Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 26., vasárnap 12:22

MorataMartin írta:Mai kezdőm: Casillas - Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo - Kroos, Illara/Isco - Jesé, James, Ronaldo - Chicharito.
Nem mondanám hogy nem támadó szellemű csapat :D De ki fog védekezni? :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. április 26., vasárnap 10:30

Mai kezdőm: Casillas - Carvajal, Ramos, Pepe, Marcelo - Kroos, Illara/Isco - Jesé, James, Ronaldo - Chicharito.

gólvonal
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. április 24., péntek 18:42

Nagyon örülük a Juvénak...
Persze nem szabad őket lebecsülni...
DE!!!
A 352 , vagyis nem a játékrendszer, hanem az alapjáték, az alapkoncepció nem elég. Egyszerűen, két szóban nem elég.
Megviccelhetőek vele a nagycsapatok, meg a többi kp csapat főlé lehet vele emelkedni, de ha valaki jól felkészül ellen, akkor nagyon könnyen ki tudja húzni a méregfogát. Főleg így Pogba nélkül - ha jól tudom. Ez jól látszott talán idén is, de tavaly nagyon. A középcsapatokat (idén Dortmund, Monaco, Oly) meg tudják verni, de pl. egy Atleti ellen már kikaptak, tavaly pedig óriási leégés volt.

Carlo-nak jól fel kell készülnie. Az alapjátékuk sebezhető - bár valszeg játékrendszert váltani fognak. Fontos, hogy Bale és Benzema is felépüljön a meccsre. Vigyázni kell a pálya közepére, de ezt is meg lehet oldani pl. Benzemával, aki fogja majd Pirlo-t (azaz a mélységi irányítót). Lehet ilyen szempontból Chicha jobb lenne.

Szélen és a védelmük ingatag. Kíváncsi vagyok, hogy hogy fogják kezelni Benzema visszalépésiet. Lehet egy kps-sal, így meg egalizálódik a pálya közepén lévő hátrányunk. A 3-as védelmi lánc is könnyen széthúzható, könnyebben eltolódik.

A széleken lesz a hangsúly... Rájuk kell erőszakolni a széljátékot, hiszen abba a rendszerből adódóan gyengék. Egyrészt kevés a széljátékosuk, másrészt a 3-as védelmi vonal tolódásakor valszeg a játéktér szélen lesz terület. Mi pedig jók vagyunk széljátékban.

Tehát a legfőbb dolog, hogy rájuk erőltessük a játékunkat. Aki feladja az elveit, a stílusát az fog veszteni, és ez valószínű a Juve lesz, mert ők gynegébb csapat, gyengébb karakterekkel, játékosokkal, gyengébb eddzővel, taktikával és kevesebb önbizalommal - értem ezalatt, hogy ők könnyebben feladják majd a stílusukat.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 12:09

Igaz, hogy nem cenyoba volt Ramos (az lesz a következő lépés), de megmondtam, hogy jó lehet Toni mellett. Persze sokan tolták a bullshitet, mert tavaly Alonsoval az oldalán lebőgött a Bárszá ellen...
Ja jó volt tegnap az andalúz betyár,külön tetszett hogy nem ült fel a provokációnak. :)
De cenyó nem lesz,meg van oda az új sztár :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 23., csütörtök 8:23

Kerlon írta:Igaz, hogy nem cenyoba volt Ramos (az lesz a következő lépés), de megmondtam, hogy jó lehet Toni mellett. Persze sokan tolták a bullshitet, mert tavaly Alonsoval az oldalán lebőgött a Bárszá ellen...

Szóval Carlonak jár a pacsi, nem volt egyszerű, de végig meg volt a meccs irányítása és csak rajtunk meg Oblakon múlott, hogy még így is szoros volt...

Aki meg Khedirat akarta berakni a kezdőbe, azt tiltsuk ki. :mrgreen: Se utkozni, se tamadni nem tud, igazából semmit se tud.
Valld be, hogy a te kezed van a dologban! :mrgreen:
Vagy egy belső ember vagy, aki szivárogtatja ki az infókat :lol:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 23., csütörtök 8:21

Igaz, hogy nem cenyoba volt Ramos (az lesz a következő lépés), de megmondtam, hogy jó lehet Toni mellett. Persze sokan tolták a bullshitet, mert tavaly Alonsoval az oldalán lebőgött a Bárszá ellen...

Szóval Carlonak jár a pacsi, nem volt egyszerű, de végig meg volt a meccs irányítása és csak rajtunk meg Oblakon múlott, hogy még így is szoros volt...

Aki meg Khedirat akarta berakni a kezdőbe, azt tiltsuk ki. :mrgreen: Se utkozni, se tamadni nem tud, igazából semmit se tud.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2015. április 22., szerda 19:54

Ezt én még mindig 4-4-2-nek képzelem el:

--Ramos/Varane---Pepe-------Ramos/Varane---Coentrao---
---Carvajal-----------James---------Kroos-------------Isco-----
----------------------Cicha------------------CR-------------------

És akkor Carvajal feladata, hogy megkeserítse Griezmann életét, aki elég jó formában van és szerintem ő most ott a motor. De ha nem ez a szitu, akkor lövésem sincs és arról sem, hogy Carlo mit szed. :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 22., szerda 19:50

Itt ma akkor eldől Carlo sorsa úgy néz ki..

Kockázatos ez így, abból a szempontból tetszik, hogy lesz, aki Kroos mellett elvégzi az aljamunkát.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 22., szerda 19:48

torjack írta:Az jó, hogy Ramos (?) megy középpályára, miközben a Khedira,Illarra,Lucas hármas meg ül a padon. A három muskétásnak ez igen jelzésértékű Carlótól.

Volt már itt sok jelzésérték.....oda se neki.
Fasza lesz ha ma egy ki ki meccsen állunk rá egy ilyen módozatra,ez is azt mutatja,hogy kiesik 4 ember és már nem tudunk értelmes kezdőt kirakni,vagyis szar a keret felépítése.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 22., szerda 19:48

Eddig azért ment a sírás,hogy nem próbálkozik mással az atma ellen :D nesztek Ramos az új makelele :lol:

Amugy leszarom hogy állunk fel basszunk oda.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. április 22., szerda 19:42

wZoLee7 írta:Atya világ mi lesz ebből...Oké hogy Illarra nem a legjobb, de ennál a megoldásnál azért jobb lenne. Már csak azt tudom elképzelni, hogy inkább védekezésben 532 lesz, támadásban meg egy 343...érdekes lesz

Kétlem, hogy egy teljesen új formációt dobna be Carlo. Büdös életben nem játszott még így a csapat, mármint 532/343 ban.
Biztos vagyok benne, hogy nem most próbálgatná.


Amúgy durva, hogy Carlo ennyire nem bízik meg a KPsok-ban . . . Csak akkor mi az isten nyilának lett elhozva Lucas és miért nem hoztuk le Khediraval ezt a félévet már illetve ezzel, h valamelyik szélsőhátvéd ott játszik a szélén a kp-nak...
Borzasztó, hogy mennyi hülyeséget csináltunk idén :vivo:-


Amúgy Carlo nem lenyilatkozott valami olyat a Barca elleni első blama után, hogy Ramos a kp-n soha többet? :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. április 22., szerda 19:41

Az jó, hogy Ramos (?) megy középpályára, miközben a Khedira,Illarra,Lucas hármas meg ül a padon. A három muskétásnak ez igen jelzésértékű Carlótól.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 22., szerda 19:40

Kerlon írta:tessék a sok szesz meg szarság megjósolta, hogy 3 khv-nk lesz... megmondtam, hogy higgyetek nekem, de ti azt hittétek, hogy tudatmódosítókat iszom...

Miért? nem azt iszol?
:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 22., szerda 19:40

revolver írta:Szerintem meg Ramos lesz középpályás, de igazából olyan kurva mindegy, a kezdő sípszó után már lényegtelen milyen formáció van a papírra írva.
ez meg a másik...ha megindul a meccs úgy szétszakad a pálya, hogy egy őrült nagy rohanás lesz az egészből :D

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. április 22., szerda 19:39

Szerintem meg Ramos lesz középpályás, de igazából olyan kurva mindegy, a kezdő sípszó után már lényegtelen milyen formáció van a papírra írva.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 22., szerda 19:38

Atya világ mi lesz ebből...Oké hogy Illarra nem a legjobb, de ennál a megoldásnál azért jobb lenne. Már csak azt tudom elképzelni, hogy inkább védekezésben 532 lesz, támadásban meg egy 343...érdekes lesz

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. április 22., szerda 19:36

Tuti Carvajal lesz a középpályás.
Párszor már becserélte oda Carlo.
ZIDANE

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 22., szerda 19:35

morientes írta: Ne vedd már magadra,de volt már úgy egyszer az életben,hogy a dolgok pozitív oldalát fogtad meg? :D
Ha ma netalántán továbbmennénk ígérem, hogy én leszek a legpozitívabb...adná az ég, hogy így legyen :salute:
De továbbra is nagyon nehéz meccsre számítok :-(

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 22., szerda 19:34

Megvan a kezdo. Most nezem mindharom belso vedot felrakta, melyikuk lesz elol a kp-n?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 22., szerda 19:34

tessék a sok szesz meg szarság megjósolta, hogy 3 khv-nk lesz... megmondtam, hogy higgyetek nekem, de ti azt hittétek, hogy tudatmódosítókat iszom...
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 49 regisztrált és 0 vendég