Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 10., péntek 19:02

Javi Muñoz? Akkor már tényleg lehetett volna egy Ödegaard is. Na mindegy. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 9., csütörtök 23:04

Na állítólag Bale izom túlterhelés miatt nem tudott ma edzeni. :-(
Akkor mi a lofaszert kellett jatszatni tegnap??? Hogy szombaton egy értelmes támadó maradjon?
Ez mar nem az első eset es Carlo most sem tanul belőle!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. április 9., csütörtök 18:24

Ez az Odegaard gyerek mért van felháborodva?

Havonta olyan pénzeket tesz zsebre, amiket más 5 év alatt se. Helyébe szépen csendbe focizgatnék és várnám a behivót a nagy csapatba.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 9., csütörtök 12:29

Anthony írta:
CS0ki írta:Látod, ha nem lett belőlük senki, akkor lehet, hogy mégse voltak olyan nagy tehetségek, és te láttad rosszul.
Nem akarok kötekedni, de attól mert nem lett valakiből senki még lehetett nagy tehetség egy adott korban.
Hát erre gondoltam én is de elengedem inkább, :D

De csak a játék kedvéért...Caniggia,Martin Petrov,Bull,Juan Roman Riquelme,Paolo Enrique Ganso,mind mind übertehetségnek lettek kikiálltva tizenévesen,aztán ugye....egyik sem lett világlegjobbja,de mondjuk nem is kaptak álomszerződést,16 évesen...
Ja,ezt nem én mondom,hanem a szakma mondta anno...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 9., csütörtök 11:17

Nem akarok kötekedni, de attól mert nem lett valakiből senki még lehetett nagy tehetség egy adott korban.
Azért írtam, hogy "lehet". Mindenkinek megtörhet a pályája, de azért elképzelhetőnek tartom, hogy valaki, akinek nem ez a szakmája, lehet, hogy rosszabbul ítélte meg egy-egy játékos tehetségét, mint a nagy csapatok megfigyelői, akik sokkal többet látják az adott tehetségeket, és sokkal többmindent is meg tudnak figyelni.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 9., csütörtök 10:54

CS0ki írta:Látod, ha nem lett belőlük senki, akkor lehet, hogy mégse voltak olyan nagy tehetségek, és te láttad rosszul.
Nem akarok kötekedni, de attól mert nem lett valakiből senki még lehetett nagy tehetség egy adott korban.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 9., csütörtök 10:50

Azt a kutya sem vitatja hogy tehetséges.Szal azért ne essünk már át a ló tulsó oldalára,nem azt mondtam hogy egy botlábú tehetetlen sorfalmakett.
De...láttam már olyan játékost mint ő,de lehet még tehetségesebbeket is,de ma már a nevükre sem emlékszem
Látod, ha nem lett belőlük senki, akkor lehet, hogy mégse voltak olyan nagy tehetségek, és te láttad rosszul.

A nagycsapatok megfigyelői meg úgy néz ki, hogy szintén nem láttak más olyan vagy akár nagyobb tehetésget, különben őértük fizettek volna ennyit.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 9., csütörtök 0:37

Realista24 írta:
hamesz írta:jöjjön már a mérkőzés utáni nyilatkozatok... megőrülök hogy nem tudok semmit Modricról... percenként frissítgetem a marcat :Đ
Nincs semmi baja Carlo szerint. A második félidőben nagy intenzitással játszott, kicsit elfáradt néhány játékos.
Köszi. Így már nyugodtabban fekszek le. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 9., csütörtök 0:35

hamesz írta:jöjjön már a mérkőzés utáni nyilatkozatok... megőrülök hogy nem tudok semmit Modricról... percenként frissítgetem a marcat :Đ
Nincs semmi baja Carlo szerint. A második félidőben nagy intenzitással játszott, kicsit elfáradt néhány játékos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 9., csütörtök 0:34

jöjjön már a mérkőzés utáni nyilatkozatok... megőrülök hogy nem tudok semmit Modricról... percenként frissítgetem a marcat :Đ

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. április 8., szerda 23:53

Hegyi : " A madrid ellen úgy nem lehet nyerni, hogy nem rúgsz gólt"

Kérdezem én, ki ellen lehet úgy nyerni? :D :lol: :lol:
ZIDANE

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 8., szerda 20:26

Én is így gondolom.Majd meglátjuk mi lesz,előbb legyünk Bajnokok :D
Én meg azt mondom inkább,legyünk bajnokok. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 20:22

R.M.C.F írta:
Amikor jött a Castilla csk-ja lenyilatkozta,hogy ő is szeretne annyit keresni vagy valami hasonlót.
Az ilyenre én azt mondanám neki: Menj oda az elnökhöz és kérd meg hogy adjon neked is annyit. :) :)

Ezt az örgedárd kérdést kicsit túlreagáltuk, ne borítsuk még egyelőre a kölyökre az asztalt. KI tudja mi igaz,mi nem igaz ezekből a hírekből,illetve mi a pontos helyzet.
Én is így gondolom.Majd meglátjuk mi lesz,előbb legyünk Bajnokok :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 8., szerda 20:17

Amikor jött a Castilla csk-ja lenyilatkozta,hogy ő is szeretne annyit keresni vagy valami hasonlót.
Az ilyenre én azt mondanám neki: Menj oda az elnökhöz és kérd meg hogy adjon neked is annyit. :) :)

Ezt az örgedárd kérdést kicsit túlreagáltuk, ne borítsuk még egyelőre a kölyökre az asztalt. KI tudja mi igaz,mi nem igaz ezekből a hírekből,illetve mi a pontos helyzet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 20:13

cart írta:
mexes írta:ezt sztem sem gondoltak at tokeletesen. vilagot nem latott arcos harcos 20evesek koze bedobni valakit aki mar 17evesen tobbet ert el mint legtobbjuk valaha fog nem egy nagy pedagogiai huzas. es azert ennyi idosen nem tul konnyu feldolgozni azt a valtozast h a norveg kozepiskolai csodagyerekbol egy kikozositett valakive valsz...
Honnan tudod, hogy nem Odegaard áll hozzá úgy a társakhoz, hogy ő itt a milliós fizetésű királyfi? Nem csodálkoznék rajta, hogy megsértődnek a csapattársak rá, ha neki neki derogál köztük játszani, holott semmivel nem tett még le többet az asztalra...
Amikor jött a Castilla csk-ja lenyilatkozta,hogy ő is szeretne annyit keresni vagy valami hasonlót.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. április 8., szerda 20:03

mexes írta:ezt sztem sem gondoltak at tokeletesen. vilagot nem latott arcos harcos 20evesek koze bedobni valakit aki mar 17evesen tobbet ert el mint legtobbjuk valaha fog nem egy nagy pedagogiai huzas. es azert ennyi idosen nem tul konnyu feldolgozni azt a valtozast h a norveg kozepiskolai csodagyerekbol egy kikozositett valakive valsz...
Honnan tudod, hogy nem Odegaard áll hozzá úgy a társakhoz, hogy ő itt a milliós fizetésű királyfi? Nem csodálkoznék rajta, hogy megsértődnek a csapattársak rá, ha neki neki derogál köztük játszani, holott semmivel nem tett még le többet az asztalra...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 8., szerda 19:45

2005-2006os szezon környékén volt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 8., szerda 19:44

Azt nem tudom pontosan, hogy 13-14 lehetett-e, de volt itt próba játékon Neymar. Mert hithű Realos.

Amúgy Eibar ellen hazai pályán beleférne pár eltiltott, szóval pl. Kroos amolyan Busquets módra összeszedhetne egy sárga lapot.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. április 8., szerda 19:39

morientes írta:Ami Neymart illeti,nagy tehetségnek tartották 16 évesen,de egy top csapat nem vitte el,pláne olyan szerződéssel mint a norvégot.Vagyis fel lett építve ő is.
neymart nem akartuk leigazolni robinhoval együtt anno? vagy valami hasonló rémlik, pedig akkoriban még igen csak gyerek volt, 13-14 éves.

nyilván nem martin fiú mond nemet az edzésekre, hanem a környezete hoz rossz döntéseket. remélhetőleg a beilleszkedés nem lesz nagyobb gond, mert a nyáron elküldjük egy elsőosztályú csapatba kölcsön. neki a legjobbak között kell gyűrődnie, messi is ennyi idősen már a nagycsapatban bemutatkozhatott. ha azt akarja a vezetőség, hogy 3 éven belül stabilan lehessen vele számolni, akkor most kell a jó döntéseket meghozni vele kapcsolatban és nem a castillaban hagyni, mert ott a sok botlábú között a harmadosztályban csak megragad és maximum egy stabil kiegészítő ember lehet egy granadaban.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 8., szerda 17:55

CS0ki írta:
Mert igazából a média már ilyenekre nem figyel föl...na de egy norvég...hát ugye az nem mindennapos.
Akkor miért nem vittek egy magyart, az meg pláne nem mindennapos. Vagy egy lettet.
És nem a média akarta leighazolni, nem a marca fizette. Azért ne nézzük méár olyan kreténnek a nagycsapatok megfigyelőit, embereit, hogy azért fizetnek valakiért, mert azt mondja a média(még mindig nem tudom milyen okból kifolyólag, ha nem a tehetségéért).
Azt a kutya sem vitatja hogy tehetséges.Szal azért ne essünk már át a ló tulsó oldalára,nem azt mondtam hogy egy botlábú tehetetlen sorfalmakett.
De...láttam már olyan játékost mint ő,de lehet még tehetségesebbeket is,de ma már a nevükre sem emlékszem.S azok,nem kerestek 3 gurigat évente,nem igazolta őket top csapat,persze lehet h ezért nem vitték semmire :D
Magyart? :D Ne röhögtess már,csak egy nevet légyszi,egyet aki mondjuk elfogadható szinten van :D Ja a Bajner,tényleg :D
RealRaúl77 írta:
morientes írta: Ilyen hájpot se Neymar,se Messi nem kapott.Pláne nem ilyen szerződést 16 évesen.Most csak amúgy ők jutottak eszembe,de voltam mások is,nyilván.
Azért mindhárom eset teljesen más.
Messi már 13 éves korától (2000) a Barca utánpótlásában volt, és onnan lett szépen felépítve. Ez egy folyamatos folyamat volt, és 13 évesen azért ennyire nem szopkodnak fel (a norvég sem kapott volna ekkora figyelmet, ha 3 évvel ezelőtt jön). Na meg persze másfél évtizede történt.
Neymartól pedig már évekkel a leigazolása előtt hangos volt a sajtó, és évekig volt ő nyomatva, aztán a hosszú hype közepette jött 21 évesen már spanyolországba.

A norvég pedig hirtelen robbant be a köztudatba, a felnőtt válogatottba, majd a Real Madridba. Érthetőbb a nagyobb reflektorfény.
Nem azt mondom, hogy nincs eltúlozva, azt sem, hogy teljesen alaptalan, csak szimplán érthető.
Na...Messi kapott egy szalvétát,hogy felhizlalják,aztán vagy lesz belőle valami vagy nem.De még 16 évesen sem kapott 3 milliot,az lehet hogy a bagycsapattal edzett,16 évesen,de a kiscsapatban játszott.Ha jól emlékszem.De sztm még akkor sem keresett 3 milliot,és pláne nem mondott elkent Pepnek.Ő rendesen föl lett építve.
Ami Neymart illeti,nagy tehetségnek tartották 16 évesen,de egy top csapat nem vitte el,pláne olyan szerződéssel mint a norvégot.Vagyis fel lett építve ő is.
De lehet hogy a norvég jobb,csak az a sok fogalmatlan,(Zizou,Ancelotti),ezt nem látja..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég