Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 23., kedd 14:10

Szép napot csoki
Götze elcseszte már, de az este még szép lehet. B-)
de ne felejtsük el,hogy mi is megvettük Figot anno a nagy riválistól,de ettől nem hiszem hogy F7 egy jellemtelen senkiházi lenne sőt...
Kérdezd meg a katalánokat is erről a témáról. :-)
Nem bántom én Götzét azért mert váltott,pláne azért nem ,hogy nem a realba,mert egy közleményt se olvastam a vezetőségtől hogy nagyon tervbe lett volna a német.
Senki sem azért vette elő, mert nem ide jött, még csak nem is amiatt, hogy eligazolt, hanem hogy a dortmund saját neveléseként és legnagyobb sztrájaként elmegy a Bayernhez.
most ugy nem a bayern játékospolitikáját szidják az emberek? (nem kifejezetten itt)

Götzlét szidják itt...Egyébként a BM-et azzal szokták csesztetni, hogy úgy erősít, hogy a többieket gyengíti. És ez nem szurkolói szöveg, konkrétan pár hónapja benyögte ezt talán Hoeness, hogy hát igen, valóban, régebben voltak olyan igazolások, amik konkrétan az ellenfelek gyengítését célozták. De ilyenek már nem lesznek...
Ennek viszont örülök, mert nekem egyik sem kellene.
Isco nekem se, Kondongbiával be lehet próbálkozni, ha olcsón megszerezhető. :hmmm:
Amúgy az ilyen Varane-féle igazolások nagyon nem a Madridra jellemzőek sajnos
Igazából senkire sem. :) Nem szokás egy francia kieső csapatból elhozni egy 18 évest, hogy 2 év múlva a posztján az egyik legjobb teljesítményt nyújtja a világon. Ez nem csak megfigyelés kérdése, egyszerűen szerencse is kell hozzá, nincs ráírva senkire, hogy konkrétan mire viszi, ezt nem lehet megmondani biztosra. Van pár csapat, akik jó arányban találnak olcsón játékosokat, akiket később jó áron eladhatnak, de ezek se néhány kiválasztottat vesznek, hanem többet, aztán amelyik bejön, az fedezi a többi "bukást" is. És ugye helyzetükből kifolyólag ők játszatni is tudják őket, mert nem top csapatok.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27406
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 23., kedd 14:09

Realista24 írta:Kérték a szurkolókat, hogy továbbra is buzdítsák a csapatot és Götzét, mert fontos hetek következnek.
Mondjuk szerintem hülyeség volt bejelenteni ezt a BL meccsek előtt. 2 hetet nem tudtak volna várni?

Így viszont már biztos, hogy a Bayern semmivel sem lesz gyengébb jövőre, mint idén. Nagyon összerakták őket az elmúlt években, és tovább erősödnek.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 23., kedd 14:09

Faubert-et kihagytad :salute:
Faubertet soha nem "tulajdonolta" a Madrid, kölcsönbe jött és ment is fél év után. Persze beleillik a sorba.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 14:08

Mi se őt bántjuk (én legalábbis tutti nem), sokkal inkább a Dortmundot,hogy egy német csapatba adta el,mikor simán el tudták volna passzolni a Chelsea-Barca-Real meg kitudja még melyik csapatokhoz.
Hát,először is,a játékosnak is van némi beleszólása hogy hova menne szivesebben.Aztán nyilván Götzének jól jön a közös nyelv,ismerősök a válogatottból,lehet hogy tetszik neki Guardiola játékstílusa...ki tudja.Vagy csak szimplán úgy érzi hogy a bayernal juthat a csúcsra.
Az meg hogy német vagy külföldi csapatnak adták el,nekünk nem oszt,nem szoroz,mivel nem a Realt választotta... :-)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 14:06

A Dortmundnál megmondták, hogy mindenki szabályoknak megfelelően járt el, ez van, nincs mit tenni. Kérték a szurkolókat, hogy továbbra is buzdítsák a csapatot és Götzét, mert fontos hetek következnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 14:06

Realcsa írta:
Mi se őt bántjuk (én legalábbis tutti nem), sokkal inkább a Dortmundot,hogy egy német csapatba adta el,mikor simán el tudták volna passzolni a Chelsea-Barca-Real meg kitudja még melyik csapatokhoz.
Egyébként valaki világosítson fel: Ugye Götzének szerződése volt. Mi miért nem tudunk év közben tárgyalni játékosokkal? Miért kell megvárni a nyarat és csak akkor foglalkozni az igazolásokkal? Vagy csak én vagyok tájékozatlan és nem figyelem az eseményeket (kétlem),és ez időben is tárgyalunk Neymarról-Reusról-Gündoganról?
:hmmm:
Szerintem meg Gotze valasztotta a bayernt es nem a Dortmund.
kelemen.istvan írta: mu-sok nem szidják nanit,a chelseasok nem szidták torrest, a poolosok
A MU-sok is akarnak uj igazolasokat, szelsoket,kozepso kp-t, A Poolosok is fewltoltenek a keretuket, ne hidd hogy nem tennek. Egyebkent a MU -s szurkolok is savaznak rendesen pl. Rooneyt, Nanit is hidd el es kuldenek is el. Sokan meg Kagavat is oda sorlojak, h nem erte megvenni ot.
Konkrétan a kövér spanyolok Modricot válaszották meg, mint a szezon flopigazolását.
Ozilt meg a kedvencnek. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára numberone1 2013. április 23., kedd 14:08-kor.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. április 23., kedd 14:05

Azért Figónál nem volt olyan nagy ellentét a két klubb között mint most. Én pl most nem tudom elképzelni, hogy egyik csapatból valaki a ásikba igazoljon.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 14:05

kelemen.istvan írta: A többi szurkolótábor elnézőbb kedvenc csapatuk játékosaival pl.: mu-sok nem szidják nanit,a chelseasok nem szidták torrest, a poolosok downingot annyira mint mi
Dehogynem.
Realcsa írta:Mi se őt bántjuk (én legalábbis tutti nem), sokkal inkább a Dortmundot,hogy egy német csapatba adta el
Bayern letette a kivásárlási árat. Sok beleszólása a Dortmundnak innentől nem volt. Sőt, a vezetőség sem volt elragadtatva Götze döntésétől. VB-ig tuti nem akarták elengedni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. április 23., kedd 14:05-kor.
Merci Zizou!

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 13:58

Victor írta:
Amúgy az ilyen Varane-féle igazolások nagyon nem a Madridra jellemzőek sajnos
dehogynem! gravesen, pablo garcia és még sorolhatnám. ki ismerte a real előtt őket? :mrgreen:
Faubert-et kihagytad :salute:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 23., kedd 13:57

morientes írta:Nem bántom én Götzét azért mert váltott,pláne azért nem ,hogy nem a realba,mert egy közleményt se olvastam a vezetőségtől hogy nagyon tervbe lett volna a német.
Mi se őt bántjuk (én legalábbis tutti nem), sokkal inkább a Dortmundot,hogy egy német csapatba adta el,mikor simán el tudták volna passzolni a Chelsea-Barca-Real meg kitudja még melyik csapatokhoz.
Egyébként valaki világosítson fel: Ugye Götzének szerződése volt. Mi miért nem tudunk év közben tárgyalni játékosokkal? Miért kell megvárni a nyarat és csak akkor foglalkozni az igazolásokkal? Vagy csak én vagyok tájékozatlan és nem figyelem az eseményeket (kétlem),és ez időben is tárgyalunk Neymarról-Reusról-Gündoganról?
:hmmm:

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 13:56

ericco írta: Pont ma igazolták a posztjára Götzét :D t.
Akkor őt kell elhozni :-) Amúgy őt is eltudnám nézni a baloson
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. április 23., kedd 13:56

numberone1 írta:A baratod nezi a madrid meccseket? mert gondolom, h o nem szenved DM-tol.
Nem Madridista,de állítása szerint nincs még egy olyan fajta szurkolótábor mint a miénk. A többi szurkolótábor elnézőbb kedvenc csapatuk játékosaival pl.: mu-sok nem szidják nanit,a chelseasok nem szidták torrest, a poolosok downingot annyira mint mi Di-Mariat-Higuanit-Özilt-Arbeolat-ésatöbbi ésatöbbi.
ericco írta:A barátod kedvenc csapata sosem szokott igazolni, ugye? Sosem nézett úgy egy játékosra, hogy de jó lenne, ha a kedvenc csapatomban játszana?
Nem,még soha. :roll:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 13:55

Amúgy az ilyen Varane-féle igazolások nagyon nem a Madridra jellemzőek sajnos
dehogynem! gravesen, pablo garcia és még sorolhatnám. ki ismerte a real előtt őket? :mrgreen:

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2013. április 23., kedd 13:55

Bale nagyon sokért és marad Mourinho, meg a játéka, meg a középpálya, esetleg Kondogbiával kiegészítve,
VAGY
jön Ancelotti, és ha igazak a hírek, kérte Verrattit, és talán Lucas is megtetszik Neki, ha már ilyen közelről látja. Van még pár hónapja őket meggyőzni. :mrgreen:

Ha ez valóban így lenne, akkor gondolkodás nélkül választanám a másodikat. Bale-t nem akarom. Pláne nem 45 fölött. Akkor már inkább adjunk di Mariát + 20 milliót (~55) Lucasért. Szerintem előrébb lennénk, mint Bale-lel. Mou meg viheti magával Khedirát, és akkor lenne valamennyi pénz Vidalra is.
"Sweet dreams are made of these..." :roll:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 13:49

[quote="ericco"
5 éíves volt, mikor elköltöztek Dortmundba. Hidd el, 100%-ig Dortmund-szurkoló. Csak tud valami olyat, amit a nagyérdemű még nem: Lehet csúnyán lerabolják a csapatot, vagy Klopp lépni készül. Lehet hozzánk, lehet a Chelseabe.[/quote]

Hat ez is benne van a pakliban, ezek utan nem lepodnek meg, ha Klopp is valtana.
kelemen.istvan írta: Egy barátom szerint egy madridistának mindig az kell aki nincs ott. Valahol igaza is van sajnos :coffee:
A baratod nezi a madrid meccseket? mert gondolom, h o nem szenved DM-tol. :roll:

Kód:

5 éíves volt, mikor elköltöztek Dortmundba. Hidd el, 100%-ig Dortmund-szurkoló.
Ezt egybent ki is jelentette? Mert ettol meg lehet a csalad nagy bajern fan.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 13:48

realbeckham írta:Igen, igaz. Azt sem tudtuk hogy ki, nekem manapság az egyik legszimpatikusabb sráccá vált. Ez is azt bizonyítja, hogy nem kell csak neveket nézni, hanem "ismeretlen"játékosokat kellene megfigyelni, megfelelő hozzáértéssel. Amolyan Varane módjára aranyat találni.
Pont ma igazolták a posztjára Götzét :D Amúgy az ilyen Varane-féle igazolások nagyon nem a Madridra jellemzőek sajnos (Ezért is örulünk páran ennyire Raphael teljesítményének. Nem vagyunk hozászokva, hogy viszonylag noname játokosok kápráztassanak el minket Madrid mezben.). Az utánpótlsát kevés kivétellel csak spanyol játékosokkal tudjuk elképzelni, ami szerintem óriási hátrány.

CS0kinak meg valahol igaza volt, mert két olyan szitációt (te írtad) hasonlítottál össze, amit eleve nem lehet, mivel teljesen másról szól a két eset. Götze a Dormund egyik legjobb játékosa, saját nevelés. Modricról és Özilről ez nem mondható el. A szurkolók reakciója sem lenne azonos. Konkrétan a kövér spanyolok Modricot válaszották meg, mint a szezon flopigazolását.
Merci Zizou!

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 23., kedd 13:47

Realista24 írta:
ki ez? sose hallottam róla.
Xabi utódjaként emlegetik, Sevillából. 10-20 közöttire lőtték be az árát.
na baz!
csak nem Xabi utódja :mrgreen:
az egy dolog,hogy fizimiskába nvan egy csepp kontraszt...nem sok,csak mintha Xabinak erősebb lenne az ádámcsutkája :x

nem a Verratti meg az Illaramendi Xabi utódja? :hmmm:
én így emlékszem

Kon.meg Vieira nem tudom hányadik kiadása már :rofl:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 13:45

Most komolyan ennyire felháborító lenne hogy Götze elmegy münchenbe?Ne már... :roll: Profi játékos aki elmegy több pénzért,ahol nagyobb esélye van a BL trófeára...ahol tud még fejlődni.Azt meg sose hallottam hogy kategórikusan kijelentette volna hogy ő csak a Real Madrid kedvéért igazolna el dortmundból.
Egyébként lehet savazni azt a csúnya bayernt hogy összevásárolja magát,meg Götzét hogy a nagy riválishoz megy(megjegyzem nekik a legnygyobb rivális a SCH04)de ne felejtsük el,hogy mi is megvettük Figot anno a nagy riválistól,de ettől nem hiszem hogy F7 egy jellemtelen senkiházi lenne sőt...nagyszerű sportember.Vagy Ronaldot a MU-tól,aki igen fiatalon került oda(csakúgy mint Figo a barcaba)s bár nem voltak saját nevelések(bár a barcaba mindenk az,tudjuk :mrgreen: )de nagyban kötődtek az adott klubhoz.
Az a helyzet hogy ilyen a foci,üzlet,egy játékosnak meg van kb 15-éve hogy összeszedje magát,jó esetben.Nem bántom én Götzét azért mert váltott,pláne azért nem ,hogy nem a realba,mert egy közleményt se olvastam a vezetőségtől hogy nagyon tervbe lett volna a német.

Ami meg a Bale sztorit illeti,nekünk tényleg nem marad más úgylátszikmi mindig a rosszabb lóra teszünk.Hosszan lehetne sorolni kiket b :cens: unk el,és über pénzért nem éppen azt a minőséget vettük.De mondjuk csak mégis két nevet:Ronaldinho,D.Silva akik helyett jellegtelen playakat hoztak,finoman szólva... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1385
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 13:38

Realista24 írta:
A spanyol piac eléggé halott, igazából Isco az akivel szóba hoztak minket, de az a vonal is szépen elcsendesült. Meg Kondongbia van még terítéken.
Ennek viszont örülök, mert nekem egyik sem kellene.
Egyetértek
CS0ki írta: És még tovább magyarázod...
Istenem :lol: Sok vagy azt ugye tudod? Bolhából elefánt szituáció kb. Annyira fölösleges dolgok ezek, hogy szerintem már vicc. Igazad van! Kinyírtál, feladom :-) Szép napot csoki
Shaqiri
Igen, igaz. Azt sem tudtuk hogy ki, nekem manapság az egyik legszimpatikusabb sráccá vált. Ez is azt bizonyítja, hogy nem kell csak neveket nézni, hanem "ismeretlen"játékosokat kellene megfigyelni, megfelelő hozzáértéssel. Amolyan Varane módjára aranyat találni.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
csibi
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 8:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csibi » 2013. április 23., kedd 13:37

a bl keretben annyi a pozitívum, hogy nincs benne rubeola :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 319 regisztrált és 0 vendég