Taktikai háború (Legyél Ancelotti)

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz ma este a Lipcse ellen?

A szavazás 2024. március 7., csütörtök 8:44-kor befejeződött.

Nyerünk és továbbmegyünk
29
76%
Döntetlennel megyünk tovább
5
13%
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd továbbjutás
0
0 szavazat
Kikapunk, hosszabbítás/büntetők, majd kiesés
2
5%
Kiesünk rendes játékidőben
2
5%
 
Szavazatok száma: 38

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 25., csütörtök 11:50

Na látom megint beköszönt a katarzis.
Tettek érte a srácok tegnap, meg azért Mourinho is.


Csak azért szar nézni, hogy egy Gündogan vagy Reus mit csinál míd DM és Khedira felbotlik a labdában. :kivagyhe:

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 11:39

Kerlon írta:Na látom megint beköszönt a katarzis. :mrgreen:
Nem értem.Mi a gond? :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 25., csütörtök 11:25

Na látom megint beköszönt a katarzis. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1164
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2013. április 25., csütörtök 11:22

Remélem tegnap valaki látta a Real Madridtól is,hogy ez a Reus mekkora spíler.Nagyon örülnék,ha végre szóba kerülne velünk.
Taktikai háború (Legyél Jürgen Klopp)
Ezt már én is akartam írni. :mrgreen:
A lényeg,hogy jövőre más legyen a topic neve.

Avatar
Los Blancos
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Los Blancos » 2013. április 25., csütörtök 10:58

Taktikai háború (Legyél Jürgen Klopp)

- Carvalho, Albiol, Essien, Kaká, Callejón, Di María, Higuain
+ Carvajal, Nacho, Gündogan/Verratti, Vidal/Pogba, Casemiro, Isco, Jesé, Agüero

Klopp- sajnos kizártnak tartom, hogy ott hagyja idén a Borussiat, bár még az egy kis remény, hogy, ha 1-2 játékost még elvisznek és szétszedik a csapatot, akkor talán.
Carvajal- olcsó, hozható 8M
Nacho- ingyen van
Gündogan/Verratti- drága, de szerintem Gündogan elhozható 20-30M, Verratti szerintem számunkra mozdíthatatlan
Casemiro- simán hozhatjuk szerintem 10M körül
Vidal/Pogba- drága, de a 2 közül valamelyikük mozdítható 30-40M
Isco- nyáron váltani fog 20-30M
Jesé- inygen van
Agüero- Simán el lehet csalni 30-40M

Carvalho, Essien- ingyen távozik
Albiol, Kaká, Callejón- 5-5Mért el lehet mindegyiket passzolni
Di María, Higuaín- értük is simán kapunk 30M körül fejenként

Alaposan bele kéne nyúlni a tárcába, de +80-90M-ból egy igen ütős csapatot lehetne csinálni jövőre.

Avatar
C.Ronaldo
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:32
Kedvenc játékosaid: Cristiano,Varane,Zidane,R9,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: C.Ronaldo » 2013. április 25., csütörtök 10:28

mindenképpen kell egy 2009-hez hasonló vérfrissítés....de a legfontosabb az az hogy Cristiano itt maradjon,josé elmegy,khedirát ki kell lőni a Holdra, és megtenni mindent olyan játékosokért ,akik méltóak játéktudásban egy Real Madridhoz,kerüljön ez akármennyibe ,mert ezt a szart nem szeretnénk már tovább nézni gondolom
el kéne hozni a barca elől Neymart: 45+Kaká?
Agüeroért 20+Di María ,Reusért 18+Higu (fifába ezek tök jól bejöttek :mrgreen: )

középpályára Pogba/Vidal/Veratti ,ezen a poszton vagyunk a leggyengébbek sajnos ,szóval ezek közül 2 simán jöhetne-a Juve talán lenne olyan hülye ,hogy kéne nekik khedira ,oda mehetne is vagy nekem tökmindegy csak ne nálunk "játsszon"
Carvajalt visszahozni ,felőlem Pepe is mehet ,csak akkor nekem Thiago Silva kéne a helyére ami ugye lehetetlen

Iker,López,Jesús,Carvajal,Arbeloa(...), Varane,Ramos,(Pepe),vmicserekh,Marcelo,Coentrao,Casemeiro, Pogba,Verratti,Xabi,Modric,Reus,Özil,Neymar,Cristiano,Benzema,Agüero + raboljuk el Kloppot

4-3-3:Iker-Carvajal(habeválik)-Ramos-Varane-Marcelo-Verratti-Pogba-Modric-Neymar/Reus-Cristiano-Agüero/Benzema

padon:Diego López,Pepe,Coentrao,Xabi,Casemeiro,Reus/Neymar,Özil,Benz/Kun
eleinte játszana még Xabi kp-n


még nem is akkora hülyeség :mrgreen:
casillas-carvajal-varane-ramos-marcelo-vidal-gündogan-modric-cristiano-bale-benzema

kifogyhatatlan pénztárca

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 25., csütörtök 9:10

Nem érdekel, ha -150millióban leszünk.
Mekkora hszek. :lol: Legalább kívánnátok nagyot, holmi 150 milliókkal dobálóztok. Költsünk egy milliárdot vagy kettőt majd a csapat kigazdálkodja vagy az önkormányzattal intéznek egy kis telekügyletet okosba.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 25., csütörtök 8:33

Első és legfontosabb teendő Mourinhot eltakarítani. Változni ő már nem fog, megújulást, fejlődést nem tud már eredményezni. Fafejűsége, és szűk látóköre ennyit tett lehetővé, ez a max.

Khedira, DM, Özil, Higu out. Asszem ezt nem kell magyarázni. Özil, ha marad, csakis cserejátékosnak. Többi még annak se...
Callejon, és Essien is, bár utóbbi maradhatna, de nem látok rá esélyt.

Mourinhot eltakarítani.

Modricot kezdőbe! A kkp és a támadó hármas összekötése, támadásban is és védekezésben is aktív szerep.

Mourinhot eltakarítani.

Carvajal Arbeloa elé, a tizenhetes jó lesz a padra. Albiol és Carvalho helyett egy 4. khv. Nekem jó lesz Nacho is, vagy akár Garay is. Mással nem hoztak nagyon szóba.

Mourinhot eltakarítani.

kkp-ra legalább 3 ember Xabi mellé/helyett/mögé. Lényeg az , hogy Xabi pótlása meg legyen oldva. Illetve társának egy Vidal/Pogba kaliber. De leginkább kettő. Egy klasszis, meg egy fiatalabb tehetség. (Legjobb lenne a kettő együtt érkezne, de kb lehetetlen. Egyikőjüknek is nagyon lehet már örülni. Én Vidalt preferálom inkább. Mögé meg egy csiszolatlan gyémánt. Akár, ha úgy teljesít, és fejlődik, Casemiro is lehet.)

Mourinhot eltakarítani.

Di María helyett egy szélső, illetve Benz mellé/mögé/vagy akár elé. (de nem 60 milliókért) Alternatíváknak Özil, és Jesé, meg az sem baj, ha jön még egy harmadik is (Draxler van nyomatva mostanság, nem bánnám őt sem. támadó részleg 6-7. emberének akár ő is jöhetne.)

És ha nem mondtam még volna: Mourinhot eltakarítani. Elegem van már belőle.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. április 24., szerda 23:01

Sürgősen el kell takarítani jópár játékost. Khedira, DM, Higu, Kaká. De Özil, Pepe és Xabi is mehet tőlem.
Minőségi játékosok kellenek végre. Nem érdekel mennyi pénz, de kell. Ronaldonak meg kell hosszabbítani a szerződését, Kloppot a kispadra. Falcao/Agüero, Neymar, Vidal/Pogba, Verratti, Carvajal. Nem érdekel, ha -150millióban leszünk.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 19:00

hehe írta:
accel írta:nem tudom, ti hogy vagytok vele, de. én nem hiszem, hogy mou azt a kezdőt küldi pályára, amit mondott. :hmmm:
:lol: :lol:

de majd segget csinál a szájából :lol:

ez a kezdő lesz.
volt már ilyen korábban is, a cselszinél is megmondtam napokkal a meccs előtt, hogy mi lesz a kezdő.
ezen a szinten már nem lehet újat mutatni.
nem is nagyon tudna. Kaká, Callejón nem alkalmas a kezdőbe. Modricot nincs értelme betenni, mert lehet így is sérülten fog szerepelni... A Benzema Higuaín váltogatása meg nem jelent túl sok változtatást. Esetleg, ha mindketten kezdenének.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. április 24., szerda 18:56

accel írta:nem tudom, ti hogy vagytok vele, de. én nem hiszem, hogy mou azt a kezdőt küldi pályára, amit mondott. :hmmm:
:lol: :lol:

de majd segget csinál a szájából :lol:

ez a kezdő lesz.
volt már ilyen korábban is, a cselszinél is megmondtam napokkal a meccs előtt, hogy mi lesz a kezdő.
ezen a szinten már nem lehet újat mutatni.
Kép
Kép
Kép

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 24., szerda 18:52

nem tudom, ti hogy vagytok vele, de. én nem hiszem, hogy mou azt a kezdőt küldi pályára, amit mondott. :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 18:49

Di Mariahoz képest bárki minőségi előrelépést jelentene. Még védekezésben csak-csak besegít, de támadásban már inkább mínusz egy ember... Általában minden 3. passza eladott labda.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 18:42

nagyon le van itt nézve a srác, pedig messze nem olyan gyenge játékos, mint ahogy páran beállítják. dm-hez képest szvsz óriási előrelépés lenne. félreértés ne essék, nálam sem lenne prioritás, és nem is örülnék ha fizetnénk érte 50 milliókat, de hogy minőségileg előrelépés lenne a jelenlegi helyzethez képest az is biztos.
Senki nem nézi le a srácot.Csak olyan játékos játékot játszó játékosok közé :-) mint Ronaldo,Marcelo,Benzema,vagy esetleg Özil,egyszerűen nem paszol bele.És így bizony,nem sokkal lennénk bejjebb vele mint Di Mariaval,pláne ahogy írtad is,50-60milliókért... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. április 24., szerda 18:22

morientes írta:
Tömörülő csapatok ellen a 0-ba konvergál a teljesítménye... 
Pontosan.Lezárják,leszűkítik előtte a terűletet,és ott a vége.Kis területen nem az igazi a walesi.Majd ellövöldözgeti 16-ról,aztán majd lesz valahogy... :roll:
ja, ellövi 16-ról, és bemegy...legalábbis idén jópárszor összejött már neki :-)

nagyon le van itt nézve a srác, pedig messze nem olyan gyenge játékos, mint ahogy páran beállítják. dm-hez képest szvsz óriási előrelépés lenne. félreértés ne essék, nálam sem lenne prioritás, és nem is örülnék ha fizetnénk érte 50 milliókat, de hogy minőségileg előrelépés lenne a jelenlegi helyzethez képest az is biztos.

egyébként egy carvajal, verratti, pogba, bale/isco, agüero 5öst eltudnék képzelni a nyárra. ja és jesét callejón helyett + nachot albiol helyett felhozhatnánk igazán..

albiol, carvalho, kaká, dm, higuaín pedig out.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 24., szerda 18:12

Tömörülő csapatok ellen a 0-ba konvergál a teljesítménye... 
Pontosan.Lezárják,leszűkítik előtte a terűletet,és ott a vége.Kis területen nem az igazi a walesi.Majd ellövöldözgeti 16-ról,aztán majd lesz valahogy... :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 24., szerda 17:44

Ha már mindenképpen Balet akarjuk, akkor adjuk oda Di Mariat meg 15-millió eurót. Pótolva lesz a walesi meg anyagilag se járnak rosszul... Amúgy nagyon nem támogatom Bale-t, mert ő is akkor tud igazán érvényesülni, ha van előtte terület. Tömörülő csapatok ellen a 0-ba konvergál a teljesítménye... Attól függően, hogy elvileg nagy bevásárlásra készülünk szerintem elég kevés név röppent fel az érkezőkhöz.

Én mondjuk egy Bale, Draxler, Jesé, Nacho, Carvajal, Gündogan/Pogba/Kondogbia/Capoué(nem nagyon hallani róla tudom, de szerintem nem lehetne bukni vele) meg egy esetleges Higuaín távozás mellett Agüero/Cavani/Lewandowski érkezőkkel meg is lennék elégedve. Esetleg a középpályára egy Capoué szintű embert tuti hoznék pluszba.
Ha ezt vesszük, akkor:
Bale 52, Draxler 25, Carvajal 8, Gündogan/Pogba 25, Capoué 15(szerintem 2 embernek kell érkeznie középre), Agüero/Cavani 50/Lewandowski 20(lejár egy év múlva a szerződése, szóval még így is túlzó az ára). No ez 145-175 millió euróba fájhat. Persze ezek a szerintem reális árak.

A távozók: Di Maria(Baleért cserébe) 35, Albiol 5, Kaká 10, Higuaín 40, Adán jelképesen 1, Carvalho 0, Callejón 8, Essien kölcsönből vissza. Ez meg úgy 100 millió. Persze Higuaín és Di Maria árától függ a dolog, de ez az érkezők közül is változhat. A lényeg, hogy olyan 70 milliót kéne befektetni.

Nos én még azért tudnék lehetőségeket szinte minden posztra. Bale helyére James Rodriguezt 40, Reust 30, csatárnak Jackson Martinez 40, középpályára Gonalons 15, Fofana 15, Fernando a Portóból 35. Ár témában nagyjából mindenki ekörül mozog. Nálam Lewandowski érné meg a legjobb, ha Higuaín menne. A középpályára meg mindenképpen hoznék két embert, mert Essien megy illetve, mert tényleg kukázhatnánk olyan játékos, mint Capoué, aki még olcsó, de még be is válhat illetve robbantani mellé még egy komoly igazolást, akire tuti számíthatunk Super Sami mellett.

Nos én valahogy egy ilyen keretet tudnék elképzelni:
Casillas, López, Mejias
Carvajal, Arbeloa
Ramos, Varane, Pepe, Nacho
Marcelo, Coentrao
Alonso, Gündogan, Modric, Khedira, Capoué
Bale, Özil, CR, Draxler, Jesé
Benzema, Lewandowski, Morata

A kezdő összerakására rengeteg lehetőség lenne illetve szerintem nagyon sok féle taktika is megvalósítható lenne egy ilyen kerettel.
PL:
---------------Casillas
--------Varane--------Ramos
Carvajal-----X. Alonso----Marcelo <ez a rész szerintem adott lenne
-------Gündogan-----Modric
Bale---------------------------CR
------------- Benzema

Vagy :
---------------Casillas
--------Varane--------Ramos
Carvajal-----Capoué----Marcelo <Capouénak annyi a szerepe, hogy leadja Modricnak a megszerzett labdát illetve rombolni
-------------------Modric < illetve, ha Pogba jönne, akkor nálam Alonso jövőre már offos lenne és az új generációs
Bale------Özil---------------CR < Madridot építeném(Gündogan persze ebben az esetben nem jönne)
------------- Benzema

Lewandowski azért érné meg, mert iszonyat mennyiségben termeli a gólokat az elmúlt években és a földön se ügyetlen ezenkívül a jól bekkelő csapatok ellen a fejjátékára is lehetne építeni ráadásul a lejáró szerződése miatt olcsó.

Draxler-t, Jesé-t bárhova be lehet rakni a támadó harmadban ezért bármelyik felállásban van bőven csere lehetőség.

A keményebb meccsekre szerintem bármikor lehetne túl biztosított kp-t pakolni amellett, hogy mindig lesz focizni is tudó ember a pályán. Első felállásban pl Alonso helyén lenne egy Capoué féle ember. Szívem szerint Alex Song lenne oda a tökéletes megoldás.

Amúgy én neki mernék menni egy Benzema, Morata, Jesé csatár 3assal is a szezonnak. Szerintem Morata megüti a Soldado/Negredo szintet, ezért tökéletes csere csatár lehetne illetve Jesé most a másodban bizonyítja, hogy nem parázik azon a poszton se.

Bocs a hosszú posztért. Alig bírom kivárni a nyarat és, hogy DM lelépjen. :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 17:23

na, akkor én is írok már egy ilyet, hogy sztem mi lesz. :lol:

----------------------casillas/lopez-------------------------
------------ramos/pepe----varane/nacho----------------
--carvajal/arbeloa------------------marcelo/coentrao--
-----------------------xabi/kondogbia---------------------
-----------vidal/khedira------------------------------------
----------------------------modric/özil---------------------
--bale/jesé-----------------------------------------céer---
-----------------------benzema/agüero-------------------

ez ízlés szerint lehet 4-3-3 vagy 4-2-3-1 is.

és merek nagyot álmodni, a coach klopp lesz. :mrgreen:

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 23., kedd 17:14

A nyár közeledtével beindult a pletykagyár...és a sajtóban megjelent találgatások alapján valami ilyesmi keretet képzelek el jövőre:

kapusok: casillas, Diego Lopez, Jesús (Adán valszeg távozik)
Védők: Arbeloa, Carvajal --- Ramos, Pepe, Varane, Albiol (felőlem maradhat 4. számú védőnek, de valszeg nem fog, akkor jöhet a helyére Nacho + Carvalho megy)---Coentrao, Marcelo
Középpálya: Xabi Alonso, Khedira (őt nem tartanám meg, de a távozásának sajna nincs realitása), Vidal (Essien vissza megy ugye a Chelseabe)
CR, Özil, Modric, Bale, Jesé (Kaká mostmár tuti távozik, miután lemaradtunk Lucas után Götzéről is, valszeg Bale jön, és akkor Di Maria is távozhat..., Callejont én eladnám és felhoznám Jesét)
Csatárok: Benzema, Aguero (ha jön egy csatár akkor Higu megy, és elég sokat pletykálnak egy center érkezéséről, Cavani remélhetőleg kilőve, Falcao szerintem esélytelen így talán Aguero lesz)

Lehet ennél jobb is, de nem törnék össze, ha végül ez lenne.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Taktikai háború (Legyél Mourinho)

HozzászólásSzerző: el magico » 2013. április 23., kedd 17:05

A Real Madrid Dortmund elleni kerete: Kapusok: Casillas, Diego López, Adán és Jesús. Védők: Varane, Pepe, Sergio Ramos, Coentrão, Albiol, Carvalho és Nacho. Középpályások: Xabi Alonso, Khedira, Özil, Kaká, Modrić, Callejón, Di María és Casemiro. Támadók: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín és Morata. Essien és Marcelo sérülés miatt kimaradt, Arbeloa pedig eltiltott.
Legvalószínűbb kezdő:
Diego López; Ramos, Pepe, Varane, Coentrao; Alonso, Khedira; di María, Özil, CR, Higuaín.

Ramos jobbhátvédtől nagyon parázom, rég játszott már ott, és alapból sem egy életbiztosítás. Reus ellen vért kell majd izzadnia, és reméljük, hogy megússza piros lap nélkül. :ike: Mivel Modric félig sérült biztos, hogy a szokásos kp. lesz, di Maríaval kiegészülve a jobb oldalon. Kár, hogy nem kezdtük el hamarabb nyomatni Casemirot, simán jó lenne 4-3-3-ban, de 1 meccsel a háta mögött nem fogja Mourinho megkockáztatni. Pipita remélem összemakkol egy gólt, játékban úgysem tud hozzátenni semmit...
Nem tudom mit várjak a meccstől, nyerni nem fogunk szerintem, de egy döntetlent össze kéne hozni. Hazain meg be kell őket darálni, nincs mese.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 146 regisztrált és 0 vendég