Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 23., csütörtök 19:11

dannen írta:én ezt csak amiatt a hihetetlen vergődés miatt mondom ami lement a bayern győzelme után. nekem sem a szívem csücskei ők sem, de ha náluk irreálisan ki volt emelve, hogy a porto nem akart támadni (miközben egy 2 gólos előny tudatában a bayern otthonában egy "kis" csapattól annyira ez nem meglepő) , akkor legyünk reálisak és mondjuk azt is, hogy az atleti még egy rendes támadás kidolgozásával sem próbálkozott, csak ívelgetett (míg gyakorlatilag egy gólra voltak a továbbjutástól) . lehet azt mondani, hogy mi nem hagytuk őket, de a bayernnél meg nem lehetett ezt mondani, miközben egy náluk sokkal gyengébb csapat ellen játszottak. csak felidegesít a kettős mérce.

Én nem vergődtem,csak felháborodtam,mert láttam már pár meccset,de ilyen szörnyű szar felfogást még nem. Ezek nem hogy nem tudtak egy épkézláb támadást véghezvinni,hanem nem is akartak.Sőt,semmit sem akartak.

dante fejesénél még arra is vigyázott a kapus nehogy véletlen beleüssön a fejesbe. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 23., csütörtök 19:06

dannen írta:én ezt csak amiatt a hihetetlen vergődés miatt mondom ami lement a bayern győzelme után. nekem sem a szívem csücskei ők sem, de ha náluk irreálisan ki volt emelve, hogy a porto nem akart támadni (miközben egy 2 gólos előny tudatában a bayern otthonában egy "kis" csapattól annyira ez nem meglepő) , akkor legyünk reálisak és mondjuk azt is, hogy az atleti még egy rendes támadás kidolgozásával sem próbálkozott, csak ívelgetett (míg gyakorlatilag egy gólra voltak a továbbjutástól) . lehet azt mondani, hogy mi nem hagytuk őket, de a bayernnél meg nem lehetett ezt mondani, miközben egy náluk sokkal gyengébb csapat ellen játszottak. csak felidegesít a kettős mérce.
mondjuk nem sok kidolgozott ziccerük és góljuk szokott lenni, szóval nem tudom miért vártuk volna ezt tőlük
inkább a pontrúgásokat használják ki kíméletlenül

meg azt is kétlem, hogy simeone azt adta volna parancsba, hogy ne veszélyeztessenek kapura
de egyébként, hogy nem volt ziccerük a két meccs alatt, ez sem teljesen igaz....az első meccs második félidejében azért engem keményen vert a víz, még jó hogy van egy varane-unk

azt meg, hogy ki mit mondott a bayern-porto meccsről, engem hidegen hagy
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 18:54

[quote="Matt009][/quote]

Ha beismernéd ,hogy tévedtél nem lennél basztatva de te még rá is teszel pár lapáttal. 2 éve öntöd a szart az edzőre, azóta túlvagyunk a Real Madrid történelmének legsikeresebb évén, közel vagyunk a bl döntőhöz és a bajnokságért is versenyben vagyunk.De te csak tovább forogsz és vergődsz. Tavaly is jó ómen volt a savazásod remélem idén is bejön.

De el nem tudom képzelni,hogy mit élhetsz át egy meccsen amikor nyerünk.

Pont olyan ez a Real Madrid mint az edzőnk, nem tökéletes, vannak hibái mégis odatudnak baszni amikor igazán kell.

Ha meg már állandóan a sok rangadót siratod.

BL döntő
BL elődöntő
Mostani BL negyeddöntő
Spanyol kupa döntő

ezek voltak az elmúlt 2 év legfontosabb kieséses meccsei és mindet behúztuk.Bajnokság meg 38 meccsből áll.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 23., csütörtök 18:31

Matt :lol: :lol:

véletlenül se tudj örülni egy kicsit se, véletlenül se a dolgok pozitív oldalát lásd néha valaminek, ücsörögj csak egy kis sötét sarokban, azt figyelve, hogy miben mi a szar, és hányd a negatív fost, mert a világ ettől lesz szép.
és ha már helyes szemszög. nem biztos, hogy minden szép és jó, vannak fekete foltok (de nem csak fekete foltok, ahogy te látod), és lehet, hogy ez a hirtelen hurrá hangulat csak egy rózsaszín szemüveg részben, és nem teljesen helyes és vannak bent hibák, de azért mindenképp az élhetőbb oldala a dolognak.
csak egy kicsit örülj, és csak egy kicsit szeresd a csapatot, egyszer az életben, legalább a részsikerek után.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 23., csütörtök 18:00

Es ha azert nem voltak jok, mert mi nem hagytuk oket? Miert van az egybol, hogy az atleti szar es mi emiatt vagyunk jok?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. április 23., csütörtök 16:40

A másik meg az, hogy Simeone ezt elmurinnyózta rendesen. Nyoma sem volt az Atmán az egyik meccsen sem annak az elánnak, amivel februárban ránk adták a szopóálarcot.
nehogy már egyszer el legyen ismerve a csapatunk meg az edzőnk
inkább csak a másik csapat balfaszkodása miatt jutottunk tovább...

meg ezt a meccset a 4-0-hoz hasonlítani....ott még ennyi meghatározó emberünk sem volt, ráadásul idegenben
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 23., csütörtök 16:36

2013 őszén a Barca ellen a Ramos vkp nagy blama volt, nem véletlen, hogy nem alkalmaztuk többször. Nagyobb nyomással szemben illetve olyan meccsen, amit 90 perc alatt el kell dönteni, nem működött volna.
A barca meg az atma teljesen más csapat. A meccs előtt tudni lehetett, hogy nálunk lesz a labda és az Atma védekezni fog.
Tegnap a meccs előtt leírtam, hogy Modriccsal a BL első számú esélyesei lennénk, nélküle meg félkarú óriások vagyunk, továbbra is ezt gondolom. Az, hogy egy játékos kiesése ennyire megviseli a csapatot az Carlo hibája, illetve Modric újabb kiesése is legalább 50%-ban Carlo sara.
Megviseli a csapatot? Jó, hogy. Az egyik legjobbunk dőlt ki. Ha a barcából kiesik Messi ők se olyan nagy spílerek akkor...
50%-ban Carlo a hibás, hogy Modric sérült? Talán ő mondta az ellenfélnek, hogy rúgja le Modricot? Istenem... :fpalm:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. április 23., csütörtök 16:20

Tényleg ő hol van ? Azért egy féloldalas regényre kíváncsi lennék,hogy miért is kell leváltani Carlo
Gratulálok, hogy a tegnapi agyvérzésig kicentizett továbbjutás után is én vagyok a téma...

Carlonak valóban jár a pacsi a tegnapiért, de a nagy húzását már megint a kényszer szülte (lásd DM-es nagy húzás). És csak emlékeztetnélek rá titeket, hogy 2013 őszén a Barca ellen a Ramos vkp nagy blama volt, nem véletlen, hogy nem alkalmaztuk többször. Nagyobb nyomással szemben illetve olyan meccsen, amit 90 perc alatt el kell dönteni, nem működött volna. Carlo nem csinált mást, mint felrakta a legjobb 11 játékost a kezdőbe. Mivel nem bízott a Khedira/Lucas/Illara trióban ezért nem vállalt nagy kockázatot. A másik meg az, hogy Simeone ezt elmurinnyózta rendesen. Nyoma sem volt az Atmán az egyik meccsen sem annak az elánnak, amivel februárban ránk adták a szopóálarcot. 2x90 perc alatt nem volt egy olyan periódus, amikor megpróbáltak volna nyerni. Simeone azt hitte, hogy most is összemalacolnak egy gólt, és arra nem lesz válaszunk (megjegyzem, nem lett volna).

Carlonak azért jár a dicséret elsősorban, mert a csapatunk türelmes volt, nem estünk kétségbe, és elbírtuk azt fejben, hogy szinte 180 percen keresztül a borotvalélen táncolunk, és egy hiba bármikor a vesztünket jelenti. Pszichológia ugye. Az öreg abban ugye a legjobb.

Nem értem egyébként ezt a hirtelen jött CA hurrá hangulatot, ugyanis a szezonban eddig felhalmozott hibái miatt vannak túlhajszolt játékosaink, ő az oka annak, hogy a cseréink nincsenek játékban, és nem lehet rájuk számítani, miatta nem vezetjük a bajnokságot, a statjai a bajnoki rangadókon és az Atma elleni meccseken még így is gyalázatos, miközben továbbjutottunk egy olyan csapat ellen, amelyiknél pusztán papíron sokkal jobbak vagyunk még félig B csapattal is (Marcelo, Modric, Bale, Benzema, ugye 4-en a 11-ből hiányoztak, akik alapesetben kezdők). Ideális esetben az Atma egy prémium ellenfélnek kellett volna legyen a BL-ben. Az, hogy ilyen mélységeket jártunk meg velük szemben az 70%-ban Carlo sara. Az, hogy kicsit oltott a tűzön, az inkább elvárás volt, semmint bravúr.

Tegnap a meccs előtt leírtam, hogy Modriccsal a BL első számú esélyesei lennénk, nélküle meg félkarú óriások vagyunk, továbbra is ezt gondolom. Az, hogy egy játékos kiesése ennyire megviseli a csapatot az Carlo hibája, illetve Modric újabb kiesése is legalább 50%-ban Carlo sara.

Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy CA akkor érdemel meg egy újabb évet, ha nyer egy trófeát. Nem könnyű feladat, de nem is lehetetlen. 2 pont a hátrány a bajnokságban, a BL-ben meg a 4 között vagyunk. Modric nélkül is van olyan erős kezdőnk, mint bármelyik másik elődöntős csapatnak, ráadásul a 3-ból 2 ellen, védekezni fogunk és kontrázhatunk, ami tulajdonképpen fekszik a két robotunknak. A meccsek képei inkább nekünk fognak kedvezni, ebben lehet és kell bízni, illetve ha már Carloról beszélünk, akkor az általa sugárzott higgadtságban.
pedig CR is megmutatta tegnap, hogy szarra sem jó, egy nulla nímand
Elég sokan kutyáztátok tegnap a megy a meccs topikban, pedig hozzá sem szóltam. A két meccsen elrontott több ziccert is, ami most a fejére lenne olvasva kiesés esetén. De legalább megvillant. Minden elemzés/vélemény szemszög kérdése. Minden meg lehet magyarázni, és annak az ellenkezőjét is. Az igazán nehéz nem a véleményformálás meg az okoskodás, hanem a helyes szemszög kiválasztása.

Az igazi kérdés az, hogy attól világ legjobbja-e, hogy eldöntött a klasszis megmozdulásával 1 meccset a 8-ból, vagy azért kérdéses, hogy a világ legjobbja-e, mert csak 1 meccsen tudott meccset eldöntve villanni a 8-ból.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. április 23., csütörtök 15:37

Akármi is lesz a szezon vége, mindenképpen meg kell tartani Carlot...még ha esetleg 0 kupa jönne össze, akkor is...jelenleg nem lehet jobb embert találni a helyére...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 23., csütörtök 13:36

Tegyük azétt hozzá gyorsan, hogy a barca ellen amikor Ramos a kp-n volt akkor nem volt Kroosunk meg Jamesünk. :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 23., csütörtök 13:10

sentry írta: Természetesen jár a pacsi az egész csapatnak, főleg Ramosnak és Borsócskának! :)
De, hát ez a barca ellen nem jött be. :mrgreen: Azért itt kijött, hogy minden meccs más. Mestermunka volt.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 23., csütörtök 13:10

Megmagyarazza ugyis majd, hogy miert lenne jobb a metroszexi nemet, meg persze az h ugy meccselt Carlo a legjobb jatekszervezok nelkul amit mar reg nem lattam az semmi, kellett az ellenfel stb. Guardiolat fele ennyiert Buddhanak neveztek mar ezt is tudjuk. Ot meg egyszer helyere kell rakni iden is, latni akarom ah szakadt glottgatyaban mutogat a Sat 1-nek a nemet futball aldasa. Pont.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. április 23., csütörtök 13:08

Carlito ezt nagyon odapakolta ma. Látszott, hogy minden embernek megvan a feladata, és az agyukba bele van vésve, hogy mi a feladat és azt k_rvára precízen kell csinálni. Meg is tették.

Azt kiemelném, hogy biztos vagyok benne hogy Ramossal külön is sokat foglalkozott, hogy mi a feladata.
Iscot a második félidőben beljebb engedte.

Ezek mind taktikai húzások voltak. CR váltogatta az oldalakat. Ezt nagyon kitalálta Carlo és beléjük verte.

Simeona kispályás még nagyon az ilyen nagy meccsekhez, mikor találkozik egy igazi sakknagymesterrel. Ráadásul Carlo nem akár hol és nem akárkitől tanulta meg a taktikai alapokat. Az olasz vér előtört belőle tegnap. De ez kellett ahhoz, hogy továbbmenjünk. Szerintem senki nem bánja, hogy nem 5-0val nyertük a meccset.

Grande Carlo! :salute:

Természetesen jár a pacsi az egész csapatnak, főleg Ramosnak és Borsócskának! :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 23., csütörtök 12:48

dzsi91 írta:
morientes írta: Hiszed te.De kérdezd csak meg matt-ot,majd felvilágosít.






. :mrgreen:
Tényleg ő hol van ? Azért egy féloldalas regényre kíváncsi lennék,hogy miért is kell leváltani Carlot :mrgreen:
ilyenkor nem mer előjönni :/ pedig CR is megmutatta tegnap, hogy szarra sem jó, egy nulla nímand
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 12:17

morientes írta: Hiszed te.De kérdezd csak meg matt-ot,majd felvilágosít.






. :mrgreen:
Tényleg ő hol van ? Azért egy féloldalas regényre kíváncsi lennék,hogy miért is kell leváltani Carlot :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 23., csütörtök 12:15

dzsi91 írta:
matador írta:Ezt ma Carlo hozta. Ha kell, foci van; ha nem lehet, akkor előjön az olasz vér.
Nem akarok eufóriában úszva nagy szavakkal dobálózni, de nincs nála jobb edző számunkra most a világon.
Egy évet mindenképpen megérdemel még - egy egészséges Modriccsal.
Szerintem nem csak számunkra,vannak hibái mint mindenkinek,de jelenleg ő a legjobb a szakmában ezen a szinten.
Hiszed te.De kérdezd csak meg matt-ot,majd felvilágosít.






. :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2015. április 23., csütörtök 8:20

Most tényleg nagyon jól csinálta Carlo. A Ramos féle téma volt a lelke az egésznek. Jó volt a taktika, megfelelő emberekkel. Nem rohantunk nekik, de szépen fel lettek őrölve. A meccs eleje kivételével a provokációknak sem nagyon ültek fel a játékosok, úgyhogy fejben is rendbe lettek téve. Szerintem ha mindenki egészséges, a Real a világ legjobbja.
Viszont pont itt van az idei legnagyobb problémánk, ami sokba kerülhet. Nem normális ez a sok sérülés, ennek okai vannak. A Barca több meccset játszott, mégis egészséges mindig mindenki, és a MSN ott sem sokat pihen. Lehet, hogy az orvosi stábunk megérdemelne egy olyan Guardiola féle tapsot, mint a német bajnokin volt a Bayernnél. Fel is mondtak azonnal. Itt is elő kellene venni egy-két embert, mert a csapat meg az edző hiába dolgozik, ha ilyeneken megy el pl. a bajnokság.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 23., csütörtök 8:03

szapultam én is sokat - hozzáteszem sztem teljesen jogosan - úgyh most ugyanúgy meg is kell dícsérni. nagyot húzott a ramosos dologgal.

végre, ELŐSZÖR láttam azt, h simeone be van szarva, h nem tud mit kezdeni a helyzettel, h nem hergeli az övéit, hanem inkább nyugtatni próbálja. teljesen bekavart neki sztem carlo és sergio. :mrgreen: :agree: :agree:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 23., csütörtök 0:25

matador írta:Ezt ma Carlo hozta. Ha kell, foci van; ha nem lehet, akkor előjön az olasz vér.
Nem akarok eufóriában úszva nagy szavakkal dobálózni, de nincs nála jobb edző számunkra most a világon.
Egy évet mindenképpen megérdemel még - egy egészséges Modriccsal.
Szerintem nem csak számunkra,vannak hibái mint mindenkinek,de jelenleg ő a legjobb a szakmában ezen a szinten.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: matador » 2015. április 22., szerda 23:11

Ezt ma Carlo hozta. Ha kell, foci van; ha nem lehet, akkor előjön az olasz vér.
Nem akarok eufóriában úszva nagy szavakkal dobálózni, de nincs nála jobb edző számunkra most a világon.
Egy évet mindenképpen megérdemel még - egy egészséges Modriccsal.
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 90 regisztrált és 0 vendég