Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 9., csütörtök 18:06

ziro4vr írta:Kb. bármilyen szorult szituból ki tudják hozni ketten, de azért jó, ha ott van egy Isco, James, vagy mondjuk visszalépő Benzema hogy segítsen. CRtől vagy Bale-től ezt nem várhatjuk.
Mondjuk Baletől én kurvára elvárnám. Nem tett le ő még annyit itt, hogy aládolgozzon a csapat akár csak fele annyira, mint CR alá. Plusz nem bír el a csapat két ilyen embert.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 9., csütörtök 18:05

Toti írta:mondjuk a rayot sem értem.
most függetlenül attól, h kis csapat, sokkal jobban beoszthatták volna a saját erejüket, mert amit az első félidőben műveltek, az embertelen volt. minden játékosunkra aki labdát kapott egyszerre hárman rontottak rá, olyan letámadást toltak az első 45 percben, h csoda, h nem hordágyon kellett őket levinni a pályáról a szünetben. második félidőben aztán meg is lett az eredménye. persze a végén mi is visszaálltunk, vitte őket a szív, az akarat, így volt helyzetük.. de én ezt sosem fogom megérteni, h miért kell az ilyen csapatoknak így menni, pláne mikor pont ők azok akik elég korszerű és okos labdabirtoklós focit tudnak játszani. de ez legyen az ő gondjuk, csak eszembejutott.
Védekezni idén sem tudnak, szóval az egyetlen esélyük, ha náluk a labda... Feltettek egy lapra mindent az első félidőben, de nem jött be nekik. Szerintem jól csinálták. Ha kapunk 2-t, akkor egy szavunk nem lehet volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 9., csütörtök 18:04

Toti írta:mondjuk a rayot sem értem.
most függetlenül attól, h kis csapat, sokkal jobban beoszthatták volna a saját erejüket, mert amit az első félidőben műveltek, az embertelen volt. minden játékosunkra aki labdát kapott egyszerre hárman rontottak rá, olyan letámadást toltak az első 45 percben, h csoda, h nem hordágyon kellett őket levinni a pályáról a szünetben. második félidőben aztán meg is lett az eredménye. persze a végén mi is visszaálltunk, vitte őket a szív, az akarat, így volt helyzetük.. de én ezt sosem fogom megérteni, h miért kell az ilyen csapatoknak így menni, pláne mikor pont ők azok akik elég korszerű és okos labdabirtoklós focit tudnak játszani. de ez legyen az ő gondjuk, csak eszembejutott.
Ha jobban beosztják az erejüket, akkor nem tudták volna ilyen intenzíven tolni, mi pedig lőttünk volna pár gólt nekik az első félidőben is.Csak ez volt az esélyük,hogy rúgnak egy gólt amíg bírják szusszal aztán bunker.Nemjött be szerencsére, de ha a sevilla fele ilyen lendülettel megy neki a barcának hétvégén zárkózunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 9., csütörtök 18:00

mondjuk a rayot sem értem.
most függetlenül attól, h kis csapat, sokkal jobban beoszthatták volna a saját erejüket, mert amit az első félidőben műveltek, az embertelen volt. minden játékosunkra aki labdát kapott egyszerre hárman rontottak rá, olyan letámadást toltak az első 45 percben, h csoda, h nem hordágyon kellett őket levinni a pályáról a szünetben. második félidőben aztán meg is lett az eredménye. persze a végén mi is visszaálltunk, vitte őket a szív, az akarat, így volt helyzetük.. de én ezt sosem fogom megérteni, h miért kell az ilyen csapatoknak így menni, pláne mikor pont ők azok akik elég korszerű és okos labdabirtoklós focit tudnak játszani. de ez legyen az ő gondjuk, csak eszembejutott.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 9., csütörtök 17:53

CS0ki írta:Bár Modric és Kroos is elég hramatos volt, főleg az előbbi és főleg az első félidőben, de azért a másodikban megint voltak olyan jelenetek, amikor úgy tűnt megint, hogy ha 20an mennek rá kettőjükre, akkor is kipasszolgatják őket. Mintha a második gólunk előtt lett volna egy olyan jelent a bal oldalunkon hátul, amikor a rájuk rontó védők között passzokgattak lazán. Imádom az ilyeneket. :)
Igen onnan indult az, be is írtam anno. Gyengén kezdtek, Modrictól elvették folyamatosan, Kroos meg nem tudott kinek passzolni, mutogatott is folyamatosan. Aztán amint némi levegőhöz jutottak, egyből beindult a csapat játéka is. Kb. bármilyen szorult szituból ki tudják hozni ketten, de azért jó, ha ott van egy Isco, James, vagy mondjuk visszalépő Benzema hogy segítsen. CRtől vagy Bale-től ezt nem várhatjuk.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 9., csütörtök 17:45

CS0ki írta:Bár Modric és Kroos is elég hramatos volt, főleg az előbbi és főleg az első félidőben, de azért a másodikban megint voltak olyan jelenetek, amikor úgy tűnt megint, hogy ha 20an mennek rá kettőjükre, akkor is kipasszolgatják őket. Mintha a második gólunk előtt lett volna egy olyan jelent a bal oldalunkon hátul, amikor a rájuk rontó védők között passzokgattak lazán. Imádom az ilyeneket. :)
Tökéletesen megmutatták a két végletet. Első félidőben borzalmas volt mind a kettő a másodikban meg 2-en levettek 3 ellenfelet a pályáról. Élmény volt nézni őket és még ezenkívül volt a 2. gól előtti labdakihozatal, amire még a speaker is azt mondta, hogy iskola játék volt a Real részéről.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 9., csütörtök 16:56

CS0ki írta:Bár Modric és Kroos is elég hramatos volt, főleg az előbbi és főleg az első félidőben, de azért a másodikban megint voltak olyan jelenetek, amikor úgy tűnt megint, hogy ha 20an mennek rá kettőjükre, akkor is kipasszolgatják őket. Mintha a második gólunk előtt lett volna egy olyan jelent a bal oldalunkon hátul, amikor a rájuk rontó védők között passzokgattak lazán. Imádom az ilyeneket. :)
Sajnos nem láttam a meccset, de az Indivíduál hájhlícc-et megnéztem Modricról, és nem tűnt annyira gyengének. Ráadásul a Rayo többet birtokolta a labdát, tehát nem is tudott úgy érvényesülni, mint amikor többet van nála a zsuga.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 9., csütörtök 16:27

Első félidőben széthúzott minket a Rayo, taktikailag verve voltunk. Modric és Kroos távol voltak egymástól sokszor, nem volt sok választásuk, nem tudták könnyedén járatni a labdát.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 9., csütörtök 16:25

Bár Modric és Kroos is elég hramatos volt, főleg az előbbi és főleg az első félidőben, de azért a másodikban megint voltak olyan jelenetek, amikor úgy tűnt megint, hogy ha 20an mennek rá kettőjükre, akkor is kipasszolgatják őket. Mintha a második gólunk előtt lett volna egy olyan jelent a bal oldalunkon hátul, amikor a rájuk rontó védők között passzokgattak lazán. Imádom az ilyeneket. :)

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 9., csütörtök 12:54

Nagyon nehéz meccset sikerült megnyerni...jár a gratuláció a Rayonak, mert 60-65 percig óriásit játszottak...mentet, mint a meszesek...nagyon fontos 3 pontot szereztünk, még talán sokat érhet a végelszámolásnál...
Iker, Ramos és James voltak a legjobbak tegnap...Modric, Varane és Benzema viszont szerintem nagyon gyengék voltak...
A hétvégi meccset is kötelező hozni a sok hiányzó ellenére is!

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 9., csütörtök 12:37

Na gyerekek nekem leesett a szezon nyilatkozata Ancelotti-tol. Aki idézem " azért cseréltem be Iscot Benzemara hogy jobb legyen a vedekezesunk"!!!! Hatalmas, aminek fele igaz is...de az neki nem tűnik fel hogy utana nincs céltalan ivelgetes es vak rohangálás ha 4en vagyunk a pálya közepén???
Rossz volt Kroos rossz volt Modric de annyit futni mint ők es ivelgetesre kényszeríteni...hát nem tudom! Olyan ügyes passzoló lett a csapat iscoval (nem mondom hogy ő volt a zseni az este mert nem volt az)de megvolt az egyensúly. Tavalyhoz képest van 4 zseniális apró passzokat lazán megoldo játékos. Oké tavaly a khedira xabi alonso vagy rossz napjain DiMaria nem volt ez a szint de ha mar idén ilyen jó kis labdarúgóink vannal közepén miért kinozzuk a tavalyi Bayern taktikát??
És hagyjátok hogy ez volt a taktika hogy addig támadjanak amig megdoglenek aztán lövünk 2 gólt és nyerünk...mert ennel az undok murinnyo 1-0nal behozok egy védőt a középpályára a 60ik percben a Bernabeuban bolha az elefánt mellett.
ha ez a taktika akkor simán kizugunk a bl ből. Az Atmanak ha eengedjük ok be is rámolnak 3-4 golt meg lehet nyugodni..barca is a támadó játékunk miatt vert meg. :(
Ha viszont ancelottinal a 442 védekezés akkor baszok rá legyünk védekező csapat ezentul, mintsem 433ban támadók!
Jah R.M.C.F írtad hogy csináljak egy balet szapulom örökké avatart. Közben rajottem semmi értelme az avatarnak, ez az ember akkor is játszani fog ha fél lába lessz a maradekra pedig nem tud cipőt húzni. Tényleg szar es szar de a legjobban az idegesít hogy olyan státusza van csapaton belül mint Cr vagy Benzemanak, mindig kezdő lehet bármennyire szar a formája. Holott morzsanyit ha letett az asztalra a 2 társához képest. De ez van ha neki mindenképp jatszani kell legyen, csak akkor Cr Benzema parosbol valaki mindig padozni fog mert 442ben igazi csapat a Madrid elölről pedig Bale érinthetetlen!
Mind1 remélem szombaton nehezen hozzák a fiúk es Bale végig robotol hullara elfarad es kedden csak csere lessz Benzemara!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 9., csütörtök 12:14

Az első félidő,az több mint felejthető,a második már emlékeztetett a Real Madridra.
Hameszra nyomtam,nekem szimpi volt az a meló amit elvégzett+a gól,a labdái ültek.Nyilván nem éri meg a 80 milliot,most is azt mondom,de nem lógott ki a csapatból,sőt inkább tegnap felfelé.Lehet tapasztalni hogy fejlődik,nyilván gyorsabb,robbanékonyabb sose lesz,de ha ezt tudja konstans hozni,akkor a kp-n elég jól ellesz ő...
A bíró meg egy idióta seggfej,megyei meccsen ilyenek miatt szokta kergetni a falu...
Egy szimpatikus ellenfél ellen egy igen fontos győzelem,kb ez amit még hozzá lehet tenni.
Ja és igen,ilyenkor esik be az eső,mikor ennyi eltiltott van,hogy akkor most kit is rakjunk be helyette,mert minden van a padon csak minőség nem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13045
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 9., csütörtök 11:23

Nehéz meccs volt...jól nem lehetett cserélni a sok eltiltás miatt. Hétvége érdekes lesz. Modric és Varane nem volt valami meggyőző. Sok rossz passz, főleg Modrictól.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 9., csütörtök 10:11

Hát ez nem volt könnyű.
Az első félidő tragédia volt.Az Atletico is így fog menni levegőt nem fognak hagyni a játékosoknak szerintem.Hogy aztán ők meddig fogják bírni és addíg rúgnak gólt vagy sem az nagy kérdés.A klucs az,hogy nem szabad hogy az első gólt ők rúgják.
A második félidő viszont jó volt ott már pörögtek a játékosok rendesen.
Akinek örülök az Casillas volt,remélem így fog védeni a szezon hátralévő részében is.
Carvajal szerintem is gyenge volt a gólpassza ellenére.
Varane sem tetszett voltak neki olyan passzai hogy csak néztem.
Az első félidőben Modric és Kroos sem volt jó,de szerintem Kroos amúgyis visszesett az utóbbi időben főleg védekezésben.
Marcelo is gyenge volt.
A büntető meg komédia. :lol:
Nem tudom mit csinal az olasz, de a 85. percben James mar nem kapott levegot, de meg tolta 10 percet. Benz-Isco csere kellett igaz a vak is lathatta, h kell. Borsocskat meg minek alazza ezekkel a cserekkel....
Azért nem cserélt szerintem,mert akiket le szokott hozni azok mind pihenni fognak a hétvégén az eltiltás miatt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. április 9., csütörtök 10:01

Erdekes velemenyek vannak azert a tegnapi meccsrol. Szerintem az olasz jo dontest hozott azzal, hogy bela jatszott Isco helyett. Mindig sirtol, h pihentetni kell es tessek meghuzta az olasz. Pohent az az Isco, akire mar nagyon rafert. (+idegenben voltunk, szoval sz se, h hazai palyan nem szerepel a kozonsegkedvenc)
Bela meg mindig 0. Hiszek a csodakban, remelem epizodista lesz, igaz most az eltiltasok miatt jatszani fog es JATSZANIA, vegre FOCIZNIA kellene.
James, mint egy falat kenyer, majdnem annyira hianyzott, mint Modric. Igy folytatja nem csak az egyik kedvencem lesz, hanem a kedvenc.
Ramos hozta a kotelezot.
Modric lassu volt a nemettel egyutt, remelem csak izomfaradtsag.
Iker kimondottan jo volt. Neha bizonytalan volt, de kellett a gyozelemhez. Tegnapiert jar a pacsi.
Varane nagyon gyenge. Ha jatszik, akkor leserul, ha nem jatszik, akkor meccshiany. Igy mehet tovabb 50-ert Jose utan.
Szelsovedok nem voltak toppon, de ugye a csapat sem. Marci, ezert ennel tobbet tud.
Benzema nagyon remelem, h nem csak 1 rossz nap volt es nem a jelei a kozepszerusegbe valo visszaesesnek.

Nem tudom mit csinal az olasz, de a 85. percben James mar nem kapott levegot, de meg tolta 10 percet. Benz-Isco csere kellett igaz a vak is lathatta, h kell. Borsocskat meg minek alazza ezekkel a cserekkel....
[FIFA WORLD]

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. április 9., csütörtök 9:57

carvajal most hagyta ki a granada elleni meccset a sárgalapos eltiltás miatt, úgyh ő biztos nincs veszélyben ilyen téren.
nesze neked as.com :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 9., csütörtök 9:55

Victor írta:Érdekes kezdő lesz hétvégén. Modric is csak egy sárgára van az eltiltástól, csak úgy, mint Carvajal vagy Ramos. Az Eibart követően a Malaga lesz az ellenfél, azért az neccesebbnek ígérkezik.
carvajal most hagyta ki a granada elleni meccset a sárgalapos eltiltás miatt, úgyh ő biztos nincs veszélyben ilyen téren.

de h az istenben jött össze ennyire egyszerre mindenkinél a veszély.. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. április 9., csütörtök 9:52

Érdekes kezdő lesz hétvégén. Modric is csak egy sárgára van az eltiltástól, csak úgy, mint Carvajal vagy Ramos. Az Eibart követően a Malaga lesz az ellenfél, azért az neccesebbnek ígérkezik.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 9., csütörtök 9:39

VanillaSky írta:A hétvégén otthon mehet egy tartalékos gárda. Isco nyomhat 90 percet, de a kpról is Modric-Kroos kettősből az egyik üljön csak a padon.
kroos a lelátón fog, eltiltott.
modric meg jó lenne, ha nem játszana végig 90 percet 3 nappal az atletico előtt, de ennyi eltiltottal nehéz lesz megoldani.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. április 9., csütörtök 9:37

Én kifejezetten örülök a CR lapnak. Remélem a fellebbezés még csak meg sem fordul a fejükben. Így CR is rá van kényszerítve, hogy csücsüljön egy kicsit a sorsdöntő meccsek előtt és nem is az amatőr Ramos-Xabi módra lett megoldva a dolog. :) A hétvégén otthon mehet egy tartalékos gárda. Isco nyomhat 90 percet, de a kpról is Modric-Kroos kettősből az egyik üljön csak a padon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég