FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. április 1., szerda 9:28

az biztos, hogy elég gyors a srác, viszont nekem elég karcsú a lövése, befejezése. egy finisher lapot elviselne, mert a physicalja sincs a topon. vagy egy hawkot, az még a gyorsaságán is dob :D

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 31., kedd 22:18

Akinek PL-es csapata van, Mayukát próbálja ki, nagyon durva az emberünk, 3 meccsen 7 gólt lőttem vele, 1 üveg bor után (azt hittem kikapok mindenkitől, de nagyon adta most valahogy :mrgreen: ).

http://www.futhead.com/15/players/20412 ... el-mayuka/

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 30., hétfő 17:07

http://www.futhead.com/15/squads/28591496/

Ilyesmi csapatom van, csak Castán helyett a Romás Benatia szokott kezdeni, Vidal, Pogba, Shaarawy, Cuadrado, Benatia, Abate, Armero még a 14-es időkből van meg.

A FIFA 14-ben pl itt meglenne a 10-es chemistry, mert ott az edző is beleszámít meg a hűség (10 meccs, ha jól tudom), itt viszont 9 a max nekik, ezzel az összeállítással, ezért kérdeztem, hogy mit lehet vele kezdeni, de akkor annyit nem ér az egész 1 chem miatt nem fogom megvariálni az egész csapatot (nem is tudom, hogy lehetne :D )

Még annyi, hogy akkor az edzőnek mi értelme van? Van egy 4-3-3-mas olasz edzőm, de semmit nem változtat semelyik játékos chemistryjén sem... :hmmm:


FIFA World-ről van szó.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 30., hétfő 14:48

realmadridfan írta:
De ez milyen hülyeség már... Egy csapatból legyen mindenki? Az lenne az UT lényege, hogy összerakj minél változatosabb csapatot, hibrideket akár... Na mindegy, remélem nem emiatt a 9-es chemistry miatt ilyen bénák az embereim, csak alapból ilyen a játék. :lol:
Összelehet, csak azt alaposan meg is kell tervezni. Felállással, edzővel stb..
Sok német+spanyol ligás csapat van. Ezeknél általában Kroos/Alonso a kapocs. A védelem és a támadósor között.
De angol+spanyol is akad bőven. Sőt láttam már három ligából vegyítve is. Mondjuk az már tele volt TOTY-al.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. március 30., hétfő 10:23

LaMartin írta:Direkt nem veszik az emberek a jatekosokat? Akit neztem(reus, de gea, ramos), egy csomo van beloluk a piacon, a legolcsobb azonnali aron(ugye a price range miatt). Peldaul:ramost 90k alatt nem lehet felrakni, es nagyon sok lap van belole a piacon 90500-as azonnali vasarlassal. És senki nem veszi őket. Ez azert van mert csak tul dragan lehet felrakni, vagy mert igy probaljak elerni az emberek,hogy az EA lejjebb vegye az arakat?
xbox-on jatszom
Azért nem veszik, mert túl drágák. A price range alja elcseszi a piacot. Nem mennek el a playerek..
Azt tudjátok, hogy lehet-e 10-es chemistryt összehozni játékosonként? A sima fifában az a max, de itt mintha a 9 lenne, nem jövök rá, hogy lehetne 10-est.
Te mivel játszol, Fifa World?

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 30., hétfő 10:15

9-es Chemistry bőven jó, nem azmiatt bénák :D Nem sok embernek 10-es mindegyik.... sőt...

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 29., vasárnap 22:06

Sunsky írta: Pedig nem nehéz. Ha egy csapatból van mindenki, mindenki a posztján és az általad beállított formációt preferálja, akkor 10-es.
De ez milyen hülyeség már... Egy csapatból legyen mindenki? Az lenne az UT lényege, hogy összerakj minél változatosabb csapatot, hibrideket akár... Na mindegy, remélem nem emiatt a 9-es chemistry miatt ilyen bénák az embereim, csak alapból ilyen a játék. :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. március 29., vasárnap 21:40

Én értetlenül állok e jelenség előtt, csapat Busival, csapat Khedirával. Hogy a jó égbe rosszabb az összhang Khedirával? :hmmm: :|
Szerk.: Rájöttem, míg Khedirával 1-1 javul Modric illetve Kroos Chemje, addig Iniestáé 3at romlik Busquets nélkül. :x
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 29., vasárnap 21:05

kelemen.istvan írta:
LeagueofLesbians írta:Én most egy 2.5 csillagos 100 chemistrys BRONZ csapaton dolgozok. A 100 chemistry könnyen meglett most abban reménykedek, hogy sikerül elérni a 2.5 csillagot is. Úgy számolgattam, hogy csak akkor fog sikerülni, ha teli leszek 63-65 játékosokkal, ami félek, hogy a chemistry rovására megy :/ :/ :/
Ez miért jó?

Közben rájöttem, hogy ez lehetetlen :D vagy nagyon nagyon nagyon nagyon nehéz.
Azért jó, mert ilyen kedvem van :D Velük van kedvem tolni :p + vannak offline kupák, amiknél kritérium és eldöntöttem, hogy megcsinálom azokat is ^^
[FIFA WORLD]

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 29., vasárnap 21:03

realmadridfan írta:Azt tudjátok, hogy lehet-e 10-es chemistryt összehozni játékosonként? A sima fifában az a max, de itt mintha a 9 lenne, nem jövök rá, hogy lehetne 10-est.
Pedig nem nehéz. Ha egy csapatból van mindenki, mindenki a posztján és az általad beállított formációt preferálja, akkor 10-es.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 29., vasárnap 20:47

Azt tudjátok, hogy lehet-e 10-es chemistryt összehozni játékosonként? A sima fifában az a max, de itt mintha a 9 lenne, nem jövök rá, hogy lehetne 10-est.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. március 29., vasárnap 20:05

LeagueofLesbians írta:Én most egy 2.5 csillagos 100 chemistrys BRONZ csapaton dolgozok. A 100 chemistry könnyen meglett most abban reménykedek, hogy sikerül elérni a 2.5 csillagot is. Úgy számolgattam, hogy csak akkor fog sikerülni, ha teli leszek 63-65 játékosokkal, ami félek, hogy a chemistry rovására megy :/ :/ :/
Ez miért jó?
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 28., szombat 20:02

Én most egy 2.5 csillagos 100 chemistrys BRONZ csapaton dolgozok. A 100 chemistry könnyen meglett most abban reménykedek, hogy sikerül elérni a 2.5 csillagot is. Úgy számolgattam, hogy csak akkor fog sikerülni, ha teli leszek 63-65 játékosokkal, ami félek, hogy a chemistry rovására megy :/ :/ :/
[FIFA WORLD]

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 28., szombat 16:21

realistahuni írta:17 ezrem van, Ramosra meg míg kigyűjtöm a több mint 100-at...hát egyelőre nem. :lol:
Egy 83-as Alvesre be fogok ruházni akkor. Pepe-Godin levegőbe eddig jók, néha kegyetlenül lefutnak de hát ez van. Látom Pique sem olcsó. :-(

Jajah, én is ezért nem szerettem, főleg Godín-t. Sok gólt fejeltem vele szögletnél, de hátul mindenki elfutott mellette... :D

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 28., szombat 16:14

17 ezrem van, Ramosra meg míg kigyűjtöm a több mint 100-at...hát egyelőre nem. :lol:
Egy 83-as Alvesre be fogok ruházni akkor. Pepe-Godin levegőbe eddig jók, néha kegyetlenül lefutnak de hát ez van. Látom Pique sem olcsó. :-(
Love football, hate antifa.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 28., szombat 16:07

realistahuni írta:Fifa World, véleményeket kérnék

Arda Turan vs Griezman(vagy valaki más, aki megfizethető) mint LW
Casillas vs Mats vs Bravo mint kapus?
Illetve Piqué milyen, jobb mint s Godin-Pepe páros? Miranda milyen?
83-as Alves megéri Carvajal helyett? És a 84-es miért drágáb 100 ezerrel? :ozil:
Spanyol csapatomban én is Griezman-t használtam és szerettem is, jól lehet vele forgolódni. Ha Neymarra nincs pénz, akkor tökéletes.

Kapuban Casillas, vagy ha spanyol középhátvédeid vannak, akkor De Gea. Ő nem opció?

Sajnos sem Pepe sem Godín nem volt az igazi középen, egy Pique - Ramos páros jobb és akkor tényleg mehet a kapuba De Gea ha nem drága.

A 83-as Alves is megéri Carvajal helyett, mert sokkal jobb, a 84-es meg azért drágább 100-zal, mert a sebessége és a védekezése is jóval több. Mondjuk az update-nél ezt nem tudom, hogy hozták ki, de mindegy.. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 28., szombat 15:55

Fifa World, véleményeket kérnék

Arda Turan vs Griezman(vagy valaki más, aki megfizethető) mint LW
Casillas vs Mats vs Bravo mint kapus?
Illetve Piqué milyen, jobb mint s Godin-Pepe páros? Miranda milyen?
83-as Alves megéri Carvajal helyett? És a 84-es miért drágáb 100 ezerrel? :ozil:
Love football, hate antifa.

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 27., péntek 15:12

realmadridfan írta:A kezdő fele TOTS, vagy In Form-os.
Ne is mondd, imádom, amikor végig az a taktika, hogy Ronaldonak és Messinek fel, aztán azok lefutnak mindenkit. Alapesetben nem nagy fegyvertény, de Div 1-be azért már nagyjából tudnak bánni a játékosokkal és hát picit így necces. Nekem meg esélyem sincs ilyen játékosokat szerezni :-(

Amúgy csak én veszem észre, hogy nyitogatás után rohadtul nekem csal a játék? Máskor szenvedek, odapattog minden az ellenfélhez, most meg simán nyerem a meccseket... Minden lecsorgóból ők lőnek gólt, most én :D Ennyit nem változik a játékstílus, mert 1-1 meccsen oké, de folyamatosan, nyitogatás után 10 meccsen nem kaptam ki Div 1-be.. Vagy csak simán a gyengébbeket dobja be, ez mondjuk látszik a statisztikájukból is, mert máskor 80 %-os győzelmi mutatósokkal játszok, most meg ha 50 %-osokat bedob, akkor sokat mondok.. :D

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 27., péntek 12:08

Sunsky írta: Fifa World

Végre működnek a szerverek, vissza is jöttem Division 4-ből Div 1-be. Mindjárt élvezetesebb a játék :salute: :salute:
Jaja, már kb egy hete nem crashelt be nekem, én is a Div 1-ben vagyok így már, hogy nem 5 meccs alatt kéne elérnem 16 pontokat... :D

Viszont itt ami csapatok vannak... A kezdő fele TOTS, vagy In Form-os. :agree:

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. március 26., csütörtök 23:00

Csak latom, hogy az elso 5 oldalon max 2-3 licit van az 50 lapbol..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég