Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 22., szerda 23:05

Nalam ma te nyertel fonok ur. Kiváló taktika, jo meccseles, klasszis edzői teljesítmény. Ilyen kerettel ezt megcsinalni... Kell o nekunk :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 18., szombat 18:53

viszont érdekes dolog, hogy odaát az MSN-nek meg megy, pedig ott sincs nagyon konkurencia és rotálás, ahol csak lehet ők játszanak

a probléma inkább az, mármint a mi szemszögünkből, hogy a BBC túlságosan egysíkú
cr most már sokkal inkább csatár, aki a gólokra hegyezte ki a játékát, ezen kívül az alibi bicikli cselek tömege, vagy az alibi vissza passz vagy beadás van nála jelen
benzema most már betegesen is az előbbi játékát keresi, minden ziccerben azt nézi, hogy ő hol van, az mindegy, hogy a másik társ vagy ő maga sokkal jobb helyzeteben van
mondjuk még ebből a hármasból talán tőle lehet leginkább várni a játékban a váratlant
Bale meg Bale, 1 vs 1-ben ő is totál semmi, zsebkendőnyi területen alkalmatlan, és most már a kapu előtt is totál veszélytelen

ezzel szemben a másik hármas bárhonnan, bármikor, bárhogyan veszélyes tud lenni, és ez az amit a BBC nem mondhat el magáról

tavaly is valamennyire egysíkú volt ez a hármas, de akkor volt egy DM, aki bárkit meg tudott verni jobb napjain egy az egyben, idén erre isco csak néha képes, james meg ehhez túl lassú, neki inkább a labdái ülnek és inkább gólerősebb
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 18., szombat 18:33

morientes írta:A BBC meg nem fáradt,hanem szerencsétlen mostanában,önmagához képest.Mármint fontos meccseken.Mert a kicsik ellen azért megy.
Nekem inkabb az a gondom ezzel a BBC mindig jatszik szlogennel, hogy ez a motivalas tokeletes ellentete. Minek hajtsanak, torekedjenek akik a palyan vannak, nincs felnivalojuk ugyis jatszanak. Minek igyekezzenek akik a padon ulnek, ugyse jatszanak... Ez hatalmas hiba Ancelotti reszerol.

Megerdemelne egy nagy seggberugast. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. április 18., szombat 14:09

Fel nem ismerném.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!imdb azt írja Devil soccer player :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 18., szombat 13:53

http://www.marca.com/en/2015/04/17/en/f ... 93525.html
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 18., szombat 12:47

Arra referalok hogy ha legalább rotalva lett volna a BBC-bol 2 ember 
Ezt fölül írják különböző üzleti szempontok egyszer,a másik meg az hogy pont ott nem látok fáradságot,Benzema akkor érzi jól magát,ha játszik,Bale meg nemtom mibe fáradt volna el...
Ha kiveszed a centert,aki egyébként mozgatja a támadósort,és beteszel egy Csicsaritot,aki várja a sült galambot a 16-os meg az ötös között,azzal nem lesz előrébb a csapat,ha csak nem a granada vagy az eibar az ellenfél,mert akkor oke.Jesé meg-bár sokszor felbosszant Bale-de jelen pillanatban semmivel sem több mint a walesi.
Inkább a kp-t kellett volna rotálni,akkor talán nem megy gallyra Modric,nem nyiffan ki Kroos,csak ott meg az a baj hogy nincs kivel.Nincs minőségi pótlás.Ez itt a gond.
A BBC meg nem fáradt,hanem szerencsétlen mostanában,önmagához képest.Mármint fontos meccseken.Mert a kicsik ellen azért megy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 18., szombat 12:33

morientes írta:
Bár a budos életben nem tudjuk meg hogy ha benzema bale - chicarito Jesé cserék lettek volna akkor most hogy működne a BBC.
Nem értem...
Arra referalok hogy ha legalább rotalva lett volna a BBC-bol 2 ember lehet most nem faradnanak el ők sem a második félidőre!!! Jelen esetben a 60ik percre se közepén se elől semmit nem érünk egy TOP csapat ellen! Oke hogy Bale Benzema alap kezdő de akkor legalább a 60ik percbe levette volna őket es középről 1 embert. Más lenne most a fizikai állapot! Emlékszem hogy enrique már ősszel cserélt rotalt es röhögtem hogy miért teszi. Hát ezt nagyon jól csinálta és erősen ugy tűnik hogy a legnagyobb gol arányú győzelmeket mi szereztük de a legtöbbet nem mi fogjuk. Es ez mind mind vissza vezethető arra hogy kar kifacsarni egy kezdőt már ősszel. Plussz meg motiváció is van benne ha egy jol játszó chica jese cserink lennének akkor benzema bale is elgondolkodna hogy rmedben az enyem a kezdő tagság de ha nem jonnek a golok lehet en leszek az aki pihentetem majd a masikat es nem engem pihentetnek. Szépen elmondta carlo hogy inkább 9x 1-0 mintsem egyszer 9-1! Mi viszont inkább az utóbbihoz vagyunk közelebb mintsem az elobbi állítashoz!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 18., szombat 12:27

Akartam meg 1 gondolatot irni de az kimaradt!
Szoval R.M.C.F én is ugy erzem mintha carlo nem egy kezdő 11et kell össze rakjon hanem inkább egy kezdo 9est vagy 8ast!
Na már most ha ez van akkor miért nem nézi a dolgok jó oldalát. Oké kezdő lessz a BBC meg James Kroos ujak drágák média sztárok stb.
De iden a meccseink 80%a mar boven el volt dőlve az 50-60ik percre. Akkor miert nem rotalt? Szedje ki a szar lancszemeket es tegye azt amit ő akarna. Mert ha tényleg az van hogy 2-3 játékos alap kezdő viszont a cserék utan a csapat jobb azt azert nem hiszem hogy Perez nem látná! Oké szereti a sztár parádét az öreg Perez de kétlem hogy cirkuszolni kezdene hogyha ez meg az miért nem tolja végig a meccset. Egy olyan csapatban amelyik 4-5-6 trófeát akar nyerni...itt kicsit carlo mintha beleunt volna. Es ha kezdetben inkabb éreztem azt hogy Perez dönt most ugy érzem ancelotti minden szart megtesz amit annak idején Perez kért tőle aztán lelep innen...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 18., szombat 12:20

Bár a budos életben nem tudjuk meg hogy ha benzema bale - chicarito Jesé cserék lettek volna akkor most hogy működne a BBC.
Nem értem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 18., szombat 12:09

csabi87 írta:Már megint ez az edző csere
Aki meg azzal jön hogy,mert az Atletico ellen.Tavaly az Atletico a Barcelonát szivatta egész évben...
Hát ha ebből az irányból nézed a dolgokat akkor biztosan kirugnak ancelottit egy sikertelen szezon után. Emlékszel gondolom hogy Martino sem maradt tavaly nyaron de ez nem hinnem az atma miatt történt.
Sérülések ide v óda valamilyen szinten CA hibája is hogy nem hurra hangulat van most. Viszont jelenleg 2 sorozat előttünk van amiből szerencsével mind2 meglehet. Akkor meg alig fog maradni ember aki kérdore merne vonni CA a cserék es rotáció miatt.
Ha viszont semmit nem nyerünk akkor nehéz kurva nehéz hetei lesznek! Az a gond hogy nagyon sok plusszt ad a csapatnak viszont a makacs hozzáállása miatt kb annyit el is vesz. Hogy ez a szezon végére mit jelent még nem tudjuk..
Az tény hogy nem engedném el...erositsen es hozza vissza csere embernek azokat akik tényleg adnak valami plusszt a csapatnak azáltal hogy ROTALJA őket! A makacs hhozzáállása jelenleg a BBC miatt történik. És egyáltalán nincs amiért össze hasonlítani az MSN trióval mert ők már egyre gyakrabban jatszanak 2 csatarral es 1 visszavont messivel mintsem 3 csatárral elől. Mi meg ha nem tudjuk maskepp megoldani ezt a 3 csataros felállást, csak ilyen "bale védekezik" " cr visszajon" " benzema visszajon" "az egesz csapat egyutt vedekezik es tamad" mesekkel akkor semmi esélyünk. Egy olyan szezonban ahol papíron joval erősebb keretunk van mint barkinek a világon mi inkább erőlködunk mintsem gondolkodunk es cselekszünk.
Es ha tényleg szarul alakulna a szezon vege akkor itt benzema helye is rezegni fog de abban meg inkább hiszek hogy a spanyol újságírók kiutaljak Balet innen! Csak a végén nehogy CR lépjen le es marad a ket marionett nekünk. Mert bár 30 éves es sok fura dolgokat tesz azt nyugodtan kijelenthetem hogy jelenleg nincs meg egy jatekos aki akaratban es golszerzesben ennyit tesz a csapatért. Még a benzema bale kombo sem ! Es bármennyire irritál Bale jelenléte a csapatban en azt érzem valamit nyerünk idén-Igy pedig semmi esély hogy megszabaduljunk tőle! És bár nagyon utálom játékos arra azért gondolni sem akarok hogy azért szorítsak hogy ne nyerjunk semmit es majd lelep Bale!!!! Bár a budos életben nem tudjuk meg hogy ha benzema bale - chicarito Jesé cserék lettek volna akkor most hogy működne a BBC.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 18., szombat 12:04

Miron kívül szerintem nincs ember, aki Bale-t a kezdőben akarja látni, erre még is kezd.
Szerintem írd ezt még le 50x,utoljára válaszolok rá.
Én sem tenném kezdőbe.Csak én nem írom le mindennap hogy
-Isco kell
-4-4-2 kell
-Bale pad.

Ezek alap dolgok,mindenki tudja,látja.
Bár én nagyon jót röhögök amikor Te meg még jó páran 17628686010213x leírjátok,minden egyes nap,mintha ettől várnátok a változást.. :roll: :lol:
A hszeid nagy %-a ebbe merül,de nyugi,nem csak neked,még vagytok jó páran.
Viszont fel a fejjel,ma meccs,és Bale kezdő lesz,szóóóóval kezdődhet,vagy folytatódhat nem is tudom hogy helyes.. :D

Csokinak igaza van abban hogy mindig,minden "sikercsapatban" van egy olyan húzás,játékos,utasítás,amit senki nem ért,de még sem változik.
Legyen ez válogatott,klub csapat,BL,EL,VB,EB bármilyen győztes.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 18., szombat 12:00

Az is túlzás aki azt mondja hogy perez állítja össze a kezdőt,és nyilván nem is igaz, de az is eléggé látszik, hogy vannak olyan szakmai alapú vagy annak látszó döntések amit labdarúgó edző NEM hozhat, legalábbis az én véleményem és tudásom szerint a nevetséges amatőr kategória.
Én úgy gondolom, perez igen is beleszól bizonyos emberek,tagok játszatásában. Nyilván nem a kezdőt határozza meg.

Iker ilyen volt DL mellett....ebben biztos vagyok.Sok olyan döntés ami nem lehetett edzői...mint DL INGYÉ kiebrudalása.....hát ez annyira átlátszó hogy mire ment ki hogy csak steve wonder nem látja..... A többi csak sejtés, mint pl bale állandó megállás nélküli erőltetése, ez számomra elképzelhetetlen hogy egy ilyen rossz hozzáállással amit a walesi nyújt(a formáról nem beszélek) egy edző még a saját fiát sem teszi ennyire érinthetetlenné, kijelentése meg fura a BBC-ről, mert ilyet sem állíthat épeszű edző,talán csak akkor ha megvan neki ez kötve és a töke tele van a sajtó buzerálásával már. Akkor szalad ki belőle ilyen meggondolatlan és KÁROS kijelentés....esetleg. Fene sem tudja mi van ott,de hogy büdös valami az biztos.

Mint írtam is megváltozott CA nyilatkozatai formája,mondanivalója 3-4-5 hónapja.....kb mintha a töke tele lenne valamivel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 18., szombat 11:46

Azért megnézném, hogy hányan mernénk azt mondani a főnökünk, hogy ez így szar és csináljuk máshogy ahelyett, hogy megpróbálnánk azt csinálni, amit ő kér.
Ancelotti reputációjával? Elég sokan. Nem egy jött-ment edzőről beszélünk, akit ha kirúgnak, megy vissza a kiscsapatokba szórakozni, hanem olyanról, akit bármelyik top klub vinne, ugyanilyen fizuért. Miért kéne azt csinálni, amit a főnök mond? Ki tudja, hogy mit mond neki a főnök? Mond-e bármit.

Miron kívül szerintem nincs ember, aki Bale-t a kezdőben akarja látni, erre még is kezd.
Ha van egy olyan ember, akkor szerinted nem lehet több? Khediránál egy embert se tudtál mondani, aztán Mourinho mégis bepakolta a kezdőbe. A különböző szavazásokon is bőven van olyan, aki Balet a kezdőbe tenné. Ne állítsuk már be ezt csodának, és csak azzal magyarázhatóvá, hogy Perez rakatja be a kezdőbe. Zidane nyilatkozatai alapján a franciánál még biztosabb kezdő lenne...
Rengeteg edzőnél van 1-1 olyan játékos, akit kb senki nem ért, hogy mit keres a csapatba, aztán csak ragaszkodik hozzá. És nem Bale tehetségével vannak azok megáldva.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 18., szombat 11:19

Egyebkent szerintem azt te is belathatod, hogy attol hogy mi itt a forumon nem tudunk alkalmasabbat mondani, az meg nem jelenti azt hogy nincs is jobb
Nem azt mondom hogy nincs jobb,hanem azt hogy jelen pillanatban nincs jobb,le is írtam miért,nem akarom ismételni magam.
Valamennyi beleszólása nyilván van,de vannak bizonyos megkötések Perez részéről,amik számára is megkerülhetetlenek.Így meg aztán kurvára nehéz,nem csak neki de bárkinek,mert kialakít egy rendszert,igazít hozzá egy taktikát,aztán jön az öreg valami aktuális sztárral,aztán kezdheti előlről.
Egyedül én is azt rovom fel neki,hogy nem rotál rendesen,facsarja a csapatot,holott bebizonyosodott hogy a kiegészítő emberek is képesek lehozni egy meccset egy kisebb csapat ellen.
És Sonic,csak költői kérdés volt hogy "mondj jobbat",egy kicsit a szivedre vetted,akkor elnézést :)
De jelen pillanatban,mindent összevetve,ami Ancekottit illeti,jelenleg jobbat nem tudok.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 18., szombat 10:13

CS0ki írta:
Ha meg neked van igazad, es Ancelotti csak tetlenul asszisztal, es mindez csak Perez hulyesege, akkor az olasz nem hogy a Realhoz, de edzonek sem valo, sot semmilyen felelossegteljes vezetoi pozicioba. Ennyi erovel akarkire lecserelhetjuk, neveket sem kell mondanunk... (Hozzateszem hogy en ezt a verziot tovabbra is elkepzelhetetlennek tartom.)
Én is így vagyok vele. Könnyű Perezt elővenni, és ha valami szar, azt az ő számlájára írni...Nem tudom miért hihetetlen, hogy Ancelotti akarja a pályán látni Balet meg Jamest? Khedirát ő is akarta Mourinho idejében? Pedig a német hol van a fentiekhez képest?
Azért megnézném, hogy hányan mernénk azt mondani a főnökünk, hogy ez így szar és csináljuk máshogy ahelyett, hogy megpróbálnánk azt csinálni, amit ő kér. Miron kívül szerintem nincs ember, aki Bale-t a kezdőben akarja látni, erre még is kezd. Amikor az idei év legemlékezetesebb megmozdulása az volt, hogy belerúgott a szögletzászlóba befogott fülekkel. Ezenkívül semmi másban nem látni vezetői problémát Ancelottinál. Felnéznek rá, szeretik, támogatják a játékosok. Számomra egyedül a gyenge cseresor kialakítása és a rossz cserélés a hibája. A többi dolgot maximum részben tudom az ő számlájára írni. Jamessal például semmi baj nem lenne, ha féláron jött volna, de az megint Perez elszabott politikájának a következménye.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. április 18., szombat 10:00

Már megint ez az edző csere
Aki meg azzal jön hogy,mert az Atletico ellen.Tavaly az Atletico a Barcelonát szivatta egész évben...
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 18., szombat 1:49

Nincs is Duplázós év anélkül,hogy a jó öreg matt ne döngölné földbe Carlo-t :lol: Tavaly bejött, reméljük idén is :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. április 18., szombat 1:47

hehe írta:most megint egy edzőt cserélni, amikor a keret fiatal, végre azt a játékost játsszuk, amit én pl látni akarok, és a játékosok is szeretik az edzőt.
Rendben ezt alairom. Meg egy erv amellett hogy nincs a lathataron megfelelo helyettes, az az hogy valoszinuleg nem tenne jot a csapatnak most egy edzovaltas. Meg akkor sem biztos hogy erdemes lenne meglepni, hogyha egy hasonloan jo, de nem egyertelmuen jobb alternativa lenne helyette. Van egy olyan edzonk aki nagyjabol minden szempontbol vallalhato, es illik a csapathoz mind stilusban, mind habitusban. Most lehet megalapozni a jo szokast hogy bizalmat szavazunk az edzonek akkor is ha rezeg a lec (ez ugye majd a szezon vegen dol el hogy rezeg-e). Rendszeresiteni kell egy kis allandosagot es bizalmat...

Egyebkent lehet nem ez jon le a mondandombol, de nalam is Ancelotti lenne jovore a Real edzoje jelen allas szerint es akkor is ha semmit nem nyerunk. Persze el tudok kepzelni olyan szelsoseges szezonzarast ami utan kirugnam, de elegge valoszinutlen hogy egy ilyen bekovetkezik.


Mindenesetre megvarom a szezon veget a az "itelettel".
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 18., szombat 0:49

Ha meg neked van igazad, es Ancelotti csak tetlenul asszisztal, es mindez csak Perez hulyesege, akkor az olasz nem hogy a Realhoz, de edzonek sem valo, sot semmilyen felelossegteljes vezetoi pozicioba. Ennyi erovel akarkire lecserelhetjuk, neveket sem kell mondanunk... (Hozzateszem hogy en ezt a verziot tovabbra is elkepzelhetetlennek tartom.)
Én is így vagyok vele. Könnyű Perezt elővenni, és ha valami szar, azt az ő számlájára írni...Nem tudom miért hihetetlen, hogy Ancelotti akarja a pályán látni Balet meg Jamest? Khedirát ő is akarta Mourinho idejében? Pedig a német hol van a fentiekhez képest?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 18., szombat 0:41

oké, de ha ancelotti akkora szar edző, akkor mondja már meg valaki, hogy ki lenne jó helyette? :lol:

capelloknak, murinnyóknak törik bele a bicskája a madridba, mit akartok akkor?

ancelottinál nincs jobb verzió, most megint egy edzőt cserélni, amikor a keret fiatal, végre azt a játékost játsszuk, amit én pl látni akarok, és a játékosok is szeretik az edzőt.

modric sérülése, illetve a 2 80 millás ember ide nem illése a probléma, kicsit megcsúsztunk, de ha az atmán túljutunk, én azt mondom döntőt játszunk. a bajnokságot meg behúzzuk.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég