Serie A

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. július 24., szerda 15:17

Azért akárhogy is nézem a Napoli szépen erősített a nyáron. Callejón, Albiol, Higu + ott van ugye a csapatba Hamsik, Insigne, Inler, Dzemali... Jó kis csapat lesz ez. Akár a Juvét is megszorongathatják, de a 2. hely ismét kinézhet nekik. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. július 8., hétfő 11:23

Anthony írta:
numberone1 írta:Nem csak el-Sharavit hanem Boatenget is. A kettoert adnanak 60 misit.
Vhogy igy nezne ki:
Boateng-Cabaye
--Moutinho--
Rodriguez -Falcao-Saravi

Aki azt mondja, h nem lesznek bent az elso haromban annak nem ajanlom a szerencsejatekot. Siman benne lesznek meg Ranierivel is( meg a cselzivel is bent volt a 4 kozott)

Viszont az ilyen hirek miatt gondolom azt, h nem a Monaco az a csapat aki fizetne CR-t 150 misit. Szerintem a PSG :hmmm:
Hát szerencsére a foci nem ilyen egyszerű matek :)
Elég 2-3 gyenge meccs, és vesztettél 6-9 pontot, ami több helyet is jelenthet a tabellán. Ja és eleve -2 ponttal indulnak :)


Még bármi lehet ebből az El Shaarawyból az biztos, de mondjuk érdekes hogy amióta Balo megérkezett a Milanhoz legyengült a srác. Lehet nem éri meg a Milannak a padon tartani őt, de mondjuk Balonál mindig benne van a pár (sok) meccses eltiltás :)
A Fáraóhoz inkább felnőtt a csapat, kialakult a Milanban valami, amit már nem kellett egy embernek húznia. Figyeltem őket az idén, nem Balotelli nyomta el, egyszerűen nem ő volt CSAK. Élete hibája lenne eladnia magát, maradjon csak Milánóban, Olaszország második legnagyobb derbijén szeretnénk vele találkozni hosszú évekig. :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. július 8., hétfő 11:19

szerintem boatenget ide madridba is nyugodtan elhozhatnánk, nem lenne nagy zsákbamacska.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8013
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. július 8., hétfő 11:16

numberone1 írta:Nem csak el-Sharavit hanem Boatenget is. A kettoert adnanak 60 misit.
Vhogy igy nezne ki:
Boateng-Cabaye
--Moutinho--
Rodriguez -Falcao-Saravi

Aki azt mondja, h nem lesznek bent az elso haromban annak nem ajanlom a szerencsejatekot. Siman benne lesznek meg Ranierivel is( meg a cselzivel is bent volt a 4 kozott)

Viszont az ilyen hirek miatt gondolom azt, h nem a Monaco az a csapat aki fizetne CR-t 150 misit. Szerintem a PSG :hmmm:
Hát szerencsére a foci nem ilyen egyszerű matek :)
Elég 2-3 gyenge meccs, és vesztettél 6-9 pontot, ami több helyet is jelenthet a tabellán. Ja és eleve -2 ponttal indulnak :)

Még bármi lehet ebből az El Shaarawyból az biztos, de mondjuk érdekes hogy amióta Balo megérkezett a Milanhoz legyengült a srác. Lehet nem éri meg a Milannak a padon tartani őt, de mondjuk Balonál mindig benne van a pár (sok) meccses eltiltás :)

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. július 8., hétfő 11:03

Vidal 2018-ig hosszabbít :)

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 19., szerda 20:29

Cabayet hol olvastátok? Én semmi hivatalosat nem láttam róla.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 19., szerda 20:17

Nem csak el-Sharavit hanem Boatenget is. A kettoert adnanak 60 misit.
Vhogy igy nezne ki:
Boateng-Cabaye
--Moutinho--
Rodriguez -Falcao-Saravi

Aki azt mondja, h nem lesznek bent az elso haromban annak nem ajanlom a szerencsejatekot. Siman benne lesznek meg Ranierivel is( meg a cselzivel is bent volt a 4 kozott)

Viszont az ilyen hirek miatt gondolom azt, h nem a Monaco az a csapat aki fizetne CR-t 150 misit. Szerintem a PSG :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 19., szerda 11:52

___Samy___ írta:azért ezt a csapatot össze is kell rakni, nem elég összevásárolni őket
szerintem nem lesz meg még nekik a bl, majd a rákövetkező évben talán
az sem vészes ha elsharawyt nézzük. 20éves, akkor két év múlva játszana a bl-ben és lenne 22.
tudom a milant nagyobb média követi, meg több ember de nem vagyok benne biztos hogy a monacoval egy pár év múlva kevesebb eredményt érne el mintha maradna milánóban.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 19., szerda 11:49

Most Ranieri az edző, és kétlem, hogy egyből bajnokesélyesek lennének, inkább majd jövőre. Szerintem a BL-helyezés meglesz nekik, de az is csak komolyabb küzdelem árán. A Fáraót nem olvastam még, de szerintem nem lenne neki jó Falcao alá játszani. Aztán ki tudja...

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. június 19., szerda 11:49

Galacticos írta: lesznek ha addig lesz egy jó edzőjük.(most nem tudom ki az)
akkor azt felejtheted is el, mert marad ranieri aki ultragáz. egy 2 órás edzésen csak 10 percig van náluk a labda a többiben futnak. :lol:

ezt az idényt szépen befejezik 3-4-5ik helyen kirúgják ezt az idiótát hoznak egy jó edzőt és majd beindul a gépezet. szokni kell egymást naaa.

bár a falcaonak meglesz a góllövőcipője ebben nem kételkedek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Casso 2013. június 19., szerda 11:49-kor.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 19., szerda 11:48

azért ezt a csapatot össze is kell rakni, nem elég összevásárolni őket
szerintem nem lesz meg még nekik a bl, majd a rákövetkező évben talán
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 19., szerda 11:45

Triumvirate98 írta:
Casso írta:shaarawy elvileg nagyon közel van a monacóhoz. :|
Szomorú lennék, ha így tönkretenné a karrierjét.
nem feltétlenül.
a monaco nem szarozik, anno mikor a city elkezdte ugyanezt egy rakás középszintű játékost vettek, ők meg egyből szinte a legjobbakra mennek.
numberone1 írta:Azert a Farao-Falcao-Rodriguez tamado sor sem lenne gyenge.
így van. hátul carvalho lesz a rutin, ott van még moutinho is és tuti hogy nem fejezték be az igazolgatásokat. a következő utáni szezonban ők már bl résztvevők lesznek ha addig lesz egy jó edzőjük.(most nem tudom ki az)

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 19., szerda 11:41

Hat nem tudom, eddig ugy nezki Balotelli erkezese legalabb ennyire rossz hatassal van.
Azert a Farao-Falcao-Rodriguez tamado sor sem lenne gyenge. A PSG-nek jo lesz belehuzniuk, mert a Monaco tronfosztasra keszul.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. június 19., szerda 10:51

Casso írta:shaarawy elvileg nagyon közel van a monacóhoz. :|
Szomorú lennék, ha így tönkretenné a karrierjét.

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. június 18., kedd 21:56

shaarawy elvileg nagyon közel van a monacóhoz. :|

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. június 13., csütörtök 19:56

Joaquin 2 millió euróért 2016-ig szóló szerződést írt alá a Fiorentinánál.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. június 13., csütörtök 9:08

Vidal a Twitteren üzent a szurkolóknak, ő soha nem kérte a vezetőktől a 10-es mezt, 23-as marad és azt szeretné elérni hogy egy nap majd az ő mezszámát is akkora tisztelet övezné mint Del Piero 10-esét.

Triumvirate98
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:51
Kedvenc játékosaid: Zidane, Del Piero
Kedvenc csapatod: Juventus

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Triumvirate98 » 2013. június 13., csütörtök 8:48

R.M.C.F írta:

Na.....hát mondom...... :lol: :lol: :lol: nekem is van pár juvés haverom,mind ezt fújja,hogy mindenki sáros,csak velük kibasztak.
De egyébként van akit meglehet etetni ezzel a katyvasszal,mert sok az aki a nevét nem tudja leírni,azok még ezeket elhiszik.

A juve,mindig csalt....ha volt lehetősége,akkor megtette.....amióta a focit ismerem,és nem tegnap óta....ezek mindig próbálkoztak.
Moggi csalt, mikor már konkrétan tejhatalma volt, az öreg Agnelli halála után. Agnelli család, ha már védjük a Realt és a többit, sosem derült ki róla, ergó nem csalt. :) Azelőtt csak Milánóban siránkoztak az eredményeink miatt, főleg az Inter, a Milannak nem volt oka, az Inter vicc volt, főleg Mancini alatt.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 12., szerda 23:09

Triumvirate98 írta:
nmate írta:Azt mondjátok meg, ki nem bundázik digóországban? :lol: Nem volt elég befolyásos anno a Juve vezetősége, ezért rájuk vertek mindent. Milan meg nem tudta elbagatellizálni teljesen, mert akkor még ma is azért lázadna fél Olaszország, hogy Berlusconi elsimította. Moratti megint más, ő megtehette, hogy elsimítja az ügyet.
Egész világon, minden nagy csapat bundázik. Olaszok nagy pofájú népség, nem tudnak titkot tartani, ergo, kiszivárgott.

Na.....hát mondom...... :lol: :lol: :lol: nekem is van pár juvés haverom,mind ezt fújja,hogy mindenki sáros,csak velük kibasztak.
De egyébként van akit meglehet etetni ezzel a katyvasszal,mert sok az aki a nevét nem tudja leírni,azok még ezeket elhiszik.

A juve,mindig csalt....ha volt lehetősége,akkor megtette.....amióta a focit ismerem,és nem tegnap óta....ezek mindig próbálkoztak.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8393
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 12., szerda 23:01

joaquin orvosira megy a fiorentinához. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég