Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 15:19

hunmadridista írta:
morientes írta: Szerencse?Nem szerencse kell,hanem beverni a helyzeteket.Ha ez megvan,mehet az atma bpba.
Pedig szerintem egy jó adag szerencse és egy korrekt bíró is kelleni fog a továbbjutáshoz...
Ha tudjuk hozni azt amit tegnap,az első félidőben,de végig,akkor nincs miről beszélni.
X lett ugyan,de rég láttam már a csapatot így játszani az atma ellen.Az irány jó.Ha otthon botlunk,nem is érdemeljük meg a továbbjutást.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 15., szerda 15:16

Rúgni kellene azt a rohadt kaput...nem igaz, hogy barca módra mindent az alapvonalig kell kijátszani. Modric legalább próbálkozott tegnap, meg Bale egyszer távolról.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 15., szerda 15:14

morientes írta: Szerencse?Nem szerencse kell,hanem beverni a helyzeteket.Ha ez megvan,mehet az atma bpba.
Pedig szerintem egy jó adag szerencse és egy korrekt bíró is kelleni fog a továbbjutáshoz...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 15:12

hunmadridista írta:Abban látom a továbbjutás kulcsát, hogy a visszavágón mi rúgjuk az elsőt...ha az Atletico szerzi meg a vezetést, akkor onnantól vége a dalnak...csak az a baj, hogy igazán 45-50 percig bírjuk a nagy tempót, utána viszont teljesen elkészül az erejével a csapat...jó lenne egy nagy adag szerencse a Bernabeuban...
Szerencse?Nem szerencse kell,hanem beverni a helyzeteket.Ha ez megvan,mehet az atma bpba.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 15., szerda 15:08

Abban látom a továbbjutás kulcsát, hogy a visszavágón mi rúgjuk az elsőt...ha az Atletico szerzi meg a vezetést, akkor onnantól vége a dalnak...csak az a baj, hogy igazán 45-50 percig bírjuk a nagy tempót, utána viszont teljesen elkészül az erejével a csapat...jó lenne egy nagy adag szerencse a Bernabeuban...

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 15., szerda 12:15

Tudom nem ide tartozik de kb 20 perc múlva sajtó tájékoztató van Dortmundban ahol Klopp elmegy a szezon végén a sajtó szerint.
Nem is akarok arra gondolni hogy kupa nélkül zárunk idén de ha mégis es jönne Kloop akkor beillene ide?
Tudna kezelni a közeget?
Van aki jobban belelat ebbe?
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 15., szerda 11:54

Nem volt hely? Volt bizony, csak be kéne lőni a helyzeteket. Azért nem akkora kérés ez. Ilyen szempontból a barca hármasa jobb, ez meg is látszik az eredményeken. Nem tud az atma sem 90 percen át god módban védekezni, 2-3 nagy esély mindig van ellenük, azokkal kell élni. Csak ha azt a pár esélyt Benzema&Bale kapja meg, kisebb valószínűséggel lesz gól, mintha a Neymar&Suarez kapná. Ez van sajnos.

A visszavágón én Isco-James-szokásos arcok felállással kezdenék, James legyen agresszívabb, a kiugratásai meg állított labdái hibátlanok, plusz neki lehet lövőhelyzetet teremteni, mert jól lő. Iscotól és Modrictól nagyon sok mozgás kell függőlegesen, és akkor a fölény meglesz, már csak 1v1ezni kéne eredményesen. Marcelo hiányzása óriási hátrány lehet, bármennyire rizikósak a megmozdulásai, kell a váratlan. Bale meg jönne a 60. percben, ha kell az előre csere, és meg kell dolgoznia a fáradó védelmet. Az elején kell gólt szerezni, mert ha nő a nyomás, hátul magasan nő a hibalehetőségek száma. Iker, Ramos, Carvajal, ezek az emberek ha az atma által lesüllyednek az ő szintjükre, kiemelt kockázatot jelentenek a csapatra nézve.
Nem illik.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 15., szerda 11:46

Kerlon írta:ÉN attól félek, hogy gólt kapunk, mert két gól meg nincs benn a játékunkban. Mindenki köpködi a walesit, már 3 hónapja, de azért mégis megadjuk a nettó emberelőnyt... Pedig most azt is mondhattuk volna, hogy sérült és még nem kész a kezdőre. VICCCCCCCCC
Az a helyzet, hogy azért nem fogják padoztatni mert benne van a veszély. Tegnap is kb neki meg Jamesnek volt igazán nagy helyzete. A baj az, hogy ami van helyzete nem használja ki, mert ha lópikulát se csinált volna, de eltesz 2 gólt, a kutya nem köt bele... Bár, ha csak a ziccerét be lőtte volna, már fasza gyerek lenne!

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2015. április 15., szerda 11:39

most innen az utolsó oldalról kellene csak kimásolnom a hsz-em tartalmát :D

nekem a tegnapi felállás, mentalitás, taktika teljesen rendben volt az első félidőben. rendezettek voltunk, mindenki tudta hol a helye és mi a feladata. az atleticonál 10 másodpercig nem volt folyamatosan a labda kb, rájöttek, hogy itt be kell állni és védekezni, ami nagyon jól megy nekik. és nem csak az, hogy beállnak két sorban a kapu elé, hanem ha érkezett tőlünk egy ütempassz vagy egy szép csel ami után emberelőny lett volna nálunk egyből jött egy másik matracos. ezt csinálják nagyon jól, tolódnak a támadással együtt és a másik oldalon se lesz ettől hézag. viszonylag sok lövőhelyzetünk akadt a meccsen és meg is lepődtem mikor a játékosaink el is lövik és kaput is találtak nagyrészt.
szerintem ugyanez a csapat mehet fel a visszavágóra természetesen Marcelo helyett Coentrao vagy Nacho (Arbeloat inkább ne). Bale ugyanez lesz játékban, kb 0, James beleillik a csapatba, nála rendben vannak a rövid és hosszú passzok, viszont nem elég dinamikus és gyors, az atletico ellen ez hátrány. Iscot is elnyomják, de ha ő egy jó ütemben véghezvitt csel után meg tud indulni akkor hasznosabb lehet.
sokan meg vannak győződve bizonyos felállásokról, miközben butaság kijelenteni egy formációt egy meccsre. külön kell venni támadást és védekezést. sőt az első félidőben nem is tudnék felállást mondani, Benzema visszalép labdáért, Carvajal és Marcelo támadó szélsőt játszik, Ronaldo centerbe fut, stb. felfogás és mentalitás kérdése az egész. amúgy meg ilyen Atleti védelemnél gyors, rövidpasszos, kényszerítős, létszámfölényes szitukat kéne kialakítani és onnan helyzetbe hozni a másikat. plusz az átlövések ami megvolt tegnap.
na én ennyit gondoltam ki a tegnapi meccsről és a korábbi hsz-eket olvasva ez az én véleményem. meggyőzhető vagyok :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 11:10

Ilyenkor szokott jönni az,hogy hétvégén meg kap egy nagy laska gólt...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 15., szerda 11:06

mióta lesérült moya azt mondtam hogy a legnagyobb szerencséjük. oblak fényévekkel jobb kapus mitn moya csak szerencsére eddig az atma nem jött rá. így viszont moya-nak annyi mert oblak marad az tuti. ha moya van a kapuban 0-3 a félidő.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 15., szerda 11:01

Így visszaolvasva,Ancelottit szidni igen csak értelmetlen...Nagyon jó taktikával küldte fel a csapatot,akik ráadásul motiváltnak is tűntek,(néha átment görcsösségbe),de nem a mester tehet arról hogy az a szerencsetlenpicsanakeretlengyumolcse,az 500. ziccert isem képes megoldani,vagy a francia az ötösről is vissza akarja tenni Ronaldonak,aki sajna ilyen nagy meccseken kb annyira kreativ mint Jesé...
Ezt a Hamesz gyereket meg fel kellene hozni fizikailag,mert ha a közönség el kezd szurkolni,bele kell kapaszkodnia a kapufába hogy ki ne vigye a stadionból a huzat.Oke hogy a sebessége olyan amilyen,de erősödni azért még csak tudna.

Nem tartok a visszavágótól.Ugyan ezzel a mentalitással kell kimenni,sőt,mivel otthon játszunk még inkább,csak be kell rúgni a helyzeteket.Ha nem,lehet itt matekozni hogy 442 433 4321 4231 meg a szom tudja,ha nincs gól akkor megette a fene.
Nyerni kell,hogy kuss legyen már végre a folyóparton.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. április 15., szerda 10:34

Tegnap megvoltak az átlövések is. James szöglet után kipattant lővését még ma sem értem, hogy szedte ki Oblak. Modric kétszer vágta felé, Kroos gyengén találta el, Bale lövését szintén fogta. Többször lehetőség nem is volt. Pedig mind a 3 középpályásba benne van a képesség, de idén ez egyáltalán nem jön ki, szinte soha nem születik ebből gól.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 15., szerda 10:22

Ezzel a helyzetkihasználással nem lehet mit kezdeni. A Barcelona ellen, és itt is simán nyertünk volna, ha a csodálatra méltó BBC egy kicsit is többet tudna magából mutatni a meccseken. Biztos vagyok benne, hogy pl. Barca ennyi helyzetből mást bucira ver
A barca még nálunk is nagyobb töketlen tud lenni, és eszméletlen mennyiségű helyzetet kihagyni. Suarez meg Neymar amiket leművel néha...
Viszont ha nem valtoztatunk a sziszteman, akkor nem ertem miert nem eroltetjuk az atloveseket, mert hiaba adogatjuk be a labdakat, pont arra kesztetjuk oket, amiben a legjobbak. Ket ilyen emberrel, mint CR meg Bale, nem is ertem.
Lőni is akkor lehet, ha van rá hely. Amint volt lehetőség, Bale is egyből ellőte, pedig amúgy elég ritkán szokta nálunk. De nyilván az ellenfél is tisztában van ezzel, és nem véletlenül nem kerülünek lövő helyzetbe ezek a játékosok. Nem hinném, hogy CR-nek nincs kedve ellőni távolról...egyszerűen esélye sincs rá. Egyébként pont tegnap volt meglepően sok távoli lövésünk, ennyi nem szokott lenni, sajnos Modric is főlé vágta kétszer is.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 15., szerda 10:21

Átlövésekhez még ott van James, Kroos és Modric is. Tegnap mindhárman próbálkoztak, nem is rosszul.

Első félidő nagyon tetszett. Végre egy koncentrált csapatot láttunk és meg is mutatták mekkora különbség van a két csapat között. Csak sajnos nem bírja a csapat ezt 90 percig, inkább csak 45-60. Ugyanez volt a Clásicon is. Viszont aggasztó, hogy csúcsformához közeli játékkal sem sikerült a gólszerzés és emiatt félek a legjobban a visszavágótól. Ha ott az Atletico lövi az első gólt, akkor szerintem végünk van.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 15., szerda 10:14

Viszont ha nem valtoztatunk a sziszteman, akkor nem ertem miert nem eroltetjuk az atloveseket, mert hiaba adogatjuk be a labdakat, pont arra kesztetjuk oket, amiben a legjobbak. Ket ilyen emberrel, mint CR meg Bale, nem is ertem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

deaux
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2015. március 22., vasárnap 13:17
Kedvenc játékosaid: Modric, Marcelo, Isco, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: deaux » 2015. április 15., szerda 10:07

Norbii írta:
kelemen.istvan írta:Itt vergődtök a számokon, a képzeletbeli mágneses táblán pakolgatjátok a csapatot így meg úgy, de mivel parkoltatja a buszt az atletico gyakorlatilag mindegy, hogy mi az alapvető felállás, mert eltorzul 2-5-3-á, vagy 2-3-5-é :roll: Nincs hely. Sajnos jól védekeznek a matracosok, általában 11 emberrel a labda mögött.
ja, és ilyenkor kéne még egy olyan személy aki egyéni megmozdulásaival, és aránylag jó meglátásaival zavart kelteni.
Abszolút egyetértek. A jelenlegi keretben ez az ember nem más mint Isco. Rajta kívűl még Marcelo és Modric akik kis területen zavart tudnak kelteni. Bale helyett kellene egy kis területen jó, kombinatív robbanékony játékos mint pl: Silva, Reus,Hazard, Lucas (a Psg-s)

Nehéz lehet Ancelotti dolga is mert az elnök biztos kiadta neki h kinek kell mindenképpen játszani. De azt nem hiszem el hogy nem lát annyit, illetve tud, hogy ha változtatni kell akkor azt nem 10 perccel a vége előtt kellene..... :vivo: :cens:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 15., szerda 10:06

miro írta:
Kerlon írta:
Nem rég néztem meg az összefoglalót - hogy teljes legyen a kép :mrgreen: - és az látszott, hogy a lövéseink se nem jól helyezettek, se nem erősek. Pedig volt nem egy tiszta lövőhelyzetünk (Kroosnak, Balenek..)
Bale szerintem azt jól meglőtte,sarokra is ment,volt benne kellő erő illetve kellemetlenül pattant.
Azért fogta simán Oblak? :D
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 15., szerda 10:01

Kerlon írta:
Nem rég néztem meg az összefoglalót - hogy teljes legyen a kép :mrgreen: - és az látszott, hogy a lövéseink se nem jól helyezettek, se nem erősek. Pedig volt nem egy tiszta lövőhelyzetünk (Kroosnak, Balenek..)
Bale szerintem azt jól meglőtte,sarokra is ment,volt benne kellő erő illetve kellemetlenül pattant.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. április 15., szerda 9:59

kelemen.istvan írta:Itt vergődtök a számokon, a képzeletbeli mágneses táblán pakolgatjátok a csapatot így meg úgy, de mivel parkoltatja a buszt az atletico gyakorlatilag mindegy, hogy mi az alapvető felállás, mert eltorzul 2-5-3-á, vagy 2-3-5-é :roll: Nincs hely. Sajnos jól védekeznek a matracosok, általában 11 emberrel a labda mögött.
ja, és ilyenkor kéne még egy olyan személy aki egyéni megmozdulásaival, és aránylag jó meglátásaival zavart kelteni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 213 regisztrált és 0 vendég