Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 10:51

Modricot pazarlás lenne ott játszatni, ő egy sorral feljebb (Öziltől meg eggyel vissza), ott lehet jó.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 22., szombat 10:46

Iscót amúgy minden kockázat nélkül ki lehet tenni jobbszélre is, a válogatottban a 3 támadó közül volt a bal oldali, de neki simán megvan az a technikai képzettsége, hogy ellegyen a másik oldalon is.

Nyilván nem fog klasszikus vonalszélsőt játszani, de nem is kell, erre nincs szükség. Mozoghatna befelé, vissza is léphetne, lenne a Realnak egy nagyon mozgékony támadósora, helycserékkel.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. június 22., szombat 10:37

nmate írta:
Press írta:-
Az a középpálya meglehetősen egyoldalú lett, átjáróház lenne többnyire.
Hazt pedig nagyjabol ez a csapat ment elodontoig, es egy golon es az elso meccs hozzaallasan mulott h nem dontoig a Bl-ben. Meg kell nezni h Modruc mit veret Alonso mellett, de nekem ugy tunt tavaly, h amikor feljebb jatszott akkor is rendre visszajott vedekezni a kp-ra es nem volt rossz. Persze jo lenne Vidal vagy Pogba, de valljuk be, erre semmi esely... Max visszakerul Khedira. Isco leigazolasanak meg sok ertelme nem lesz, ha nem jatszik folyamatosan... Gondolom az o szeme elott is a jovo evi Vb lebeg mar, ahova csak nagyon nehezen, folyamatos es jo jatekkal kerulhet be. Ehhez viazont a posztjan kell jatszatni. Remelem osmadridista Del Bosque csak kiviszi, bar ez meg olyan messze van...
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 10:31

Press írta:-
Az a középpálya meglehetősen egyoldalú lett, átjáróház lenne többnyire.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 22., szombat 10:30

A Cadena Ser Cavanival kapcsolatban azonban azt mondja, hogy az olasz hírek miszerint ajánlatot tettünk érte, hamisak, nem érdekel minket a szerződtetése.
Nagyon remélem, hogy így van! A lehetséges érkezők kiemelt listájából (Kondogbia, Isco, Bale, Cavani/Suárez, Gündogan) egyedül őt érzem nagy mellényúlásnak (a többieket szívesen, örömmel fogadnám); honfitársát, Suárezt sokkal inkább elnézegetném az új csapatunkban, sőt! :shifty: Apropó visszatérve a fenti sorra és Gündoganra, a Marca szerint tegnap a testvére, aki egyben az ügynöke is a Bernabéuban egyeztetett a vezetőinkkel, a Real Madrid így hogy elvileg Lewandowski marad még egy évet, már idén megpróbálja szerződtetni a középpályást (amennyiben lehetséges); még akkor is ha ez így vélhetően többe fog kerülne a klubnak!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2013. június 22., szombat 10:34-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. június 22., szombat 10:25

----------------------------Benzema (Morata)-------------------------
----Ronaldo (Jese)------------Isco (Kaka)---------Ozil (Di Maria)-------
--------------Modric (Casimiro)------Alonso (Khedira)-----------------
-----Marcelo (-)--Varane (Pepe)---Ramos (Albiol)--Carvajal (Arbeloa)---
--------------------------Casillas (Diego Lopez)-----------------------


Puszi pa. Mostmar en is azt mondom h nem kell iden Bale nevetseges 90+ millioert. Ha valakinek még "sztarra" faj a foga akkor azt mondom h Cavani az egyetlen, aki meg elerheto. Nalam a Suarez gyerek nem jatszik, nem latom a szembeotlo kulonbseget koze es Higuain kozott. Higuain 2-re meg nem kell 50+ milliot aldozni. Cavani legalabb izmos erocsatar lenne.

Amugy ennyi, szerintem meg is lennenk. Castillabol is lehet erosite i vegre, nem ertem miert baj, ha 3 spanyolnal tobb jatszik egyszerre. Tolem Kaka is mehet es akkor Modric egyel elorebb IIscohoz, vagy igazabol tokmindegy, az Isco-Ozil-Modric harmasban annyi lehetoseg van es ugy lehet oket varialni ahogy csak akarja az ember. Viszont ha Modric egyel elprebb megy akkor termeszetesen csodaKhedira lesza kezdo de moge, bar en inkabb a rangsorban ele igazolnek egx Vidal-alike jatekost. Persze ez Kaka helyzetetol fugg, mennyire szamit ra Ancelotti es h el tudjuk-e vegre adni.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 22., szombat 10:22

mohaola írta:A Marca viszont arról ír, hogy a tegnapi tárgyalások után a Madrid nagyon optimista és a fizetendő összeg nem lesz több 20 millió eurónál, ezt játékosok bevonásával érik el, ők továbbra is írják, Morata, Jesé, Callejon neveket mint lehetséges bevonásként az átigazolásába.
Szerintem Morata szárnyalása (U21) és Jesé eddigi jó szereplése (U20) miatt maximum Callejónt fogják belevonni az üzletbe. Így duplán jól járna a Real, mert elvinnék Iscót viszonylag olcsón, ráadásul még meg is szabadulnának Callejóntól. :D
adamzz írta:Isco érkezik(valószinűleg). Özil vetélytársának szánják. Modricot egyértelműen eggyel hátrébb(ha maradunk 4-2-3-1-en) szánják. De kitudja,h ki melyik poszton fog végül kikötni. Bale igy nagy valószinűséggel idén nem jön(mondjuk 80 millió fontért beis baszott volna..) jövőre elhozzuk 40-50 körül azt csókolóm.
Modric eggyel hátrébb? :hmmm: Nem biztos, hogy az lenne a legjobb megoldás.
Én Ancelotti helyében inkább egy 4-1-4-1-et nyomatnék a Madriddal,
---------------4 védő---------------
-------terminátor vékápé---------
-Özil----Modric----Isco-----Céerr
--------------csatár---------------

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. június 22., szombat 10:20

a hír egyébként az 'El Larguero'-ban hangzott el, erre épít a legtöbb lap. A Cadena Ser Cavanival kapcsolatban azonban azt mondja, hogy az olasz hírek miszerint ajánlatot tettünk érte, hamisak, nem érdekel minket a szerződtetése.

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 22., szombat 10:08

A Marca viszont arról ír, hogy a tegnapi tárgyalások után a Madrid nagyon optimista és a fizetendő összeg nem lesz több 20 millió eurónál, ezt játékosok bevonásával érik el, ők továbbra is írják, Morata, Jesé, Callejon neveket mint lehetséges bevonásként az átigazolásába.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 22., szombat 10:02

Az U 21-es torna után elismerem, hogy Isco és Thiago tűnik spanyolok két legnagyobb tehetségének, de ha választhattam volna, nem Iscot hoznám kettejük közül. Ennek ellenére, ha ideigazol, nagyon kíváncsi leszek, mire lesz képes, mennyit fog játszani és milyen poszton. Jó játékos, de szerintem még hiányzik neki egy-két lépés ahhoz, hogy egy ekkora csapat komoly erősítése legyen. Remélem meglépi ezeket nálunk.

Különben meg tetszik ez a spanyolosítás. Nem is tűnik erőltetettnek, mivel az ifi tornákat elnézve, még mindig a spanyol csapatok a legjobbak. Carvajal, Morata, Jesé, Nacho és talán Isco is, ha ketten beválnak már jók vagyunk, főleg, hogy a legtöbbért fizetnünk sem kell. Viszont azt hiszem azzal, hogy felhozzunk ennyi játékost, nagyon nehéz helyzetbe hozzuk a tartalékcsapatot. Már évekkel korábban is hallottunk erről a négy játékosról, de mostanában semmilyen új tehetség nevétől nem lehet olvasni Nehéz lesz a pótolni őket, és ennek megfelelően nehéz lesz megragadni a második ligában.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 22., szombat 9:53

Isco érkezik(valószinűleg). Özil vetélytársának szánják. Modricot egyértelműen eggyel hátrébb(ha maradunk 4-2-3-1-en) szánják. De kitudja,h ki melyik poszton fog végül kikötni. Bale igy nagy valószinűséggel idén nem jön(mondjuk 80 millió fontért beis baszott volna..) jövőre elhozzuk 40-50 körül azt csókolóm.

karesz46
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:30
Kedvenc játékosaid: CR7, Bale, Ramos
Kedvenc csapatod: real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: karesz46 » 2013. június 22., szombat 9:44

orulok Isco erkezesenek, :agree: viszont akkor sajnos Bale nm fog erkezni :-@ :-@ kar, de igy is elore lepes

Avatar
AMYF
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2013. május 20., hétfő 9:56
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AMYF » 2013. június 22., szombat 9:24

Az AS tényként számol be arról, hogy Isco lesz a Real Madrid harmadik igazolása idén. A madridi lap szerint 30 millió eurós vételárban egyeztek meg a felek, 5 évre fog aláírni, továbbá egy játékos kölcsönadása (valószínűleg Cheryshev) is szóba kerülhet. Arról is beszámolnak, hogy csak jövőhéten válik hivatalossá a transzfer, és július elején fogják bemutatni a tehetséges játékost.
Biztos castilla-játékos lesz bevonva? Nem esetleg Callejón?
Ha jól gondolom akkor Bale nem fog jönni idén és Di Maria pedig maradni fog.
CR-------Özil/Isco----------DiMaria/Jesé
valahogy így tudom elképzelni
Lopez - Carvajal-Pepe-Varane-Coentrao - Modric-?? - Isco-Özil-CR - Benz

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. június 22., szombat 8:04

Az AS tényként számol be arról, hogy Isco lesz a Real Madrid harmadik igazolása idén. A madridi lap szerint 30 millió eurós vételárban egyeztek meg a felek, 5 évre fog aláírni, továbbá egy játékos kölcsönadása (valószínűleg Cheryshev) is szóba kerülhet. Arról is beszámolnak, hogy csak jövőhéten válik hivatalossá a transzfer, és július elején fogják bemutatni a tehetséges játékost.
Egyre több helyen le van hozva, hogy megállapodtak a felek, nagyjából 25-30 millió euró között lesz az ára, csak nem tévednek ennyien.
Kíváncsi leszek rá, remélem nem fog besülni a nagy tehertől.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 22., szombat 0:59

DavieS írta:Isco jó játékos meg minden, de nem érzem benne még, hogy el tudna dönteni komoly szituációkat, hogy az érkezésével lenne egy másik fegyverünk az ő személyében, mint Cé esetében... :roll:

Bale, Cavani, Suarez szerintem ebben jobb, jelen pillanatban.
De ki a franc mondta, hogy ilyen játékos kell most a Madridnak? :(

Egyre inkább csapatjáték a foci, el kéne felejteni ezt az egyéni villanásokra apelláló játékosok agyonerőltetését. Egy ilyen egy kezdőben bőven elég. Ki mondta, hogy egy játékosnak egyedül kell eldöntenie komoly szituációkat??? Nem bőven elég, ha csinál egy testcselt, majd indít egy támadást, aminek a vége gól? Rakj össze egy egyéni villanásokra építő játékosok alkotta csapatot, van egy sikerre esélytelen csapatod...

De elég megnézni a jelenlegi élmezőnyt, lényegében mindenhol az egységet erőltető csapatok nyernek (Bayern, BVB, Juve, MU), talán a Barca kivétel, de ott is egyetlen ilyen volt Messi személyében, a többi egyénisége el volt nyomva - direkt, a siker érdekében.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. június 22., szombat 0:49

Nem kötekedésből, de:20 évesek ellen játszottak.
Tényleg nem kötekedésből,de Ő is ebbe a korosztályba tartozik...nem tehet róla,hogy kitünt onnan.

Én azt mondom,hogy sokat nem veszíthetünk vele,ha padra hozzuk.Van benne potenciál.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. június 22., szombat 0:17

Mike írta: Isco a felnőttek között csak egszer-egyszer villantotta meg h mit tud, ezért is gondoltam, gondoltuk sokan h még nem real kezdő szint. Viszont ha nem jön Bale akkor ott lesz előtte a lehetőség, és én meg is adnám neki.

Kondogbiáról meg csak a magam nevében tudok beszélni, h eddig azért voltam ellene mert egy szem videót láttam róla, abban közel sem győzött meg. De ezt írtam is, nem láttam játszani. Ma viszont volt rá alkalmam, és csapata legjobbja volt szerintem, a gól+gólpassz mellett is. Ami nagyon tetszett h fejben nagyon gyors, és higgadt.
Nem kötekedésből, de:20 évesek ellen játszottak.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2013. június 21., péntek 23:56

Cseszneki írta:Úgy néz ki bukjátok Iscot
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2255817
A katalán sport.es szerint? Náluk már Ancelotti-t is buktuk, ha jól rémlik...

Cseszneki
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. június 21., péntek 23:32
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cseszneki » 2013. június 21., péntek 23:36

Úgy néz ki bukjátok Iscot
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2255817

Avatar
portillo
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 14:16
Kedvenc játékosaid: Javier Portillo, Robinho, Varane, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Bépé
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: portillo » 2013. június 21., péntek 23:26

Mike írta:Kondogbiáról meg csak a magam nevében tudok beszélni, h eddig azért voltam ellene mert egy szem videót láttam róla, abban közel sem győzött meg. De ezt írtam is, nem láttam játszani. Ma viszont volt rá alkalmam, és csapata legjobbja volt szerintem, a gól+gólpassz mellett is. Ami nagyon tetszett h fejben nagyon gyors, és higgadt.
Én most nem láttam, de a Sevillában többször.
Nagyon sok van a srácban szerintem. Labdabiztos, posztjához képest technikás, és a magasságához képest kifejezetten robbanékony. Emellett pedig olcsó, és fiatal.

Iscoval én is úgy vagyok, hogy egyelőre nem érzem, hogy komoly meccseket el tudna dönteni (bár a jelenlegi keretünkből C-n kívül ez senkire sem mondható el), de hosszútávon ő is nagy fogás lehet.
Szégyen a kukás, de hasznos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég