Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 23., vasárnap 11:53

M1Ö írta:Próbáltatok már 4-6-0-ás felállást?
Kipróbálnék, valami űber kreatív, technikás csapatot össze állítani. Hasonlót, mint amit a Barca játszik, csak sokkal direktebbe. Van valami javaslatotok, hogy ezt melyik csapattal lehetne megoldani? Ahol adott a keret és nem kell kicserélni a fél csapatot.
hát szerintem ez nem igazán működne. akkor már legyen 4-5-1, de 1 csatár szerintem mindenképp kell középre. velem volt, h meccsen lesérült az 1etlen ép csatárom és vmi ilyesmit kellett játszanom 1 félidőig, de momemntuma nem volt a csapatnak ha jól emlékszem.

amúgy én a plymouththal tolom, és 3 CB, 1 DM, 1 CM, 2 szélső kp, 2 AM és 1 csatár felállásban tolom :lol: :lol:
2 szezonnal ezelőtt az idény végén próbáltam ki mert a szélső védőim harmatgyengék voltak, és volt 3 brutál középső hátvédem, és azóta megmaradt ez a felállás és elég jól szuperál :lol:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 10:56

Próbáltatok már 4-6-0-ás felállást?
Kipróbálnék, valami űber kreatív, technikás csapatot össze állítani. Hasonlót, mint amit a Barca játszik, csak sokkal direktebbe. Van valami javaslatotok, hogy ezt melyik csapattal lehetne megoldani? Ahol adott a keret és nem kell kicserélni a fél csapatot.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 14:53

sonic írta:Csak kivancsi voltam hogy lehet-e olyan hogy valakinek 1 ala mennyen egy attribute-ja...
Nem, mert 1-20-ig értelmezett és cask kezdésnél lehet 0 érték, akkor viszont a gép random generál értéket neki.
Amúgy ja, jó hogy nem Maldiniket hozol vissza Huni :mrgreen:

Én meg hosszú éjszaka után kiestem a Braunschweiggal, hagyom azt a mentést, kiscsapatokkal nekem még mindig nem megy :lol: Szóval hadd szóljon a Benfica. Pedo leszek és fiatalokat igazolok.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. június 22., szombat 14:41

Ma kijött a legújabb LFCMarshall frissítés, kezdem is a szezont. :D

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 21., péntek 9:07

Mekkora már, hogy a sajtó taktikai zseninek titulál B-) :mrgreen: Kíváncsiságból kezdtem egy karriert a Barcával, váltogatom a formációt és a kezdőcsapatot rendesen, általában hatékonyan. Két dolog bosszant: a sampion ligában nem nagyon tudok idegenben nyerni, az Udinesevel és az Olimpiakosszal is csak döntetlenre futotta, ill. a Real mindig jobb gólkülönbséggel előz meg: ha én hármat rúgok, ők ötöt :vivo: Az őszi Clasico döntetlen lett.
"And my heart will leave you never."

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 21., péntek 1:18

Csak kivancsi voltam hogy lehet-e olyan hogy valakinek 1 ala mennyen egy attribute-ja... :mrgreen: :mrgreen:

Ha nem vigyazol 2-3 szezon es az allasodra fog palyazni. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 21., péntek 0:49

Mit akarsz nézni azon? :lol: Lőtt 3 gólt, volt 3 asszisztja, és fizikailag 0. :mrgreen:
Amúgy már az edzői stábomat...öhm..hát, szóval már ott van az edzői stábban :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 21., péntek 0:43

Hol van a picture Jari battyarol?? :D
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 20., csütörtök 16:37

Deportivo Alavés - 2013/2014 - Spanyol másodosztály

A harmadosztály egyik bajnokaként és a Copa del Rey ezüstérmeseként indultunk neki ennek a szezonnak. Volt egy icipici játékosmozgás, megkövetelte az erősítéseket ez az osztály. Nagyon kemény szezon volt, sokat kivett a csapatból a három fronton való szereplés. Az általam "nagyon kedvelt" márciusban össze is hoztunk egy 9 meccsből álló vereségi szériát a rengeteg sérülés miatt. A bajnokság végig kiélezett volt, az utolsó forduló előtt így nézett ki a tabella. Ráadásul a záró fordulóban amellett, hogy nekünk csak a 3 pont jelenthetett esélyt a 2. helyre, sem a Villarreal, sem a Depor nem verhette meg az ellenfelét. Szerencsénk volt, mert mindhárom feltétel teljesült, így nem kellett playoffot játszanunk, és meglett a 2. hely.
Az Európa Ligában két selejtezőt játszottunk, amiket sikerrel vettünk, majd a Newcastle, Roma, Stuttgart csoportba sorsoltak. Itt is az utolsó forduló döntött, itt is nagy adag szerencsével lettünk 2. helyezettek. A Saint Etiennet még legyűrtük, azonban a Bilbao már túl nagy falat volt a sérültekkel teli, fáradt és rossz formában levő csapatnak. Volt azért pár szép győzelmünk.

A kupa is döcögősen indult, de idén is eljutottunk a döntőig. Ott a Barca vert meg hosszabbításban. Fizikailag nem bírtuk már, 120 perc alatt 4 lövésünk volt, abból egy sem talált kaput. Út a döntőig.

Ezzel a csapattal fejeztük be az évet. Sajnos Litmanent már nem tudtam meggyőzni, így visszavonul, de lesz egy búcsúmeccse az Ajax ellen.
Hollembach már az idén átvette a helyét, nem is rosszul. Még egy évig érvényes a kölcsönszerződés, utána megveszem.
A házi gólkirályom ez a kölyök lett, egy stabil cserecsatár lehet belőle pár év múlva.
Kiemelném még Neirat aki bal oldali támadó középpályásként is összehozott 17 gólt.
A Bayerntől potom 2 milliós nevelési díjért cserébe hoztam Ali Cetint akivel a balhátvéd poszt le van rendezve úgy 12-15 évre.

A legfrissebb hírek szerint az elnök el akarja adni a csapatot, aminek örülnék, mert pénzünk még mindig nincs. Jövőre egy középmezőnybeli helyezés a cél, talán végre megnyerhetjük a kupát, EL-ben meg a majdani csoportból tovább szeretnék jutni.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 14:43

kelemen.istvan írta:Szóval elindult a megye 3as karrierem,tudtok ajánlani pár játékost? :lol: :lol:

cél 2030 ban bl serleg! ha nem unom meg.. :lol:
Újvári Joci :lol: :lol:

Sok sikert amúgy. :D

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 20., csütörtök 14:39

Szóval elindult a megye 3as karrierem,tudtok ajánlani pár játékost? :lol: :lol:

cél 2030 ban bl serleg! ha nem unom meg.. :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Volcanor
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:07
Kedvenc játékosaid: Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Volcanor » 2013. június 20., csütörtök 11:13

Kisebb kihagyás után folytattam karrierem a Southamptonnal:

2020/21-es szezon;
Bajnokság.
BL.
Benfica ellen 2-0-ás félidő után nyertünk 3-2-re, végre megkaptam a Comeback King acsit. :mrgreen:
Statok.
Fa Kupában a későbbi győztes Pool ejtett ki minket, ez az egy hiányzik még Anglián belül, Liga Kupában pedig a döntőben kaptunk ki MU ellen.

Tavaly megnyertük az EL-t, bajnokságot, Liga Kupát; szezon elején pedig behúztuk mind a 2 Szuperkupát. :coffee:

Rooney :mrgreen:

Nayeli
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 23:21

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Nayeli » 2013. június 19., szerda 21:48

Helló!

Segítségetek kellene hogyan tudom az adatbázist frissiteni 13.1-ről 13.3-ra?

Nika91127
Hozzászólások: 2656
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. június 19., szerda 12:55

Kicsit kezd elegem lenni a 12-es FM-ből :-@
Olasz bajnokság,Cesenával vagyok,második év. Malonga 3 fordulóval a vége előtt vezeti a góllövőlistát 29 góllal,második egy bizonyos A. Pato 20 góllal. Utolsó forduló után az góllövőlista: 1. A. Pato 30 góllal...(mellesleg januárig összesen 7et lőtt...) :-@ :-@

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 19., szerda 12:51

sonic írta:Fabiora meg kivancsi vagyok, mert altalaban nalam a piroslapos es fegyelmezesi problemak nem szoktak lenni. (12-ben amugy volt is nalam, akkor korrekt volt nagyon) Meg a hiresen verszomjas Lorik Cana is szerenyen es szolidan tevekenykedik.
Nekem a tököm tele volt 12-ben folyton piroslapbajnok voltam :lol: 13-ban abszolút nem, Braunschweiggal lehoztam piros nélkül a szezont, linkeltem is pár oldallal vissza.

Amikor a Reallal kezdtem, akkor hoztam Fabiot, 10 meccs alatt 2-t is köszönhettem neki, szépen padra is raktam...

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 19., szerda 10:41

spanyol kupa, negyeddöntő.
alavés - real madrid 1-1, itt a gól.
real madrid - alavés 1-1, hu. 1-2, a Real védelme megint a topon volt. :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 18., kedd 22:29

Egyebkent nalam nagyon sok a transfer listed by request. Most peldaul egy masik korabbi celpontom Davide Astori kerult igy atadora. 18.75-ot ker erte a klubja, annyit meg meger. Par nappal elotte fixaltam le 21-ert Zouma-t, szoval az targytalan, de van meg rajta kivul is jopar ember. Coentrao-t 11-ert lehetne hozni a MU-bol, Carvajal 13.5-ert volt atadon, Van der Wiel 6.25, es meg lehetne sorolni. Minden posztra van jo jatekos elado. :D Neymar is atadon van, igaz o 62-ert... :lol:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. június 18., kedd 22:09

Huni írta:Ha ő kéri, akkor többet kell csengetni érte mintha a klub tette volna átadóra. Ez eddig is így volt. :)
Persze, de a "top" játékosokat nagyon ritkán teszik a klubok átadólistára, legalábbis egyelőre én nagyon kevés ilyet látok. Szinte az összes tehetséges "fiatal" beadja a transfer req-et.
sonic írta:
Mindketto esetben a jatekos kerte a transfert. Ennek ellenere volt Jovetic 18 millio. Belhandat most fixaltam le, es 19 millio lett a vegosszeg. Ebbol amugy 15-ot 4 eves reszletre fizetek ki, hasonloan a Jovetic uzlethez. Hamsik 24-ert, Bender 26-ert volt atadon, de persze utobbi jatekosert a Leverkusen tolem 30-at kert el mert rivalis vagyok... :D De meg igy is megerte.
Értem, nagyon jó üzleteket csináltál szvsz, ennyiért mindenki megérte. Hamsik 24-ért..

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. június 18., kedd 21:59

tucsoki írta:Csak azért kérdeztem, mert én speciel szeretek mindig a legfrissebb update-el játszani, most volt időm várni mert a vizsgaidőszakom miatt nem igazán toltam, aztán Jovetics-et 30, de inkább 35 millió alatt nem szoktak mozdítani, Belhanda is inkább 25-30 fele megy el. Természetesen úgy, hogy a játékos átadólistára kéri magát. Mintha már nem lenne akkora súlya annak hogy kérte-e vagy sem, legalábbis az árát tekintve nem, megkérik.
Mindketto esetben a jatekos kerte a transfert. Ennek ellenere volt Jovetic 18 millio. Belhandat most fixaltam le, es 19 millio lett a vegosszeg. Ebbol amugy 15-ot 4 eves reszletre fizetek ki, hasonloan a Jovetic uzlethez. Hamsik 24-ert, Bender 26-ert volt atadon, de persze utobbi jatekosert a Leverkusen tolem 30-at kert el mert rivalis vagyok... :D De meg igy is megerte.


Kozben lement a VB, Messi gyozelemre vezette az Argentinokat Brazil foldon. (Neymarek mar a negyeddontoben kizugtak az Olaszok ellen...) Ket golt lott a dontoben a spanyolok ellen. A torna alomcsapataba bekerult a csapatombol Lopez. Es a lenyeg: szupervitya lett a torna legjobb kapusa.... :Đ

Amugy lehet olyat editorral csinalni hogy kitorolni az adatbazisbol egy jatekost?? :mrgreen: Kicsit idiotasagnak tartom az SI reszerol hogy Messinek kb minden attribute-ja 20-as. De szo szerint. Ez mi? :hmmm:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. június 18., kedd 21:42

Ha ő kéri, akkor többet kell csengetni érte mintha a klub tette volna átadóra. Ez eddig is így volt. :)
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég