Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 16:29

Anthony írta:Még azt mondjátok meg nekem, ha jön Isco mit csinálunk Jesével? Annyira azért nem akarhatunk fiatalítani, hogy a 23 éves Isco cseréje a 20 éves Jesé legyen.
Isco 21 :mrgreen:
amugy miért ne? DM se egy aggastyán, és őt pótolnák. Isconak nemzetközi rutinja is van. Nem olyan zöldfülű ő már.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. június 21., péntek 16:25

Volt az a hír, hogy azért nincs még Ancelloti, mert tudunk pénzt spórólni ha július-ban jelentjük majd be.
Ezt lehet tudni hogy miért van pontosan? Valami adótörvény változások lesznek vagy miben van a kiskapu? :hmmm:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 21., péntek 16:23

Jólvan nemsokára (fél)hivatalos lehet Ancelotti. Egyébként nincs ezzel semmi baj, be lehet jelenteni, és a szerződést majd csak 3-án írják alá. Problem?

Még azt mondjátok meg nekem, ha jön Isco mit csinálunk Jesével? Annyira azért nem akarhatunk fiatalítani, hogy a 23 éves Isco cseréje a 20 éves Jesé legyen.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 21., péntek 16:02

Jelen állás szerint én is inkább Iscot tartom esélyesebbnek, hogy jön. A mostani hírek szerint egyre közelebb vagyunk hozzá, míg Baletől egyre messzebb. Kíváncsi vagyok mi lesz a vége, de valamelyiknek jönnie kell.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 15:56

cart írta:Nem látok sok esélyt Isco leigazolására sem... Szerintem ő a Citybe fog menni Pellegrini után.
szerintem meg szivesebben jönne hozzánk mint egy idegen országba. És pár cimborája is van itt. Egyedül a játéklehetőség miatt kell aggódnia, de ha Bale nem jön akkor az is meg lesz neki. Szerintem ezt ő is tudja. És azok a nyilatkozatok h Bale marad, meg h ma Iscoval tárgyalunk, megerősítik bennem a gyanút h a walesi nem fog jönni.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 21., péntek 15:54

Cr7 írta:Laurent Blanc lesz a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának új vezetőedzője. A 47 éves szakember kétéves szerződést írt alá a PSG-vel!!!!!!!!!!!! Végre!!!!!!!! Remélem bejelentik legkésöbb hétfőn vagy kedden és Iscot-is!! Utánna kell még 1 csatár és rá kell menni Bale-re!!!!! :)
Remélem én is bejelentik ma vagy legkésőbb szombaton, ami Isco-t illeti, az ő sorsa is eldől még ezen a héten, angol hírek szerint a City is tárgyal a Malaga-val akik engedélyt is adtak, hogy egyeztessenek Isco képviselőivel, egyesek szerint ez csak egy utolsó erőfeszítés az angoloktól mert Isco döntött, aki a Real Madrid-ba akar igazolni.

Az el confidencial szerint július 1-ig biztosan nem lesz se edző sem játékos bejelentés, mivel Perez játszik az adóval, így milliókat spórolhat a klubnak, erről volt szó pár napja is ha jól tudom.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. június 21., péntek 15:53

Remélem akkor Ancelottit holnap már bejelentik.. :coffee:

Aztán jöhet a többi: Bale,(Isco),csatár,1-2 kp :agree:

cart
Hozzászólások: 2640
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 21., péntek 15:51

Nem látok sok esélyt Isco leigazolására sem... Szerintem ő a Citybe fog menni Pellegrini után.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 15:50

Cr7 írta:Remélem bejelentik legkésöbb hétfőn vagy kedden és Iscot-is!! Utánna kell még 1 csatár és rá kell menni Bale-re!!!!! :)
Nem, akkor kibaszunk Iscoval és Jesével is. Isco vagy Bale, el kell dönteni.

személy szerint én Iscot választom, + 1 csatár, és minden maradék pénz mehet a kp-ra.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Cr7
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cr7 » 2013. június 21., péntek 15:45

Laurent Blanc lesz a Paris Saint-Germain labdarúgócsapatának új vezetőedzője. A 47 éves szakember kétéves szerződést írt alá a PSG-vel!!!!!!!!!!!! Végre!!!!!!!! Remélem bejelentik legkésöbb hétfőn vagy kedden és Iscot-is!! Utánna kell még 1 csatár és rá kell menni Bale-re!!!!! :)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 21., péntek 15:40

El sem hiszem. Talán úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog. Jó lenne...
ideje lenne, hogy legyen edzőnk, lassan az igazolások is jöhetnek. kezdjük iscóval.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 21., péntek 15:34

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... je-2255727

Na talán végre lezárhatjuk a dolgot ?
El sem hiszem. :roll: Talán úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog. Jó lenne...
A MU alabol 4-4-2 jatszik. Azert ott Scholes fizikalisan joval erosebb volt, Thiago kevesnek erzem ott kozepen abban a rendszerben.
Új edző van, simán lehet, hogy változik 1-2 dolog. RvP-vel már eleve talán közelebb álltak a 4-2-3-1-hez, Rooney már a középpályán volt. Thiago technikai tudását ismerve pedig csodálkoznék, ha nem tolnák feljebb.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 21., péntek 15:20

Victor írta:
Lucas-Thiago-Modric-Benzema-CR milyen tamado sor lehetne.....
faxa, de csak akkor, ha mögöttük lenne valami normális ember, és nem khedira. tudom, megint őt szídjuk jogtalanul, de csoki pl kifejtette párszor a dolgot.
A vedelmet most nem akartam irni. A Modric-Thiago moge egy Pogbat v Kondogbiat tudnek elkepzelni. Szerintem rosszul teszi, h a MUba megy az a rendszer nem fog fekudni neki. Egy Ancelotti fele taktikaban nalunk a csucsra erhetne. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
zsil
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:19
Kedvenc játékosaid: cé,modric,ramos
Kedvenc csapatod: realmadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zsil » 2013. június 21., péntek 15:18

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... je-2255727

Na talán végre lezárhatjuk a dolgot ?
casillas-carvajal,ramos,varane,marcelo-gündogan,modric,thiago-bale,benzema,cé

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 21., péntek 15:12

Amugymeg Neymar sokkal többre van tartva mint ami jelenleg. Semmivel sem jobb mint pl Isco. Utóbbi már azért 1-2szer megmutatta magát komoly szinten is. Simán lehet h jobb játékos lesz belőle.
ezt osztom, ráadásul isco feleannyira nem irritáló, mint az a páva neymar (gondolok itt a játékéra, az ahhoz való hozzáállására és a kinézetére is)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 15:09

Atticus írta:Szóval ez így sehogy se jó, megint R.M.C.F. világvége-hangulatú aláírásával értek egyet.
azt nem ő írta :mrgreen: és nem is gondolja úgy sztem

Amugymeg Neymar sokkal többre van tartva mint ami jelenleg. Semmivel sem jobb mint pl Isco. Utóbbi már azért 1-2szer megmutatta magát komoly szinten is. Simán lehet h jobb játékos lesz belőle.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 21., péntek 15:08

Atticus írta:Gyerekek, engem sokkal jobban zavar, hogy ez a bale-es sztori, AVB állításával ("azért utasítottam vissza a PSG-t, és maradok itt, mert megtarthatom Bale-t") sajnos nagyon hihetőnek hangzik.
Vagy mert a Baleből befolyó összegből úgy erősíthet ahogy kedve szottyan, azért azt ne várjuk el se a Spurs vezetésétől se AVBtől h lenyilatkozzák h igeen Béla megy madridba és elengedtük a "PL arcát". Szval értitek, erősítenek ők biztosan a szurkolók felé is, hogy nem adják őt egykönnyen... Csak lenne már edzőnk, hogy na ugyan mégis mik az elképzelések.. ha ez vagy az kiesik a kalapból.. :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 21., péntek 15:05

Lucas-Thiago-Modric-Benzema-CR milyen tamado sor lehetne.....
faxa, de csak akkor, ha mögöttük lenne valami normális ember, és nem khedira. tudom, megint őt szídjuk jogtalanul, de csoki pl kifejtette párszor a dolgot.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 21., péntek 14:55

Lucas-Thiago-Modric-Benzema-CR milyen tamado sor lehetne..... :roll:

A MU alabol 4-4-2 jatszik. Azert ott Scholes fizikalisan joval erosebb volt, Thiago kevesnek erzem ott kozepen abban a rendszerben. A japcsit is kitoljak szelre mert kozepen gyenge vedekezesben. Hat nem tudom, szerintem nem a legjobb dontest hozza. Majd csodalkozni fog, ha a Carrick-Jones lesz kozepen és minden masodik meccsen ha jatszik akkor is a szelen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. június 21., péntek 14:41

Gyerekek, engem sokkal jobban zavar, hogy ez a bale-es sztori, AVB állításával ("azért utasítottam vissza a PSG-t, és maradok itt, mert megtarthatom Bale-t") sajnos nagyon hihetőnek hangzik.

Oké, hogy a németek lesöpörték a spanyol focit a színről, a Reallal és a Barcával egyetemben, de akkor is, már csak bajnokságügyi, és kupaügyi szempontból is tartani kéne (legalább) a lépést a katalánokkal. És ezek a... ezek már leigazoltak egy Neymart, nekünk minimum kéne Bale...

Szóval ez így sehogy se jó, megint R.M.C.F. világvége-hangulatú aláírásával értek egyet.

:(


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég