Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 17., péntek 14:35

Lehet, de nem tudok mást elképzelni. Aki legalább újabb 3 évig sikeres lehetne a csapattal. Yuppal mi a helyzet, nem szeretne visszatérni? :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 17., péntek 14:32

wZoLee7 írta: Csak akkor engedném el, ha Zidane ül a helyére...Más mozdítható, elfogadható edző amúgy sem lenne.
Zidane? Azért előbb szerintem bizonyítson valahol mielőtt leül a Real padjára. Meg Zizu-nak amúgy se a CR féle generációt álmodtam meg, inkább a Cé utáni-t, egy fiatal csapattal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 17., péntek 14:11

A többi meg akkora kamuszöveg hogy az valami hihetetlen...Isco s rész meg nevetséges. Kihagyott meccset, pihent...amíg nem volt James tudott kőkemény fizikai munkát végezni a pályán, hirtelen meg már nem megy. A padról beállva 10-15 percekre nem lesz túl nagy motivációja, mire felpörög vége a meccsnek.
Gondolom az Elnök Úr elvárta hogy egy 80 millios futballista ott legyen a pályán...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 17., péntek 13:51

En holnap a 4 kp jatszatnam. Kb 60 perc alatt valószínű hogy már kivegeznenk a Malagat. Onnan jöjjön chicarito jese nacho.
szerdán tuti hogy nem fog 4 kp lenni de akkor ha holnap együtt játszanak benne van az hogy 60 perc alatt lerendezik es mindenki pihenhet aki meg fenmmarad elpasszolgatjak a maradék időt!
Igaz megerzesem szerint james nem fog jatszani...talan Modric sem. Erősen úgy érzem hogy pihentetni fogja akit csak lehet...bar ebben benne van az is hogy a vegen lojjuk a 2ik golt es egesz meccsen koncentráltan kell játszani. Talán ezért szeretném ha egy erős kp val gyorsan szetkapnank őket!aztán lazulás mindenkinek!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 17., péntek 13:45

Realista24 írta:Nem gondolja, hogy Iker megy júniusban.
Nem nagyon mondhat mást, de ha De Gea hozható lesz, akkor el is hozzák, Iker meg megy.
Realista24 írta:Még egy évet maradni akar Carlo
Csak akkor engedném el, ha Zidane ül a helyére...Más mozdítható, elfogadható edző amúgy sem lenne.
Realista24 írta:Ez volt a legjobb madridi derbijük idén eddig.
Remélem ezt azért nem büszkén mondta :lol:
Realista24 írta:Coentrao lesz szerdán, aki fantasztikusan játszott tavaly is a Bayern ellen.
A legjobb megoldás Marcelo pótlására...ha az ellenfél nem a Barca vagy az AtMa...emberünkben mindenkinél gyorsabban benne van a piros lap...
Realista24 írta:A szerdai eredményeket figyelembe véve a 0-0-át nagyon jó eredménynek tartja.
Kit érdekelnek a szerdai meccsek, ha az összes szerdai meccs 0-0 lett volna, a látottak alapján akkor is nyerni kellett volna.

A többi meg akkora kamuszöveg hogy az valami hihetetlen...Isco s rész meg nevetséges. Kihagyott meccset, pihent...amíg nem volt James tudott kőkemény fizikai munkát végezni a pályán, hirtelen meg már nem megy. A padról beállva 10-15 percekre nem lesz túl nagy motivációja, mire felpörög vége a meccsnek.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 17., péntek 13:31

Azért James játszott, mert nagyon jól sikerült a rehabilitációja és a fizikai állapota jobb volt, mint Iscoé.
Édes istenem akkor milyen lehetett Iscoe... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 17., péntek 9:09

Hírmorzsák Carlo szájából:

Szombaton Casillas játszik, fizikailag rendben van, motivált, Navas a második számú, néha fog lehetőséget kapni. Ha Casillas nem lenne jó formában, nem tenné kapuba.
Nem gondolja, hogy Iker megy júniusban.

Még egy évet maradni akar Carlo, attól függetlenül, hogy hosszabbít vagy sem. Ő nem fogja kérni a szerződés hosszabbítását, az edző az eredményeitől függ.

Bale helyzetével kapcsolatban elmondta, hogy a walesinek nem volt szerencséje, Oblak fantasztikus volt.

Ez volt a legjobb madridi derbijük idén eddig.

Minden bizonnyal Coentrao lesz szerdán, aki fantasztikusan játszott tavaly is a Bayern ellen.

Khedira játszik, ha Carlonak szüksége lesz rá.

Lucas Silva jó játékos, de még szoknia kell a közeget.

A szerdai eredményeket figyelembe véve a 0-0-át nagyon jó eredménynek tartja.

Verrattit csipázza, de nem próbálták leigazolni, mert érinthetetlen.

Danilo azért jön, hogy növelje a versenyhelyzetet a jobb oldalon.

Azért James játszott, mert nagyon jól sikerült a rehabilitációja és a fizikai állapota jobb volt, mint Iscoé.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 3., péntek 20:25

CS0ki írta:
Orvosin még nem esett át, maximum előzetesen, papír még nincs aláírva, stb. Gondolom ott is gondolnak erre. Vagyis inkább remélem.
Szerintem itt már nem lehet semmit visszacsinálni, ez már kész tény, ha kettétörik a lába, akkor is. Hivatalosan be lett jelentve, összeg, minden. Csodfálkoznék, ha ebből bármilyen módon ki lehetne hátrálni.

Nem is kell visszacsinálni,mert valószínű még életbe sem lépett......pl ha ez egy előszerződés,mivel elméletileg rendes szerződést nem is lehet kötni ebben az időszakban.Szóval ha ez egy előszerződés,aminek konkrétumai vannak lefektetve,ár,fizetési megállapodás...és a szerződés életbelépésének dátuma 2015.07.01,ezt lehet csinálni,és jogszerű is,a szerződés kész,megállapodás aláírva,és a kikötések jönnek utána: ha.....július 1én orvosin átmegy,akkor lép életbe automatikusan,a fizetés is onnan él.....stb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. április 3., péntek 12:05

Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
Orvosin még nem esett át, maximum előzetesen, papír még nincs aláírva, stb. Gondolom ott is gondolnak erre. Vagyis inkább remélem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Szerintem itt már nem lehet semmit visszacsinálni, ez már kész tény, ha kettétörik a lába, akkor is. Hivatalosan be lett jelentve, összeg, minden. Csodálkoznék, ha ebből bármilyen módon ki lehetne hátrálni.
Szerintem sem igen lehet; nem hiába kötött rá a klub biztosítást sem, ami egy ilyen transzfer esetén még inkább felértékelődik, fontos és nélkülözhetetlen biztosíték.

Egyébként vélhetően ez nem a Real Madridon múlott elsősorban és nem hiába történt így, ahogy. Valószínűleg több oka is volt ennek a korai - lezárt és bejelentett - transzfernek; egyes hírek szerint ezek közül az egyik legfontosabb a Porto pénzügyi helyzete és mint tőzsdén jegyzett cégre vonatkozó számviteli szabályok, egyéb kötelezettségek, ill. előírások, a könyvelés kozmetikázása stb.; emellett a rengeteg nívós érdeklődő, Copa America és különösen a Neymar féle bukta, "szopatás" újbóli elkerülése; továbbá a tavaly nyáron elkövetett hibás stratégia és a Xabi által generált helyzethez hasonló szituációk kiküszöbölése, megelőzése is komoly tényezők lehettek és még ki tudja mi minden(?).
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 3., péntek 11:32

CS0ki írta:
Orvosin még nem esett át, maximum előzetesen, papír még nincs aláírva, stb. Gondolom ott is gondolnak erre. Vagyis inkább remélem.
Szerintem itt már nem lehet semmit visszacsinálni, ez már kész tény, ha kettétörik a lába, akkor is. Hivatalosan be lett jelentve, összeg, minden. Csodfálkoznék, ha ebből bármilyen módon ki lehetne hátrálni.
Jajaja. Pont mai hir hogy extra biztosítást kötöttünk ra.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 3., péntek 11:21

Orvosin még nem esett át, maximum előzetesen, papír még nincs aláírva, stb. Gondolom ott is gondolnak erre. Vagyis inkább remélem.
Szerintem itt már nem lehet semmit visszacsinálni, ez már kész tény, ha kettétörik a lába, akkor is. Hivatalosan be lett jelentve, összeg, minden. Csodfálkoznék, ha ebből bármilyen módon ki lehetne hátrálni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 3., péntek 10:19

Realista24 írta:Ha Matt nem örül, akkor jó vásárt csináltunk. :shifty:
Matt max annak örül, ha CR szarul játszik, mert tudja utána fikázni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 3., péntek 9:10

Realista24 írta:Ha Matt nem örül, akkor jó vásárt csináltunk. :shifty:
Szerintem nagyon kellenek az ilyen játékosok. Még jönne egy Gayá, Pogba, De Gea, és jók is vagyunk :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 3., péntek 7:42

Ha Matt nem örül, akkor jó vásárt csináltunk. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 3., péntek 6:34

Matt009 írta:
oroszisti írta:Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
Jogos a kérdésed. Pláne úgy, hogy 30 milla volt. Ha 15-ért jött volna, akkor azt mondom, elsőként lecsaptunk rá olcsón, de így. Ráadásul nem is hiányposztra. Én nem örülök a leigazolásának. Létszámban eddig is megvoltunk a védősorban, előrébb nagyobb gondok vannak.
De jövőre már nem leszünk meg létszámban,Coentrao és a spártai távozása szerintem biztos.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. április 3., péntek 0:24

oroszisti írta:Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
Jogos a kérdésed. Pláne úgy, hogy 30 milla volt. Ha 15-ért jött volna, akkor azt mondom, elsőként lecsaptunk rá olcsón, de így. Ráadásul nem is hiányposztra. Én nem örülök a leigazolásának. Létszámban eddig is megvoltunk a védősorban, előrébb nagyobb gondok vannak.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. április 3., péntek 0:00

Realista24 írta:
oroszisti írta:Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
Orvosin még nem esett át, maximum előzetesen, papír még nincs aláírva, stb. Gondolom ott is gondolnak erre. Vagyis inkább remélem.
Remélem én is. Viszont ha visszalépünk biztos vagyok benne ,hogy fizetnünk már kell valamennyit. Esetleg záradék lehet sérülés esetére. Na mindegy, ne történjen ilyen és akkor baj nem lehet.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 2., csütörtök 23:51

oroszisti írta:Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
Orvosin még nem esett át, maximum előzetesen, papír még nincs aláírva, stb. Gondolom ott is gondolnak erre. Vagyis inkább remélem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 2., csütörtök 23:50

oroszisti írta:Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
van benn valami, de lesz még copa america is, és az meg még dobhatott volna az áron.
meglátjuk
Kép
Kép
Kép

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2015. április 2., csütörtök 23:48

Egy kérdésem van. Csak szerintem hülyeség leigazolni valakit április elsején ? 2 hónap van az idényből , bármi történhet. Egy komolyabb sérülés esetén mit csinálunk ? Nagy benne a rizikó szerintem. Az is igaz, hogy akár az első edzésén is megsérülhet velünk, de én ezt akkor sem látom logikusnak.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég