Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 21., péntek 15:40

El sem hiszem. Talán úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog. Jó lenne...
ideje lenne, hogy legyen edzőnk, lassan az igazolások is jöhetnek. kezdjük iscóval.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. június 21., péntek 15:34

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... je-2255727

Na talán végre lezárhatjuk a dolgot ?
El sem hiszem. :roll: Talán úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog. Jó lenne...
A MU alabol 4-4-2 jatszik. Azert ott Scholes fizikalisan joval erosebb volt, Thiago kevesnek erzem ott kozepen abban a rendszerben.
Új edző van, simán lehet, hogy változik 1-2 dolog. RvP-vel már eleve talán közelebb álltak a 4-2-3-1-hez, Rooney már a középpályán volt. Thiago technikai tudását ismerve pedig csodálkoznék, ha nem tolnák feljebb.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 21., péntek 15:20

Victor írta:
Lucas-Thiago-Modric-Benzema-CR milyen tamado sor lehetne.....
faxa, de csak akkor, ha mögöttük lenne valami normális ember, és nem khedira. tudom, megint őt szídjuk jogtalanul, de csoki pl kifejtette párszor a dolgot.
A vedelmet most nem akartam irni. A Modric-Thiago moge egy Pogbat v Kondogbiat tudnek elkepzelni. Szerintem rosszul teszi, h a MUba megy az a rendszer nem fog fekudni neki. Egy Ancelotti fele taktikaban nalunk a csucsra erhetne. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
zsil
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:19
Kedvenc játékosaid: cé,modric,ramos
Kedvenc csapatod: realmadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: zsil » 2013. június 21., péntek 15:18

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... je-2255727

Na talán végre lezárhatjuk a dolgot ?
casillas-carvajal,ramos,varane,marcelo-gündogan,modric,thiago-bale,benzema,cé

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 21., péntek 15:12

Amugymeg Neymar sokkal többre van tartva mint ami jelenleg. Semmivel sem jobb mint pl Isco. Utóbbi már azért 1-2szer megmutatta magát komoly szinten is. Simán lehet h jobb játékos lesz belőle.
ezt osztom, ráadásul isco feleannyira nem irritáló, mint az a páva neymar (gondolok itt a játékéra, az ahhoz való hozzáállására és a kinézetére is)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 15:09

Atticus írta:Szóval ez így sehogy se jó, megint R.M.C.F. világvége-hangulatú aláírásával értek egyet.
azt nem ő írta :mrgreen: és nem is gondolja úgy sztem

Amugymeg Neymar sokkal többre van tartva mint ami jelenleg. Semmivel sem jobb mint pl Isco. Utóbbi már azért 1-2szer megmutatta magát komoly szinten is. Simán lehet h jobb játékos lesz belőle.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 21., péntek 15:08

Atticus írta:Gyerekek, engem sokkal jobban zavar, hogy ez a bale-es sztori, AVB állításával ("azért utasítottam vissza a PSG-t, és maradok itt, mert megtarthatom Bale-t") sajnos nagyon hihetőnek hangzik.
Vagy mert a Baleből befolyó összegből úgy erősíthet ahogy kedve szottyan, azért azt ne várjuk el se a Spurs vezetésétől se AVBtől h lenyilatkozzák h igeen Béla megy madridba és elengedtük a "PL arcát". Szval értitek, erősítenek ők biztosan a szurkolók felé is, hogy nem adják őt egykönnyen... Csak lenne már edzőnk, hogy na ugyan mégis mik az elképzelések.. ha ez vagy az kiesik a kalapból.. :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. június 21., péntek 15:05

Lucas-Thiago-Modric-Benzema-CR milyen tamado sor lehetne.....
faxa, de csak akkor, ha mögöttük lenne valami normális ember, és nem khedira. tudom, megint őt szídjuk jogtalanul, de csoki pl kifejtette párszor a dolgot.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 21., péntek 14:55

Lucas-Thiago-Modric-Benzema-CR milyen tamado sor lehetne..... :roll:

A MU alabol 4-4-2 jatszik. Azert ott Scholes fizikalisan joval erosebb volt, Thiago kevesnek erzem ott kozepen abban a rendszerben. A japcsit is kitoljak szelre mert kozepen gyenge vedekezesben. Hat nem tudom, szerintem nem a legjobb dontest hozza. Majd csodalkozni fog, ha a Carrick-Jones lesz kozepen és minden masodik meccsen ha jatszik akkor is a szelen.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Atticus
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 22:59
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Atticus » 2013. június 21., péntek 14:41

Gyerekek, engem sokkal jobban zavar, hogy ez a bale-es sztori, AVB állításával ("azért utasítottam vissza a PSG-t, és maradok itt, mert megtarthatom Bale-t") sajnos nagyon hihetőnek hangzik.

Oké, hogy a németek lesöpörték a spanyol focit a színről, a Reallal és a Barcával egyetemben, de akkor is, már csak bajnokságügyi, és kupaügyi szempontból is tartani kéne (legalább) a lépést a katalánokkal. És ezek a... ezek már leigazoltak egy Neymart, nekünk minimum kéne Bale...

Szóval ez így sehogy se jó, megint R.M.C.F. világvége-hangulatú aláírásával értek egyet.

:(

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 21., péntek 13:39

___Samy___ írta:mert szerinted mennyi esélye lett volna, hogy ős katalánként ide szerződjön?
talán egyike voltam azoknak akik nagyon nagyon örültek volna neki és ennek egyfolytában hangot is adtam. esély valóban kevés volt rá -szinte semmi- de ő nem őskatalán, nem puyol meg xavi.
lucifer írta:e aztán igazán többet tehettél a Madridért mint Perez ha ennyire szapulod.
ez meg megint micsoda már?
itt nem lehet senkit szidni? kritizálni? egyből jön ez a sporthiradó kommentek szint hogy "na te bezzeg nem tettél semmit a klubért".. ugyanez volt higuainnal amikor a lyon ellen kihagyta "akkor miért nem te voltál ott hogy belődd?" áhh de hagyom is ezt a témát bocs, mert nagyon felhúzom magam így korán reggel.
lucifer írta:Bár a pénz jó pár dologra megoldás,de szerintem ha megutál a szülővárosod,emberek millió és esetleg a baráti,haveri kör is elfordul tőled egy ilyen döntéstől,az még mindig reális?
milyen szülőváros?
ez a lényeg hogy lehet hogy sokáig ott játszott, de ő nem katalán.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 21., péntek 12:56

“Higuaín? Nem akarok semmit mondani, mert még sok idő van, bármi megtörténhet” – nyilatkozta Giuseppe Marotta.
hát figyelj, ha ennyire kell de nem akartok érte sokat fizetni, akkor van egy megoldás. Sőt, még ti kaptok mellé pénzt :mrgreen: Deal?
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 21., péntek 12:33

Ugyanaz, mint a Khedira fóbia. 1-2 nagyhangú ember utálja, a többi meg utánozza. De egyéni véleménye sokaknak nincs, csak a gyerekes frusztráltság beszél belőlük, mert a Real megint nem nyert semmit, és valakin el kell verni a port. Aztán mikor belök egy övön aluli mondatot Higu/Khedira felé, másvalaki meg zöld arccal bólogat, vagy megtoldja egy poénnal, akkor a frusztráltság oldódik, ugyanis tudat alatt ez úgy fordítódik le nekik: "na megint nagy arc voltam".
Khedira nem jó.De ezt annyiszor kitárgyaltuk már.Lassú,rossz ütemben,késèssel ér oda,vagy nem ér oda egyàltalán....Ahhelyett hogy levenné Alonso válláról a védekezést,simán átjátszàk mindig.A baszk meg csúszhat-mászhat.Elhiszem hogy 12 km-ert fut egy meccsen,de minek.Akkor legyen atléta...ha meg odakeveredik a kapu elé,nincs az az isten hogy ne b :cens: a el....a nagyon ritka kivételeken kívül...

Higuain...eltűnik a védők mögött,rendre lesen marad,nem lép vissza mezőnybe,a kényszerítős,kispasszos focihoz lövése sincs...a helyzetklhasználása kemény meccseken pocsék...

Di Maria....nem gondolkodik,mindig rossz megoldást választ,ha cselezni kell akkor kirúgja a stadionbol,ha passzolni kell akkor belevezeti az ellenbe,ha meg lőni kell akkor passzol visszafelé...

De persze csak divatból szapuljuk ezeket a játékosokat,hogy legyen kire fogni...

Ramires meg kár hogy annak idején nem mondott igent...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. június 21., péntek 12:31

mohaola írta:Ramires meg elismerte, hogy Mourinho szerette volna anno az Inter-be és a Real Madrid-hoz is leigazolni.
istenem, de tudtam volna neki örülni.
xabi-ramires. brr. B-) na mindegy.
miró írta:bravóóóó pereeeez!!!!!!!
:(

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 21., péntek 12:19

Unalmas...
+1
Nagyon örültem volna a kis brazilnak, de nem sok esélyét láttam, h ide igazol... azért az egyik szemem így is nevet, vélhetőleg egy nagy tehetséget veszít most a Barca...

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sastre » 2013. június 21., péntek 11:55

Nem meglepő, hogy az United rámozdult Thiagora, nekik azért egy Scholest kellene pótolniuk... nagy feladat előtt áll a srác :)

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. június 21., péntek 11:54

miró írta: szerintem ezért még egy hét szabit kivehettek,aztán vegyétek meg balet 90-ért... :lol: :lol: :lol:
Neked is gratula :salute: Te aztán igazán többet tehettél a Madridért mint Perez ha ennyire szapulod.
Egyes emberek pedig nem tudják ezek szerint mint jelent az hogy elérhetetlen mert Thiago ez a szint volt. Bár a pénz jó pár dologra megoldás,de szerintem ha megutál a szülővárosod,emberek millió és esetleg a baráti,haveri kör is elfordul tőled egy ilyen döntéstől,az még mindig reális? Könyörgöm gondolkodjatok már! Szinte bármelyik csapatból tudnánk bárkit elhozni akármilyen áron kivéve a Barca és az ATMA de azt jó lenne megjegyezni.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 21., péntek 11:51

bravóóóó pereeeez!!!!!!!
Unalmas... :)

Még a Real Madrid állítólagos érdeklődése előtt is azt írták már, hogy a City vagy a MU lesz a befutó. Két hete is ezt írták, meg két napja is. Álmodozni jó volt, de persze Pérez tehet arról már megint, hogy inkább a MUt választja.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 21., péntek 11:50

még hivatalosan edzőnk sincs, ő meg játszani akar, nem hinném, hogy itt a pénzen volt az elsődleges hangsúly
bár mondjuk ha ancelottinak annyira kellett volna, perez biztos rápróbál
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miró » 2013. június 21., péntek 11:46

mert szerinted mennyi esélye lett volna, hogy ős katalánként ide szerződjön? szerintem semmi, hiába próbáltuk volna
mondom ezt úgy, hogy az egyik kedvencem a srác
pénz beszél.6 millás fizu és megnyillik a csipája ide is..
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég