Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. június 22., szombat 13:01

JP 4 történet

Úristen, mintha egy rossz piranha film storyja lenne...
halálomig madridista leszek

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 22., szombat 0:02

Az éhezők viadala

nem fűztem hozzá sok reményt, de kellemesen csalódtam. Az alapstory egészen pofás, viszont a kivitelezés döcög. Láttam már sokkal rosszabb filmet is. Egynek tökéletes.Bővebben itt. 6,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. június 21., péntek 19:42

Sikerült nekem is megnézni, eredetsztorinak teljesen jó. Meg volt zúzás is becsülettel. A színészválasztások is jók lettek, Cavill jó szupermen lett, a többiek is rendben vannak, kivéve Adams…Inkább tűnik szupi idősebb nővérének, mintsem a csajának. Lana Lang-ként még el is ment volna, de Loisnak… Amiért meg a látvány mellett még nagy pacsi jár nálam az a tabudöngetés…

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 21., péntek 11:04

cart írta:
Remy írta:Acélemberhez...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én amúgy azt csinálnám, hogy Luthor, plusz mellé raknám Brainiacot mondjuk, ő azért valamennyire még emberi ábrázolású is. Ez így elég lenne szerintem második résznek. Ezt a földönkívüli vonalat biztos nem fogják erőltetni, Bane is eléggé le lett egyszerűsítve a Batmanben...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Brainiac és az emberi.. .háát elég távol áll :D mondjuk neki több ábrázolása is van, de a Kryptonhoz mindig köze van. De szerintem ő és Luthor nem férnének meg egymás mellett + Luthor olyan Supermannek, mint Joker Batmannek. Ha Luthor, akkor csak rá szabad koncentrálni.

Amúgy A 2. rész elvileg már az Igazság Ligájára fog rávezetni, így nem elég, hogy meg kell majd küzdenie valakivel (szerintem Luthor), még a háttérben már alakulgat a JL. Olyanokról is pletykálnak, hogy feltűnik majd néhány új karakter (Wonder Woman, Flash stb), tehát lehet vele dolgozni.

Mindenesetre érdekes lesz, de még minden csak pletyka. Ha minden igaz minél hamarább el akarják kezdeni a forgatást így nem sokára választ kaphatunk majd a kérdésekre.


Na, ezt vártam, végre lehet dumálni egy adott filmről :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 21., péntek 10:59

Remy írta:Acélemberhez...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Én amúgy azt csinálnám, hogy Luthor, plusz mellé raknám Brainiacot mondjuk, ő azért valamennyire még emberi ábrázolású is. Ez így elég lenne szerintem második résznek. Ezt a földönkívüli vonalat biztos nem fogják erőltetni, Bane is eléggé le lett egyszerűsítve a Batmanben...

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 21., péntek 10:41

cart írta: Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ez a másik dolog, az ellenségek ami még nem nagyon tetszett még, innentől nem tudom, kit akarnak berakni, aki erősebb lenne náluk. Mondjuk gondolom a következő részben Luthor lesz már az ellenfél, elég egyértelműnek látszik.
Acélemberhez...

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Valószínűleg Luthor lesz a kövi részben. A Lexcorp kamion már be is figyelt. De azért van ám olyan ellenfél, aki betudja zúzni Superman búráját. Zod, Hulkosan mondva nyikhaj volt.

Beletesznek egy Darkseidet vagy Doomsdayt, de Brainiac sem piskóta. Metallo meg ha nem is annyira erős, de ott a bizonyos Kryptonit a tulajdonába (testébe), így veszélyes ellenfél.

Amúgy ezért is nehéz megalkotni a Superman világot, mert nem Földi halandók az ellenségek, Luthoron kívül nincs is nagyon emberi ellenfele. És egy másik világból jövő ellenséget sokkal nehezebb bemutatni, szerintem.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 21., péntek 10:30

Megnéztem pár filmet mostanában..pontozások következnek.

Tyrannosaur

Korrekt kis film volt,a játék idő is bőven elég volt,a karakterek is szépen meglettek formázva, a sztori is jó volt
10/8

127 óra
Ez már kevésbé tetszett,mint az előző,de ezzel sem volt nagy baj,nem egy hűde film,de egy estére kiváló szórakozást nyújtott számomra, a főszereplő is jól hozta a szerepét.
10/7

Birds
Ezen viszont bes :cens: am..Ekkora egy hulladékot,értem én hogy régi,és ennek megvan a maga bája de a színészek annyira gyengék voltak,hogy nem tudtam,hogy sírjak vagy nevessek rajtuk.. :lol: Az anya minden megnyílvánulásán a falat kapartam volna..A feszültségkeltés nálam abszolút nem jött be, alig bírtam végigszenvedni. Ezt koronázta a logikátlan megoldások egész hada,buta karakterekkel..A csúcsot az jelentette(bár ez az én hibám is),hogy színezett verziót néztem és abban bizony a repülő madarak maradtak fekete fehérben :lol: :lol: Nem vagyok egy szaki,de a vágás még az én szememet is bántotta..
inkább nem pontoznám.. :/
Hatalmasat csalódtam,sokkal többet vártam ettől a filmtől :(
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 21., péntek 10:22

Man of Steel

Mindig drukkolok a DC-nek, hogy valahogy pörköljön oda a Marvelnak, és mutassa be, hogy nem csak olyan idióta módon lehet szuperhős filmet csinálni. A Batman utolsó rész nagy csalódás volt nekem, az már nagyon komolytalan irányba ment el, reméltem, hogy nem azt a vonalat akarják folytatni. Valamennyit javított most Az Acélember. Nagyon nem tudok mibe belekötni, a történet nem volt túlbonyolítva, ennek megfelelően nem is nagyon fedeztem fel olyan részt, ahol lett volna valami ellentmondás benne. Viszonylag sok mindent sikerült belerakni a filmbe, ilyen az, amikor nem fölösleges jelenetekkel megy el a játékidő 2/3 része. A főszereplőt is kimondottan jó választásnak találtam, de talán LL helyett lehetett volna valamivel jobb színésznőt keresni. Felvezető résznek jó volt, kérdéses, hogy ezek után mit tudnak még kihozni belőle.

Néhány dolog, ami nem feltétlenül tetszett, de ez csak a saját ízlésem miatt írom, nem feltétlenül a film hibája:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Russell Crowe szerepeltetése már elég erőltetett volt szerintem, ha már egyszer meghalt. Nem nagyon tudtam értelmezni, hogy mi volt az a félig szellem valami. A végén túl tömény volt az az 1 óra akció jelenet is nekem, meg is fájdult tőle a fejem. Amúgy sem szeretem, ha halhatatlan megy halhatatlan ellen, olyankor elég komolytalan lesz a harc, mondjuk a látvány valamennyire ellensúlyozta ezt. Ez a másik dolog, az ellenségek ami még nem nagyon tetszett még, innentől nem tudom, kit akarnak berakni, aki erősebb lenne náluk. Mondjuk gondolom a következő részben Luthor lesz már az ellenfél, elég egyértelműnek látszik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 21., péntek 1:58

De ezek a reklámozások nekik totál megérik. Annyi hasznuk van, hogy hihetetlen. Aki meg ezek alapján rakja magasra a mércét és utána csalódik, én azt mondom az vessen magára.

Az kérdés meg, hogy hogyan lehet ez a film nekem 9.5... nem értem, miért kell egyáltalán ilyen kérdést feltenni? Illetve tudom, de nem akarok most itt Dr. Csernust játszani.
Szubjektív az egész, senki sem egyforma - hálistennek.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 21., péntek 1:36

cart írta:Pozitívan csalódtam a superman filmben. Reggel majd leírom részletesebben a véleményemet.
Na, kíváncsi vagyok.

Gondolkodtam egy kicsit ezen a Superman dolgon, és szerintem a Warnernek visszafelé sült el ez az óriási reklámkampány dolog. Tény, a költségvetést hamar visszahozza stb, DE annyira az emberek arcába nyomták, hogy ezzel átestek a ló túloldalára, és az átlagember számára is egy olyan mércét állítottak, amit nem lehetett véghezvinni. Sokak számára csalódás lett, annak ellenére is, hogy magas 7-8, akár 9 pontot is adnak végül a filmre. Sokan viszont e miatt 5-6 pontokat is rátolnak, mert csalódtak, holott biztos vagyok benne, ha csak fele ennyire tolták volna az emberek arcába a Supermant, akkor kevesebb csalódott ember lenne most.

Elég nagy lett a szakadék az értékelők között, ami nem a legjobb egy ilyen volumenü filmnél. Persze az ízlések különbözőek, de kétlem, hogy ennyire.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 21., péntek 0:47

Pozitívan csalódtam a superman filmben. Reggel majd leírom részletesebben a véleményemet.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 23:44

A szinkron szerintetek is gyenge volt? Amint kijön rendesbe, akkor eredetin újrázom. Shannon tuti nagyot szól benne.
de így is annyi mindent kellet bele zsúfolni, h azt lehetetlenség tökéletesen megcsinálni...ilyen egy eredet sztori...a 2. részt ha nem kapkodják el, akkor nagyot szólhat.
a lényeg. :) :cheers:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 20., csütörtök 23:38

Man of Steel

Itt ott nekem is csalódás volt a film, de ettől függetlenül korrekt és nagyon szórakoztató alkotás.
2,5 órás, de így is annyi mindent kellet bele zsúfolni, h azt lehetetlenség tökéletesen megcsinálni...ilyen egy eredet sztori...a 2. részt ha nem kapkodják el, akkor nagyot szólhat.
Amitől féltem, és be is igazolódott h a forgatókönyv, ami hagy némi kívánivalót maga után, ugye Goyer...a faszinak a batman filmeknél sikerült iagzán jót alkotnia, de igazából még se, mert az meg a kis Nolan érdeme volt.
A rendezés szerintem oké, a szereplők okék, Cavill igazán jó Superman.

Amivel nehezen barátkoztam...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lois és Clark közötti kapcsolat, csípte a szemem, h még Superman se lett, de már tudta, h kicsoda/micsoda...ill. elégé felületesen lett kidolgozva a kapcsolatuk, de ezt fogjuk a film túl zsúfoltságára.

A látvány tényleg nagyon ott van.
Összeségében jó volt, talán egy 8-as körülire lőném be így hirtelen...de ez még kúszhat feljebb, ha újra nézem majd.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 22:30

Kerlon írta:Utálom mikor megmondja valaki, hogy mit csináljak, ha nem egyezik az ízlés. Halvány fingom sincs, hogy mire adtatok 9,5 erre a filmre. A Batman filmekhez meg kanyarban sincs, de kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatás. Egyedül tényleg a látvány, ami jó meg, amit leírtam, de nálam ez számokban kb. 6,5/10...
:D nyugi :D Amúgy senki nem mondta meg, hogy mit csinálj. Viszont, én leírtam, hogy mire adtam 9,5-öt, de arra kíváncsi lennék, hogy neked miért 6,5. Nem azért, hogy meggyőzzelek vagy valami, mert eszem ágában sincs, csak mégis, hogy el lehessen beszélgetni a filmről. Elvégre ez egy fórum.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 20., csütörtök 22:24

Utálom mikor megmondja valaki, hogy mit csináljak, ha nem egyezik az ízlés. Halvány fingom sincs, hogy mire adtatok 9,5 erre a filmre. A Batman filmekhez meg kanyarban sincs, de kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a folytatás. Egyedül tényleg a látvány, ami jó meg, amit leírtam, de nálam ez számokban kb. 6,5/10...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 21:24

nmate írta:
szerk: ja és nem hasonlítom a Batmanhez, de 10/10-et nem fogok adni egy felvezető filmre, az is utólag érett 10-essé . A 2. rész után többet lehet mondani.
Igen, nekem is, meg gondolom sok embernél a 2. film lesz a nagy kérdés, mert ott már nem nagyon kell felvezetni a dolgokat. Batman is ott teljesedett ki.

Amúgy valamilyen szinten én is elfogult vagyok, sry nem tehetek róla, de ha valami tetszik, akkor az tetszik. Persze látni kell a hibáit is, ami ennek is volt, DE az összkép nekem bejött.

amúgy. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Lexcorp kamion és Wayne műhold befigyelt :D

Amikor meg Superman szétcseszte a terraformáló gépet, na ott beszartam. Brutális jelenet volt.

Szóval akkor szerintetek megéri imaxben nézni?
látvány 10/10.... olyan akciót fogsz látni, amit még soha. Úgyhogy megéri :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 20., csütörtök 20:08

Szóval akkor szerintetek megéri imaxben nézni?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 20., csütörtök 19:59

Amit még kiemelnék, hogy lényegre törő a film. Nincsenek benne felesleges dolgok, időhúzások. Egyszerűen elkezdődik , megy...megy és vége.

Elfogult vagyok, szóval az én szavaim miatt nekem senki ne üljön be nagy elvárásokkal.

szerk: ja és nem hasonlítom a Batmanhez, de 10/10-et nem fogok adni egy felvezető filmre, az is utólag érett 10-essé . A 2. rész után többet lehet mondani.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 18:14

Acélember

Az a baj, hogy mindenki Sötét Lovagot vár, mert ott van Nolan... nem nem lesz az, aki azt vár, az csalódni fog. El kell felejteni a Batmant, mert ez egy másik film. Tehát, ha a denevért elfejetjük, akkor a Superman szétveri mindenkinek az arcát. Egyedül a forgatókönyvben van némi hiba, de mivel ez egy első rész, így kénytelen voltak információ többletet beletenni, mert csak így lehetett ismertetni a Superman univerzumot. Snyderék nem alapozhattak arra, hogy mindenki ismeri a történetet, így a nulláról kellett kezdeni.

stb stb... NÉZZÉTEK! A CGI parádés. Bosszúállók akciójára mondták sokan, hogy húú mekkora. Na, az ehhez képest lufi pukkanás. Bővebben itt. 9,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 20., csütörtök 17:39

Demes írta:
Ebből amúgy hány részt terveznek, azt lehet tudni? Ez is Batman-féle triológia lesz? :hmmm:
trilógia, és a 2. rész már az Igazság Ligáját fogja felvezetni. Utalások persze már ebben is voltak B-)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 65 regisztrált és 0 vendég