Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 22., szerda 13:25

Remy írta:Úgy kell kimenni a pályára, mintha ez lenne az év utolsó meccse, ezen múlna minden.
Csak ezen múlik a dolog, :agree: az atmát így lehet megverni, és őszintén, ha erre nem képes ez a csapat, akkor meg mi a fszt akarunk, de komolyan? Ha az elmúlt 9 meccs után, ahol kis túlzással úgy szopattak minket egy kivételével, ahogy nem szégyelltek, nem úgy mennek ki erre a találkozóra, hogy vért isznak, akkor meg is érdemlik.
Remy írta:egy váratlan "aztsetudomhogylőttem" gól.
:lol: :lol: :lol:
Viccen kívül egyébként szerintem így fogunk továbbmenni. Egész meccsen semmi sem megy be, még a 110%-os sem, és a legvégén lövünk egy ilyet és 1-0 :luck: De ne legyen igazam, és döntsük el 45 perc alatt :mrgreen:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 22., szerda 12:48

mindenki így csicsázik úgy csicsázik...meg eljött az ideje...most mutassa meg, stb, de én nem fogok rá egy rossz szót se szólni, még akkor se ha felesik a saját lábában. nem most kéne rá súlyt helyezni. egész rohadt szezonban félre volt takarítva, ember számba se volt véve, és akkor most majd mutasson valamit hirtelen? vicc.
Ez igaz de nálam két dolog szól mellette:
Az egyik,hogy benne nem igen van flusztráció az atmaval szemben,a másik,a bizonyítani akarás.
Meg megy az atma stílusához,csíp,harap,(ja az nem ő :lol: ),na mindegy de nem hagyja magát.Szvsz...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 22., szerda 12:47

Akármennyire is utálom magam ezért ma én is a herceget küldeném ki, Kroos-al jobban ismerik egymást, mivel sem Illaraban,sem a hercegben nem bízok így inkább az legyen aki többet játszott már Kroos-al.

442-ben James-Khedira-Kroos-Isco elől meg Cé és a mehííkóó aztán hagy szóljon...


De ilyen helyzetben nem látom értelmét taktikázni, erőből kell megoldani mostantól a dolgokat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 22., szerda 12:41

Teljesen mindegy. Az Atleticonál senki nem skillesebb, mint, akiket mi ma a pályára küldünk ma. Meccsek óta úgy vernek el minket, hogy a játékosaik nem jobbak, de csapatként működnek. Nekünk is ez kell. Ha ez összejön, akkor ki fog jönni a skillbeli különbség, és az a mi javunkra dönti majd el a mérkőzést.

Úgy kell kimenni a pályára, mintha ez lenne az év utolsó meccse, ezen múlna minden.

Csicsában meg azért bízok, mert benne van, hogy belebotlik a labdába. Ezt a karrierje során már többször is megmutatta. Az Atletico ellen meg lehet, hogy pont ez kell, egy váratlan "aztsetudomhogylőttem" gól. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 22., szerda 12:41

kiserik írta:
morientes írta: Mondjuk a 3 kulcsember hiányában ez tűnik logikusnak,esetleg a baszk helyett Khedira.
Csak a mestert ne! Minden bevetése előtt előjön, hogy jól védekezik, helyezkedik, támad, fut, hajt, biztos pont, világ- és európa bajnok, a válogatottban Kroos párja, az egyetlen esély, aztán mikor pályára lép 1 perc után mindenki fogja a fejét... kezdjen csak Illarra, érte amúgy is még pénzt remélünk :D
Amúgy ezt az Atmát otthon verni kell! Nincs mese!
Nem azt mondtam hogy én játszatnám,de sajnos Ancelottinál lehet egy valós alternativa.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 22., szerda 12:37

Chris írta:Kiesik egy Modirc és összeomlik egy Real szintű csapat? Na ott gáz van alapból
Az a baj, hogy a támadásaink javarészt a Marcelo-Modric-Benzema hármason múlnak. Ők kiestek. Ezért van gáz, nem kizárólag Modirc hiánya miatt.. :kivagyhe:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 22., szerda 12:36

ziro4vr írta:
Csabi írta:mindenki így csicsázik úgy csicsázik...meg eljött az ideje...most mutassa meg, stb, de én nem fogok rá egy rossz szót se szólni, még akkor se ha felesik a saját lábában. nem most kéne rá súlyt helyezni. egész rohadt szezonban félre volt takarítva, ember számba se volt véve, és akkor most majd mutasson valamit hirtelen? vicc.
Akkor kire rakjunk? Jesén van elég túlsúly így is :lol: :lol:
senkire.
nem egyénekben kell gondolkodni, csapatként lehet csak hozni.
na persze, ha cé ver egy ötöst akkor mind1. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. április 22., szerda 12:33

Chris írta:Kiesik egy Modirc és összeomlik egy Real szintű csapat? Na ott gáz van alapból. Most gondolkozok, hogy ha az Atléticóból kiesne Arda, Juanfran meg mondjuk Mandzukic is mi lenne? Gond nélkül partiban lennének a Real "gálatizenegye" ellen is, tuti. Na itt van a probléma.
Azért a visszavágón a Bayern is megmutatta (még ha a Porto ezzel a taktikával elveretni ment magát), hogy legalább annyi kulcsember hiányában is képesek simán továbbmenni. Nem könnyű a favágóék ellen játszani, de az is ciki, hogy Ancelotti 6-7 meccs óta sodródik az árral.
Chicarito meg hozza le élete meccsét, de jó kiszúrás, hogy most csodát vár mindenki, utána meg ha nem hozza le élete meccsét több hónapos mellőzöttség után, akkor lehet rá fújni. Rengeteg lehetőség lett volna játszatni, ahogy Illara vagy akár Khedira, Silva is eljátszogatott volna... de nem mindig a legjobb 11-nek kellett kezdenie. Igazából az a csoda, hogy Kroos még nem sérült le.
Teljesen egyetértek ezzel. Sokat nem is lehet hozzáfűzni ehhez, Ancelotti, ha nem hozza ezt a meccset, akkor én elköszönnék tőle.
Nincsen semmi mentsége, a sérülések miatti vékony keret az ő hibája, ha nem tud semmit alkotni taktikában az Atma ellen, az ő hibája, de duplán, triplán, csilliószor égő lesz, ha megint leszerepel Simeone ellen, ráadásul otthon. Egy ilyen edzőnek nincsen helye a Madrid élén, a többi érthetetlen húzásával (Kroos-gála11) együtt.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 22., szerda 12:25

Isco lesz az egyik kérdés, javulnia kell, illetve Krooson hatalmas nyomás lehet majd, ki kell segíteni, bár volt már hasonló helyzetben, és akkor megoldotta. (sokat emlegetett német kupadöntő) James jó lesz, miatta nem aggódom. Csicsa meg csicsa, az atma védők között sokat nem várok azért tőle. Cé bachatna egy istenes gólt, mint anno a porto ellen mondjuk. Ideje lenne. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 22., szerda 12:16

Csabi írta:mindenki így csicsázik úgy csicsázik...meg eljött az ideje...most mutassa meg, stb, de én nem fogok rá egy rossz szót se szólni, még akkor se ha felesik a saját lábában. nem most kéne rá súlyt helyezni. egész rohadt szezonban félre volt takarítva, ember számba se volt véve, és akkor most majd mutasson valamit hirtelen? vicc.
Akkor kire rakjunk? Jesén van elég túlsúly így is :lol: :lol:

Kroos, Isco, James, Cé alap, két ember kell melléjük,
1. ember a Lucas, Illarra, Khedira pakkból
2. ember a Jesé, Csicsa pakkból

én a németre meg a borsóra szavaznék most, bármennyire is furcsa
Nem illik.

Avatar
Chris
Hozzászólások: 801
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 10:51
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Chris » 2015. április 22., szerda 12:11

Kiesik egy Modirc és összeomlik egy Real szintű csapat? Na ott gáz van alapból. Most gondolkozok, hogy ha az Atléticóból kiesne Arda, Juanfran meg mondjuk Mandzukic is mi lenne? Gond nélkül partiban lennének a Real "gálatizenegye" ellen is, tuti. Na itt van a probléma.
Azért a visszavágón a Bayern is megmutatta (még ha a Porto ezzel a taktikával elveretni ment magát), hogy legalább annyi kulcsember hiányában is képesek simán továbbmenni. Nem könnyű a favágóék ellen játszani, de az is ciki, hogy Ancelotti 6-7 meccs óta sodródik az árral.
Chicarito meg hozza le élete meccsét, de jó kiszúrás, hogy most csodát vár mindenki, utána meg ha nem hozza le élete meccsét több hónapos mellőzöttség után, akkor lehet rá fújni. Rengeteg lehetőség lett volna játszatni, ahogy Illara vagy akár Khedira, Silva is eljátszogatott volna... de nem mindig a legjobb 11-nek kellett kezdenie. Igazából az a csoda, hogy Kroos még nem sérült le.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. április 22., szerda 11:48

Csabi írta:mindenki így csicsázik úgy csicsázik...meg eljött az ideje...most mutassa meg, stb, de én nem fogok rá egy rossz szót se szólni, még akkor se ha felesik a saját lábában. nem most kéne rá súlyt helyezni. egész rohadt szezonban félre volt takarítva, ember számba se volt véve, és akkor most majd mutasson valamit hirtelen? vicc.
Az elmúlt héten, többet volt leírva a neve, mint egész szezonban, ez azért fémjelzi a reménytelen lehetőségeit Carlonak ami a kispadot illeti, hogyha kiesik vki a bbc-ből mihez tud kezdeni hát még ha 2en kiesnek.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. április 22., szerda 11:34

mindenki így csicsázik úgy csicsázik...meg eljött az ideje...most mutassa meg, stb, de én nem fogok rá egy rossz szót se szólni, még akkor se ha felesik a saját lábában. nem most kéne rá súlyt helyezni. egész rohadt szezonban félre volt takarítva, ember számba se volt véve, és akkor most majd mutasson valamit hirtelen? vicc.

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 22., szerda 11:05

Szerintem az egyik legnagyobb ökörség volna ha igybis 3 csatárral állnank ki a masik meg ha khedira nem jatszana! Magyarázom is :
1. Hatalmas részben köszönhető a seruleshullam a hires 433nak illetve az elől 1 kivetellel általában mindig sétáló csatár 3nak. Komolyabb ellenfél bizony nagyon lezárta a szélső vedoink felfutasait. Elölről meg általában ritkán jottek vissza tamadast építeni. Főleg a meccsek második felében. Gyengébb csapatot igy is uttuk de azt el kell ismerni hogy a középpálya fizikálisan és fejben is elfáradt. Kell középre 4 ember folyamatosan ezáltal eloszlik a munka középen. Láthattuk hogy ha 4en vannak közepén jobban tudunk védekezni es tamadast epiteni is...nincs az a sok idegesítő beadás hullám amiből egy komolyabb csapat ellen semmire sem megyünk.
2. En mindenkepp a james kroos isco középpályara betennem a herceget.
kroosal parban mar a válogatottban is tolták. Es ha tényleg nem megy a kozepvonalon előbbre jobbnak tartom mint illara lucas parost.
De semmiképp nem jatszatnam a 3 csataros rendszert. Arra nem képes ez a kezdő es láthatjuk hogy a gala kezdő se ment sokra vele az atletico ellen.
Jese szegény meg menjen kölcsönbe. Egyáltalán nem jobb mint a mexikói sőt! Valahogy úgy vagyok vele mintha a sérülése alatt felszedett magara egy rakás izomtomeget es ezaltal nincs az a robbanekony kúszó mászó teknikaja!!!
De ez csak magán vélemény.
Ami biztos egy esélyünk van ha 4 kp allunk ki. Kell a vedelemnek a kp-s segítség!
Valahogy úgy erzem a bolha ma is megdoglik a pályán es gol golpassz komboval mutatja a fukkot az edzonknek!!!
- Hasta el final, Vamos Real -

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. április 22., szerda 10:59

Akkor lesz gyenge ha ilyen illarrák meg Khedirak futkosnak ott. nem akarok egy puhapöcs játékot, hogy legyen egy 0-1, vagy 1-1...

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2944
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. április 22., szerda 10:52

miro írta:Ki helyett raknád be egyáltalán?
Chica jó passzba van,amit Jeséről már lassan egy éve nem lehet elmondani.
Ne szórakozzunk már..
Micsoda kérdés ez?!!?? Akárki helyett! A "Nagy" Jesé már annyit letett az asztalra :lol: Ramos helyett középhátvédnek, ő pedig mehet csatárba :roll:

Komolyra fordítva: Ha nagyon ég a ház beszállhat a meccsbe 10-15 percre, különben meg mehet az Arbeloa-Carvajal, Illara-Khedira csere :)
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Aztán majd élete meccsét játssza én meg csak pislogok :ozil:
realfan91 írta:nagy bajba lennénk :lol: :lol:
Ezt jól látod, csak nem értem a röhögős fejeket. Gyenge lenne az a középpálya az Atletico ellen.
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. április 22., szerda 10:44

miro írta:
realfan91 írta:Jesé így sem fog kezdeni sztem, az a vicc. :lol:
Sztem ez lesz: Isco, Kroos, Lucas, CR, Chica, James.
Khedira meg off. Nem akarom nézni a szenvedését.
Akkor már tényleg bajba lennénk ha Jesé kezdő lenne.. :lol: :lol:
Ki helyett raknád be egyáltalán?
Chica jó passzba van,amit Jeséről már lassan egy éve nem lehet elmondani.
Ne szórakozzunk már..
ahogy érzed tesó..

cérr, chica, jese
isco, kroos, james

nagy bajba lennénk. :lol: :lol:

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 22., szerda 10:17

realfan91 írta:Jesé így sem fog kezdeni sztem, az a vicc. :lol:
Sztem ez lesz: Isco, Kroos, Lucas, CR, Chica, James.
Khedira meg off. Nem akarom nézni a szenvedését.
Akkor már tényleg bajba lennénk ha Jesé kezdő lenne.. :lol: :lol:
Ki helyett raknád be egyáltalán?
Chica jó passzba van,amit Jeséről már lassan egy éve nem lehet elmondani.
Ne szórakozzunk már..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2015. április 22., szerda 10:03

Jesé így sem fog kezdeni sztem, az a vicc. :lol:
Sztem ez lesz: Isco, Kroos, Lucas, CR, Chica, James.
Khedira meg off. Nem akarom nézni a szenvedését.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. április 22., szerda 9:41

Egyébként én is pont ezen agyaltam, hogy Khedira és Kroos mindig együtt tolják a német válogatottban, az összeszokottság meg lenne, na most a németek nem szoktak annyira rosszak lenni. Még ha ez nem is feltétlen Khedirán múlik, azért ő is egy apró láncszeme annak jól működő gépezetnek.
Illarránál én meg mindig tiszta ideg vagyok, ha éles meccsen pályán van és meglátom azt a riadt tekintetét, ami semmiféle magabiztosságot nem sugároz, kb. a játéka is hasonló szokott lenni. :roll:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 137 regisztrált és 0 vendég