OFF

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.

Hol szoktál borravalót adni?

A szavazás 2024. február 23., péntek 13:03-kor befejeződött.

Benzinkúton
5
2%
Boltban
1
0%
Ètteremben
60
29%
Futárnak
43
21%
Fodrásznál
43
21%
Hotelben/egyéb szálláshelyeken
3
1%
Kocsmában
28
14%
Mindenhol
10
5%
Sehol
12
6%
 
Szavazatok száma: 205

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 20., csütörtök 20:54

Én holnap fogom lenyomni őket. Ráadásul fizikából duplán, mert 40fokos lázam volt írásbeli idején...
Szóval én kezdem, és benn leszek több mint 4 órát..

De most már csak túl akarok lenni rajta, elegem van az egészből. Tele van a kurva fészbúk a "pózoljérettségivel" képekkel, én meg még itt szenvedek.

Egyébként hova mentek tovább? Én BME építész, a rajz alkalmasságim már megvan, szóval a holnapot még ki kell hoznom valahogy jóra és felvesznek.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: OFF

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. június 20., csütörtök 20:40

R.M.C.F írta:Ez jó ötlet......Te ez a szilamér az milyen származású név? Román? Siegfried németűl?
Sértegetsz, hogy román vagyok? :lol: Itt ahol én lakom a románok magyarosodnak, nem forditva. (és ezt komolyan mondom :D )
Egyébként meg: A Szilamér magyar eredetű férfinév, a szül igéből származó, régi szülemér szóból ered, jelentése: "ivadék, sarj, leszármazott, szülött, utód".


Na és az angol blogot senki sem talált?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 20., csütörtök 19:36

AdBlock, utána csak egy X, és megy is a videó, ha a lejátszáskor zavarna meg, máshol pedig nem fogsz látni semmi reklámot.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 20., csütörtök 16:22

Valaki nem tudja hogy a youtubeon hogy lehet letiltani a hirdetéseket? Vagy nem lehet?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realjoe
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 0:31
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Realjoe » 2013. június 20., csütörtök 15:53

A(z) "..." frissítését nem sikerült letölteni egy hiba miatt (Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. [RPC:S-5:AEC-0])

Android....Valaki nem tudja véletlenül, hogy ezt , hogy lehetne orvosolni ? :kivagyhe:

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. június 20., csütörtök 15:33

mi még csak hétfőn kezdjük a szóbelit, de már teljesen úgy érzem, hogy amit eddig nem tudtam megtanulni, azt ezután se fogom tudni. inkább azért nagyobb a para, mert ahogy számolgattam jobb a pontszám átlaggal, mint duplázással, így azért semmiből sem csak a minimumot kéne nyújtani.

na de csak meglesz ez, csak van idő ráparázni.
Ne parázz, tudom hogy sokan mondják de tényleg semmi értelme. Vicc az egész, ha kijössz röhögni fogsz hogy csak ennyi volt! Egyetemen egy vizsgaidőszakban majd gondolj vissza erre az időszakra! :lol:
Én államvizsgám előtt 2 hétig alig ettem, minden nap egy görcs volt a gyomrom... vizsga napján meg felkeltem és semmi, mint ha már túl lennék rajta, olyan hihetetlenül nyugot voltam hogy alig ismertem magamra. Egyáltalán nem éreztem a terhet, olyan simán jött minden kérdésre a válasz hogy én magam is csak leste... mert egy két nehezebb vizsga előtt sokszor nagyon parás voltam. szóval csak lazán amit megtanultál az elő fog jönni!

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 20., csütörtök 15:27

lucifer írta:Én is hétfőn kezdem a szóbeliket,valami hihetetlen lesz ha túl leszek rajtuk :D

Abszolút,valaki elmagyarázná nekem hogy miért váltottunk oldalt a Madridistáról? csak mert nekem haveromék mondták hogy ide költözött át az oldal.Illetve ha nincs senki a másik oldalon,facebookon+ az oldalon ki írja ki a híreket?
http://madridom.hu/blog/2013/04/26/egy- ... -madridom/

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: OFF

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. június 20., csütörtök 15:15

Én is hétfőn kezdem a szóbeliket,valami hihetetlen lesz ha túl leszek rajtuk :D

Abszolút,valaki elmagyarázná nekem hogy miért váltottunk oldalt a Madridistáról? csak mert nekem haveromék mondták hogy ide költözött át az oldal.Illetve ha nincs senki a másik oldalon,facebookon+ az oldalon ki írja ki a híreket?
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 14:35

chosenone46 írta:mi még csak hétfőn kezdjük a szóbelit, de már teljesen úgy érzem, hogy amit eddig nem tudtam megtanulni, azt ezután se fogom tudni. inkább azért nagyobb a para, mert ahogy számolgattam jobb a pontszám átlaggal, mint duplázással, így azért semmiből sem csak a minimumot kéne nyújtani.

na de csak meglesz ez, csak van idő ráparázni. :mrgreen:
Utolsó 2-3 napon már én sem tanultam semmit (nem is tudtam volna), lazulj, nézz Konföderációs kupát, igyál jó sokat (nem vízre gondolok), aztán lesz, ami lesz. :D
Saját sulidban (gondolom, ott lesznek a szóbelik) csak nem arra mennek majd rá, hogy megbuktassanak. :mrgreen:
Hajrá!
pheco írta:Nekem is mondták, hogy egy vizsgaidőszak sokkal parább, mint az érettségi. Legyintettem, hogy hogy lehetne már nehezebb, mint 4 év anyaga töriből, irodalomból stb.. Aztán tényleg :mrgreen:
Áhh, remek. :D Ha így folytatjátok, lehet, hogy nem is megyek egyetemre végül. :mrgreen:

Avatar
chosenone46
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: OFF

HozzászólásSzerző: chosenone46 » 2013. június 20., csütörtök 14:30

mi még csak hétfőn kezdjük a szóbelit, de már teljesen úgy érzem, hogy amit eddig nem tudtam megtanulni, azt ezután se fogom tudni. inkább azért nagyobb a para, mert ahogy számolgattam jobb a pontszám átlaggal, mint duplázással, így azért semmiből sem csak a minimumot kéne nyújtani.

na de csak meglesz ez, csak van idő ráparázni. :mrgreen:
"...csak a kedvesség, az öröm,
a pardon, meg a köszönöm,
a gyöngédség, a figyelem,
csak az az igaz idelenn..."

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 20., csütörtök 14:03

Nekem is mondták, hogy egy vizsgaidőszak sokkal parább, mint az érettségi. Legyintettem, hogy hogy lehetne már nehezebb, mint 4 év anyaga töriből, irodalomból stb.. Aztán tényleg :mrgreen: Az a rossz, hogy óriási a szakadék a középiskola és a főiskola elvárásai között, nagy ugrás hirtelen. Jó a fősuli, mert több a szabadidőm, de igazából visszasírom a középsulit, azok voltak a legjobb évek.

zotyuka7
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:01
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: zotyuka7 » 2013. június 20., csütörtök 13:42

http://www.youtube.com/watch?v=cDphUib5iG4

Sziasztok! Ezt a videót nem akarja vki lefordítani? Kíváncsi vagyok vajon mit mesél ilyen jókedvvel az öreg. :lol:
Előre is nagy köszönet! :salute:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 12:35

Remy írta:Tavaly még én is izgultam, de most visszagondolva + a mostani suli ZH-k után az érettségi egy :cens: :mrgreen: Mennyi felesleges izgulást spóroltam volna meg, ha ezt tudom :D
Akkor jó, alig várom az egyetemet. :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 12:30

GT37 írta:El se hiszem, a mai szóbelikkel (angol, töri, magyar) végre túl vagyok az érettségin. B-) :D
)
Tavaly még én is izgultam, de most visszagondolva + a mostani suli ZH-k után az érettségi egy :cens: :mrgreen: Mennyi felesleges izgulást spóroltam volna meg, ha ezt tudom :D

Amúgy hajrá azoknak, akik még nem végeztek :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 12:25

El se hiszem, a mai szóbelikkel (angol, töri, magyar) végre túl vagyok az érettségin. B-) :D
Este nem fogok inni. Egyáltalán. :mrgreen:

Többi érettségiző hogy áll? :)

Avatar
Caúl
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:21
Kedvenc játékosaid: Iker, Raphael, Sergio, Cristiano, Marcelo, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mohács

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Caúl » 2013. június 20., csütörtök 2:37

Én most végeztem a gimiben és úgy van ahogy Chancee9 írta.
Leadtam a diákomat és kaptam egy nagy A/4.es papírt az most a diákom.
"A győzelemért minden kényelmetlenség elviselhető. Ezért semmilyen szenvedés nem lehet túl sok!."-Agatha Christie
Kép
in:Carvajal-Vidal-Reus-Falcao
out:Khedira, DM, Higuaín
Kloppot a padra!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: OFF

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 20., csütörtök 0:13

köszönöm a helpet, és amit chancee9 írt, szinte ugyanazt leírták nekem amoda is, szóval biztos van benne valami.
csak nem akarok beégni a tanulmányi osztályon, hogy kérem ott a papírt, amivel október 31-ig rendesen diáknak számítok, aztán kiröhögnek, hogy miről beszélek.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: flori » 2013. június 19., szerda 23:21

dobjatok már 1 ipbant a meznerbalikának. :)

túl sokat olvasgat itt,és sajnos nem velünk osztja meg a véleményét. :(
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: OFF

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 19., szerda 22:56

amúgy honnan tudod ? csak ötletelsz, vagy ezt így tényleg meg lehetne oldani ?

Ha nincs "nyoma" vagyis nem regelik elektronikusan akkor azt csinálsz vele amit akarsz.......de amúgy sincsen kapacitás a sok diákot ilyen módon ellenőrizni.........képtelenség.
Ha meg elveszíted....."papíron"...akkor bárki felhasználhatja.

Szóval.....nyugi,azt teszel amit akarsz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: OFF

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. június 19., szerda 22:52

'shutterisland írta:kaptam egy ilyen emailt.
FW: értesítés diákigazolvány bevonásról

Kedves Diákunk! Szeretném értesíteni, hogy a tanulói jogviszonya 2013.06.14-én megszűnt, mivel nem teljesítette a második félév követelményeit. A jogviszony megszűnése miatt a diákigazolványát köteles leadni az ILS Szakközép- és Felnőttképző Iskola Tanulmányi Osztályán. Az oktatási igazolványokról szóló 362/2011. (XII.30.) kormányrendelet kimondja, hogy a közoktatási diákigazolvány egyedi azonosítóval kezelt elektronikus adathordozó egységgel (a továbbiakban: adatchip) ellátott közokirat, amely a biztonsági okmányok védelmének rendjéről szóló kormányrendelet hatálya alá tartozik. A közreműködő intézet köteles haladéktalanul bevonni – és ennek érdekében a jogosultat felszólítani a korábban kiadott oktatási igazolványok beszolgáltatására, amennyiben az igazolványra jogosító jogviszony megszűnik.A diákigazolvánnyal kapcsolatos bármilyen bűncselekmény alapos gyanúja (közokirat hamisítás, csalás stb.) esetén az Iskola büntetőfeljelentést tesz. Üdvözlettel....


most mit csináljak ?
nekem nyárra mindenképpen kell a diák, eddig az volt, hogy október 31-ig érvényes az előző évi diák is.
és mi van, ha "eltűnt" ?
nálunk az volt, hogy a vizsga utolsó napjával megszünt a jogviszonyunk és le kellett adni a diákot. viszont helyette adott a suli egy papírt, ami a diákkal járó kedvezményekre jogosít fel október 31-ig


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 57 regisztrált és 0 vendég