Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 20., csütörtök 12:35

na ha tényleg nem jön bale akkor megmarad nagyon sok pénz és mégse veszünk majd ELIT kp-st akkor kíváncsi leszek mivel magyarázza majd a fórum
ez már rég nem pénz kérdés ha akarnánk bale-l együtt is tudnánk ajánlani sok pénzt vidalért de ha egyszerűen senki nem akar ide jönni akkor ajánlhatunk akármennyit

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. június 20., csütörtök 12:31

Matt009 írta:...
Ráadásul ha Kondogbia idejön, és ahogy te fogalmaztál nem lesz annyira vakmerő, hogy szervezni próbáljon, akkor jövőre mindenki csapat úgy alakítja a taktikát ellenünk, hogy a szervezés Kondogbiára jöjjön ki, és ugyanúgy betli lesz, mint Khedira.
Ez azért így elég meredek szerintem. Ha ez így működne, akkor a Barca ellen meg mindenki úgy alakítaná a taktikáját, hogy Busira jöjjön ki a szervezés.... egy vkp ne szervezzen, egy szervező meg ne játszon vkpt. Ennyire egyszerű :Đ (jelen esetben egy vkp-nak szerintem annyi lenne a feladata, hogy megszerzi a labdát és leadja Modricnak, Özilnek, CR-nek, Benzinek és nem rohan előre, hanem ott marad, üresbe mozog, hogy ha baj van, boztisítson, vagy kaphassa vissza a bogyót azonnal és adhatja tovább a másik szervező vénájú embernek.)

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 20., csütörtök 12:31

Matt009 írta:
relatíve sok meccset látok a Francia-Holland-Német bajnokságokból.
De kurva jó, hogy mindenkinek ennyi ideje van meccset nézni... Mégis az általad felsorolt játékosok után nem áll sorban fél Európa. Ennyire vakok a játékosmegfigyelők?
Matt, én kérek elnézést, hogy láttam őket többször élőben játszani és le mertem írni azt, amit gondolok róluk. Nyilván ha valamelyik, itt a fórumon divatos táborba állok be bólogató jánosnak, akkor kevesebb savazást kapok.

De hát mit csináljak, van szemem, meg véleményem.
Mivel látható, hogy keveset szólok hozzá , így inkább visszavonulok a háttérbe, és olvasom a magasröptű ámde mégis mélyenszántó gondolatokat.... pl azt, ami szerint Modirc nem jó... :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Schulcz 2013. június 20., csütörtök 12:33-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 20., csütörtök 12:31

Szerintem is, majd jövőre. Addig felépíti magának a gazdasági hátteret is.
Sorry, kihagytam hogy idén. Bár gondolom sejted, hogy ezt akartam írni. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 20., csütörtök 12:29

Szerintem is, majd jövőre. Addig felépíti magának a gazdasági hátteret is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 20., csütörtök 12:27

Bale jönni fog, nincs kétségem efelől. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 20., csütörtök 12:21

Többször is leírtam, hogy én is lecserélném Khedirát. Csak nem minden jött mentre. Ha Konogbia jön, ám legyen. Kell a kp-s, és mivel jelenleg nem sok más opció van ok.

Ennyi. Csak elbeszéltünk kicsit egymás mellett.
Én sem azt várom, hogy most jött Casemiro, esetleg jönne Kondogbia, és mint az őrültek, nyomjuk őket orrba-szájba, miközben semmit nem érnek adott esetben.
Én már csak annyit várok el, hogy hozzunk arra a posztra embereket (nyilván ne akárkiket azért), és kapjanak lehetőséget, próbálkozzunk, csiszoljuk a felállást is akár. Aztán ha valamelyikkel javul a játék képe, akkor örülünk neki, ha nem, akkor jövő nyáron ismét próbálkozunk...

Megspórolunk egy valag pénzt, ugyh mehet is a 60 millás csekk Vidalért.
Esélytelen.


Amúgy nyilván ez lenne a legjobb. Vidalért csengetni. De ha nem adják sehogy, Ő sem nagyon akar váltani, akkor marad a fentebb vázolt eshetőség...
egyre esélyesebb hogy ebből idén nem lesz bale.
Szerintem eddig is jóval nagyobb esélye volt, hogy nem jön. Zidane pénzügyi részről szóló nyilatkozatait nem tudtam hova tenni, de ettől függetlenül is nagyon halvány sanszot látok arra, hogy érkezik.
egyre esélyesebb hogy isco jön, mert kétlem hogy mindkettőröl lemaradnánk
Pénzügyi szempontból így valóban combosodik az esélye, viszont a nyilatkozatai alapján inkább menne a garantált jóba Pellegrini után... Szerintem a City-t fogja választani. :kivagyhe:
amugy Isco. Suarez meg Cavanival "küzd" a helyért. Fogalmam sincs melyik élvez előnyt Carlonál. Sőt lehet beéri Moratával.
Mintha valahol olvastam volna egy cikket is erről ma, hogy az is elképzelhető, hogy nem hozunk csatárt Higuaín távozása ellenére sem, mert ott van Karim, Morata most "bizonyított", Jesét is oda lehet rakni, meg Cé is tud ott játszani, ha kell. A pénzt inkább Bale-re fordítanák.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 20., csütörtök 12:18

GT37 írta:Te egyébként a három közül melyik játékos Madridba igazolására látod a legnagyobb esélyt? :hmmm:

Vidal :iszunk: :mrgreen:


amugy Isco. Suarez meg Cavanival "küzd" a helyért. Fogalmam sincs melyik élvez előnyt Carlonál. Sőt lehet beéri Moratával.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 12:15

“Megegyeztünk az elnökkel, hogy Bale nem hagyja el a klubot” – mondta André Villas-Boas, aki korábban kijelentette, hogy csak abban az esetben marad a Tottenham edzője, ha Daniel Levy nem engedi el Balet.
Na, helyes. :) :mrgreen:
Mike írta:Megspórolunk egy valag pénzt, ugyh mehet is a 60 millás csekk Vidalért.
Aztán még Isco+Suarez. És így Jesének is több lehetőség jutna bizonyítani. Ha meg nem válik be akkor még mindig szabad a hely Lucasnak jövőre :D
Vidal-Isco-Suárez nem lenne komoly erősítés... Remélem, nem jön össze nektek mindhárom. :D Isco menjen csak a Citybe, vagy maradjon Málagában.

Te egyébként a három közül melyik játékos Madridba igazolására látod a legnagyobb esélyt? :hmmm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 20., csütörtök 12:14

ezek a nyilatkozatok... egyre esélyesebb hogy ebből idén nem lesz bale.
és ezzel együtt ugyanakkor szerintem egyre esélyesebb hogy isco jön, mert kétlem hogy mindkettőröl lemaradnánk. ha meg igen az elég nagy sülés lenne szerintem.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 20., csütörtök 12:10

“Megegyeztünk az elnökkel, hogy Bale nem hagyja el a klubot” – mondta André Villas-Boas, aki korábban kijelentette, hogy csak abban az esetben marad a Tottenham edzője, ha Daniel Levy nem engedi el Balet.
na, helyes :mrgreen:
Megspórolunk egy valag pénzt, ugyh mehet is a 60 millás csekk Vidalért.
Aztán még Isco+Suarez. És így Jesének is több lehetőség jutna bizonyítani. Ha meg nem válik be akkor még mindig szabad a hely Lucasnak jövőre :D
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 20., csütörtök 12:07

Nekem csak annyi kell, hogy valakiben meglegyen a lehetőség, hogy jobb legyen, mint Khedira. Mivel olyat nem tudunk hozni, aki boztosan jobb, így jönnek azok, akik lehet hogy jobbak lesznek. Mivel Khedira néálam nem megoldás, innentől kezdve tökmindegy az egész. Ha majd gyenge lesz Kondogbia vagy Casemiro vagy akárki, akit hozunk. akkor tovább kell keresgélni. Én a magam részéről nem elégedek meg a középszarral, persze van, akinek ez is megfelel...
CSOki. Ezzel én egyetértek. Nem most írod le először, mindig is egyetértettem. Én azokkal az emberekkel vitatkozok, akik túlmisztifikálnak 1-2 jövendőbeli igazolást. Most Kondogbia is 1-2 hsz-ben túl lett misztifikálva.
A másik dolog meg az, hogy én azért nem vagyok nyugodt, ha egy olyan ember jön, aki csak lehet, hogy jobb az antikrisztusnál. Ilyen ember jöjjön padra, de a kezdőbe számolni vele... De oké jöjjön, csak ne legyenek itt nagy elvárások.
relatíve sok meccset látok a Francia-Holland-Német bajnokságokból.
De kurva jó, hogy mindenkinek ennyi ideje van meccset nézni... Mégis az általad felsorolt játékosok után nem áll sorban fél Európa. Ennyire vakok a játékosmegfigyelők?
R.M.C.F írta:zért a fociban vannak bizonyos körülmények is....ezt észre kell tudni venni. Modricnál is,JM-nal is, Ikernél is sok mindenkinél.....ez nem olyan mint az 1x 1.
Oké. Ebben igazad van. Csak RMFC árulj már el nekem egy valamit. Az elmúlt 6-7-8 évben vagy akár írhatnék 10-et is, mindig rossz körülmények álltak fenn, és a sok jó játékos mind vesztesként távozott innen a körülmények miatt? Nincs egy olyan ember a kibaszott vezetőségben, aki nem látja, hogy valami nem stimmel? Nincs olyan ember, aki nem látja, hogy bizonyos körülmények miatt nem tudunk/ vagy nem tud az adott játékosunk jól teljesíteni? Ugyanezek a körülmények fennálltak 3 éve is, de Rondaldo teljesített, Özil teljesített, Benzema 1 évet teljesített. Ramos, Marcelo, vagy Pepe teljesített... Akik jó játékosok, azok mind teljesítettek. Nem azt mondom, hogy Modric rossz volt, sőt kb. azt hozta, amit én elvártam tőle. Kb. ennyit láttam a gyerekben, azt hozta. Viszont az itteni elvárások vele szemben, főleg a te elvárásaid RMFC sokkal, de sokkal magasabban voltak, és ezt bizony nem teljesítette. Volt 1-2 jó pillanata, 1-2 jó meccse, de átlagban alatta maradt a Te és a tőle sokat várók elvárásainak.
és talán ő nem lesz annyira vakmerő, hogy szervezni próbáljon
Azért nehéz veletek vitatkozni, mert vannak akik (sokan vannak), elvárják a Khedira utódtól a szervezést. Ráadásul ha Kondogbia idejön, és ahogy te fogalmaztál nem lesz annyira vakmerő, hogy szervezni próbáljon, akkor jövőre mindenki csapat úgy alakítja a taktikát ellenünk, hogy a szervezés Kondogbiára jöjjön ki, és ugyanúgy betli lesz, mint Khedira.
De ez nem az én érvem. Én nem várom el a vkp-tól a szervezést. Csak sokan megteszik, és ezek közül sokan megváltóként várják Kondogbiát.
Ezt komolyan gondoltad? Mert akkor felesleges vitatkozni.
Az előbbi az erős széljátékot és a gyors támadásokat segítő felállás, amely támadáskor átalakul 424-re. Ezért szakad szét a KP. Kivéve, ha Mindenki védekezik, mint a Bayernben. Nálunk ezt Di Marian kívül egyik támadó sem tette rendesen. Főleg Özil, akinek illett volna. De ez már sokszor ki lett tárgyalva.
a második felállás pedig a totálos focira legalkalmasabb. ahol a csapat egy egységként mozog, szinte egyszerre támad és védekezik, mivel a KP-t birtokolja. Jobbik esetben :) A széljátkot a szélső védők biztosítják, de szinte sohasem egyszerre, így támadáskor 343-ra módosul a felállás.
Tudom az alapvető különbséget. De ha ugyanarról a 11-ről beszélünk, akkor lényegében mindegy, hogy Modriccsot egy sorral előrébb vagy hátrébb tesszük, mert csak a játékosok egyes részfeladataiban van különbség. És mivel ezek a felállások nem statikusak, Modric is megfordul előrébb, hátrébb is, így az aktuális meccsszituban ezek a felállások keverednek. Ronaldo számára pedig tökmindegy, mert ő mindkét felállásban ugyanazt játssza, mint ahogy az ék is (tudom, hogy a 4-2-3-1 éke alapból egy targetmen szerű posztot vesz fel, de nekünk nincs targetmenünk, ilyen szempontból Benzema mindkét felállásban ugyanazt játssza, főleg mivel a játékunk Ronaldo kiszolgálása köré szerveződik, és nem Benzema köré. Xabi is mindkét felállásban mélységi irányító, ő nem tud mást játszani. Nem azért nem működött a 4-3-3, mert nem azt játszottuk, hanem mert Khedira és Xabi együtt alkalmatlanok arra a felállásra. És gyanítom, hogy Modric Xabi együtt is alkalmatlan a 4-3-3ra. Ha jövőre 4-3-3 a cél, akkor vagy egy Xabi, vagy egy Modric köré épített 4-3-3at kell játszani, de mindenképpen a másik kárára. Ez az, amire céloztam. Csak lusta voltam kifejteni.
Ettől függetlenül is hozni KELL embereket oda.
Többször is leírtam, hogy én is lecserélném Khedirát. Csak nem minden jött mentre. Ha Konogbia jön, ám legyen. Kell a kp-s, és mivel jelenleg nem sok más opció van ok.

Avatar
El Tigre
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 11:42
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Tigre » 2013. június 20., csütörtök 12:05

Ha már a középályásoknál tartunk, ezt a Pogbát honnan szedtétek elő ? :hmmm: Erre még nem jöttem rá.
Ahhoz képest, hogy fickóról alig jöttek hírek, de azoknak is nagy része kacsa volt, a fórum nagy része már itt látja a csapatnál. Pedig sztem Madridban úgy igazából fel sem merült a gyerek neve. Legalábbis úgy "komoly" szinten sem, mint mondjuk Bale :hmmm:

Vagy őt is bedobta valaki, azt várva , hogy a Realnal olvassák a fórumot, megvilágosodnak és bescserkészik Pogbát. Volt már ilyenre példa : tavaly Yaya Tourét hajszolta a fél fórum :D Pedig tisztán látszott, hogy semmi esély a fickóra.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 20., csütörtök 11:54

De nem tud labdát sem szerezni, arra alkalmas, hogy kiszorítja az ellenfelet, megállítja a lendületet, ilyesmik. Ez szép, meg jó, csak a meccsek nagy részében erre minimálisan van szükség. Persze a barca ellen igen, mert folyton náluk a labda, és fontos a fegyelmezett védekezés, a jó tolódás, a támadásaink meg úgyis gyorsak. De egy labdabirtokló csapatban Khedirának semmi keresni valója, mert akkor túl sokat van nélunk a labda, az ellenfél sem szépen lassan építgeti fel a támadásokat, hogy zónázgatni tudjunk. Khedirával nem az a legnagyobb baj, hogy szar, hanem hogy felesleges. Ott a pályán, de amiben igazán jó, arra a meccsek legtöbbjén nem nagyon van szükség.
:salute:
Végre.
Ezt mondtam tegnap is, amikor korábban is leírtam majdnem ugyanezt, nem jött válasz.
Számunkra Khedira használhatatlan. Egy alapvetően védekező csapatban hasznos lenne. Ott is csak a zónázgatós részével a dolognak. Előre semmi. Ez ma már szerintem amúgy sem megengedhető, de ez lényegtelen.

Értem Matt-et amúgy, azt mondja, hogy nem kell kidobni Khedirát, mert akik felmerülnek, mint REÁLIS alternatívák, nem feltétlen jobbak. Ezzel egyet is értek.
Ettől függetlenül is hozni KELL embereket oda. Ha Kondogbiát, hát Őt. Nem vagyok tőle elájulva, szerintem kevés, de most ez jutott, mert a "garanciát" jelentő emberek mozdíthatatlanok ilyen-olyan okból.
Viszont fiatal, benne lehet a fejlődés lehetősége. Mondom, próbálkozni kell. A tunéziait meg elfelejteni, annyira semmi számunkra, amit nyújt.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. június 20., csütörtök 11:42

Sok, csak Real szintűből 4-5.
Szerintem sokkal több, csak nincs körülöttik nagy hype, vagy gyengébb csapatban, rendszerben játszanak, ezért nem tűnnek ki annyira. A rendszer nagyon fontos, és itt a válasz a következő kérdésedre:
Amikor Modric játszott Özil helyén akkor sem volt semmi rendben... Modriccsal sem lett jobb.
Mert alapvetően a rendszer nem stimmelt egyiknek sem, csak amíg Özil inkább a támadók köz vagy a szélen alibizott, addig Modric gürizett a KP-n, visszajárt labdákért, szerelt, próbált kényszerítőzni, stb. Legjobb példa erre az MU elleni visszavágó, ahol gyökeresen megváltozott a játékunk, mert Modirc beállításával nem szélen akartuk megverni az MU-t, ahol a legerősebbek. Mou amatőr hibája volt ez is (pedig ha én láttam a meccs előtt, hogy az MU a KP-n verhető, ugye egy évvel korábban a Bilbao ezt megmutatta, akkor ezt a "világ legjobb edzője" hogy nem láthatta? :hmmm:), mázlija, mázlink volt Nani kiállításával.
vagy csak azt várjuk el, hogy a lépjen előre a mostani szinthez képest?
Utóbbira. Hogy kb most vannak egy szinten, de Kondogbiától fejlődést várni még nem hülyeség, és talán ő nem lesz annyira vakmerő, hogy szervezni próbáljon. Azt meghagyja a másik 2 középpályásnak.
4-2-3-1, 4-3-3... Egy posztban van különbség
Ezt komolyan gondoltad? Mert akkor felesleges vitatkozni.
Az előbbi az erős széljátékot és a gyors támadásokat segítő felállás, amely támadáskor átalakul 424-re. Ezért szakad szét a KP. Kivéve, ha Mindenki védekezik, mint a Bayernben. Nálunk ezt Di Marian kívül egyik támadó sem tette rendesen. Főleg Özil, akinek illett volna. De ez már sokszor ki lett tárgyalva.
a második felállás pedig a totálos focira legalkalmasabb. ahol a csapat egy egységként mozog, szinte egyszerre támad és védekezik, mivel a KP-t birtokolja. Jobbik esetben :) A széljátkot a szélső védők biztosítják, de szinte sohasem egyszerre, így támadáskor 343-ra módosul a felállás.
És valaki, talán ericco írta, hogy milyen jó lesz a Borussia, ha leigazolják Erikssent az Ajaxból
Nem én írtam, de velünk már tavaly is szóba hozták.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 20., csütörtök 11:37

Mármint nem vár el többet, mint Khedirától, vagy csak azt várjuk el, hogy a lépjen előre a mostani szinthez képest?
Ha az elsőre gondoltál, akkor felesleges Kondogbia. Ha a másodikra, akkor jöhet, csak nekem itt az a bajom, hogy ugyanazokkal a gyengeségekkel van megáldva, mint Khedira, és a technikája már nem lesz jobb... Passzolni meg lehet megtanul 3-4 alatt remekül, de itt annyi ideje nem lesz. Szóval ferdítesz te is rendesen.
Nekem csak annyi kell, hogy valakiben meglegyen a lehetőség, hogy jobb legyen, mint Khedira. Mivel olyat nem tudunk hozni, aki boztosan jobb, így jönnek azok, akik lehet hogy jobbak lesznek. Mivel Khedira néálam nem megoldás, innentől kezdve tökmindegy az egész. Ha majd gyenge lesz Kondogbia vagy Casemiro vagy akárki, akit hozunk. akkor tovább kell keresgélni. Én a magam részéről nem elégedek meg a középszarral, persze van, akinek ez is megfelel...
Khedira védekezni tud,nagy munkabírású,jól zárja a folyosókat,jól védekezik "zónát".
A hiba vele kapcsolatban az volt,hogy Mou ellátta játékszervező feladatokkal (omg...)
És mit csináljon, malmozzon Xabival a védelem előtt, a támadók meg majd négyen megoldják?
Amiket felsoroltál tulajdonságok, és amikkel egyet is értek, azokkal mit tudunk kezdeni? Ezek mellé még hiányzik pár olyan tulajdonság, amivel érne valamit az ember. Xabi nagyjából ugyanez, csak még labdabiztos, és jól tud passzolni. Khedirát ha visszahúzzuk, akkor mit csinál? Nem az a labdával forgolódó, típus, aki gyorsan gondolkodik, teszi-veszi a labdát.
De nem tud labdát sem szerezni, arra alkalmas, hogy kiszorítja az ellenfelet, megállítja a lendületet, ilyesmik. Ez szép, meg jó, csak a meccsek nagy részében erre minimálisan van szükség. Persze a barca ellen igen, mert folyton náluk a labda, és fontos a fegyelmezett védekezés, a jó tolódás, a támadásaink meg úgyis gyorsak. De egy labdabirtokló csapatban Khedirának semmi keresni valója, mert akkor túl sokat van nélunk a labda, az ellenfél sem szépen lassan építgeti fel a támadásokat, hogy zónázgatni tudjunk. Khedirával nem az a legnagyobb baj, hogy szar, hanem hogy felesleges. Ott a pályán, de amiben igazán jó, arra a meccsek legtöbbjén nem nagyon van szükség.

Nika91127
Hozzászólások: 2703
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2013. június 20., csütörtök 11:34

Schulcz írta:Mi az hogy nincs jó, minőségi VKP, aki leigazolható lenne????????

Azt még az előző helyről tudjátok, (RMCF legalábbis biztosan.), hogy relatíve sok meccset látok a Francia-Holland-Német bajnokságokból.

Nos ott van Capoue a Toulouse-ból, vagy Milan Badelj a Hamburgból. Mindketten 24 évesek és a világ Top 10 védekező középpályásába tartoznak az idei teljesítményük alapján legalábbis biztosan. Mondjuk meg kell nézni a whoscoredet, vagy valamelyik ilyen oldalt, szerintem az igazolja is. Ha hülyeséget mondanék, akkor elnézést, én vagyok a futballvak, vagy rosszul látom.... :D Ráadásul még el lehetne hozni Auriert is a Toulouse-ból, aki minden védőposzton tud jól játszani, és mellesleg Varane és Kondogbia csapattársa volt a Lens-ben.
De ez az Illaramendi, vagy a Leverkusenes Bender-iker is ismán hozná azt amit Alonso és Khedira.

Más, támadó posztra meg én Joveticset hoznám, az egy kegyetlen jó játékos.

És valaki, talán ericco írta, hogy milyen jó lesz a Borussia, ha leigazolják Erikssent az Ajaxból: Nem értek egyet! ŐT NEKÜNK KÉNE ELHOZNI!!! Kibebaszott zseni a gyerek Középső középpályást , Támadót, szélsőt, csatárt is tud játszani, hehe kedvéért abszolút kétlábas, és évek óta hozza a 20 körüli gólt meg a 20 körüli gólpaazt, ja, és csak 20 éves. Laudrup utód: Ide vele!
Eriksen nem nagyon hoz "évek óta" 20gólos szezonokat...:) Persze jó kis játékos,nem azért mondom :mrgreen: (most csak bajnokság-EL-BL-t nézve)
2010/11: 40 meccs 7 gól,13 gólpassz
2011/12: 41 meccs 8 gól,21 gólpassz
2012/13: 41 meccs 11 gól, 22 gólpassz

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 20., csütörtök 11:34

Schulcz írta:Schulcz
Fm 2014? :mrgreen:

Nyilván az emberek akiket ezért fizetnek már rég észrevették mindent,csak pihentetik a mappájukat,hogy majd 2-3 év múlva egyszer zúdítsa őket a futball világába és majd minden csapatban legalább 2 világklasszis védekező középpályás fog játszani...ugyanmár..Van 4-5 aki minőségi előrelépést jelente a Realnak.ezt el kell fogadni. 1 Varane szintű tehetséget találni vkp-ra..álom édes álom... :)

Szerk.: Gustavo jöhetne :agree:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikelemen5 2013. június 20., csütörtök 11:35-kor.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 11:32

Schulcz írta:Mi az hogy nincs jó, minőségi VKP, aki leigazolható lenne????????
Illaramendi + Luis Gustavo.

Ha tényleg le akarnánk igazolni őket, akkor ezt a pakkot hozhatnánk. Biztos vagyok benne, ha a nagyon akarnánk Gustavot, akkor a Bayern elengedné. A Sociedad meg nem tud versenyezni a piacon, így Illaramendi-t tuti eladnák.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Schulcz
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 9:47
Kedvenc játékosaid: Raul, Hugo Sanchez, Redondo, A két Laudrup
Kedvenc csapatod: Real Madrid 1982 óta

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Schulcz » 2013. június 20., csütörtök 11:28

Mi az hogy nincs jó, minőségi VKP, aki leigazolható lenne????????

Azt még az előző helyről tudjátok, (RMCF legalábbis biztosan.), hogy relatíve sok meccset látok a Francia-Holland-Német bajnokságokból.

Nos ott van Capoue a Toulouse-ból, vagy Milan Badelj a Hamburgból. Mindketten 24 évesek és a világ Top 10 védekező középpályásába tartoznak az idei teljesítményük alapján legalábbis biztosan. Mondjuk meg kell nézni a whoscoredet, vagy valamelyik ilyen oldalt, szerintem az igazolja is. Ha hülyeséget mondanék, akkor elnézést, én vagyok a futballvak, vagy rosszul látom.... :D Ráadásul még el lehetne hozni Auriert is a Toulouse-ból, aki minden védőposzton tud jól játszani, és mellesleg Varane és Kondogbia csapattársa volt a Lens-ben.
De ez az Illaramendi, vagy a Leverkusenes Bender-iker is ismán hozná azt amit Alonso és Khedira.

Más, támadó posztra meg én Joveticset hoznám, az egy kegyetlen jó játékos.

És valaki, talán ericco írta, hogy milyen jó lesz a Borussia, ha leigazolják Erikssent az Ajaxból: Nem értek egyet! ŐT NEKÜNK KÉNE ELHOZNI!!! Kibebaszott zseni a gyerek Középső középpályást , Támadót, szélsőt, csatárt is tud játszani, hehe kedvéért abszolút kétlábas, és évek óta hozza a 20 körüli gólt meg a 20 körüli gólpasszt, ja, és csak 20 éves.

Laudrup utód: Ide vele!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 147 regisztrált és 0 vendég