Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 8:54

Amúgy visszatérve a Bayernerhez, Guardiola is rohadt bátor ember és jellem. Zlatannak abban biztosan igaza van, hogy egy besz*ri alak. Most is odamegy egy Bayernhez, akikhez szinte hozzá sem kell nyúlnia, olyan csapat már most, hogy minden esélye megvan rá, hogy uralja európát és a világot, ráadásul a posztokra is van olyan alapanyaga, mint a Barcánál. A kapuban egy Neuer(ez +), van egy Dani Alvese, Lahm személyében, van egy Buszkecce, javi Martinez személyében, van egy Xavija, Svejni személyében, Van egy Iniestája, Ribery személyében, van egy Pedroja, Robben személyében, aki ugyanúgy szlalomozik és lövi ki ütemtelenül a hosszút, vagy a rövidet, mint Messi. (kevesen tudják olyan hatékonyak, mint ők) Van egy Piqueje, Boateng személyében, lesz egy Villája, Muller személyében, ezen kívül lesz neki 2? ( ha gomez marad) olyan csatárja, akiknek még az állkapcsukról is bepattan a labda a hálóba. Ráadásul, lesz neki, egy tehetséges Kroos, Dante, Shaqiri(aki úgy néz ki, mint egy bulldog, eszméletlen fizikuma van és rettentő gyors, lehidalok tőle), mondjuk Tello személyében, ott van még Alaba, mondjuk Alba helyett. Van még Rafinha stb....és ez csak a jelenlegi "krém". Már most akkora respectje van a Bajoroknál, hogy egy szavába kerül és adnak a zsebébe 200m eurót, hogy vegyél akit akarsz.

Szóval, ismételten Eszméletlen kerettel dolgozhat és benyalhatja a média újabb hosszú évekre. Nem lesz nehéz dolga megint!!! De rühellem ezt a sunyi embert. Miért nem megy egy Porto-oz és tessék, nyerjen BL-t. Ugye, hogy nem mersz középcsapatból Top-ot csinálni barátocskám?! Szeretem és szerettem a Bayernt eddig, de ez nyártól megváltozik, és a Barcán kívül ők lesznek számomra a ****** az edzőjük miatt. Őszintén és szívből kívánom neki, hogy bukjon be!
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. április 23., kedd 8:40

Nah üdv az új oldalon is! Mennyire más reklámok nélkül! Már olvasom jó pár napja csak lusta voltam regelni.

Ez a Götzés hír elszomorít. Teljesen reálisnak tűnik sajnos, nagyon is illik Guardiola filozófiájába. Robben amugy is kuka, kell helyette egy ember.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 23., kedd 8:39

Eszter
A Német védőt simán viheti a Barca,szerintem.
Írtam már egyszer,hogy a Csatár+Védő eladásából szép kis pénzt lehetne nyerni.
Szerintem így lesz.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 23., kedd 8:33

BBeno írta:Én még egy valamiben reménykedem a nyáron, hogy Hummels maradjon a pi..áján. nehogymár katalóniába igazoljon mert mocsok nagy védő.
Ezt nem hiszem. Szerintem amíg Klopp marad, addig a csapatot sem szedik szét, márpedig Klopp nem többször is kijelentette, hogy nem fog elmenni, amíg le nem jár a szerződése. Megcsinálta már korábban is, mikor Mainznál volt edző, akkor sem zavartatta magát, nem állt fel a kispadról, pedig akkor már 2008-as érkezése előtt is kereste őt a Dortmund (és nem csak a ők).

A Götze-Reus-Gündogan trió meg szinte biztosan marad még egy évig. Legalább. Ugyanez igaz Hummelsre is. Lewandowski nyilván más kérdés, de hát ő meg nem nagyon van képben a Madrid háza táján :-) (És ha van egy kis esze, marad a BVB-nél, mielőtt úgy jár, mint Sahin.)
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 23., kedd 8:32

Szerintem ezt annyira kell komolyan veni,mint a 117 milliós hírt a csuda Walesi szélsőről.
Viszont ezek a Casillasos hírek aggasztóak.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 8:27

Most olvason a Götze-s hirt. Nem kicsit leszek csalódott és meglepett, ha ez így lesz...Tudom, hogy a lapoknak nem szabad elhinni elsőnek mindent, de akkor is beleadják az emberbe a félszt.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 23., kedd 8:17

ha jobban belegondolok akkor egy Neuert is igazoltak már 20 millióért. igaz ott Neuer letisztázta hogy nem akar külföldre igazolni így a BM-nek nem lehetett ellenfele sem.
itt viszont Götze benyalt már nekünk majd odaigazolna a BM-hez... hát nem hiszem. Ha ez megtörténne akkor Klopp is veszi a cuccait és lelép. Én még egy valamiben reménykedem a nyáron, hogy Hummels maradjon a pi..áján. nehogymár katalóniába igazoljon mert mocsok nagy védő.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 23., kedd 7:51

Seraf írta:
az azért igen vicces lenne ha ez létrejönne :lol:
Dortmundos körökben kb. a nap vicce volt :lol:
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. április 23., kedd 6:53

Madridronie hangoztatta a másik fórumon, hogy idén a k.pályára igazolni és edzőt cserélni butaság lenne, mert csak "B" verziókat találnák. És igaza van.
Nem szívesen nézegetnék Kondogbia-kat a k.pályán, ha jövőre nagyobb esélyünk lenne egy Vidal/Pogbára.
Ugyanez a kispadon. Inkább nézem még egy évig Mourinho fapofáját és idegesítő fociját mint Benítezét pl.
Le kell váltani Mout, én is azt vallom, csak nem minden áron.

Aztán kitudja, lehet idén Klopp azt mondja, hogy ebben a Dortmund-ban ennyi volt, szintet lépek... Pogba meg elcsábul hozzánk. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 6:40

Csak hogy ma is legyen min csámcsogni.
Az AS erre a videóra hívja fel a figyelmet. Szerintük Mourinho amikor meglátta Casillast direkt elfordult...

Egybként pedig valakik megrongálták az Ikernek állított emlékművet. Eredetileg az volt ráírva, hogy Iker Casillas Pozuelo legjobb kapusa, ezt írták át arra, hogy most már DL az.
Videó az esetről
Kemény harcok folynak odaát.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. április 23., kedd 4:57

Mario Gotze agrees €37m Bayern Munich switch

Mario Gotze has decided to leave Dortmund this summer and has agreed personal terms on a €37m switch to Bundesliga rivals Bayern Munich.
Source: Bild
az azért igen vicces lenne ha ez létrejönne :lol:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 22., hétfő 23:23

Én így se fogok keserű száj ízzel gondolni. Megnyitott egy új korszakot, megdöntöttük az űrBarcát, túl estünk a Bl fóbiánkon és nyertünk eddig pár kupát. Sajnos az idei évre elszámolta magát El Unico... Ez van mindenkivel előfordulhat.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 22., hétfő 23:18

Nekem az a bajom azzal, hogy ha marad, hogy hétről hétre azt látom rajta, mint ha unná az egészet vagy nem is tudom...semmi szív semmi nincs ebbe az emberbe :|
Egyetlen egy olyan mozzanata volt amióta itt van,ami melegséggel töltött el vele kapcsolatban, amikor tavaly a Bajnoki cím ünnepségén a pódium előtt hajolgatott a játékosok előtt és akkor éreztem rajta azt, hogy szívvel csinál mindent azokért a srácokért...
Nekem hiányzik az, hogy amikor mutatják a Real Madrid kispadját meccs közben vagy gólnál akkor az edző reagáljon valahogy,örüljön, hogy vezet a csapata,a srácai megcsinálják stb.
Mint annó,Capellonál vagy Bosque bácsinál,aki nekem örök favoritom marad és még sorolhatnám...sztem érti mindenki mire gondolok...
Na mind1,amíg ő itt van addig nézhetjük az unott pökkhendi arcát.. :sly:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 22., hétfő 23:11

Ha én tudnám,hogy Mourinho távozni fog,és rákérdeznek,akkor nem mosolyognék. De ha tudnám,hogy marad,és rákérdeznek,hogy Mourinho maradni fog-e,akkor lehet,hogy mosolyognék. :-)

Következtetés: marad. :mrgreen: :mrgreen:
:goat:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 22., hétfő 23:07

Majd amikor Joséval megnyerjük a Tizediket mindenki máshogy értékel majd. Megtapsoljuk, ő emelt fővel távozik, és senki nem gondol rá keserű szájízzel. B-)


aztán vagy nem. :mrgreen:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 22., hétfő 16:40

Mourinho nem kis dolgot vitt végbe. Felépített egy csapatot, ami képes volt felvenni a versenyt több fronton is. Előtte ez nehezen ment. Több edzőnek beletört a bicskája. A gond ott van, hogy az elvárások nőnek. Ami 3-4 éve elvárás volt az ma a minimum. Idén viszont, ha megnyerjük a BL-t egy szavam nem lesz. 1 év: Kupa, 2 év: Bajnokság, 3 év: BL-Kupa. Ez így szerintem tűrhető.( A szuperkupát direkt nem tettem bele) Ja és könyörgöm ne legyen már ilyen tohonya. Ha jól megy támadjunk már és ne álljunk vissza.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 22., hétfő 16:32

Mickey írta:Most őszintén!Hogy nem lehet megunni Mou fikázását?
Ugyanúgy, mint ahogy ti nem unjátok a védelmét :-)
Nem fikázzuk amúgy, mert biztos jó meg vicces ember, csak már nem a Real Madrid padjára való. 3 éve ő keleltt, de legkésőbb tavaly nyáron szemléletet kellett volna váltania, igazodni a klubhoz (ha úgy tetszik fejlődnie), amit nem tett meg, és ez miatt szoptunk párszor, mint csapat. Mi szrukolók pedig azért, mert nézhetjük az ótvar játékot, amit nyomat. :mrgreen:
Merci Zizou!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 22., hétfő 16:31

Vagy annyit, hogy karrierje szempontjából a legfotnsoabb éveiben van, szóval érdemes lenne megfontolni valamelyik angol klub (Arsenal, City is csábította) meghívását az első csapatba. Jövő nyáron lejár a szerződése. Ha lép, Mou ismét elbaszott valamit Madridban. (Már most sem értem, hogy mi az, ami miatt még páran védik. Egyelőre ez a kupa és bajnokság nem megismételhetetlen teljesítmény. Főleg ilyen drága kerettel.)
Én csak megpróbáltam kibogozni hogy mi lehet a mellőzés oka.Ès azt mondom,ha teheti menjen,de csak OPCIÓVAL,aztán ha bizonyított valami top bajnokság ELSŐ csapatában,akkor senki,még Mourinho sem veheti többé félválról.
Ami meg Mourinhot illetti,én egyáltalán nem védem,mikor szó volt róla hogy idejön,akkor is meg voltam a hírtől borulva,mert én nem azt a fajta focit képzelem el madridba,amit ő prezentál,úgyhogy nem védem.Csak arra próbálok rávilágítani hogy nem érdemes széllel szemben hugyozni mer drága a mosópor. :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 22., hétfő 16:23

Most őszintén!
Hogy nem lehet megunni Mou fikázását?
Ilyen szinten,nagyon durván kenitek.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 22., hétfő 16:21

numberone1 írta:
Pérez: "Mindenki nyugodjon meg, meg fogjuk újítani Cristiano szerződését"
Azt nem mondom,h innen fog visszavonulni lehet a sportingban v amerikaban, de gondoltam, h maradni fog. :agree:
Én is. De nagyon remélem, hogy Pérez nem azért mosolygott a Mourinhos résznél, mert tudja, hogy marad. :|
CS0ki írta:?? Nem az én véleményem volt, hanem az interjúja kapcsán mondta ezt valaki...
Jogos, bocs. Azt hiszem Morata mondta. Akkor viszont Vele nem értek egyet. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég