Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realcsa
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Raphael Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realcsa » 2013. április 23., kedd 15:10

Takesz írta:Emellett kíváncsi leszek Götze fogadtatására. Bár amilyen elvakultak a Ruhr-vidéken, nem hiszem ostoroznák a szurkolók...
Holnap 90 percre olyan spontán erektált állapotban fognak lenni a dortmund szurkolók,hogy konkrétan le :cens: -ák majd h a götze gyerek jövőre épp hol fogja összepisilni a pályát! A pályán tutti a maxot nyújtja majd,csak nehogy túlzásba vigye....

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 15:09

ericco írta: Nagyon csalóka ez az aranygeneráció (a többi válogatott gyengélkedése is közre játszik). A 21 évesek konkrétan leégtek tavaly. Matástól, De Geástól.
Jo de meg mindig a vilag elitjebe tartozik. De azt osztom, h lehetne igazolni oda is jatekosokat, csak olyanokat akik azert valszeg jobbak is lesznek a spanyoloknal.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 15:09

ezzel sosem értettem egyet. azért mert ez a real madrid, attól még igenis hagyatkozhatnának kisebb igazolásokra, ugyanis le van sz.rva, hogy egy nagy név futkározik, egy már befutott sztárocska a pályán vagy valami "noname" gyerek. a lényeg, hogy tegye ki a lelkét a csapatért (ilyen játékos most sincs túl sok a keretben) és hozza a szintet (ilyen sem).
Pedig a marketing miatt,mivel a Real Madrid nem csak klub de márkanév is,szükség van nagy igazolásokra,meg sztárokra.
Persze nyilván ne legyen mindenki non+ultra,mer az egyszer már megbukott a galaktikusokkal,hanem kell(ene) többet fiatal tehetségek után szaglászni,Varane a példa hogy nem ördögtől való dolog ez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morientes 2013. április 23., kedd 15:11-kor.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 15:08

de gonoosz :mrgreen:
CS0ki írta:Felsoroltál klubonként egy embert.
Te meg sorolj fel Casillas után legalább egy játékost, aki a mi utánpótlásunkból került ki, és elért nálunk egy bizonyos szintet.
Nem azt mondom, hogy a többi klub tökéletesen csinálja, de jobban, mint mi.
CS0ki írta:egyébként Pogba is lejáró szerződéssel volt
Szóval a mi szempontunkból ugyanolyan könnyű lett volna tehetséges játékost igazolni a problémás csapatrészre, mint a Juvénak, mégis a hanyatló oalsz bajnokságot választotta. Pedig állítólag mi is érdeklődtünk, aztán valahol mégis elcsesztük.
Erről van szó.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 23., kedd 15:02

Most is csak azt tudom mondani,amit már leírtam,mindenkinek joga van eldönteni hova igazol,
A szurkolóknak meg joguk van utálni ezért. Nem tudom mi ebben a probléma. :-)
Több kockázatot kéne válllani a fiataloknál, és inkább igazolni tényleg tehetséges 16 éves játékost 2-3 millióért
Szoktak jönni bőven ilyen hrek, most is volt szó arról, hogy két 16 éves gyereket akarunk igazolni. Csak ezek ra hírek endszerint még nem kerülnek előtérbe.
Igazán nagy világsztár, aranylabdás nálunk ki lett az elmúlt jó pár évben? Miért nem mi igazoltuk le CR-t tizenvalahány millióért? Shaqiri miért a Bayernbe ment? Reus miért inkább a Dortmundba, mikor még egy mezei szurkoló is látta, hogy nagyon jó az a gyerek a Gladbachban. Pogba tavaly ingyen a Juvéba? És még sorolhatnám. Mi is igazolunk tehetségeket, de csak ilyen B-kategóriásokat. Varane volt az egyetlen kivétel, őt is Zidane hozta, akit rögtön ezután el is távolítottunk arról a posztról Özil sem 15 millió lett volna, ha még van hátra 2-3 év a szerződéséből.
Felsoroltál klubonként egy embert. Mi is mondtunk már többet, Varane, Marcelo, hogy csak a népszerűeket említsük. (egyébként Pogba is lejáró szerződéssel volt, Reus is kivásárlási árral ment a Dortmundba, szóval ezen a vonalon Özil-t is mondhatjuk)

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 14:55

Oroszoknál nyomja. Ő elcseszte magának, van ilyen.
ejj, ennyi (pénzéhes) marhát
Olvasd a madridomot.
ezzel nem lesz gond :-*

amúgy nem tudom, ki hogy van vele, de én egyre jobban visszasírom a "régi" futballt, már unom nézni ezt a szennyet, amit ma focinak neveznek. alig van igazi, pengés, eszes játékos, aki kiteszi a lelkét a csapatáért, hűséges a klubjához, nem a pénz motiválja, hanem a játék iránti szeretete. a játékvezetés borzalom (bár régen is voltak persze téves ítéletek) a futballpályákon profi színészi mutatványokkal állnak elő, mindenki arra megy, hogy becsapja a játékvezetőt, ahelyett, hogy addig hajtana, míg van benne szusz stb stb stb
jó-jó, ott van messi meg cr7, de hát az én szemembe maximum zidanék cipőtörlője lehetnének :hmmm:

ez a mostani átigazolásokról, átigazolási politikáról jutott eszembe.

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2013. április 23., kedd 14:55

Üdv végre itt Mindenkinek!
Ennyi hírt már rég olvastam egyszerre, szóval f*szák vagytok! :Đ

A holnapi meccshez pedig annyit, hogy nagyon meglepődnék, ha nem Lopez kezdene - bordasérülés ide vagy oda. Emellett kíváncsi leszek Götze fogadtatására. Bár amilyen elvakultak a Ruhr-vidéken, nem hiszem ostoroznák a szurkolók...
13

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 23., kedd 14:53

Szerintem Mourinho akkor marad hogy ha nem nyerünk BL-t és erre az esetre Bale-t kérte a vezetőségtől.
Nem rossz focista a srác, tökéletesen bele fog illeni a mostani kontrázós sz :cens: ba, amit Mou nyomat, csak hát nem fogunk vele se szebb focit játszani.

Az már más kérdés, ha esetleg megnyerjük a BL-t akkor mi lesz.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 14:49

De konkrétan melyik klubrokra gondoltál, akit követni kéne a témában?
Igazán nagy világsztár, aranylabdás nálunk ki lett az elmúlt jó pár évben? Miért nem mi igazoltuk le CR-t tizenvalahány millióért? Shaqiri miért a Bayernbe ment? Reus miért inkább a Dortmundba, mikor még egy mezei szurkoló is látta, hogy nagyon jó az a gyerek a Gladbachban. Pogba tavaly ingyen a Juvéba? És még sorolhatnám. Mi is igazolunk tehetségeket, de csak ilyen B-kategóriásokat. Varane volt az egyetlen kivétel, őt is Zidane hozta, akit rögtön ezután el is távolítottunk arról a posztról :lol: Özil sem 15 millió lett volna, ha még van hátra 2-3 év a szerződéséből.
A Castilla meg továbbra is tele spanyolokkal, a Barca B meg fiatal dél-amerikaikkal, pedig náluk a nemzetiségi kérdés mégerősebb.
Victor írta:M'Viláról is lekéstünk?
Oroszoknál nyomja. Ő elcseszte magának, van ilyen.
h meg mindig a spanyolok az egyik legjobbak utanpotlas teren
Nagyon csalóka ez az aranygeneráció (a többi válogatott gyengélkedése is közre játszik). A 21 évesek konkrétan leégtek tavaly. Matástól, De Geástól.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericco 2013. április 23., kedd 14:53-kor.
Merci Zizou!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 14:47

M'Viláról is lekéstünk?
M'Vila süllyesztőbe került, fejben nagy gondok vannak nála.
egy ideje nálam már teljesen megszakadt a vonal, azzal se vagyok tisztában, hogy ki-milyen erőt képvisel most a piacon és kit kéne elhozni.
Olvasd a madridomot. :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 14:46

ateeemadrid írta:
Egyébként mi ez a 37 milliós kivásárlási áras szöveg? Rohadtul nem hiszem, hogy így volt, akkor szerintem már egy PSG v City rég letette volna ezt érte... Amúgyis 50 milliókról szóltak a hírek kb.
letehettek, de nem ertek el semmit, ha Gotze a bajorokhoz akart menni minden aron. Aztan miert ment vona a Citybe rengeteg penzert? annyira azert nem buta a gyerek, a dortmund erosebb volt.
ericco írta:
Nálunk is lehetne olyat játszani, hogy igazolunk a Castillába vagy lejjebb 10 tehetséges 15-16 éves labdarúgót darabjáért pl. 1 millióért, és ha ebből csak 2 bejönne, már megérné. Az a baj, hogy a sociok felől nagy a nyomás. Az elnököt szétszednék, ha az utánpótlásban nem lenne 90%-os fölény, ami a spanyolokat illeti. Az én szememben, ahogy ezt már írtam párszor, ez óriási handicap.
Lehetne igazolni az teny,de az is, h meg mindig a spanyolok az egyik legjobbak utanpotlas teren. Persze ott van egy olyan is, h leigazolhattuk volna Neymart meg gyerekkent es nem tettuk, helyette van ilyen Cserisev aki nem nagy szam.
Adom amit mondasz, en sem szivesen nezem ezt a sablont.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Juhy
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Juhy » 2013. április 23., kedd 14:44

ericco írta: A Bayern beelőzött mindenkit, megegyeztek a játékosokkal, és így elmaradt a szokásos licitháború. Okosan csinálták, a többi érdeklődő pedig bealudt.
Persze, ezt értem. Inkább az a furcsa, hogy csak ennyi volt a kivásárlási ár. Manapság már minden második emberre rárakják az 50-80-100 milliós cédulákat. A Dortmund benézte, a Bayern pedig élelmes volt.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 14:42

Az én mondanivalóm lényege is ez volt.
tudom, nem is azt szándékoztam mondani, hogy veled nem értettem egyet, hanem magával a szituval :-)
hoztam volna M'Vilát, Lyonból fiatalokat, stb
M'Viláról is lekéstünk? egy ideje nálam már teljesen megszakadt a vonal, azzal se vagyok tisztában, hogy ki-milyen erőt képvisel most a piacon és kit kéne elhozni.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. április 23., kedd 14:39

Juhy írta:Ez a furcsa nekem, hogyan lehetett "csak" 37 millió a kivásárlási ára a srácnak, miközben a sajtóban repkedtek (ezek szerint teljesen értelmetlen) 45-50 milliós pletykák
A Bayern beelőzött mindenkit, megegyeztek a játékosokkal, és így elmaradt a szokásos licitháború. Okosan csinálták, a többi érdeklődő pedig bealudt.
realbeckham írta:
ericco írta: Nem erről van szó. Hanem arról, hogy mi más nagycsapatokból akarunk igazolni, kiscsapatok kevésbbé ismert játékosai ritkán érdekelnek minket. Esetleg csak akkor, ha valamilyen világversenyen mutat valamit, mint Özil vagy Coentrao.
Erről van szó! Sajnos
Arról nem is beszélve, hogy egy világverseny mennyire megdobja egy-egy tehetség árát.
Victor írta:ezzel sosem értettem egyet. azért mert ez a real madrid, attól még igenis hagyatkozhatnának kisebb igazolásokra
Az én mondanivalóm lényege is ez volt. Hogy hamarabb kezdhetnénk a tehetségek vadászatát, és nem csak Spanyolországban (nézzük meg a Barcát: tehetségeik legalább fele nem katalán vagy spanyol). Több kockázatot kéne válllani a fiataloknál, és inkább igazolni tényleg tehetséges 16 éves játékost 2-3 millióért (ami nagyon nagy osszeg egy ennyi idős játékosért, magyarul rizikó), de ha 10-ből csak egy jön be, még midnig jobban jártunk, mint ha megvennénk Bale-t 70-rt. a maradék 9-cel epdig ugyanúgy fel lehet tölteni a spanyol ligát, mint most is tesszük. Egy 16 éves játékosból hamarabb lehet madridistát nevelni, mint egy 24-25 évesből.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3448
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 23., kedd 14:39

Jo, de ha megnezel egy gyereket, aki 18 evesen fizikalisan nem hogy a sajat korosztalyabol , de meg a felnottek kozul is kitunik, tovabba a higgadsagaval es kepzettsegevel is jobb mint az atlag nem hinnem, h bakot lonnel vele.(hozza allasaval meg plane). Ha tartasz olyan megfigyelot akinek van szeme a dolgokhoz, es ismeri a kozeget akkor ugyancsak nagy esely ra, h kihalaszik 10 jatekosbol egyet aki olyan is lesz.
De akkor felmerül a kérdés: miért nem csinálja minden nagycsapat ezt? :-) Nem hinném, hogy nincs kedvük Varane szintű játékosokat venni 10 millióért...Hoztunk mi Drenthét 13 milláért, aki valamelyik U VB legjobbja volt, aztán 24 évesen majdnem visszavonult a játéktól. Marcelo meg Higu meg bejött. Gago nem...Mi is próbálkoztunk azért pár ilyen igazolással, de egyszerűen ezek nem mindig jönnek be, mert ennyi idősen nem lehet megmondani biztosan senkiről, hogy mi lesz vele. De nem hogy ilyen játékosokról, még olyanokat is nehéz belőni, mint mondjuk Benzema.
De jött még Canales, Garay, J Garcia, DM...

Egyébként itt ez a Kondongbia, aki pont ez a stílus, de szinte mindenki hozná inkább Vidalt.
Nem erről van szó. Hanem arról, hogy mi más nagycsapatokból akarunk igazolni, kiscsapatok kevésbbé ismert játékosai ritkán érdekelnek minket. Esetleg csak akkor, ha valamilyen világversenyen mutat valamit, mint Özil vagy Coentrao.

Lásd feljebb. Mi is próbálkozunk ilyen emberekkel. A többi csapat sem kiscsapatokból igazol agyba-főbe.
És konkrétan engem nem kell meggyőzni arról, hogy hozzunk ilyen játékosokat, én hoznám Kondongbiát, hoztam volna M'Vilát, Lyonból fiatalokat, stb. Én pont annak a híve vagyok inkább, hogy ne más nagycsapatokból igazoljunk. Csak azt írtam, hogy nem csak mi nem szoktunk így igazolgatni, hanem mások se. Mármint mások se sokkal többet, mint mi.
De konkrétan melyik klubrokra gondoltál, akit követni kéne a témában?

Avatar
realcamp
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:28
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Iker, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realcamp » 2013. április 23., kedd 14:39

Hát ez csodálatos,én götzét Madrid mezben szerettem volna látni,nyilván nem vagyok egyedül.Am jól csinálja a bayern,le a kalappal.Mi majd rohangálunk egész nyáron Bale után,majd nyár végén megvesszük 60-70-ért,marad Mou,középpálya marad,kontrajáték über alles,max hozunk egy Kongdogbiat Xabi pótlására,és annyi..Ezt még leírni is rossz :lol: de az elmúlt évek alapján esélyes :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 14:36

Egyébként mi ez a 37 milliós kivásárlási áras szöveg? Rohadtul nem hiszem, hogy így volt, akkor szerintem már egy PSG v City rég letette volna ezt érte... Amúgyis 50 milliókról szóltak a hírek kb.
Egyrészt nagyjából mindegy mi jelenik meg a sajtóban, fele sem igaz. Másrészt hiába megy oda a City vagy a PSG a kivásárlási árral, ha a játékos nem akar odaigazolni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. április 23., kedd 14:34

Ez a furcsa nekem, hogyan lehetett "csak" 37 millió a kivásárlási ára a srácnak,

Ez meg a másik. Javi Martinezért többet fizettek,nem hogy Götzéért... Engem is meglepett az összeg. Szerintem a Bayern röhögve fizette ki..
Valóban furcsa. Lehet h Németek egymást közt lerendezték okosan. Amúgy is olyan precíz népség, hogy fillérre pontosan kiszámítanak, kiszámolnak mindent, ott spórolnak ahol tudnak. Lehet volt más opció is vagy ilyesmi. " Csak azok a németek tudnak ilyeneket csinálni" :lol:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 23., kedd 14:31

Az igen, elég keményen ledöbbentett ez a Götze hír, viszont örülök is neki meg nem is.
Szerintem nekik ez a bejelentés nagyon szar időpontban jött, azért biztos kicsit szarabb lesz a hangulat az öltözőben és a klubbon belül, hogy megtudták az egyik legjobb játékosukról, hogy a riválishoz csatlakozik. Egyébként kíváncsi vagyok, hogy a szurkolók hogy reagálnak erre, remélem fütyülni fogják a szerencsétlent.

Viszont sajnálom is, mert többet képzeltem róla annál, hogy csak úgy lazán eligazol a bajnokságért küzdő rivális csapathoz, úgy hogy fél Európa sorban állt érte. Akár itt is eltudtam volna képzelni.

Egyébként mi ez a 37 milliós kivásárlási áras szöveg? Rohadtul nem hiszem, hogy így volt, akkor szerintem már egy PSG v City rég letette volna ezt érte... Amúgyis 50 milliókról szóltak a hírek kb.

Egyébként nem pár hete nyilatkozta le, hogy még 1 évig biztos, hogy maradni fog?

:agree: Mario...

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 14:31

Igen, egy Real Madrid nem hagyatkozhat csak ilyen igazolásokra, kellenek a sztárok, de gyakrabban be lehetne vállalni.
ezzel sosem értettem egyet. azért mert ez a real madrid, attól még igenis hagyatkozhatnának kisebb igazolásokra, ugyanis le van sz.rva, hogy egy nagy név futkározik, egy már befutott sztárocska a pályán vagy valami "noname" gyerek. a lényeg, hogy tegye ki a lelkét a csapatért (ilyen játékos most sincs túl sok a keretben) és hozza a szintet (ilyen sem).


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég