Divat

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 21., péntek 11:41

eddig én sem nagyon foglalkoztam, hogy milyen minőségű a szemüveg, csak azzal, hogy jól nézzen ki, meg olcsó legyen
bár lehet hogy szerencsémre nem sokat hordtam eddig napszemüvegeket, de most hogy írjátok ezeket, most már egy komolyat fogok venni, ami tudom, hogy nem bántja a szemem
bár azért így sem szeretnék 15 fölé menni, egyszerűen sajnálok rá többet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 21., péntek 11:29

Valaki, aki otthon van a témában, legyen olyan jó, írjon le nekem pár jó óramárkát, modellt 100-150€ környékén. Természetesen bőr szíjjal, és az se baj, ha nem elemes lesz. Köszi :)
addig elvagyok ezekkel az avangilonos meg koppincs 2500-3500 forinos szemcsikkel, még mindig jobb, mint a spar-os meg kínaiban található 800 ft-os cuccok, azoknál lehet érezni (fáj,ég a szemed kissé), hogy nem véd.

optikai bemérést nem tudom hogy folyik, de szép lenne, ha mondják neked, hogy nyugodtan hordhatod ezt a 4.000 forintos vaterás szemüveget, felesleges megvenni az általunk árult 15.000 forintos változatot, amit ők árulnak, ez is elég jól védi a szemed.
Nem akarlak kioktatni, de ez a hozzáállás nagyon ártalmas a szemnek. Az olcsó szemüveg sötétített üvege kitágítja a pupilládat, de nincs rajta UV szűrés, vagy csak ilyen semmilyen, ezért pár év, és bánni fogod, hogy pár ezer forinton spóroltál. Egy napszemüveg évekre jó, ha nem a hülye divatot követed.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 21., péntek 11:25

optikai bemérést nem tudom hogy folyik, de szép lenne, ha mondják neked, hogy nyugodtan hordhatod ezt a 4.000 forintos vaterás szemüveget, felesleges megvenni a mi 15.000 forintos változatot, amit ők árulnak, ez is elég jól védi a szemed.
Most erre mit mondjak...nem személyeskedés, ne vedd annak, de ha ennyi eszed van, akkor nem tudok mit írni.
Csak egy tanács volt, nem veszítenél semmit.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 21., péntek 11:23

majd ha már lesz állandó keresetem, én is beruházok majd komolyabb napszemüvegekre.
addig sajnálom rá a 10.000+ összegeket, mert nekem egy napszemüveg kb egy, max két hónap.
a másik meg az, hogy szeretem, ha legalább 2 fajta van, más színű keret, más stílusú is legyen, ne csak mindig egyet hordjak.
addig elvagyok ezekkel az avangilonos meg koppincs 2500-3500 forinos szemcsikkel, még mindig jobb, mint a spar-os meg kínaiban található 800 ft-os cuccok, azoknál lehet érezni (fáj,ég a szemed kissé), hogy nem véd.

optikai bemérést nem tudom hogy folyik, de szép lenne, ha mondják neked, hogy nyugodtan hordhatod ezt a 4.000 forintos vaterás szemüveget, felesleges megvenni az általunk árult 15.000 forintos változatot, amit ők árulnak, ez is elég jól védi a szemed. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 21., péntek 11:15

Itt arról van szó, hogy vállalsz egyfajta kockázatot (minimálisat azért) 3-ért, vagy biztosra mész legalább 15-ért.
Nincs olyan, hogy minimális kockázat.
Vegyél szemüveget a piacon nyugodtan, nincs ezzel gond, csak menj be egy optikába és méresd be. Azok után vagy vállalod a kockázatot, vagy csak a discóba veszed fel este, és inkább veszel egy normálisat/nem hordasz egyáltalán.
Nemrég volt egy riport, miszerint 100-ból 7-8 nem megy át a teszten.
Attól függ, hogy a 100 szemüveg honnan volt? Piacról? Ebayről? Vateráról? Vagy optikából/szemüvegestől?
Nem mindegy.

Jah, és én pl. nem hordok napszemüveget, mert képtelen vagyok vigyázni rá, sajnálom 1-2 hét alatt összetörni/elhagyni a +tízezres napszemcsit. (Csak még mielőtt valaki úgy gondolja, hogy egy sznob pöcs vagyok és 60 rugós szemüvegeket hordok magamnál.) Olcsót viszont inkább nem veszek. Egyszer rendeltem egy rayban utánzatot, nagy uv papírokkal ellátva, leírásban is, stb. megjött, elmentem optikába, mondták, hogy azt hitték eredeti, de jobb, ha kukába vágom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Divat

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 21., péntek 11:05

Nemrég volt egy riport, miszerint 100-ból 7-8 nem megy át a teszten.

Ha veszel a piacon vagy valahol 3-ért, az nagy eséllyel UV-szűrős. Ha Ofotértban veszed, akkor tuti, hogy biztonságos, de otthagysz egy kisebb vagyont a napszemüvegért. Viszont tényleg nagyon nagy gáz lehet abból, ha nem véd az UV-sugárzás ellen.

Itt arról van szó, hogy vállalsz egyfajta kockázatot (minimálisat azért) 3-ért, vagy biztosra mész legalább 15-ért.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 21., péntek 10:38

Napszemüvegből csak olyat szabad hordani, amit egy optikai bemérés után ajánlanak. Ha nem megy át a teszten, inkább ne hordjon az ember semmit, mert akkor a szem tud védekezni, de egy sötét lencsével átvered és megvan a baj.
ez teljesen így is van..ofotérba próbálkozz ilyennel,máshol ne inkább.
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 21., péntek 10:23

múltkor voltam piacon, 15-öt próbáltam fel, mire megtaláltam, amelyik tetszik.
Aztán jobb, ha rögtön kukába is dobod, hacsak nem felel meg egy UV bemérésen.
Napszemüvegből csak olyat szabad hordani, amit egy optikai bemérés után ajánlanak. Ha nem megy át a teszten, inkább ne hordjon az ember semmit, mert akkor a szem tud védekezni, de egy sötét lencsével átvered és megvan a baj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 21., péntek 10:18

az a baj, hogy én még mifelénk nem találkoztam ilyesmi szemüveggel, amit lentebb is linkeltem
jövőhéten megyek fel megint nyíregyre, aztán szétnézek megint, hátha kapok, ha nem akkor muszáj leszek megrendelni netről egyet
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 21., péntek 0:34

napszemüveget tuti nem rendelnék netről, az az egy, amit tényleg fel kell próbáljak, hogy lássam, jó e.
egy pólót vagy cipőt azért könnyebb elképzelni, de a napszemcsit csak miután felvetted, és megnézed magad a tükörben, az után lehet szerintem megítélni.
múltkor voltam piacon, 15-öt próbáltam fel, mire megtaláltam, amelyik tetszik.

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. június 20., csütörtök 19:32

linkeljetek mar nekem uzletet, honlapot, hol tudnek valami fasza halos baseballsapkat venni ?
12

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. június 20., csütörtök 19:23

ezeknek a franciáknak van magyar oldaluk is, de ott egy napszemüveg sincs :roll:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Divat

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 20., csütörtök 10:09

úú, ezek jófélék, mondjuk a másodiknak csak a színe nem tetszik, de ilyenekre gondoltam
vmi magyar oldal esetleg nincs? :mrgreen:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3910
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2013. június 20., csütörtök 9:57

___Samy___ írta:ilyen vagy ehhez hasonló napszemüveget tudna linkelni vki?
lehetőleg ne vmi szabott drága legyen :mrgreen:
én innen rendeltem volt még tavaly, igaz, pont akkor volt egy olyan akciójuk, hogy az EU-n belül nem volt posta költség :mrgreen:

1. típus
2. típus -> én ebből rendeltem egyet
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 19., szerda 20:37

'shutterisland írta:
Cris7 írta:gatyesz

valaki nem tudja ilyet hol tudok beszerezni pesten, csak olyat ami teljesen original szurke, tehat nincs rajta semmi idiota logo..
(aki nezi az ejjel nappal bp-ben lattam ilyet kristofon.)
itt csabán minden kínaiban van ilyenből 3-4 féle, így pesten is biztos találsz.
2500-4000 közötti skálán láttam így az árfekvést.

egyébként ma ilyet vettem, csak az alja gumisabb, szűkebb, és terepszínű.
2000-ért.
Na akkor holnap elmegyek az egyik itteni kínaiba,sz :cens: ros New Yorkerbe 6-7k volt egy ehhez hasonló gatyesz. :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8503
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Divat

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 19., szerda 20:33

Cris7 írta:gatyesz

valaki nem tudja ilyet hol tudok beszerezni pesten, csak olyat ami teljesen original szurke, tehat nincs rajta semmi idiota logo..
(aki nezi az ejjel nappal bp-ben lattam ilyet kristofon.)
itt csabán minden kínaiban van ilyenből 3-4 féle, így pesten is biztos találsz.
2500-4000 közötti skálán láttam így az árfekvést.

egyébként ma ilyet vettem, csak az alja gumisabb, szűkebb, és terepszínű.
2000-ért.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 19., szerda 18:55

Cris7 írta:gatyesz

valaki nem tudja ilyet hol tudok beszerezni pesten, csak olyat ami teljesen original szurke, tehat nincs rajta semmi idiota logo..
(aki nezi az ejjel nappal bp-ben lattam ilyet kristofon.)

New Yorker-be láttam hasonlókat úgy egy hónapja. Én is szemeztem vele csak nem volt pénzem,de ilyet tervezek majd venni! B-)

Avatar
Cris7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 21:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Mario Götze, Marco Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Cris7 » 2013. június 19., szerda 18:54

gatyesz

valaki nem tudja ilyet hol tudok beszerezni pesten, csak olyat ami teljesen original szurke, tehat nincs rajta semmi idiota logo..
(aki nezi az ejjel nappal bp-ben lattam ilyet kristofon.)
'háborúk mindig is voltak és lesznek, de a katonáim halhatatlanok.'

Veni, Vidi, Vici.

Avatar
boomer
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2013. június 19., szerda 17:22
Kedvenc játékosaid: Varane

Re: Divat

HozzászólásSzerző: boomer » 2013. június 19., szerda 17:43

Már lassan egy éve csábít ez a nyaklánc, de nem sikerült meggyőzni magam. A képen tetszik, de nem teljesen érzem a stílusomhoz kompatibilisnek. Meg kicsit félek is, h rajos vagy buzis élőben... :D viszont elfelejteni sem sikerült még xD Szerintetek?

kép, kép2

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: Divat

HozzászólásSzerző: Seraf » 2013. június 19., szerda 17:34

newyorker-be 2fél egy ilyen


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég