, 0 szimpátia, akik egy ilyen emberrel tudnak szimpatizálni azok sem külömbek tőle. A real mai teljesítménye után egyik játékos sem idevaló. Imádom a Realt, de Ronaldo mint mindig, most is kiidegelt. Jobbakat! Hala Madrid.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. március 7., szombat 20:42

a sárga lapokkal elég rosszul állunk, a fél csapatnak ülnie kéne a padon, ilyen játék mellett, necces

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 7., szombat 20:40

csabi87 írta:Akkor az ősszel mirt értették azt hogy mit akar játszatni velük?Miért mennt minden tökéletesen?
Mert ha nem értik akkor az ősszel sem kellett volna érteniük elméletileg.
Szerintem. :roll:
Ez a másik fele. Ősszel nagyon jól együtt dolgozott a csapat meg az edző. Tényleg, majdnem hogy tökéletes meccseket hoztunk le.
Most tényleg lehet, hogy a fáradtság ennyire rossz hatással van a csapatra? Mert egyetlen egy ember (tudom, Modric de) esett ki hosszabb időre, mindenki más ott volt/van a pályán azóta is, és mégsem működik semmi. Akkor most ez a valódi Real Madrid, vagy az őszi? Vagy most mi van? :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62844
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 7., szombat 20:40

Nincs kedvem visszakeresni a hozzászólásaid hamesz, de te minden vagy, csak nem optimista. Ha nyerünk akkor all in, ha kikapunk, akkor Carlo takarodj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 7., szombat 20:38

Steve írta:hamesz és petiapesszimista azonos személyek egyébként??

Petit már régóta ismerhetjük ö a szezon elsö meccsén eldönti, hogy elbuktuk a szezont, majd végig károgja az egészet és ha véletlen megnyerjük akkor örül ö is, mi is senki le sem szarja a hülyeségeket. Ha meg nem megy a csapatnak akkor meg igaza van. :mrgreen:

Egyébként faxa fórumozási taktika, ami bevált a hosszú évek alatt. :agree:


De vagy egy új nick alatt térít, vagy lett egy tanítványa. :lol: :D
Én full optimista vagyok, de az a baj, hogy ez megy hónapok óta és egy icike picike halvány javulás sem látható, ha ez lett volna az első vagy a második vagy akár a harmadik meccsünk, ahol így játszunk nem érdekelne, mert benne van. De hónapok óta így játszunk és ez az aggasztó. Mindig reménykedtem, hogy csak egy hullámvölgy majd kijövünk belőle, de ez már hullámvölgynek is durva lenne.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. március 7., szombat 20:37

Akkor az ősszel mirt értették azt hogy mit akar játszatni velük?Miért mennt minden tökéletesen?
Mert ha nem értik akkor az ősszel sem kellett volna érteniük elméletileg.
Szerintem. :roll:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 7., szombat 20:36

volt írta: Miért kell kiforgatni az ember szavait? Ő gyakorolta ezt be a csapattal.
Nem akarom kiforgatni, csak nem értem mit akarsz ezzel mondani, hogy Mourinho taktikájának is sok köze volt a BL győzelemhez. Mégis mi köze lett volna hozzá? Azt, hogy ő gyakorolta be a csapattal a kontrát? Szerintem előtte is tudott kontrázni a csapat. Persze Mourinhoval istenek voltunk ebben ez igaz, de nem hinném, hogy bármi köze lett volna ennek a BL győzelemhez. Pláne, hogy azóta mióta José lelépett kb nem tudunk értelmes kontratámadást végigvinni.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. március 7., szombat 20:34

A Real Madirdra nyomtam, mert abban Carlo is benne van.. :mrgreen:

Más mosolyogtató dolog ma nem volt..

Kicsit én is visszatérnék Mourinhohoz, de csak annyiban, hogy említem a nevét..tehát.

Eddig, mármint 2015-ben kicsit olyan szétesett nekem a csapat, mint a Mourinho féle "korszakot" megelőzően.

Nincs szervezettség, nincs ki összekösse a védőket a támadókkal. Mindenki egyénieskedik, nem folyik a labda. Mindent erőből akarnak megoldani, nem pedig okosan. Ehhez jön Ancelotti hülyesége, hogy nem ismeri fel, hogy mit kéne tenni. Ha ekkora a trutyi a játék, akkor inkább álljunk vissza, kezdjük elölről. Ne kapjunk gólt, aztán lehet folytatni minden mással. Kicsit azt érzem, hogy a játékosok sem tudják, hogy mit akarnak játszani, vagy mit akarnak velük játszatni.. Isco sokszor hátrébb van, mint Marcelo .. Üres a középpálya.. A mai meccsen is többször lehetett látni, hogy Pepék hátul passzolgatnak, elöl meg egy sorban a BBC a védőkön, plusz még Marcelo, vagy Carvajal.. Kroos és Illara nem értik egymást.. Ezek a dolgok nálam edzői hiba kategória.. Egész évben nem láttunk Kroos cserét. Ma lehozza, amikor kéne egy értelmes ember a kp-ra, ha 4-0ra megyünk tuti fennmarad... Ezeket a dolgokat nem értem, ami mondjuk nekem nem baj. A baj az, hogy szerintem ők sem értik.

De, mint ahogyan azt már idén 124742147x hallottuk: "A bajnokság csak az utolsó fordulóban dől el."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 7., szombat 20:33

Realista24 írta:
Benzema mai teljesítményénél szánalmasabb dolgot én futballpályán még életemben nem láttam,
Magas labda Pipita, leüssem? :lol:
Leütöm én :mrgreen: Real-Lyon, Higuaín :mrgreen:

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 7., szombat 20:33

Na hogy egy kis optimizmust is vigyek a beszélgetésbe én még mindig úgy érzem, hogy a Bajnokság meglesz, mert a Barcánál is fog még döcögni a szekér.
A BL-be meg elődöntő meglesz, onnan meg már orosz rulett.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2015. március 7., szombat 20:33-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: volt » 2015. március 7., szombat 20:31

Sierra írta: Talán Mourinho találta fel a kontratámadást? :lol: :lol:
Miért kell kiforgatni az ember szavait? Ő gyakorolta ezt be a csapattal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 127 regisztrált és 0 vendég