Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 13:29

És remélem, idén távozik. Minél hamarabb elkezdjük átalakítani a játékunkat, annál jobb. Sehova sem vezet az, amit most játszunk. Nyerjük meg idén valahogy a 10.-t, és távozzon a portugál emelt fővel.
én is csak ezért remélem, hogy nagy nehezen összejön a 10., mert akkor biztos távozik el unicó. ezt a szánalmat, amit ő focinak hív, én már nem tudom nézni. elegem van a csökönyösségéből, az idióta húzásaiból és megnyilvánulásaiból is.
Meg Kondongbia van még terítéken.
ki ez? sose hallottam róla.
oda kell adni Di Maríat meg Callejónt, aztán kész is
de szép is lenne :mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 13:28

Engem is hidegzuhanykent ert a bayernbe igazolasa, ennyi penzert siman hozni kellett volna. Furcsa lesz latni pirosban az is biztos.

Annyit vedelmeben, h itt sokan tamadjak mert Dortmund neveles stb. bla-bla-bla.
Egy vmit tudni kell rola, hogy bajori szuletesu(nem muncheni), de nem tudhatjuk, h nem e a Bayern volt a kedvenc csapata kiskoraban - attol fuggetlenul, h Dortmundi akademiahoz szerzodott.
Innentől fogva mondjuk egy Reus, aki tavaly még a Dortmundot választotta, idén már nem biztos, hogy így tenne.
Reus Dortmundi szuletesu, szerintem konnyen lehet, h most is oket valasztana.

Vki felvette Reust, ja a mostani koncepcioba ebbe a kontra fociba bele illene(mint Bale). Nekunk Gotze kellett volna, az o kreativitasa,Reus fele olyan kreativ,mint Gotze.

Csalodott vagyok. Egy Lucas Moura-Vida pakk esetleg feledhetetne ez. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. április 23., kedd 13:30-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 13:19

A spanyol piac eléggé halott, igazából Isco az akivel szóba hoztak minket, de az a vonal is szépen elcsendesült. Meg Kondongbia van még terítéken.
Ennek viszont örülök, mert nekem egyik sem kellene.
Nem hiszem, hogy még egy nullszaldós átigazolási szezont összehozunk.
Összehozhatunk, csak nincs értelme. Illetve, ha le akarunk maradni, akkor igen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 13:19

Üdv itt mindenkinek, nagyon szép az oldal! :-)

"Naszóval". Szerintem Mou marad és jön Bale is, bár nem tudom, hogy minek, olyan feleslegesnek érzem, mert van nekünk egy CR aki ugyanott játszik, így pedig nem lesz jó a versenyhelyzet. Di Maríat meg Callejont kéne eladni és akkor igazolni jobb oldalra.
Götze a BM tagja lett, remélem mi pedig elhozzuk Reust. :-)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 23., kedd 13:18

hunmiller írta:
pheco írta:Most csalódtam Götzében. Furcsa ez a helyzet. Biztos voltam benne, hogy ha eljön az idő a váltásra, akkor inkább hozzánk jön. A Bvb is inkább nekünk adta volna el olcsóbban, mint a nagy riválisnak. Na mindegy, én úgy is Reus párti vagyok, őt el kell hozni nyáron.

Adom amint mondasz, csak sajna ha Lewa is elmegy, nem hinném hogy 1 év után otthagyná a Dortmundot...
Pont ezért lehetne elhozni Reusot. Lelép Hummels és Lewa is meg lehet Gündogan is. Szerintem Reus sem szeretne ott maradni. Gündogan+Reus párosért oda kell adni Di Maríat meg Callejónt, aztán kész is :Đ

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 23., kedd 13:17

most ugy nem a bayern játékospolitikáját szidják az emberek? :lol: (nem kifejezetten itt)

nem hiszem,hogy akárki is cserélt volna velük ,mondjuk 2006 elején...
ők megcsinálták a tutit,kb igy kéne egy csapatot épiteni.
megvették neurert,aki talán most az egyik legjobb kapus,ott volt lahm sajátnevelésként,badstuber-boateng plusz az idősebbek közül danta és van buyten..

ezek közül nem nagyon láttam senkit,hogy irogattuk volna a nyarak során

középpályán ribéry volt nagy húzás ( itt nem nagyon volt elájulva tőle senki),plusz kukáztak egy robbent,akit itt szarrá mocskoltunk,és elküldütk egy rosszab év után.aztán jött müller,kroos,shaqiri,mandzukic.ezek olyan ember,akik senkit sem érdekelnek... hol olvastam azt ,hogy kéne ez a shaqiri gyerek? :mrgreen: plusz ugye svejni.

két nagyobb vásáruk volt,martinez és most götze.
ők biztak mártinezben és nem igazán jártak szarul..nálunk itt mit kapott martinez?

esküszöm le a kalappal a friccek előtt,kb a szarból épitettek várat.

mi meg?rohangálunk götze,bale,lucas után..ahelyett ,hogy ennek a szerencsétlennek megadnánk a lehetőséget.
a tárgyalásaik meg parádésak.lehet,hogy perez itt a nagy mágus,de ott valamit kurvára tudnak.


plusz ugye pep :lol: :lol: tudja ,hogy hova kell helyezkedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flori 2013. április 23., kedd 13:19-kor.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2013. április 23., kedd 13:15

pheco írta:Most csalódtam Götzében. Furcsa ez a helyzet. Biztos voltam benne, hogy ha eljön az idő a váltásra, akkor inkább hozzánk jön. A Bvb is inkább nekünk adta volna el olcsóbban, mint a nagy riválisnak. Na mindegy, én úgy is Reus párti vagyok, őt el kell hozni nyáron.

Adom amint mondasz, csak sajna ha Lewa is elmegy, nem hinném hogy 1 év után otthagyná a Dortmundot...

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 13:09

El Unico írta:Én azt gondolom,hogy Mourinho maradni fog még egy évet,ergo,kitölti a szerződését.
Ergo nem tölti ki azt, mert 2016-ig van szerződése.
És remélem, idén távozik. Minél hamarabb elkezdjük átalakítani a játékunkat, annál jobb. Sehova sem vezet az, amit most játszunk. Nyerjük meg idén valahogy a 10.-t, és távozzon a portugál emelt fővel.
Manolo írta:Ha új edző lesz a Realnál (szerintem még Pérez sem tudja, hogy ki az)
Pont ez az. A Bayernnél már télen tudták, ki lesz az új edző, a szezon vége előtt lezsírozták a legfontosabb igazolást (tavaly meddig futottunk Modric után?), mi meg töketlenkedünk állandóan, és a 4 nagy tehetségből (Neymar, Lucas, Hazard, Götze) egyet sem sikerült megkaparintanunk. De nem baj, itt van nekünk Di Maria, Özil, no meg a kontrák.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 23., kedd 13:08

Ilyet kijelenteni nagyon merész. Nagyon jól igazolnak és nagyon jó a klubnál a felfogás. Igenis megvan/volt az esély erre.
Kinevelni, megtalálni mindiog a jó játékosokat egy picit szerencse kérdése is szerintem. Klopp nem fog hirtelen előrántani ilyen szintű játékosokat. És már nem ők a bajnoki duplázók, sőt, nehéz elképzelni, hogy a követlező 3 évben esélyük legyen bármire, a BM most alázni fog egy ideig. Innentől fogva mondjuk egy Reus, aki tavaly még a Dortmundot választotta, idén már nem biztos, hogy így tenne.

Neked egyébként mi bajod van, hogy egyszer nem láttam tőled olyat, mikor ne egészítenél ki valamit, vagy ne lenne felsőbbrendű hozzászólásod. Mit nem értesz azon, hogy nem Götzével hasonlítom össze, hanem a szituációval. Ez ennyire magas, vagy hogy fogalmazzak érthetőbben? Már megbocsáss.
Pedig ahányszor nem látod a hozzászólásomat, akkor éppen nem egészítek ki semmit.

És még tovább magyarázod...Mi az, hogy nem Götzével hasonlítottad össze, hanem a szitációval? Az a szituáció lényege, hogy egy saját nevelésű , legjobb játékos elmegy a legnagyobb riválishoz. Onnantól kezdve, hogy nem egy saját nevelésű játékosról , a csapata legjobbjáról van szó, onnantól nincs is "szituáció".
Úgy gondolom, hogy a kiadások/bevételek összevetése tekintetében Pérez igyekezni fog megmaradni nagyjából a tavalyi nullszaldó környékén, illetve legfeljebb ha 50 milliós mínuszig hajlandó elmenni és megpróbál majd egy kicsit jobban a spanyol piacra fókuszálni.
A spanyol piac eléggé halott, igazából Isco az akivel szóba hoztak minket, de az a vonal is szépen elcsendesült. Meg Kondongbia van még terítéken.
A kiadások/bevételeknél meg majd kiderül, sajnos tényleg nem ismerjük részletesen a klub helyzetét, illetve a kockáztatási hajlandóságát. De még ha nyerünk is egy BL-t, kupát, a bajnokságban nem teljesítettünk jól, a barca pedig erősödni fog a hírek szerint, Nem hiszem, hogy még egy nullszaldós átigazolási szezont összehozunk. :hmmm:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 13:01

miró írta:
Real Madrid will offer Callejon plus cash to sign Gareth Bale from Tottenham [Mirror]

Ha ez igaz, akkor végre egy opciós dolog. Más kérdés, hogy ezzel nem nagyon jutunk előrébb, de legalább megpróbálunk üzletelni, nem pedig ész nélkül zsebbe nyúlni. A vásárlási politikánkat ismerve, már ez is haladás.

Mou meg mondhatna konkrétumot is. Megy a találgatás, hogy megy, vagy marad, de ez senkinek sem jó. Ha marad mondja meg, és lehet előre gondolkodni és kidolgozni a nyarat elejétől végéig, időben. Ha megy, akkor is. De így, hogy vacillál, nem vagyunk előrébb semmilyen téren. Ő már régen eldöntötte ezt, lehet, hogy a klub is tudja, de akkor mire jó ez a misztérium baromság?! Megynugtatni kellene a népet, nem pedig indokokat adni még több összeesküvés elméletre és gerjesztésekre.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. április 23., kedd 13:00

Ha Mourinho tényleg odébbáll (ami, úgy néz ki, szándékában áll), akkor Pérez legfontosabb feladata az új tréner mielőbbi megtalálása lesz. Szerintem már most is dolgozik ezen, de eddig nem igazán járt eredménnyel, s úgy néz ki, hogy a fajsúlyos nevek egyelőre nem akarnak kötélnek állni, illetve nem tudnak most váltani. Ezért Pérez előtt három utat látok:
Nem értelek,miből gondolod,hogy távozik? Mourinho azt mondta,hogy lehet, sokan megfognak lepődni. Rákérdeztek Perezre,hogy Mourinho marad-e,nem mondott semmit,csak mosolygott. Folyamatosan jönnek a pletykák,hogy Bale ide igazol,X Y után érdeklődünk... Szerintem Mourinho marad,már leadta a neveket,kiket akar a csapatban tudni,és ezért van ennyi pletyka Bale-lel kapcsolatban is például.

Én azt gondolom,hogy Mourinho maradni fog még egy évet,ergo,kitölti a szerződését. :-)
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 23., kedd 12:59

Most csalódtam Götzében. Furcsa ez a helyzet. Biztos voltam benne, hogy ha eljön az idő a váltásra, akkor inkább hozzánk jön. A Bvb is inkább nekünk adta volna el olcsóbban, mint a nagy riválisnak. Na mindegy, én úgy is Reus párti vagyok, őt el kell hozni nyáron.

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. április 23., kedd 12:47

Real Madrid will offer Callejon plus cash to sign Gareth Bale from Tottenham [Mirror]
:coffee:

az a plus cash..na arra vagyok kiváncsi,de egyébként amíg mou helyén kérdő jel van addig nem kéne igazolni.... :/
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 12:46

Szerintem meg a teletipp intézte ezt a Götzés dolgot így, hogy elterelje a figyelmet a holnapi leleplezésről.







:mrgreen:
Merci Zizou!

UnAmorUnClub
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:15
Kedvenc játékosaid: Ronaldo(Fenomén), Ronaldinho, Robinho, Marcelo, Varane, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: UnAmorUnClub » 2013. április 23., kedd 12:42

Nem hiszem el, hogy arra kell felébrednem, hogy Götze idén nyáron a Bayernbe igazol :vivo:
Nagyon bíztam benne, hogy ide jön :vivo: :/ Nem is értem egyébként, hogy minek ment a Bayernbe????
Én biztosan új kihívásokra vágynék egy másik bajnokságban ha már elhagyom a nevelő együttesemet nem igazolok a legfőbb riválishoz, az évek óta a bajnoki címért harcoló másik csapathoz...
Mario,Mario.... :sly:
Pedig egészen eddig bírtam a tagot..még az is jobb lett volna ha elmegy más angliába vagy bárhova ha már hozzánk nem,csak ne a Bayernbe :-@
Ezért remélem holnap kapnak vagy 10-et :-@ :D

Manolo
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Zsigárd

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Manolo » 2013. április 23., kedd 12:32

Azért érdekes, hogy a Bayern leigazolta Götzét és itt már vannak, akik kezdik ezt számon kérni Pérezen (bealudtunk... :lol: ). Miközben ugyancsak hajtják már kifelé Madridból Mourinhót.

Egyébként meg kötve hiszem, hogy Kloppnak akkora szava lenne a Dortmundnál, hogy ő tett volna ily módon szándékosan keresztbe a Realnak...

Ha új edző lesz a Realnál (szerintem még Pérez sem tudja, hogy ki az), az igazolások kiválasztásánál nem kellene kikérni az ő véleményét is? Ha egy CR-t hozol, akkor talán nem, de minden más esetben szerintem igen. Pérez mégsem egy edző, nem ő fogja a csapat taktikáját kitalálni és felmérni, ki illene a koncepcióba leginkább.


Ha Mourinho tényleg odébbáll (ami, úgy néz ki, szándékában áll), akkor Pérez legfontosabb feladata az új tréner mielőbbi megtalálása lesz. Szerintem már most is dolgozik ezen, de eddig nem igazán járt eredménnyel, s úgy néz ki, hogy a fajsúlyos nevek egyelőre nem akarnak kötélnek állni, illetve nem tudnak most váltani. Ezért Pérez előtt három utat látok:

1; Mivel jelenleg ez tűnik az egyik legjárhatóbbnak, megpróbálja meggyőzni Mourinhót, hogy maradjon.
2; Ha a portugál hajthatatlan marad, és mivel nem szeretne jelenleg túl nagy kockázatot felvállalni, fut még 1-2 kört a BL-döntő után Kloppnál, Wengernél, Ancelottinál, esetleg Laudrupnál (és a klubjaiknál).
3; Ha ez sem jön össze, akkor valaki teljesen más, korábban nem említett, esetleg edzői téren a legmagasabb szinten zöldfülűnek számító jelölt is szóba jöhet (korábban ilyen volt Del Bosque is, amikor leült az első csapat padjára)

Ha kiderül, ki fogja irányítani jövőre a Madridot, utána lehet foglalkozni a csapatépítéssel érdemben. Ezért az edzőváltás, ha nem jó előre lefutott minden oldalról, nem a legkedvezőbb időpont az erősítésre. Mire az új edző megismerkedik a kerettel, legalább alapjaiban, addigra jó eséllyel a piac legkapósabb portékái már el is keltek.

Másrészt, szerintem nyáron ne számítsunk olyan mértékű költekezésre, amelybe belefért volna pl. a Bale-Götze-Vidal-Falcao kvartett (ez már önmagában kb. 200 millió €), valamint további 2-3 kiegészítő ember. Ez még Kaká, Higuaín, Callejón és Di María értékesítése esetén (szerintem kapnánk értük max. 100 milliót) sem férne bele, sőt, szerintem a fizetési igényeket tekintve sem.

A csapatot frissíteni természetesen kell és jó lenne, ha olyanok is érkeznének, akik majd hamar a kezdőcsapatba kerülnek.

Úgy gondolom, hogy a kiadások/bevételek összevetése tekintetében Pérez igyekezni fog megmaradni nagyjából a tavalyi nullszaldó környékén, illetve legfeljebb ha 50 milliós mínuszig hajlandó elmenni és megpróbál majd egy kicsit jobban a spanyol piacra fókuszálni.
Vamos Real!

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 23., kedd 12:13

Casso írta:Ez kizárt dolog.
Majd kiderül. Szerintem megpróbálja ezt játszatni velük is,(mivel mást nem tud) a német bajnoksára elég lesz,a bl-be meg ki tudja,nagy játékosok vannak ám ott is,passzolni is tudnak egy kivételével :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1380
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 12:12

Casso írta:
kelemen.istvan írta:mehet ott is a tiki taka
Ez kizárt dolog. Nincs meg hozzá a játékoskeret. Hiába jók egyénileg az az összhang ami a Barcánál meg van azt nem lehet pénzért megvenni.
Ez igaz, de szvsz pont ettől kell tartani. A Barca tudta és tudja játszani a tikitakát. De azon kívül semmit! A Bayern meg kb. mindent fog nyomatni. :hmmm: Kontrák, ívelés, labdatartás, tili toli. bekkelés, mindenre alkalmasak. Eszméletlen a keret :'(
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 23., kedd 12:09

kelemen.istvan írta:mehet ott is a tiki taka
Ez kizárt dolog. Nincs meg hozzá a játékoskeret. Hiába jók egyénileg az az összhang ami a Barcánál meg van azt nem lehet pénzért megvenni.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 23., kedd 12:08

Guardiola bassza meg amúgy:) Van szeme Pepnek is a focihoz. :vivo: Bivaly kerete lesz jövőre.mehet ott is a tiki taka..Jövőre is Bayern-Barca meccset szerertnék lehetőleg a negyeddöntő környékén! :-)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 199 regisztrált és 0 vendég