Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 23., kedd 12:47

Real Madrid will offer Callejon plus cash to sign Gareth Bale from Tottenham [Mirror]
:coffee:

az a plus cash..na arra vagyok kiváncsi,de egyébként amíg mou helyén kérdő jel van addig nem kéne igazolni.... :/
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 12:46

Szerintem meg a teletipp intézte ezt a Götzés dolgot így, hogy elterelje a figyelmet a holnapi leleplezésről.







:mrgreen:
Merci Zizou!

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 23., kedd 12:42

Nem hiszem el, hogy arra kell felébrednem, hogy Götze idén nyáron a Bayernbe igazol :vivo:
Nagyon bíztam benne, hogy ide jön :vivo: :/ Nem is értem egyébként, hogy minek ment a Bayernbe????
Én biztosan új kihívásokra vágynék egy másik bajnokságban ha már elhagyom a nevelő együttesemet nem igazolok a legfőbb riválishoz, az évek óta a bajnoki címért harcoló másik csapathoz...
Mario,Mario.... :sly:
Pedig egészen eddig bírtam a tagot..még az is jobb lett volna ha elmegy más angliába vagy bárhova ha már hozzánk nem,csak ne a Bayernbe :-@
Ezért remélem holnap kapnak vagy 10-et :-@ :D

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 23., kedd 12:32

Azért érdekes, hogy a Bayern leigazolta Götzét és itt már vannak, akik kezdik ezt számon kérni Pérezen (bealudtunk... :lol: ). Miközben ugyancsak hajtják már kifelé Madridból Mourinhót.

Egyébként meg kötve hiszem, hogy Kloppnak akkora szava lenne a Dortmundnál, hogy ő tett volna ily módon szándékosan keresztbe a Realnak...

Ha új edző lesz a Realnál (szerintem még Pérez sem tudja, hogy ki az), az igazolások kiválasztásánál nem kellene kikérni az ő véleményét is? Ha egy CR-t hozol, akkor talán nem, de minden más esetben szerintem igen. Pérez mégsem egy edző, nem ő fogja a csapat taktikáját kitalálni és felmérni, ki illene a koncepcióba leginkább.


Ha Mourinho tényleg odébbáll (ami, úgy néz ki, szándékában áll), akkor Pérez legfontosabb feladata az új tréner mielőbbi megtalálása lesz. Szerintem már most is dolgozik ezen, de eddig nem igazán járt eredménnyel, s úgy néz ki, hogy a fajsúlyos nevek egyelőre nem akarnak kötélnek állni, illetve nem tudnak most váltani. Ezért Pérez előtt három utat látok:

1; Mivel jelenleg ez tűnik az egyik legjárhatóbbnak, megpróbálja meggyőzni Mourinhót, hogy maradjon.
2; Ha a portugál hajthatatlan marad, és mivel nem szeretne jelenleg túl nagy kockázatot felvállalni, fut még 1-2 kört a BL-döntő után Kloppnál, Wengernél, Ancelottinál, esetleg Laudrupnál (és a klubjaiknál).
3; Ha ez sem jön össze, akkor valaki teljesen más, korábban nem említett, esetleg edzői téren a legmagasabb szinten zöldfülűnek számító jelölt is szóba jöhet (korábban ilyen volt Del Bosque is, amikor leült az első csapat padjára)

Ha kiderül, ki fogja irányítani jövőre a Madridot, utána lehet foglalkozni a csapatépítéssel érdemben. Ezért az edzőváltás, ha nem jó előre lefutott minden oldalról, nem a legkedvezőbb időpont az erősítésre. Mire az új edző megismerkedik a kerettel, legalább alapjaiban, addigra jó eséllyel a piac legkapósabb portékái már el is keltek.

Másrészt, szerintem nyáron ne számítsunk olyan mértékű költekezésre, amelybe belefért volna pl. a Bale-Götze-Vidal-Falcao kvartett (ez már önmagában kb. 200 millió €), valamint további 2-3 kiegészítő ember. Ez még Kaká, Higuaín, Callejón és Di María értékesítése esetén (szerintem kapnánk értük max. 100 milliót) sem férne bele, sőt, szerintem a fizetési igényeket tekintve sem.

A csapatot frissíteni természetesen kell és jó lenne, ha olyanok is érkeznének, akik majd hamar a kezdőcsapatba kerülnek.

Úgy gondolom, hogy a kiadások/bevételek összevetése tekintetében Pérez igyekezni fog megmaradni nagyjából a tavalyi nullszaldó környékén, illetve legfeljebb ha 50 milliós mínuszig hajlandó elmenni és megpróbál majd egy kicsit jobban a spanyol piacra fókuszálni.
Vamos Real!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 23., kedd 12:13

Casso írta:Ez kizárt dolog.
Majd kiderül. Szerintem megpróbálja ezt játszatni velük is,(mivel mást nem tud) a német bajnoksára elég lesz,a bl-be meg ki tudja,nagy játékosok vannak ám ott is,passzolni is tudnak egy kivételével :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 12:12

Casso írta:
kelemen.istvan írta:mehet ott is a tiki taka
Ez kizárt dolog. Nincs meg hozzá a játékoskeret. Hiába jók egyénileg az az összhang ami a Barcánál meg van azt nem lehet pénzért megvenni.
Ez igaz, de szvsz pont ettől kell tartani. A Barca tudta és tudja játszani a tikitakát. De azon kívül semmit! A Bayern meg kb. mindent fog nyomatni. :hmmm: Kontrák, ívelés, labdatartás, tili toli. bekkelés, mindenre alkalmasak. Eszméletlen a keret :'(
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 23., kedd 12:09

kelemen.istvan írta:mehet ott is a tiki taka
Ez kizárt dolog. Nincs meg hozzá a játékoskeret. Hiába jók egyénileg az az összhang ami a Barcánál meg van azt nem lehet pénzért megvenni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 23., kedd 12:08

Guardiola bassza meg amúgy:) Van szeme Pepnek is a focihoz. :vivo: Bivaly kerete lesz jövőre.mehet ott is a tiki taka..Jövőre is Bayern-Barca meccset szerertnék lehetőleg a negyeddöntő környékén! :-)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 23., kedd 12:07

Realista24 írta:Mitől féljen? Max kifütyülik, szidják, aztán ennyi. Profi, tudja, hogy mit vállalt.
Neuert konkrétan pofán verték és üvegekkel dobálták a Schalke szurkolók. Aztán a beilleszkedés se ment valami fényesen. És az amit a csoporttársaitól fog kapni se lesz kellemes. Például ezektől. Ezek nagy lelki nehézségek. A nevelőegyesületének szurkolói szívből gyűlölik.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 23., kedd 12:06

Ezen már én is gondolkodtam, és lehetséges amúgy. De annyira nem érdekel. Mert most majd nem nekünk kell felnőni egy ilyen csapathoz a bajnokságban. Nem mi égünk éveken keresztül. :-)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 12:05

Egyébként szerintetek most a Bayernel is az fog lenni, mint anno a Barcánál, hogy megjön a sikerkorszak, full sztár minden poszton, pénz dögivel, reklámok, média hype, Guardiola stb...és szinte óránként átpártol mjn. 3 tizenéves kölök és megy az arcoskodás minden fronton. Kicsit megkönnyebbülés, hogy egyre ritkábban látom a Barcelona "szakértőit" a fórumokon észt osztani, remélem nem váltják fel őket most a németek.

A bundás meg jövőre unalmasabb lesz, mint most a Spanyol Bajnokság. Németek azt nyilatkozták, hogy ezt nem akarják és ki akarnak találni az ellen valamit, hogy ne legyen egyeduralkodó, mert nem tesz jót a bajnokságnak. Ezt nem így kellene akkor kezelni. El sem kezdődött még az átigazolási szezon, a Bayern már robbantott a legnagyobb tehetséggel a zsebében. Most akkor hogy is van ez?
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Kyller
Hozzászólások: 217
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 7:55
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Higuain, Ramos, Alvaro Recoba
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kyller » 2013. április 23., kedd 12:04

Victor írta:
Casemiro újra keretben van, bár nem hinném, hogy lehetőséget fog kapni.
ezt még szűkítik, nem? csak mert nem hinném, hogy 3 kapus fog ülni a kispadon.

ki lesz a jhv ha se essien, se arbeloa nincs? mondjuk utóbbit annyira nem sajnálom :mrgreen:
Gondolom Ramos - Pepe - Varane - Conszentraó lesz a védősor :hmmm:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 12:01

Götze helyében viszont én félnék a jövő évi rangadókon.)
Mitől féljen? Max kifütyülik, szidják, aztán ennyi. Profi, tudja, hogy mit vállalt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 23., kedd 11:54

Először is szeretnék gratulálni Götzének. Hiába kérte, hogy őt ne német messinek hanem ronaldónak hívják ezt a titulust a büdös életbe nem érdemli meg. (Hozzáteszem a német Messit sem...) Egy profi labradúgó nem viselkedik így a nevelőegyesületével. Behódolt. Götze nem hülye pontosan tudja, hogy a Bayern egy kész csapat amely most stabil lábakon fog állni. A Dortmundnál pedig süllyed a hajó és egyre többen távoznak. Hummels idén 99%, hogy a Barcáé lesz. Lewandowski szintén elfogja hagyni a klubbot. 37 millióért viszont remek üzletet csináltak a bajorok. (Götze helyében viszont én félnék a jövő évi rangadókon.)
A pics*ba már, hogy mi nem tudunk ilyen jól igazolni.

Klopp nem fogja elhagyni a klubbot. Tény, hogy 3-4 kulcsember elmegy, de folytatja tovább a munkát. Meglesznek az ütőképes játékosok a csapatban így is. Ráadásul van egy ausztrál kölyök Mustafa Amini akinek óriási jövőt jósolnak. Kinevelik szépen őt is. Klopp 4-5 év múlva ráér elhagyni a Dortmundot.
Anthony írta:Nincs realitása, hogy a Dortmund hosszú távon is európai élcsapat maradjon
Ilyet kijelenteni nagyon merész. Nagyon jól igazolnak és nagyon jó a klubnál a felfogás. Igenis megvan/volt az esély erre.

Ja és szeretnék egy Gareth Balet 40-50 milkáért. Nem érdekel. Kell.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 23., kedd 11:49

lordgabi írta:Először a hibát kerestem, de gondolom korábban két pontot ért egy győzelem, igaz?
Igaz.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 11:41

Casemiro újra keretben van, bár nem hinném, hogy lehetőséget fog kapni.
ezt még szűkítik, nem? csak mert nem hinném, hogy 3 kapus fog ülni a kispadon.

ki lesz a jhv ha se essien, se arbeloa nincs? mondjuk utóbbit annyira nem sajnálom :mrgreen:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 11:39

realbeckham írta:Volt róla szó több lapban is a médiában. Másik oldalon is volt egy cikk erről.
Szerintem a klubnál nem merült fel komolyabban a neve. Esetleg ilyen B, C tervként, ha Bale-t nem sikerül leigazolni.
CS0ki írta:Innentől kezdve viszont a Dortmundnak annyi.
Sajnos igen. Durván hangzik, de nem kéne kimaradnunk a szétrabolásából. Kezdhetnénk mindjárt az edőjükkel, és a csatárposztra is talán inkább Reust hoznám, mint Agüerot. De Cavani helyett ezerszerinkább.
Piszczek sem lenne hülyeség, de akkor meg kéne szabadulnunk Arbeloatol, amit én nem bánnék :-)

----------------------------------iker, lopez, jesus--------------------------------
carvajal, piszczek----varane, pepe----ramos, nacho-----marcelo, coentrao
--------------------------------xabi, verratti-------------------------------------
------------pogba, khedira, casemiro----------modric, özil--------------------
-----bale, jesé-----------karim, reus, morata-----------cr, ???*---------------


*(tökmindegy, mert CR sokszor ugy sem lesz csere :-) amúgy meg Reus vagy Bale)

Edző: Klopp
hogy nem Götzével hasonlítom össze, hanem a szituációval
Pont a két szituációt nem lehet összehasonlítani. Özil és Modric messze nincs annyira a madridisták szívében, mint Götze a dortmundiéknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. április 23., kedd 11:43-kor.
Merci Zizou!

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. április 23., kedd 11:38

Hétvégi győzelmével a Real Madrid Castilla története során már 1200 pontot számlál a Segunda Divisiónban. Ehhez 1141 mérkőzés kellett a 32 másodosztályban töltött szezon alatt. A mérleg: 427 győzelem, 274 döntetlen, 440 vereség, 1608 rúgott gól.
Először a hibát kerestem, de gondolom korábban két pontot ért egy győzelem, igaz? :-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 11:35

CS0ki írta:
Nem igaz, hogy te is ezen akadsz fent Nem összehasonlításként van ott a két név, hanem azért, mert itt is mind a kettőjüket szereti a publikum és a tábor, és sokkoló lenne.
Ha nem összahasonlításnak van ott a név, akkor minek írtad őket? minek van ott a "pl"? Ha valaki hülyeséget ír, annál már csak az idegesítőbb, amikor meg is akarja magyarázni...
:lol: Neked egyébként mi bajod van, hogy egyszer nem láttam tőled olyat, mikor ne egészítenél ki valamit, vagy ne lenne felsőbbrendű hozzászólásod. Mit nem értesz azon, hogy nem Götzével hasonlítom össze, hanem a szituációval. Ez ennyire magas, vagy hogy fogalmazzak érthetőbben? Már megbocsáss.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 23., kedd 11:34

Szembeköpte a nevelőklubját, wtf?
Leteszik érte a kivásárlási árát, a nevelőklubla megkapja a valag lóvét, mi a gond? Nincs realitása, hogy a Dortmund hosszú távon is európai élcsapat maradjon, mért kellene Götzének ott megöregednie?
Nálam ez akkor is az!
Így szereti a klubot meg úgy aztán elmegy a riválishoz(ellenséghez) pfej!
Mi lenne itthon egy ilyen után! :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég