Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 21., péntek 10:36

'shutterisland írta:amúgy szellőztetik (bár szerencsére egyelőre még csak fb oldalak) hogy hivatalos lehet akármikor a thiago transzfer, méghozzá a vörös ördögökhöz.
állításuk szerint már a személyes feltételekben is sikerült megtalálni a közös nevezőt.
Már szinte mindenhol írják, hogy megegyeztek Thiagóval a személyes feltételekről, úgyhogy már csak a Barçával kell tárgyalniuk a vörösöknek. :( Remélem, Zubiék elküldik őket a rákba. :'( :D

A kötelet már előkészítettem, shutter, szép halálunk lesz.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 21., péntek 8:07

A négyszeres Grand Slam-tornagyőztes teniszezőt, Arantxa Sanchez Vicariót 2009-ben 3,5 millió euró befizetésére kötelezték korábban be nem vallott jövedelemadója után, mivel a hatóság úgy ítélte meg, hogy az egykori világelső inkább spanyol lakos, mintsem andorrai.
A múlt év júniusában a spanyol államügyész indított eljárást Samuel Eto'o-val szemben, mert a kameruni 2006 és 2009 között 3,5 millió euró befizetését próbálta meg elkerülni a személyéhez kötődő jogok értékesítéséből szerzett bevételei után.Eto'o állítólag két céget hozott létre, egyet Magyarországon, egyet pedig Spanyolországban, ezeken keresztül érkezett meg hozzá a Barcelonától, illetve a Puma sportszergyártó cégtől az értékesítésből befolyt összeg.
Tavaly márciusban Luis Figót kötelezték arra, hogy 2,4 millió eurót fizessen be a spanyol államkasszába. A portugál 2008-ban fellebbezést nyújtott be a spanyol adóhatóság keresetével szemben, mely szerint 1997 és 1999 között - szintén a Barcelona játékosaként - nem fizette be a szükséges járulékot a jogdíjak után befolyó jövedelméből. A fellebbezést elutasították.
Németországban az egykori világranglista-éllovas teniszező Steffi Graf édesapja került börtönbe egy átvilágítás után, 2002-ben pedig a szintén volt világelső Boris Beckernek kellett bírságot fizetnie adóelkerülésért.
Olaszországban a Moto GP hatszoros világbajnoka, Valentino Rossi hosszas kivizsgálás után fizetett be 37 millió eurót a helyi adóhatóságnak 2008-ban.

Az argentinok korábbi világklasszis labdarúgója, Diego Maradona változatlanul tagadja, hogy 38 millió eurónyi adóval tartozna az olasz államnak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 21., péntek 8:02

Na, pont akartam írni kicsit az adós ügyről, látom ez a téma.

Ugye sokan írták, hogy mi oka lenne Messinek, hiszen évi több tízmilliót keres, blablabla., simán kipengeti mellényzsebből.

Alessandro Dolcét és Stefano Gabbanát 1 év nyolc hónap börtönre ítélték, mert 2004-ben eladták a cégüket egy fantomcégnek Luxemburgnak, hogy így ne kelljen az olaszoknál adózni, de közben mégis ott folytatták a tevékenységet. Rajtuk kívül a könyvelőt, Dolce bátyját és a pénzügyi vezetőt is vádolják.

Remélem páran értik, hogy miért a "nagyok" csalnak a legtöbb esetben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 20., csütörtök 23:53

mindegy, ha cinit, bucit meg damut is bevágták, messinek is a hűvösön a helye. :mrgreen:

amúgy szellőztetik (bár szerencsére egyelőre még csak fb oldalak) hogy hivatalos lehet akármikor a thiago transzfer, méghozzá a vörös ördögökhöz.
állításuk szerint már a személyes feltételekben is sikerült megtalálni a közös nevezőt.

persze amíg komoly oldal nem hozza le, nem aggódom annyira, de a vodka+bomba+cataflan kombó ide van készítve.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 20., csütörtök 19:42

raul0791 írta:nem vagyok szakértő, de szerintem ez így súlyosabb, hogy más országokon keresztül. De ez csak tipp.
Én sem vagyok szakérő de az én tippem meg az hogy tök mindegy milyen módon kerülöd meg az adóhatóságot! De biztos van itt egy hozzáértő aki megválaszolja ezt a fontos kérdést..... :Đ

Avatar
sanko.
Hozzászólások: 421
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:02
Kedvenc játékosaid: Varane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sanko. » 2013. június 20., csütörtök 18:49

'shutterisland írta:hát gyönyörű lenne, ha leültetnék, miközben az összes többi ilyen sportoló (rossi,eto'o,figo,stb.) ügyét simába megoldották, még akkor is, ha ennek többszöröse volt az összeg.

elvileg le is marad a tárgyalás miatt valami (bl?) meccsről. :lol:
aznap kezdődnek meg a bl csoport meccsek, dehát ki tudja még, hogy aznap fognak-e játszani? a jóisten se. nem tudom a felsoroltjaid is így csaltak-e adót, nem vagyok szakértő, de szerintem ez így súlyosabb, hogy más országokon keresztül. De ez csak tipp.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 20., csütörtök 18:39

hát gyönyörű lenne, ha leültetnék, miközben az összes többi ilyen sportoló (rossi,eto'o,figo,stb.) ügyét simába megoldották, még akkor is, ha ennek többszöröse volt az összeg.

elvileg le is marad a tárgyalás miatt valami (bl?) meccsről. :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 20., csütörtök 18:24

A bíró csak akar egy Messi autogrammot
Ja, hogy mostmár egy törvényszéki bíró is neki fog "fújni". :lol:
Focibíró az már túl mainstream. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 20., csütörtök 18:18

accel írta:a legutolsó mondat olyan szép, hogy akár 6 év börtönt is kaphat. azért kíváncsi lennék a közvéleményre, ha valóban kellene ülnie majd pár évet messinek. :)
Kb. Ugyan annyit fog kapni mint Figó (akit ugyan ezzel vádoltak meg) befizeti a büntetést és ennyi!! :)

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 20., csütörtök 17:23

a legutolsó mondat olyan szép, hogy akár 6 év börtönt is kaphat. azért kíváncsi lennék a közvéleményre, ha valóban kellene ülnie majd pár évet messinek. :)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 20., csütörtök 17:22

czier írta:
accel írta:egyébként messi bírósági ügyével mi a helyzet? napok óta nem olvastam róla sehol semmit. :mrgreen:
Szept. 17.-en meg kell jelennie a birosagon.
link
A bíró csak akar egy Messi autogrammot és egy közös fotó, ennyi az egész... :mrgreen: A végén meg kiderül, hogy nem is adóhátraléka volt, hanem adótúlfizetése, és visszautalnak neki 2 millió dollárt, amit Messi azonnal felajánl az éhező gyerekeknek. :mrgreen:

Avatar
czier
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:22

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: czier » 2013. június 20., csütörtök 17:18

accel írta:egyébként messi bírósági ügyével mi a helyzet? napok óta nem olvastam róla sehol semmit. :mrgreen:
Szept. 17.-en meg kell jelennie a birosagon.
link

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: accel » 2013. június 20., csütörtök 17:13

egyébként messi bírósági ügyével mi a helyzet? napok óta nem olvastam róla sehol semmit. :mrgreen:

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 20., csütörtök 13:46

Az újságok sok mindent írnak, de több mint a fele kacsa.
Lehet hogy azt írják, hogy Mou "Hazard szerelmese", viszont az csak egy poszt. Plusz lesz egy csatár előre, de attól még kell két támadó játékos a csapatba. Ezek lesznek Mata és a másik posztért harcol majd Oscar, Schürrle vagy aki még odamenne esetleg. Még ha Mata el is menne valamikor, akkor tuti nem a barcába. kizártnak tartom. Szerintem Thiago sem fog soha Madridba költözni, ahogy Mata sem oda.

Villaról hallani, hogy Angliába menne, de MU-ban megvannak már a csatárok, Tottenhambe lenne hely, ha Adebayor elmenne ahogy felröppentek a pletykák, Arsenalba elférne, de oda valószínű Pipita megy, Chelseabe nem megy szerintem. Alexis sem a legjobb helyen van, de ha jól emlékszem volt róla szó, hogy maradni akar. Szóval lesz Pedro-Tello-Alexis a maradék hely(ek)re.
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 20., csütörtök 12:33

L.Miki írta:Jut eszembe Puyol. Nagyon rá jár a rúd, sajnálom a palit. Mondjuk lassan csak visszavonulót fúj, vagy még nem tervezi?
Nyilatkozta már többször is, hogy 40 éves koráig szeretne itt játszani. :)
Nem tudom, fogja-e bírni ennyi sérüléssel, de ha csak 10-20 meccsen játszik is egy szezonban, akkor is rengeteget számít a jelenléte a pályán és az öltözőben is. Igazi vezér, minden tekintetben, minél tovább van a csapattal, annál jobb. :)
Nagyon nehéz lesz pótolni majd...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 19., szerda 22:31

L.Miki írta: Dobd el de rögtön!
Hatalmas sportember, azt hiszem az egyik leginkább tiszteletre méltóbb figura a katalánok közül. :)
ő az egyetlen akit tisztelni lehet és kell is onnan, pláne egy olyan sorban, ahol alba, alves, mascherano meg mr. shaqira van..
Nem illik.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 19., szerda 22:29

R.M.C.F írta:Puyolért nagy kár.....de az idő,az egy ilyen játékos,nekem meg van az amikor a színészkedő kis ***csögött móresre tanította,és lökte hogy menj focizz genyó.....az sokat elmond arról hogy ott kinek mi az érték........kicsit eltorzult a világ.
Dobd el de rögtön!

Hatalmas sportember, azt hiszem az egyik leginkább tiszteletre méltóbb figura a katalánok közül. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 19., szerda 22:24

Puyolért nagy kár.....de az idő,az egy ilyen játékos,nekem meg van az amikor a színészkedő kis ***csögött móresre tanította,és lökte hogy menj focizz genyó.....az sokat elmond arról hogy ott kinek mi az érték........kicsit eltorzult a világ.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 19., szerda 22:12

'shutterisland írta:nkább középhátvédet kellene valahogy szerválni, az most a létszükséglet.
Jut eszembe Puyol. Nagyon rá jár a rúd, sajnálom a palit. Mondjuk lassan csak visszavonulót fúj, vagy még nem tervezi?
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 19., szerda 18:53

mata felesleges.

egyrészt (bár sokra tartom a képességeit) telített a támadórészleg, még ha villa elmegy, akkor is marad 5 ember, amit ugye előszeretettel egészítenek ki az iniesta-cesc duó valamelyikével.
szerintem 3 posztra 6 ember ebben a formában sok.

másrészt biztos nem lenne olcsó mulatság, nem hiszem, hogy mourinho ilyen 10 milláért jófejségből idedobná.
inkább középhátvédet kellene valahogy szerválni, az most a létszükséglet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég