Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 21., péntek 12:33

Ugyanaz, mint a Khedira fóbia. 1-2 nagyhangú ember utálja, a többi meg utánozza. De egyéni véleménye sokaknak nincs, csak a gyerekes frusztráltság beszél belőlük, mert a Real megint nem nyert semmit, és valakin el kell verni a port. Aztán mikor belök egy övön aluli mondatot Higu/Khedira felé, másvalaki meg zöld arccal bólogat, vagy megtoldja egy poénnal, akkor a frusztráltság oldódik, ugyanis tudat alatt ez úgy fordítódik le nekik: "na megint nagy arc voltam".
Khedira nem jó.De ezt annyiszor kitárgyaltuk már.Lassú,rossz ütemben,késèssel ér oda,vagy nem ér oda egyàltalán....Ahhelyett hogy levenné Alonso válláról a védekezést,simán átjátszàk mindig.A baszk meg csúszhat-mászhat.Elhiszem hogy 12 km-ert fut egy meccsen,de minek.Akkor legyen atléta...ha meg odakeveredik a kapu elé,nincs az az isten hogy ne b :cens: a el....a nagyon ritka kivételeken kívül...

Higuain...eltűnik a védők mögött,rendre lesen marad,nem lép vissza mezőnybe,a kényszerítős,kispasszos focihoz lövése sincs...a helyzetklhasználása kemény meccseken pocsék...

Di Maria....nem gondolkodik,mindig rossz megoldást választ,ha cselezni kell akkor kirúgja a stadionbol,ha passzolni kell akkor belevezeti az ellenbe,ha meg lőni kell akkor passzol visszafelé...

De persze csak divatból szapuljuk ezeket a játékosokat,hogy legyen kire fogni...

Ramires meg kár hogy annak idején nem mondott igent...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. június 21., péntek 12:31

mohaola írta:Ramires meg elismerte, hogy Mourinho szerette volna anno az Inter-be és a Real Madrid-hoz is leigazolni.
istenem, de tudtam volna neki örülni.
xabi-ramires. brr. B-) na mindegy.
miró írta:bravóóóó pereeeez!!!!!!!
:(

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 21., péntek 12:19

Unalmas...
+1
Nagyon örültem volna a kis brazilnak, de nem sok esélyét láttam, h ide igazol... azért az egyik szemem így is nevet, vélhetőleg egy nagy tehetséget veszít most a Barca...

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. június 21., péntek 11:55

Nem meglepő, hogy az United rámozdult Thiagora, nekik azért egy Scholest kellene pótolniuk... nagy feladat előtt áll a srác :)

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. június 21., péntek 11:54

miró írta: szerintem ezért még egy hét szabit kivehettek,aztán vegyétek meg balet 90-ért... :lol: :lol: :lol:
Neked is gratula :salute: Te aztán igazán többet tehettél a Madridért mint Perez ha ennyire szapulod.
Egyes emberek pedig nem tudják ezek szerint mint jelent az hogy elérhetetlen mert Thiago ez a szint volt. Bár a pénz jó pár dologra megoldás,de szerintem ha megutál a szülővárosod,emberek millió és esetleg a baráti,haveri kör is elfordul tőled egy ilyen döntéstől,az még mindig reális? Könyörgöm gondolkodjatok már! Szinte bármelyik csapatból tudnánk bárkit elhozni akármilyen áron kivéve a Barca és az ATMA de azt jó lenne megjegyezni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 21., péntek 11:51

bravóóóó pereeeez!!!!!!!
Unalmas... :)

Még a Real Madrid állítólagos érdeklődése előtt is azt írták már, hogy a City vagy a MU lesz a befutó. Két hete is ezt írták, meg két napja is. Álmodozni jó volt, de persze Pérez tehet arról már megint, hogy inkább a MUt választja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 21., péntek 11:50

még hivatalosan edzőnk sincs, ő meg játszani akar, nem hinném, hogy itt a pénzen volt az elsődleges hangsúly
bár mondjuk ha ancelottinak annyira kellett volna, perez biztos rápróbál
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 21., péntek 11:46

mert szerinted mennyi esélye lett volna, hogy ős katalánként ide szerződjön? szerintem semmi, hiába próbáltuk volna
mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a srác
pénz beszél.6 millás fizu és megnyillik a csipája ide is..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 21., péntek 11:45

mert szerinted mennyi esélye lett volna, hogy ős katalánként ide szerződjön? szerintem semmi, hiába próbáltuk volna
mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a srác
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 21., péntek 11:43

Egybehangzó brit sajtóhírek szerint a Manchester United labdarúgócsapata megegyezett a személyes feltételekben Thiago Alcántarával, a Barcelona középpályásával. A 22 éves futballista állítólag évi ötmillió fontos fizetésért (jelenleg 1.5 millió eurót tehet zsebe évente) szerződik az angol bajnokhoz.
bravóóóó pereeeez!!!!!!! :roll:
szerintem ezért még egy hét szabit kivehettek,aztán vegyétek meg balet 90-ért... :lol: :lol: :lol:
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 21., péntek 11:39

A Marca szerint is a mai napon csúcstalálkozó lesz a Real Madrid és a Malaga képviselői között, Isco kivásárlási ára 35 millió euró, az üzlet része lehet Jesé, Callejon és Morata, amivel csökkentenénk az árát.

A hírek szerint Manchini is elutasította a PSG-t, most Blanc az új célpontjuk, akit szombaton ki is neveznének.

Ramires meg elismerte, hogy Mourinho szerette volna anno az Inter-be és a Real Madrid-hoz is leigazolni.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. június 21., péntek 10:22

Professore írta: így ismét reaktiválódik az Agueró hajsza...
Nem hiszem. Nem rég hosszabbított.
Professore írta: a fiatal vonulat (Jese+Isco+Morata) bőven fog játéklehetőséget kapni
Én ez egyáltalán nem bánom :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Professore
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2013. június 21., péntek 10:15

A goal.com szerint Thiago megeggyezett a MU-val, 5 éves szerződést ajánlottak neki :( . Várható volt, a helyében lehet én is a MU választottam volna. Továbbá a defensa central szerint idén Bale biztos nem fog érkezni mert a klub nem hajlandó tárgyalni róla, így ismét reaktiválódik az Agueró hajsza...ez mondjuk szerintem meredek/kacsa :) Az egyetlen jó hír hogy Isco ügyében konkrét tárgyalások kezdődtek, 20M az első ajánlatunk.

Nagyon úgy fest a dolog hogy kénytelen-kelletlen a fiatal vonulat (Jese+Isco+Morata) bőven fog játéklehetőséget kapni a következő szezonban... Azt hiszem jó lecke lesz Perez számára is az idei átigazolási periódus...persze még van két hónap vissza belőle :coffee:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 20., csütörtök 23:30

Pont ezt akartam irni, 1 evre senki nem ir ala. legalabbis nem olyan akinek van neve. A sajto mar megszelloztette Wengert jovore erkezhet oda, ezek utan ne is varjanak oda neves edzot. Talan egy egy Grant forma mint a cselzinel esetleg kitudnak majd nevezni.
Ez a Wenger megszellőztetés is...Volt most hír nem olyan régen, hogy már elkezdte az Arsenal a szerződéshosszabbítás tárgyalásokat. És a hírek szerint wenger most kezd el tényleg költekezni, ezután lépne le? Azt megértettem volna, ha idén lelép, legyen új kezdet. De ha elkezd összerakni egy csapatot sok pénzből, akkor nem hiszem, hogy otthagyja egy év múlva. (persze ha csak nem lesz meg a BL...) De a PSG erre számít?
. Szerintem nem volt gyorsabb a foci legalabbis ha 80-s evekig megyunk vissza. 90 evek legalabb ilyen iram volt csak tobb egyeniseggel a csapatokban.
Nem olyan régen elcsíptem a 2003-as(?) Madrid-MU BL meccset. Azt hittem valami lassított felvételt látok...Már 10 éve látványosan kisebb volt az iram, több hely volt a pályán.
mert a meccs/gól szám a legfontosabb mutató egy csatárnál,
Szerintem a gól+assist/perc mutató a legfontosabb, de csak a statisztikát nézve. És persze a statisztika csak amögött a játék mögött van, amit láthatunk egy játékostól összességében.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 20., csütörtök 23:04

mohaola írta:A Cadena Cope szerint holnap Florentino Perez és Moayat(Malaga alelnöke) találkoznak egymással, hogy tárgyaljanak Isco átigazolásáról, egy biztos, nem fizetjük ki a 35 millió eurót érte, ezt az összeget játékos/játékosok bevonásával csökkentenénk.

csak jussanak is valamire mááár... pl.: 20+Callejón és deal. :agree:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 20., csütörtök 22:09

A Cadena Cope szerint holnap Florentino Perez és Moayat(Malaga alelnöke) találkoznak egymással, hogy tárgyaljanak Isco átigazolásáról, egy biztos, nem fizetjük ki a 35 millió eurót érte, ezt az összeget játékos/játékosok bevonásával csökkentenénk.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6609
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 20., csütörtök 21:26

Matt009 írta: és abban Messi meg CR veri, de ennek ellenére Higuáin statisztikái egyáltalán nem rosszak.
kis és középcsapatok ellen.
nézzük már meg a bl statját ha már annyira statozunk.
például az egyenes kieséses szakaszban hány gólja van? 1? 2?
Matt009 írta:Csak azt felejti el mindenki, hogy nem volt olyan BL szezon, aminek Higu standard kezdőként vágott neki...
attól még bőven kapott lehetőséget arra hogy 3-4gólnál többet lőjön 6-7(!!)év alatt.
Matt009 írta:Mindenki azt hiszi, hogy 1-1 Higuáin kapufán múltak trófeák, továbbjutások, pedig ez így nem igaz. Ha jobbak lettünk volna azokon az ominózus meccseken az ellenfeleinknél, akkor ki tudtunk volna dolgozni annyi helyzetet, amennyiből Higu továbblő bennünket.
ez elég nagy hülyeség már bocs. a kapufás esetnél hibázott, de utána volt még egy helyzet mikor talán cr volt ott mellette és nem passzolta le inkább belelőtte llorisba. ez két helyzet 1-0nál ráadásul nem is kicsik, dolgozzunk ki meccsenként 5öt hogy lőjön egy gólt mint a barca elleni szuperkupa a meccsen? konkrétan számoltam 4x volt helyzetben ebből egy lett gól. statisztikailag a világ egyik legjobb csatára ebből mennyit lő be? meg ez mi már? ha egy helyzet van éles szituációban akkor azt kell beverni. ez milyen "kifogás" egy csatár betlijére hogy több helyzetet kellett volna a CSAPATNAK kidolgozni annyit amennyiből őnagysága gólt tud lőni? ha egy csatár mindent kihagy mint torres akkor azért a csapattársai a hibásak?
és ha még a statisztikán túl nézzük a skillt.. na mindegy nem is megyek bele. hála istennek eltakarodik végre.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 20., csütörtök 21:20

Ryel írta:
szilamer írta: Csak én nem látok Higuban semmit?
http://bleacherreport.com/articles/1668 ... lo-higuain

Higu nem egy korszakos klasszis mint Ronaldo, nem játszik olyan elegánsan mint Benzema, nem tud a bal heréjével gólt lőni mint Gomez, és nincs akkora malaca mint Lewandowskinak.

A számok magukért beszélnek, főleg hogy nem hinném, hogy a meccsenkénti átlag játékperc 60 fölött lenne az esetében.

Persze lehet jönni azzal, hogy csak a sörmeccseken villog, de azért a tény, hogy minden második kaput ért lövése illetve minden negyedik lövése gól.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem létezik nála jobb alternatíva. Itt sosem fogja megkapni azt a bizalmat, és amíg CR itt van azt a rendszert sem, amiben igazán kibontakoztathatja a képességeit.

Más környezetben majd meglátjuk, hogy a BL fóbia (vagy általában a nagy meccseken nyújtott teljesítmény) abból eredeztethető, hogy a klub sosem bízott benne igazán, vagy egyszerűen fejben nem bírja az ezzel járó terhet.

Neki mindeképp jobb lesz ha megy, és ne hozzunk csatárt helyette, amíg a taktika egy emberre és az ő kiszolgálására van kihegyezve.

Egy Benzema, Callejón/(vagy valami padon otthonosan mozgó rutinos vén róka), Morata csatárhármasban talán Benzema is magára talál és Morata is ki tudja szépen bontogatni a szárnyait és fejlődhet.

Jöhet ide Suarez vagy Cavani, de ha nem oszlik el jobban a játékunk súlypontja a támadóharmadban, akkor ők is ugyanúgy szenvedni fognak.

Az a baj Ryel, hogy ezt leírhatod, de itt a fórumon sosem fogják elismerni Higuáint. Az ő személye felé is akkora utálat fejlődött ki, ami hallatlan és teljességgel érdemtelen. Én nem vagyok a nagy statisztikák híve, ez a statisztika is csalóka, mert a meccs/gól szám a legfontosabb mutató egy csatárnál, ha már statisztikát nézünk, és abban Messi meg CR veri, de ennek ellenére Higuáin statisztikái egyáltalán nem rosszak. Csak hát az utálat köde az nagy úr. Mindenki azt hiszi, hogy 1-1 Higuáin kapufán múltak trófeák, továbbjutások, pedig ez így nem igaz. Ha jobbak lettünk volna azokon az ominózus meccseken az ellenfeleinknél, akkor ki tudtunk volna dolgozni annyi helyzetet, amennyiből Higu továbblő bennünket.

A BL fóbia meg pont statisztikailag van jelen, pedig statisztikailag a világ egyik legjobb csatára Higuáin. Csak azt felejti el mindenki, hogy nem volt olyan BL szezon, aminek Higu standard kezdőként vágott neki...

Ugyanaz, mint a Khedira fóbia. 1-2 nagyhangú ember utálja, a többi meg utánozza. De egyéni véleménye sokaknak nincs, csak a gyerekes frusztráltság beszél belőlük, mert a Real megint nem nyert semmit, és valakin el kell verni a port. Aztán mikor belök egy övön aluli mondatot Higu/Khedira felé, másvalaki meg zöld arccal bólogat, vagy megtoldja egy poénnal, akkor a frusztráltság oldódik, ugyanis tudat alatt ez úgy fordítódik le nekik: "na megint nagy arc voltam".

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. június 20., csütörtök 20:56

Úgy néz ki se Bale, Isco, Vidal, Verratti, Pogba, stb.... Aki jön az is csak 1 év múlva.
elég gyászos átigazolási szezon lesz.



Legalább lehet nyomatni Jesét. :mrgreen:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 20., csütörtök 20:35

Közben olvasgattam.

Rijkaard ügynöke állítólag nyilatkozta is, hogy érdekelné a hollandot a PSG irányítása, de hosszú távra...

Kondogbia is megint előkerült, a DC (a Marcára hivatkozva) állítja, hogy opciós jogot szerzett rá Perez, jövő nyáron csatlakozna, 8 milláért cserébe.
Persze ki tudja, hogy igaz-e, de kezdek hülyét kapni az opciós jogoktól. MOST kell ember a középpályára, nem érdekel mennyibe kerül, legyen minőségi, vagy legalább tehetséges. Ilyen a mesében nincs, hogy minden alternatíva elérhetetlen...

Megint előkerült közben Blanc neve is, Ancelotti "szabadon engedése" kb. 20-adszor órák kérdése. :ike:

Carragher meg állítólag azt nyilatkozta, hogy Suárez a világ egyik legjobbja, így megérti, ha távozna egy olyan csapatból, ami 7. helyen végzett a bajnokságban. Illetve nem szerencsés egy elvágyódó játékost visszatartani, már Torresnél volt hasonló helyzet, akkor rajta is látszott, hogy nem úgy koncentrál, nem képes a legjobbját nyújtani.

thiago meg 1,20
Mintha nyilatkozta volna, hogy szeretne a VB keretbe bekerülni, az meg csak úgy megy, ha rendszeresen lehetőséget kap... Ebből kiindulva esélyes, hogy lelép.

Mondjuk nem találom sehol ezt, pedig mintha olvastam volna. Lehet haluztam csak? :hmmm:
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég