James Rodríguez - 16

Archívum

Ki tartanál a csapatnál?

A szavazás 2017. május 28., vasárnap 8:17-kor befejeződött.

Bale-t
40
44%
Jamest
50
56%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 22., szerda 16:11

Ettől a gyerektől várom ma a mindent eldöntő gólt..ez az érzésem. Beindult rendesen mostanában, a hiányosságai megvannak, de jön fel mint a talajvíz. Ma el fog sülni a lába. :agree:
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 19., vasárnap 12:10

egyébként nekem még azt tetszett a tegnap, ahogy iscot biztatta, rossz átadások vagy megmozdulások után megtapsolta, középkezdés után lepacsizott vele, meg beszélgettek

szimpatikus a srác
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 19., vasárnap 12:02

Toti írta:
Remy írta:Na, akkor eljött James ideje. Most dolgozhatja le a 80 millát. :salute:
nem hinném, h egy hónapban mérik a 80 millát, pláne, h ez nem úgy működik, h van egy játékos aki kidől (aki ráadásul az egész csapat játékát meghatározza) és utána akkor "mostmutadsmeg.." ez nem ilyen.

egyébként meg bármit csinál már a szezon hátralevő részében, pozitív volt a szerződtetése részemről.
Nyilván, én is meg vagyok vele elégedve. Nagyon bírom a palit, viszont most felteheti az i-re a pontot, ha hoz egy nagyon erős utolsó másfél-2 hónapot. Képes rá, többször is megmutatta idén, hogy nem egy elveszett ember.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 19., vasárnap 12:00

Remy írta:Na, akkor eljött James ideje. Most dolgozhatja le a 80 millát. :salute:
nem hinném, h egy hónapban mérik a 80 millát, pláne, h ez nem úgy működik, h van egy játékos aki kidől (aki ráadásul az egész csapat játékát meghatározza) és utána akkor "mostmutadsmeg.." ez nem ilyen.

egyébként meg bármit csinál már a szezon hátralevő részében, pozitív volt a szerződtetése részemről.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 19., vasárnap 11:58

Na, akkor eljött James ideje. Most dolgozhatja le a 80 millát. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
szilamer
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:54
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: szilamer » 2015. április 19., vasárnap 11:52

Annyira nem örültem neki mikor jött a nyáron, kicsit feleslegesnek tartottam, főleg ennyi pénzért, de mostnra annyira szimpatikus lett, hogy lassan egyik kedvencem lesz. Mindent belead, szépen játszik, s a fejlődés is látható. Csak így tovább.
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"




Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 19., vasárnap 11:49

Ha nem kell nagy iramban játszani és nem az ő feladata a gyors labdafelvitel, akkor oké. Tetszik a hozzáállása.
Nem illik.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2015. április 19., vasárnap 11:46

Tényleg nagyon jól pengetett, az a gól, illetve az azt megelőző pötyi pedig élményszámba ment.

Tetszik, hogy nincs beszarva, és hogy nem zavarja az árcédula sem. Le a kalappal! :agree:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 19., vasárnap 10:35

azért nem akármekkora gólt akasztott, és fontos is volt :salute:
sokkal inkább őrá van szükségünk a kezdőben, mint bale-re
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 11., szombat 20:52

nmate írta:Én majdnem biztos vagyok benne hogy a gyorsaságán nem lehet, de a kezdősebességével lehetne azért mit kezdeni, azt mindenkinél lehet javítani.

A robbanékonyságot lehet,azt még bőven lehet 25-27 évesen is fejleszteni,és elég jó eredménnyel,de mindenkinél vannak alkati határok, a "szervezete" nem ugyanúgy "veszi fel" az edzésmunkát különböző egyéneknél,és számottevő az is,hogy a gyorsaságfejlesztő gyakorlatok kifejezetten azok,amiket ha nem csinálja jól valaki(helyes technikával és teljes erőbedobással) akkor szart sem ér.De ha jól csinálod,akkor hónapok távlatában érzed az eredményt.
A végsebesség növelése nehéz pálya,labdarúgóknál szerintem is nem is szempont,jobbára a 5-10-20 métereken dől el a párharcok 90%-a. A futóvégsebességben jó egyének is fontosak,mint taktikai fegyver,én különösen ajánlom egy edzőnek,hogy a kerete felépítésénél mindig legyen ilyen is benne. De annak a technikája eltérő a labdarúgó igényektől,más kiterjesztésű lépéstávot igényel,más testtartást,pl ronaldo aki gyors végsebességre mindig is feltűnően rossz technikával futott,értem alatta a kigyorsítások testpoziciója,fej és felsőtest függőleges és megfelelő előremutató iránya,karmunka,karok és a lábak mozgásának összehangolása stb.....egy hete írtam,hogy ronaldo technikája szemlátomást javult,valami spec egyéni technikai edzésre gyanakszom.
James nem gyors végsebességre,de abban zidane sem volt gyors,nem is futott senkivel soha versenyt,viszont a francia indulója remek volt,mivel 100%osan kitűnő induló technikája volt.....ezt tanulni kell.

írta valaki hogy james kondija nem megfelelő,szerintem igen,mivel ő fut a legtöbbet a csapatból,a probléma hogy nem tudja jól beosztani az erejét,ezt láthattuk amikor jött eleinte mennyire kifulladt 15 perc után,olyan vörös volt a nyaka meg a feje mint a paprika,szaladt össze vissza mint egy mérgezett egér,mára sokat javult ebben,látom,hogy "kivesz" pihenő időket,ezt is jól kell tudni meglátni,mikor lehet,illetve már nem szaladja le bármi áron az ellenfelet,mint DM,hanem megpróbál jobban helyezkedni,mert az a kulcsa a megfelelő pihenésnek időszakonként.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 11., szombat 14:22

CS0ki írta:Egyébként nem lehet valamit kezdeni a sebességével? Oké, nyilván nem lesz szélvész, de ránézésre mintha a futás technikája is szar lenne. Legalábbis egyből lehet látni, hogy James fut egy labdáért, mert olyan idióta mozgása van, hogy mindig elmosolyodom kicsit.
6-tól 12, és 19-től 22-23 éves korig lehet érdemben javítani, közte csak kicsit tud javulni. A kondit viszont lehet és neki abban is vannak hiányosságai.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 11., szombat 14:14

Az első tíz méterét kell rendbe tenni és azzal már annyi levegőhöz jutna, hogy ki tudja használni azokat a tulajdonságait, amikkel kompenzálni tud.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. április 11., szombat 14:10

Én majdnem biztos vagyok benne hogy a gyorsaságán nem lehet, de a kezdősebességével lehetne azért mit kezdeni, azt mindenkinél lehet javítani.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 11., szombat 14:04

Egyébként nem lehet valamit kezdeni a sebességével? Oké, nyilván nem lesz szélvész, de ránézésre mintha a futás technikája is szar lenne. Legalábbis egyből lehet látni, hogy James fut egy labdáért, mert olyan idióta mozgása van, hogy mindig elmosolyodom kicsit.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. április 11., szombat 9:55

Eleg komoly munka allhat mogotte, ahogy erzi a palyat, a jatekot. Mindig jo kor jo helyen es azok a pontos passzok, amik nem alibi oldal vagy hatrapasszok. Ezt nagyon meg kellett tanulnia, h a lassusagat kompenzalja.
Remenykedek, hogy felkerul Bale helyere, mert erdekes lenne latni, h o milyen teret tud nyitni Carvajalnak vagy akar, majd a brazil gyereknek.
[FIFA WORLD]

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 10., péntek 20:42

CS0ki írta:Az is nagy erőssége, hogy szépen jönnek a gólok, veszélyes a kapura. A többi középpályásunk (még ha James is a legtámadóbb közülök) nem érezte ennyire a kaput, ahogy Özil vagy DM se. Ez mindenképpen nagy előnye a faszinak.

Brutál ahogy a kapu elé érkezik,nem feltétlen a konkrét befejezésre gondolok,hanem a 16oson belüli beadások,belövések,ziccerátadásokra,elég nagy számban őt lehet meglelni,ez pedig kitűnő helyezkedést takart.
Toti írta:ez az első szezonja elég pozitívra sikeredett azért. még nincs is vége és 13gól 12gólpassz eddig. teljesen korrekt. új közeg, új ország, új csapat,. :agree: ráadásul mindezt úgy, h 2 teljes hónapot kihagyott sérülés miatt.
Több mint korrekt,egy teljesen új közegben,ekkora teherrel mint a vételára,szépen illeszkedett be,esze van hozzá,technikája is,úgy hogy belefog lendülni szépen.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 10., péntek 18:52

ez az első szezonja elég pozitívra sikeredett azért. még nincs is vége és 13gól 12gólpassz eddig. teljesen korrekt. új közeg, új ország, új csapat,. :agree: ráadásul mindezt úgy, h 2 teljes hónapot kihagyott sérülés miatt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 9., csütörtök 16:21

Az is nagy erőssége, hogy szépen jönnek a gólok, veszélyes a kapura. A többi középpályásunk (még ha James is a legtámadóbb közülök) nem érezte ennyire a kaput, ahogy Özil vagy DM se. Ez mindenképpen nagy előnye a faszinak.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 9., csütörtök 15:51

Nagyot játszott, főleg a második félidőben. Lehet most utáltatom meg sok fórumozóval, de ő egy hajtós Özil :mrgreen: Vagy mondhatom egy ballábas Beckhamnek is :mrgreen: Hatalmas zsugákat oszt ki. Egyértelmű, hogy helye van a kezdőben Bale helyett. Neki is jobban fekszik ez a felállás és a csapatnak is.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: James Rodríguez - 10

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 9., csütörtök 11:48

Én azt szerintem különösen benne, hogy nála is ott a váratlan faktor, és szépen rugdossa a gólokat. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 29 regisztrált és 0 vendég