Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 23., kedd 16:50

pheco írta:jön Carvajal+Bale+Agüero és marad ugyanez a játék. Igazából ez a 3-as is erősítené a keretet, de nem eléggé, nem erre van szükség.
Egy kp érkezését is valószínűnek tartom.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. április 23., kedd 16:49

Nzedge írta:kontra fosba
Egyáltalán nincs ezzel a "kontra fossal" baj. Szerintem nagyon szép gólokat tudunk belőle lőni.
Azzal már inkább baj van, hogy ez az alapjátékunk. Ha mondjunk egy ellenfél szögletből kontrázunk, akkor nincs semmi baj, de nem kellene egész meccsen erre berendezkednünk. Mondjuk az is igaz, hogy ez a felállás, meg a jelenlegi keret nem képes feltörni egy zárt védelmet. Ez meg Mourinho hibája. Úgyhogy én nem vagyok a maradása mellett.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. április 23., kedd 16:49

A legjobb verzió az lenne, ha menne Mourinho a Chelseahez és vinné magával Khedirát :mrgreen: Jönne mondjuk Wenger és jönne 1-2 jó kis játékos és menne a szép támadófoci.
A másik verzió, amit egyre valószínűbbnek tartok, hogy marad Mourinho, jön Carvajal+Bale+Agüero és marad ugyanez a játék. Igazából ez a 3-as is erősítené a keretet, de nem eléggé, nem erre van szükség.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 23., kedd 16:46

Ezt az edző kérdést lenne már jó megtudni.Bár valószínűleg a vezetőség már többet tud,mint mi egyszerű szurkerek :roll:
Ügye Pérez mosolygásából sokan arra gyanakodnak,hogy Mou döntött és marad jövőre is.Viszont,ha ez így van abban az esetben Bale leigazolásának azért már van értelme,mivel a játékunk José maradásával nem fog változni(sajnos). Bale beleillik ebbe a kontra fosba és jóval minőségibb játékra képes mint mondjuk DM.

Én ebben az esetben simán hoznám a walesit.. :kivagyhe:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 23., kedd 16:45

visszatérve egy kicsit göccére, nem gyengén lepett meg ez a döntése, én még nem is hallottam arról, hogy egyáltalán a bayern akarja
viszont elég nagy pofátlanság volt az, hogy dortmund nevelésként, a karrierje eddigi csúcsán, ahol szinte akármelyik csapathoz mehet, épp az örökös rivális bayernt válassza
persze sportszakmai szempontból neki ez volt a legideálisabb választás, de sztem nem csak ezt kellett volna néznie

az még nagyobb furcsaság, hogy ezt a transzfert miért éppen most jelentették be, mikor jönnek a bl elődöntők
bár nekünk ez is csak kedvező, mint még sok minden más
nálam most alap elvárás a döntőzés, és egyáltalán nem lenézve a dortmundot
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 23., kedd 16:43

Nem értem, miért sír (majdnem) mindenki Bale miatt. Mostanában több meccsen is láttam és nagyon jó játékossá nôtte ki magát. Egyáltalán nem vonalszélsô, igaz a jobboson kissé ritkán tünik fel, de középen viszont rendszeresen. Megférne Ronaldoval együtt is a pályán. Hasonló a stílusa, szóval nem hiszem, hogy egy olyan csapatban, ahol CR az abszolút húzóember, nem férne el egy szinte ugyanolyan játékos. Elôrébb lennénk vele.
Az ára... az majd elválik, egyáltalán nem biztos, hogy horribilis összeget kellene kifizetni érte. Attól, hogy a Bayern idén mindent hamarabb jelent be, mint kellene (Pep, Götze) még nem jelenti azt, hogy a Madrid nem munkálkodik a háttérben.

kipriotis
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:10
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kipriotis » 2013. április 23., kedd 16:42

Bale szerintem is jönni fog.
és ha Higu távozik, akkor én Agüeronak örülnék a legjobban.

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 23., kedd 16:39

Cavani?
Rendben,nem mondanám,hogy ő nálam a favorit :-)

Mehet nyugodtan :agree:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 23., kedd 16:38

Nekem gyanús, legalábbis a négy év. :hmmm:
Cavani se olyan rossz opció azért, ha mást nem, végszükség esetén jó, ha megmarad. :kivagyhe:

Összességében azért remélem nem olyan átigazolási időszak jön, mint a tavalyi. :roll: Egyrészt unalmas volt, másrészt nem jöttünk ki belőle igazán jól.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 23., kedd 16:38

accel írta:neymar megy a barcába, götzéről is lekéstünk. ki volt még akivel szóba hoztak minket? egyre biztosabb bale. :'(
szerintem kb 95% ,hogy Bale nyáron nálunk köt ki..

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 16:37

neymar megy a barcába, götzéről is lekéstünk. ki volt még akivel szóba hoztak minket? egyre biztosabb bale. :'(

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2013. április 23., kedd 16:35

Ennek én örülnék.Nem vagyok a Cavani opció mellet.Vigyék csak el előlünk
+1. őt nem sajnálnám, ha nem ide jönne.

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 23., kedd 16:34

BBeno írta:Több lapértesülés szerint is Cavani 4 évre aláírt a PSG-hez. a két klub részéről még nincs megerősítés.
Számomra ez megkönnyebbülés lenne, legalább biztosra vehetnénk, hogy nem itt köt ki.
Nem tudom, nektek mi a véleményetek, de nekem leginkább tôle nyílt ki a bicska a zsebemben, mármint a velünk szóba hozott csatárok közül. Ha a teljes -poszttól független- névsort nézzük, van még néhány riasztó ember.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 23., kedd 16:32

BBeno írta:Több lapértesülés szerint is Cavani 4 évre aláírt a PSG-hez. a két klub részéről még nincs megerősítés.
Ennek én örülnék.Nem vagyok a Cavani opció mellet.Vigyék csak el előlünk :ike:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 16:30

Mickey írta: dehogy nincs tisztába a dolgokkal
igazolni meg mindenki azt igazol akit akar
ne essünk már pofával a lovon :-)
Tolem jatszhat a nevekkel(mint barki), csak van par dolog ami uti egymast.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 23., kedd 16:30

Több lapértesülés szerint is Cavani 4 évre aláírt a PSG-hez. a két klub részéről még nincs megerősítés.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2013. április 23., kedd 16:27

Az a baj CS0ki, hogy ez így elég nehéz és bonyolult téma. Mivel igaz, Di maria, Benzema, Özil, stb. mind ide sorolhatóak, de nem váltották meg a világot. Viszont az sem biztos, hogy Neymarral, Götzével, Lucas Mouraval vagy Hazarddal előbbre lennénk. Nehéz így érvelni, hogy sok a változó
Én is pont ezt mondom. :-) És egylébként a fiatalokkal is ez a helyzet, csak ott még több a változó. Tényleg, nehogy azt higgye bárki, hogy 30-80 millióért igazolnánk akárkit, ha lehetne tudni, hogy 10ért megkapjuk ugyanazt. Varane óriási mák volt, és Zidane sem gondolta volna, hogy ilyen gyorsan ilyen szintet fog elérni. Ezeket nem lehet levezetni egyenletekkel. Hány és hány nagy tehetségnek tartott játékos bukott meg...És hán olyan volt, akiről nem is hallott szinte senki 23-24 éves koráig.. Falcaot ennyi idősen elhozták 5 millióért, most, 4 évvel később meg 60 milliókról beszélünk. A 20 éves Falcaoért három csomag szotyiért lehetett volna hozni...És hány olyan van, akire azt mondták, hogy ilyen meg olyan nagy tehetség lesz, korosztáloys válogatottban alázott, aztán 25 éves korára valami kiscsapatban csere. Nyilván azokkal kell foglalkozni elsősorban, akik már fiatalon tehetségesnek tűnnek, mert náluk jobbak az esélyek, de a sok változó miatt náluk is nehéz belőni a dolgot.

Mindenestre remélem, hogy Carvajal személyében jövőre lesz még egy saját nevelés fixen a csapatban. Aztán még ott van Jesé is...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 16:23

Ja Mourinho a baj. Viszont ha minden évben legalább elődöntőig viszi a csapatot a BL-ben akkor nem érdekel,h milyen játékkal teszi ezt.
Az elődöntő nem elég.Néha meg is kell nyerni.Ha most nem nyerünk,de Mou a köv. 3 évbe elődöntőbe vinné a csapatot,de tovább se,az neked ok?Mer nekem nem... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2013. április 23., kedd 16:19

numberone1 írta:
adamzz írta: Ja Mourinho a baj. Viszont ha minden évben legalább elődöntőig viszi a csapatot a BL-ben akkor nem érdekel,h milyen játékkal teszi ezt.
Nem vagy tisztaban a dolgokkal, ha neked jo Mou akkor ne irjal ilyeneket be, h Jese in meg Pogba in, mert amig Jose itt van ilyenek nem lesznek. Csak Khedirak,DM-k es Callejonok.
dehogy nincs tisztába a dolgokkal
igazolni meg mindenki azt igazol akit akar
ne essünk már pofával a lovon :-)
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 16:18

adamzz írta: Ja Mourinho a baj. Viszont ha minden évben legalább elődöntőig viszi a csapatot a BL-ben akkor nem érdekel,h milyen játékkal teszi ezt.
Nem vagy tisztaban a dolgokkal, ha neked jo Mou akkor ne irjal ilyeneket be, h Jese in meg Pogba in, mert amig Jose itt van ilyenek nem lesznek. Csak Khedirak,DM-k es Callejonok.
Xabi out? :ozil:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég