Egyéb bajnokságok

Foci a Real Madridon túl...
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8521
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 22., szombat 15:32

unico : köszi. :)
ferni : most miért kell elrontani? :lol:

Avatar
lucifer
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, Ronaldo, Laudrup, Özil, Zidane, Kaká, Casillas, Ramos, Guti, Varane, Benzema, Roberto Carlos, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Magyarország, Németország, Brazilia

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: lucifer » 2013. június 22., szombat 15:27

Bár ezt nem ide,de nem találtam jobb helyet. Valaki tud nekem segíteni? Kéne egy olyan oldal ahol átlagosan vagy egy kicsit átlag felett vannak vezetve a meccsek pl egy meccsen a csapatok kapura rúgásai,szögletek,sárga-piros lapok stb az eredmények.comnál egy kicsit nagyobb sávú oldalra gondoltam. Előre is köszi a segítséget.
Kép
Kép
Kép

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6660
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 22., szombat 15:22

Paul Pogba (francia, középpályás, Juventus)
Geoffrey Kondogbia (francia, középpályás, Sevilla)
Lucas Digne (francia, szélsőhátvéd, Lille)
Kurt Zouma (francia, középhátvéd, St. Étienne)
Yaya Sanogo (francia, csatár, Arsenal)
Gerard Deulofeu (spanyol, támadó, Barcelona)
Jesé Rodríguez (spanyol, csatár, Real Madrid)
Suso (spanyol, támadó, Liverpool)
André Gomes (portugál, középpályás, Benfica)
Tiago Ilori (portugál, középhátvéd, Sporting)
Bruma (portugál, szélső, Sporting)
Salih Ucan (török, támadó középpályás, Fenerbahce)
Kerim Frei (török, szélső, Fulham)
Jesus Corona (mexikói, támadó, Monterrey)
Jorge Espericueta (mexikói, középpályás, Tigres)
Juan Quintero (kolumbiai, középpályás, Pescara)
Nico López (uruguayi, csatár, Roma)
Ross Barkley (angol, középpályás, Everton)
Guillermo Varela (uruguayi, szélsőhátvéd, Manchester United)
Marko Livaja (horvát, csatár, Atalanta)
Szalih Gomaa (egyiptomi, középpályás, ENPPI)

Ezeken kívül még Bernat az akire figyelni érdemes.
:goat:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 22., szombat 15:20

'shutterisland írta:sajnos thiago távozása már tény :'(
pöppet photoshop, de mindegy is.... :lol: :lol: :lol:

az eredeti kép, RVP

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8521
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 22., szombat 15:17

sajnos thiago távozása már tény :'(

amúgy a spanyol és francia csapaton kívül van még valahol 1-2 nagy név az u20-as tornán ?
mármint legalább olyan, akit láthatunk nagyobb bajnokságban.

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. június 22., szombat 15:03

hehe írta: a MU le fogja igazolni, és már most ki merem jelenteni, hogy a premier league róla fog szólni, jóval nagyobb upside-ja és potenciálja van, mint xavinak valaha is volt, sokkal több van benne. a modern kor tökéletes prototípusa a kp-ra, akinek nincs is konkrét posztja. szurkolok neki. a barca ezt elbaszta keményen.
Várjunk még ezzel az igazolással!
A legújabb hírek szerint, amennyiben több játéklehetőséget kap, mint a tavalyi szezonban, akkor a Barcában marad.
A tegnapi spanyol futsall döntőn, az apját már puhította Rosell. :lol:
Úgy vélem, nincs még lefutva ez a meccs.

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2013. június 22., szombat 14:46

nem néztem a spanyol meccset mert csak jesé érdekelt volna, őt meg tudom hogy mire képes. inkább néztem a másik meccset. megérte. ezt a nigériai 10-es játékost elnök bá elhozhatná a castillába. ha a jó kezekbe kerül nagyon nagy játékos lehet belőle.
Egy baj van vele... Az egész iggériai keret 16-19 között van és Ő meg talán még egy 20 éves van, ezért ennyire jónak tűnő. Am Abdul Ajagun akire gondolsz.
All Star Squad:

Kapusok: Francesco Bardi (ITA), David De Gea (ESP), Ørjan Nyland (NOR).

Védők: Marc Bartra (ESP), Luca Caldirola (ITA), Iñigo Martínez (ESP), Bruno Martins Indi (NED), Martín Montoya (ESP), Alberto Moreno (ESP), Stefan Strandberg (NOR).

Középpályások: Alan Dzagoev (RUS), Lewis Holtby (GER), Asier Illarramendi (ESP), Isco (ESP), Koke (ESP), Adam Maher (NED), Thiago Alcántara (ESP), Marco Verratti (ITA).

Csatárok: Fabio Borini (ITA), Luuk De Jong (NED), Álvaro Morata (ESP), Rodrigo Moreno (ESP), Georginio Wijnaldum (NED).
Am ha már spanyolosítunk Illarramendit hozzuk el. Érte a 11 milliót kínál az Arsenal ha ennyiért elviszik az évszázad balf@aszai vagyunk... Socieadból Martinezt és Illarramendi azonnal elhoznám. Nagyon jók. Amin csodálkozom, hogy Maher került be a holandoktól és nem van Ginkel...
De öröm nézni, hogy a spanyol csatár sor realos. Rodrigo & Morata. Így párban el is nézném őket Madridban is.

Az U-20 as vbn a franciák védelme csúcs Digne, Umiti, Zouma (kár hogy őt eddig nem láthattuk). De magasan Kondogbia volt a legjobb a kpn. Portugáloktól pedig Bruma hozott le egy jó meccset.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 22., szombat 14:19

hehe írta:jöhettek itt iscoval, de a gyerek egyedül teljesen azt csinál, amit akar, teljesen megszabja a fazonját a csapat játékának, szinte mindig az ideális optimális megoldást választja és ő a csapat esze, motorja.
szerintem senki sem vitatta hogy thiagonak kell nyernie a torna legjobbja díját nem pedig isconak. egyértelmű volt. :)

jövőre meg remélem delbosquenak lesz annyi esze hogy thiagot és iscot viszi a vb-re meg jesét és deulofeut. jobbhátvédeket is lekéne cserélni nem azpilicueta kéne meg arbeloa hanem montoya és carvajal.
azért egy
----------------------iker------------------
carv/mont--ramos-----piqué-----alba
-------------------busquets--------------
-------------thiago---------iniesta-------
---------fabregas-------------isco-------
-----------villa/torres/soldado--------
kezdővel meglehetne a címvédés. mert ha megint xavi, xabi, arbeloa meg ilyenek lesznek a kezdőben akkor ez felejtős szerintem.


szerk. bazdmeg ez nem az a topik, na mindegy ide is illik. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 22., szombat 14:12

Thiago lett az U21-es Eb legértékesebb játékosa! :)
nem is kérdés.
jöhettek itt iscoval, de a gyerek egyedül teljesen azt csinál, amit akar, teljesen megszabja a fazonját a csapat játékának, szinte mindig az ideális optimális megoldást választja és ő a csapat esze, motorja.

a MU le fogja igazolni, és már most ki merem jelenteni, hogy a premier league róla fog szólni, jóval nagyobb upside-ja és potenciálja van, mint xavinak valaha is volt, sokkal több van benne. a modern kor tökéletes prototípusa a kp-ra, akinek nincs is konkrét posztja. szurkolok neki. a barca ezt elbaszta keményen.
Kép
Kép
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 22., szombat 13:32

Thiago lett az U21-es Eb legértékesebb játékosa! :)
Az UEFA indoklása:
As captain of the title winners, Thiago displayed leadership qualities on and off the pitch and, throughout the tournament, was an influential figure in his team's performance with impressive box-to-box work; exceptional ball control even in the tightest of situations; ability to dictate the tempo of play; intelligent ball-winning based on anticipation rather than tackling; and outstanding playmaking skills based on a wide variety of short and long passing. His three goals in the final represented a unique individual achievement and reward for his contributions to his team's success.
All Star Squad:

Kapusok: Francesco Bardi (ITA), David De Gea (ESP), Ørjan Nyland (NOR).

Védők: Marc Bartra (ESP), Luca Caldirola (ITA), Iñigo Martínez (ESP), Bruno Martins Indi (NED), Martín Montoya (ESP), Alberto Moreno (ESP), Stefan Strandberg (NOR).

Középpályások: Alan Dzagoev (RUS), Lewis Holtby (GER), Asier Illarramendi (ESP), Isco (ESP), Koke (ESP), Adam Maher (NED), Thiago Alcántara (ESP), Marco Verratti (ITA).

Csatárok: Fabio Borini (ITA), Luuk De Jong (NED), Álvaro Morata (ESP), Rodrigo Moreno (ESP), Georginio Wijnaldum (NED).

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 13:30

Cseszneki írta:Jordan VERETOUT
Ja, közben rájöttem, néztem videókat, valami nagyobb csapatban kell neki játéklehetőség, ott többet mondhatna az ember, de szerintem tehetségesnek tűnik.
'shutterisland írta:azért érett játékot annyira nem várok el egy csapattól sem ezen a szinten.
Egyértelmű ezeknek a tornáknak a lényege, a fiatalok bizonyítani akarnak, hogy a megfigyelők beajánlják őket.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8521
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 22., szombat 12:26

azért érett játékot annyira nem várok el egy csapattól sem ezen a szinten.
egyrészt még fiatalok, másrészt pedig ugye itt gyorsabban cserélődnek az emberkék, mint a nagyválogatottban, így összeszokottságról kevésbé lehet beszélni.
itt hatványozottabban igaz, hogy 2-3 képzettebb, ismertebb játékos villanásaiban lehet inkább bízni ahelyett, hogy valamelyik csapat tökéletes csapatjátékkal bedarálja az ellent.

Cseszneki
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. június 21., péntek 23:32
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: Cseszneki » 2013. június 22., szombat 11:45

nmate írta:Franciáknál a 17-es számú kölök nem tok ki volt most így fejből, de egész jól mozgott azt néztem. Pontos passzok és nem alibi fajtából. Remélem Zidane azért követi ezeket a tornákat.
Jordan VERETOUT

A Nantes játékosa és a Wikipédia szerint már 54 meccse van a csapatban. Az szép szám

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 22., szombat 11:42

Franciáknál a 17-es számú kölök nem tok ki volt most így fejből, de egész jól mozgott azt néztem. Pontos passzok és nem alibi fajtából. Remélem Zidane azért követi ezeket a tornákat.

szerk: megvan, ő az: http://www.transfermarkt.co.uk/en/jorda ... 64771.html

Cseszneki
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013. június 21., péntek 23:32
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: Cseszneki » 2013. június 22., szombat 11:38

Nem tudom miért, de eddig megvoltam győződve róla, hogy ez a Suso gyerek 21-22 éves. Jól meglepődtem mikor megláttam a kezdőben

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. június 22., szombat 10:58

Amúgy ez igaz. Nem játszott azért olyan hű de jól, de érkezett a kapu elé, amikor kellet és a 3 helyzetéből 2-t bevágott. Viszont a csapatjátéka, ahogy írod gyenge volt, ez sajnos tény, de nekem fura volt az egész csapat. Nem nagyon ment a játék. Sok pontatlanság volt, és a védelem a kapussal együtt sokszor kikergetett a világból.

Persze erőből behúzták, mert van potenciál a csapatban, de tény, hogy sokszor volt hiba a játékban.
én ezeket a hsz-eket sosem értettem.
most konkrétan leírtad ugyanazt, mint akitől és amit idéztél, csak kicsit más szavakkal. :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 22., szombat 10:10

kapor_89 írta:
Jesé nekem nem tetszett annyira a mai meccsen. Egy picit pontatlan volt, dadogott nála a labda, biztos izgult egy picit. Ennek ellenére lőtt 2 gólt, de maga a csapatjátéka szerintem hagyott maga után kívánni valót. Mondjuk ez igaz az egész korosztályra is, picit töredezett még a játék.
Amúgy ez igaz. Nem játszott azért olyan hű de jól, de érkezett a kapu elé, amikor kellet és a 3 helyzetéből 2-t bevágott. Viszont a csapatjátéka, ahogy írod gyenge volt, ez sajnos tény, de nekem fura volt az egész csapat. Nem nagyon ment a játék. Sok pontatlanság volt, és a védelem a kapussal együtt sokszor kikergetett a világból.

Persze erőből behúzták, mert van potenciál a csapatban, de tény, hogy sokszor volt hiba a játékban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. június 22., szombat 9:27

realistahuni írta:
Ja, de Alexis is többet tudna mutatni bármelyik másik csapatban, csak hát ott van Messi.
Ezen is lehet vitatkozni. Udineseben 95 meccsen 20 gól 11 gólpassz volt a termése 3 év alatt. Vele is az volt mint Songgal, megvette a Barca, és egyből mindenki világsztárnak tartotta,majdnem ugyanekkora felhajtás volt mint most Neymarral, pedig 25 éves és még azt sem lehet mondani, hogy volt már egy kiemelkedő szezonja.
Persze csak az első két éve , nem volt olyan kiemelkedő , mint az utolsó. A Vb-n is nagyot játszott. Sokkal több van benne , én agyon örültem volna ha hozzánk jön :(
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. június 22., szombat 8:57

ezzel a trióval hájpoltam be a spanyolokat még a torna előtt.
aztán lám, vak tyúk is talál szemet.
Aki komolyabban követi a focit, azért az tudta, hogy ez a trió lesz a nyerő trió. Most egy picit le leszek baszva, de azért leírom: Jesé nekem nem tetszett annyira a mai meccsen. Egy picit pontatlan volt, dadogott nála a labda, biztos izgult egy picit. Ennek ellenére lőtt 2 gólt, de maga a csapatjátéka szerintem hagyott maga után kívánni valót. Mondjuk ez igaz az egész korosztályra is, picit töredezett még a játék.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8521
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Egyéb bajnokságok (U20-as VB)

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 22., szombat 2:10

Ez a Jesé-Deu-Suso hármas aranyat ér.
ezzel a trióval hájpoltam be a spanyolokat még a torna előtt.
aztán lám, vak tyúk is talál szemet. :mrgreen:
eddig nem látom, hogy van a spanyoloknál jobb csapat, persze nem adnám rá a fejem, hogy itt is nyernek.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég