Martin Ødegaard - 21

Archívum
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27246
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. március 10., kedd 16:48

Jól megszívta azzal, hogy szarul megy a csapatnak... oda a rekord, és az, hogy lássuk a nagyoknál. :-(
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 6., péntek 15:41

akkor majd holnap. :shifty:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 6., péntek 15:40

Kedden nem lesz keretben, Modricra fókuszál a mester.
Odegaard: "He's doing well, training with Castilla and showing quality and good personality very little that is here ago I do not think it is on the list Tuesday because we incorporate Modric..".
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 5., csütörtök 14:52

én úgy vettem észre, h kb csak akkor nem edz a nagyokkal, amikor az aktuális meccs előtti utolsó edzés van. Gondolom olyankor egyrészt "felesleges" ha úgysincs nevezve, másrészt a Castillával is kell készülnie a meccsekre, elvégre ott játszik.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 14:26

Kerlon írta:Amúgy róla nincs semmi információ, hogy jól dolgozik a nagyok között vagy valami? Már több, mint egy hónapja itt van, szóval Ancelottiékban már csak kialakult valami vélemény róla.
Sokszor edz a nagyokkal, ahogy nézem most minden nap a nagyokkal edzett eddig, szerintem a Schalke ellen padon lesz és ha az eredmény engedi, akkor debütálni fog.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 14:20

Amúgy róla nincs semmi információ, hogy jól dolgozik a nagyok között vagy valami? Már több, mint egy hónapja itt van, szóval Ancelottiékban már csak kialakult valami vélemény róla.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 3., kedd 17:59

4-3-3-ban egyébként szerintem Benzema alternatívája lenne nálam, amolyan Messis szerepkörben.
Ha marad ez, akkor ezt nevelném bele, mert nekem tényleg tiszta Messi és Ő is középen lett az igazi. Nem mintha a jobb szélen kutyaütő lett volna. 4-4-2-ben abszolút nem tudom elképzelni, 4-2-3-1-ben meg tkp-t kell vele nyomatni.
Nagyobb pénzben merek rá fogadni, hogy a jövő nagy sztárja lesz, remélem nálunk teljesedik ki.
Utoljára Neymar és Hazard futott be ennyire fiatalon, hogy mindenki róluk beszélt, hát ha egy olyan szintet elér, akkor már nyert ügyünk van. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 2., hétfő 15:58

Messi pl. azért debütált 17 évesen,
Ráadásul az 17 év és 100 valahány naposan. Tehát a norvég gyerek esetében az majd jövő április tájájn lesz esedékes.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 2., hétfő 15:55

Messi pl. azért debütált 17 évesen, mert a Barcába kerülésétől kezdve az összes korosztályos csapatot amiben játszott végigsz@rta gólokkal. Odegaard azért teljesen más tészta, el lehet játszani a gondolattal, de egyelőre ne hasonlítsuk se Messi-hez, se CR-hez.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 2., hétfő 15:46

Géci írta:Legutóbbi meccsen a jobboson mozgott, de neki a pálya közepe való szerintem, mert nagyon jól lát a pályán, és jól bontja meg a védelmet.
A jobbos nem rossz ötlet,ügyesen driblizik,bokájánál a labda,abból lehet valami,de csatár mögött ne erőltessék,még ha az is megy neki,mert akkor nálunk nem lesz helye,és James2.0 lesz..
16 éves,gyakoroltassanak be vele olyan posztot amin tudunk rászámítani,és nem kell megváltoztatni a rendszert miatta amiben játszunk,ugyanis ez nem fog bekövetkezni.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 2., hétfő 15:44

Legutóbbi meccsen a jobboson mozgott, de neki a pálya közepe való szerintem, mert nagyon jól lát a pályán, és jól bontja meg a védelmet.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 2., hétfő 15:41

Géci írta:Én arra céloztam, hogy simán be lehet néha dobni a felnőtbe, és meg lehetne nézni, hogy itt mit produkál. Messi sem volt alap kezdő egyből... Nyári felkészülés a nagyokkal, és jövőre padról beszállna párszor, vagy akár kaphat pár ilyen szolid meccset. Fel lehet ezt értelmesen építeni... :roll:
Ezzel egyetértek,addig is fönt edz,a felkészülésből kiderül hogy mit tud.
Csak arra vagyok kíváncsi hogy mit is játszat vele Zidane,mert kurvára remélem hogy nem TKP-t ami a felnőttbe nincs,hanem úgy hogy ha fölkerül,akkor nem kell helyet keresni neki a rendszerbe hanem ismerős lesz neki.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 2., hétfő 15:40

Én arra céloztam, hogy simán be lehet néha dobni a felnőtbe, és meg lehetne nézni, hogy itt mit produkál. Messi sem volt alap kezdő egyből... Nyári felkészülés a nagyokkal, és jövőre padról beszállna párszor, vagy akár kaphat pár ilyen szolid meccset. Fel lehet ezt értelmesen építeni... :roll:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 2., hétfő 15:36

egyrészt általánosságban írta, másrészt azért volt már pár játékos aki 16 évesen nem balatonszárszó szintű csapatban játszott...
de nem is kell messze menni, Odegaard 15 évesen a norvég címvédő egyik legjobbja volt.


ezzel nem azt mondom hogy már most kezdőben a helye, de az h valaki még tini, nem jelent semmit, ha kiemelkedően tehetséges
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: miro » 2015. március 2., hétfő 15:36

Mike írta:
tucsoki írta:Aki szerint egy 16 évesnek - legyen az bármekkora tehetség - felnőtt csapatban a helye, az valószínűleg életében nem járt még egy futballpálya közelében sem. Kész röhej.
szerintem ezt gondold át azér...
Pedig teljesen igaza van.

Géci írta:Messi 17 évesen mutatkozott be a felnőtt csapatban, ha jól rémlik. Ki lehet javítani ha tévedek... :hmmm:

Elhiszem hogy mindenki várja a wonderkidet mert nálunk játszik,viszont csak óvatosan.Bármiféle Messizéssel..Ha a Bayernt választja akkor mindenki rajtuk röhögne hogy harmad osztályba játszik a gyerek.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára miro 2015. március 2., hétfő 15:37-kor.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. március 2., hétfő 15:31

szerintem ezt gondold át azér...
Mit kéne ezen átgondolni? Márha a fórum nevének megfelelő csapatról beszélünk? Általánosságban persze egy Balatonszárszó felnőttben akár elfutkoshat egy 16 éves, de aki komolyan gondolja, hogy egy Real Madridban lényegi szerepet játszhatna annál tényleg szalajt a biciklilánc.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 2., hétfő 15:31

Messi 17 évesen mutatkozott be a felnőtt csapatban, ha jól rémlik. Ki lehet javítani ha tévedek... :hmmm:

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. március 2., hétfő 15:27

tucsoki írta:Aki szerint egy 16 évesnek - legyen az bármekkora tehetség - felnőtt csapatban a helye, az valószínűleg életében nem járt még egy futballpálya közelében sem. Kész röhej.
szerintem ezt gondold át azér...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. március 2., hétfő 15:27

Csak divat utálni Bale-t egy ideje, nincs semmi egyéb látnivaló itt :). Mondjuk egy jó ideig rá is szolgált a wales-i, de monstanában már tényleg javuló tendencia látható nála. A tegnapi meccsen sem volt akkora nulla, mint amilyennek 1-2 ember leírja, mert azért nem egy bokaficamos megye 3 szint az ürge.
Martinnál maradva: elhiszem hogy csodagyerek, de azért a norvég bajnokság meg a Castilla egy cseppet eltér követelményben az elsőosztálytól, azért Carlot sem ejtették a feje tetejére, nyilván azért nem játszatja a srácot, mert még nem áll készen rá. Majd a következő szezonban szerintem már reálisabb esélye lesz valamennyi játékpercet kapni. Mellesleg ez Martinnak is csak jó, kisebb az esélye így, hogy a fejébe száll majd a dolog.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Martin Ødegaard - 16

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 2., hétfő 15:15

Aki szerint egy 16 évesnek - legyen az bármekkora tehetség - felnőtt csapatban a helye, az valószínűleg életében nem járt még egy futballpálya közelében sem. Kész röhej.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég