Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 23., vasárnap 11:45

rellat írta:------------------------Casillas/Diego López------------------------------
Carvajal/Nacho---Ramos/Albiol---Varane/Pepe---Marcelo/Coentrao
-------------------Modric/Isco--------Xabi Alonso/Casemiro----------
---C.Ronaldo/Jesé------Kaká/Özil------------ Bale/Di María---
------------------------Suárez/Benzema---------------------------

Persze ha Kaká ismét nem nyújt semmit Isco fel menne a helyére.
Ehhez mit szóltok?
FIFA-ban oké, valóságban esélytelen.

Ha Bale megy, akkor kb senki más, a Bale-Suárez-Isco hármas teljesen irreális várakozás.

Kaká pedig teljesen felejtős.
Az irányító csatár posztra nekem anno Rooney lett volna a vágyálom, mert ő az aki minden szempontból megfelel. Gyilkos befejező, technikailag képzett, jól osztogat, nagy a munkabírása, és védekezni is tud.
Sajnos te se sokat láttad őt az elmúlt 2 évben...

Nagyon visszaesett a teljesítménye, fizikálisan elfogyott, nem brusztol annyit, balassult, végigkocogja a meccseket. A rövid passzos játéka kritikán aluli (folyamatosan adja el a lasztikat), kényszerítőket érzi, de itt is sokszor pontatlan, egyszerűen nem tud tempót adni. A helyzetkihasználása is elég öreguras, rég nincs meg benne a korábbi hév, energia. Mint egy nyugger, illetve rengeteget tököl. A keresztlabdái amik zseniálisak még mindig, de ezzel a Real nem lenne előbbre.

Nem egyszer lenyilatkozta (a könyvében is), hogy reggelente alig tud mozdulni a fájdalomtól, fizikálisan elfogyott, nem bírja úgy, mint korábban. Szerintem neki már csak lefelé vezet az út. Persze, a régi Wazza zseniális volt, de az utóbbi időben abszolút nulla.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 23., vasárnap 11:39

legendary írta:
Anthony írta:
Na, a Tottenham megvette Paulinhot, róla is lemaradtunk :mrgreen:
Ja és az a manchesteri Thiago biznisz még egyáltalán nem biztos, lehet reménykedni (bár minek).
Nem vette meg Paulinhót, mindössze érkezett egy hivatalos ajánlat érte. Ennyi.

Thiago vagy megy a MU-ba vagy marad a Barcába (inkább megy azért, arról volt szó, hogy Mazinho találkozott a Barca vezetőivel egy esetleges jobb ajánlatért, de minden sportoldal tele van azzal pár napja, hogy megvan a szóbeli egyezség a MU-val, bármikor hivatalos lehet a transzfer). Ezerszer el lett mondva, hogy érte a Real biztos esélytelen, nem is érdekli őket.
Paulinho will not put pen to paper with Tottenham until after the Confederations Cup and is still to complete a medical, but the transfer is now considered a formality by those involved in the deal.
Ez már csak formalitás. Mindenben megegyeztek, de nyilván csak a Konf. kupa után tud orvosira menni, meg aláírni.
http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... ID=HP_HN_3

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. június 23., vasárnap 11:35

------------------------Casillas/Diego López------------------------------
Carvajal/Nacho---Ramos/Albiol---Varane/Pepe---Marcelo/Coentrao
-------------------Modric/Isco--------Xabi Alonso/Casemiro----------
---C.Ronaldo/Jesé------Kaká/Özil------------ Bale/Di María---
------------------------Suárez/Benzema---------------------------

Persze ha Kaká ismét nem nyújt semmit Isco fel menne a helyére.
Ehhez mit szóltok?

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. június 23., vasárnap 11:21

Anthony írta:
Na, a Tottenham megvette Paulinhot, róla is lemaradtunk :mrgreen:
Ja és az a manchesteri Thiago biznisz még egyáltalán nem biztos, lehet reménykedni (bár minek).
Nem vette meg Paulinhót, mindössze érkezett egy hivatalos ajánlat érte. Ennyi.

Thiago vagy megy a MU-ba vagy marad a Barcába (inkább megy azért, arról volt szó, hogy Mazinho találkozott a Barca vezetőivel egy esetleges jobb ajánlatért, de minden sportoldal tele van azzal pár napja, hogy megvan a szóbeli egyezség a MU-val, bármikor hivatalos lehet a transzfer). Ezerszer el lett mondva, hogy érte a Real biztos esélytelen, nem is érdekli őket.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 23., vasárnap 11:09

A gyémánthoz hozzászólva...
Osztom Numberone véleményét, miszerint a gyémánt nem elég hatásos ebben a formációban. Sohasem kedveltem igazán azt a felállást pont a leírt okok miatt.

Azonban lehetne egy gyémántra hasonlító szerkezetben gondolkodni, ahol a 2 ék helyén Bale és CR lenne inverted wingerként, míg középen pedig egy irányítani és gólt szerezni képes játékos lenne. Ezt persze lehet tetszés szerint 4-3-3ként aposztofálni, vagy 4-1-2-1-2 ként is. Ez sok mindenben hasonlítana a Barca felállására a cél ugyanúgy a magasra feltolt védekezés, és a meccs kontroll lenne, csak a két inverted winger miatt direktebb támadójátékkal. Az irányító csatár posztra nekem anno Rooney lett volna a vágyálom, mert ő az aki minden szempontból megfelel. Gyilkos befejező, technikailag képzett, jól osztogat, nagy a munkabírása, és védekezni is tud. De ez a poszt sem Iscoval, sem Özillel nem megoldás. Benzema egyébként többé-kevésbé megfelel a kritériumoknak, csak kicsit aggresszívebbé és melósabbá kellene válnia.
Ezen nincs mit filózni, dönteni apukám; ennyiért kell a [email protected]!
Így valahogy.
Hagyjatok már Jesével, egy jó formában levő Callejon, semmivel se több egyelőre
Hát ameddig meg nem kapja a lehetőséget a bizonyításra, addig nem is lesz jobbnak aposztrofálva. De inkább Jese legyen 20 évesen, mint a 26 éves Callejon ugyanazon a szinten. Ha Jese csak annyit ér el egész karrierje során, hogy stabil 3. számú szélsővé válik a Realban, értsd ezalatt, hogy a beállása lendít a csapat játékán, már megérte.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 11:05

madridronie írta:Viszont a Perez, Ancelotti, Zizou hármas igen, innentől kezdve .... (amit én személy szerint egyáltalán nem is bánok, sőt)!
Nyílván nem én fogom eldönteni, hogy ki érkezik és ki nem. :mrgreen:
Egyébként én sem vagyok ellene, mert állat az ember. Csak ha tényleg beválik a 2 spanyol, akkor megint ott vagyunk, ahol a part szakad. Sokan lennének a padon. Bár, ha jövőre Kaká és DM is eligazol, akkor egye fene, jöjjön a walesi. :D
Anthony írta:Hagyjatok már Jesével, egy jó formában levő Callejon, semmivel se több egyelőre.
Cserének tökéletes. De ha jön Bale, Isco, itt marad DM, Kaká, akkor még padra sem fér. Ezért nem ragaszkodnék minden áron Balehez, főleg ennyi zsetonért, amit a k.pályára is el lehetne költeni.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 23., vasárnap 10:59

Hagyjatok már Jesével, egy jó formában levő Callejon, semmivel se több egyelőre.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 23., vasárnap 10:55

“A City nem fog 63 milliót adni Cavaniért, a tulajdonosok ezt megmondták, valamint azt is, hogy tudnak más dolgokat adni, de ez nem érdekelt minket. A klubom nem kapott hívást. Mindenki számára nagyon nehéz az FFP mellett 63 milliót kifizetni. Jelen pillanatban a Real Madrid az egyetlen, amelyik ajánlatot tud tenni. Ők tisztában vannak a záradékkal, döntést kell hozniuk” – nyilatkozta a Napoli elnöke.
Ezen nincs mit filózni, dönteni apukám; ennyiért kell a [email protected]! :lol: :lol: :lol: Nagyon remélem, hogy Perezék is elfelejtik szépen; szánalmasan óriási vicc ez az összeg az uruguayiért! :coffee: :-* Jöjjön csak inkább a Hannibal Lecter haverja! B-)
Ha Jesé és Isco alakítani fog, akkor én jövőre sem hoznám.
Viszont a Perez, Ancelotti, Zizou hármas igen, innentől kezdve .... (amit én személy szerint egyáltalán nem is bánok, sőt)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 23., vasárnap 10:47

100 millió fontért sem adnák? :D
Elkapták ezek a portugál betegséget...! Olyan simán postáznák nekünk 80-ért is, hogy azt öröm lenne nézni.
Sőt, CR-en kívül mi is bárkit eladnánk ennyiért.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 10:40

Buitre írta:jól teszi. én régóta csipázom Bale-t (még balbunkóként nyomta), de szerintem nem tudnánk kihasználni a kvalitásait
Meg hát ha már elvileg megvan Isco, feljön Jesé, meg nagyon úgy néz ki, hogy marad di María is, akkor minek? Főleg ennyiért, hihetetlen ez az összeg... :ike:
Ha Jesé és Isco alakítani fog, akkor én jövőre sem hoznám. Akkor is egy vagyont kéne majd kiperkálni érte...
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. június 23., vasárnap 10:26

Jelen pillanatban nincs semmi konkrétum” -nyilatkozta Cavani
helyes, ne is legyen :sly: semmivel nem lennénk előbbre, mint Higuval (max az elején hozzáállásban)
Levy 100 millió fontért sem adná Balet
jól teszi. én régóta csipázom Bale-t (még balbunkóként nyomta), de szerintem nem tudnánk kihasználni a kvalitásait

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 23., vasárnap 10:13

Kondgobia szerintem még nem lesz elég egy Real Madrid kezdőjébe. Előre meg kell oda egy Suarez. Másképp nem rossz :)

Na, a Tottenham megvette Paulinhot, róla is lemaradtunk :mrgreen:
Ja és az a manchesteri Thiago biznisz még egyáltalán nem biztos, lehet reménykedni (bár minek).

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 23., vasárnap 10:05

numberone1
Pedig ez a kezdő szerintem nagyon sokra lenne képes, csak nem feltétlenül gyémántként kellene tekinteni rá.
----------------Casillas-----------------
Carvajal----Varane----Ramos-------
--------------------------------Marcelo
----------..Kondogbia------------------
----Modric----------------Gündogan--
-----------Özil/Isco--------------------
-----------------------------Ronaldo---
----------Benzema---------------------
Én valahogy így képzelem. Ez tulajdonképpen egy eltolt 4-3-3 lenne (nevezhetjük 4-3-1-2-nek, 4-3-2-1-nek- 4-3-1-1-1-nek, teljesen mindegy), csak a sorokon belüli elhelyezkedést próbálom érzékeltetni.
Szerintem ebben a felállásban nem lenne Özil köré építve a csapat. Mondric és Gündogan ugyanúgy tudnák szervezni a játékot.
CR-t én is kicsit hátrébb hoznám, a baloldal felé tolva, de persze ő szabadon játszik szóval csak egy kb. helyet lőttem be neki.
A védekezés már tényleg neccesebb. A támadó szélsővédők (mondjuk biztos vagyok benne, hogy Carvajal nem kap majd annyi szabadságot, mint Marcelo) megnehezítik a dolgot, de mind Gündogan, mind pedig Madric jól védekeznek, besegíthetnek. Ahogy a Varane - Ramos páros is, mert ha ők kihúzódnak szélre, Kondogbia visszazárhat. Ennek ellenére a Modric - Gündogan kettesből a jobban védekezőt tenném balra, mivel neki több dolga lesz ilyen szempontból.
Ráadásul, ha megszereznénk a labdát, gyakorlatilag három olyan ember is lenne, akinek úgy lehet passzolni, hogy tudjuk, van szeme a játékhoz és nem alibizni fog.
Nálam nagyon nyerő lenne ez a hadrend, leginkább azért mert megvalósíthatónak érzem. :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5618
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 9:55

numberone1 írta:Ezt a gyemantot mar Atticussal kitargyaltuk a gyengesegeit a taktikai topicban.
Nem lenne kőbe vésve, hogy mindenki a posztján maradjon. Ugye már csak azért sem, mert a fél csapat (Modric, Özil, Isco, CR és Benzema) szeret "vándorolni". Nekem tetszene egy ilyen felállás. Értelem szerűen CR balról, Özil jobbról (mert ha középen is van felvázolva, berakva, általában szélről indul, szélre húzódik) indulna, így lenne hely középen Modric-nak és Benzema is vissza járkálhatna, mert úgy is szeret a 2. hullámban.
Nekem ez a felállás, ezekkel a játékosokkal nagyon adná. :)
Annyi változtatással, hogy CR-t Özil mellett tüntetném fel és nem Benz mellett, de ez részlet kérdés. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 23., vasárnap 9:05

schranzer írta:----------------Casillas-----------------
Carvajal--Ramos--Varane--Marcelo
--------------Kondogbia----------------
----Modric----------------Gündogan--
---------------Özil/Isco----------------
-----Benzema------------Ronaldo-----

Lehet csámcsogni :coffee:
Ezt a gyemantot mar Atticussal kitargyaltuk a gyengesegeit a taktikai topicban. Olvassatok el...szerintem nem mukodne eros csapatok ellen, az okokat ott leirtam. Kis csapatok ellen mukodhetne, de azok nem tenyezok.
Par dolog az altalam felsorolt hibakon kivul, az embernek jar az agya és elojonnek mas buktato dolgok.
Ha most ezt a szezont raszanjuk a gyemant elsajatitasara a kovetkezo evben pedig hozzuk Balet, aki nem fog bele illeni ebbe a szisztemaba és kezdhetunk kialakitani egy masik strategiat.
Nekem fentartasaim vannak a gyemantal kapcsolatban.Eleg sokan felvetik ezt a gyemantot, ahogy elnezem azon okbol, h helyet csinaljanak az aktualis kedvencnek(Ozil, Isco). Ezeket a jatekosokat tennek a gyemant csucsara. Szerintem nem mukodne tobb okbol is.
1. Nem epitenem sem Ozil sem Isco kore a csapatot.ezt egyebkent Toky jol elmagyarazta.
2. CR-t nem lehetne feltolni a csatar melle( --Benzema----CR---) mert a meccs nagy reszeben kihuzodik balszelre. Igy ismet teljesen feloldalas lesz a csapat. Azt meg ne varjuk el, h majd Carvajal egy maga bejatsza az egesz jobbszelt egesz meccsen.
3. Szelek levedekezese. Lesz ket tamado jellegu szelsovedonk, eddig is rendre tehermentesiteni kellett Marcelot(foleg Alonso), Arbeola biztositott. Ha Carvajal is rendre fel megy vkinek ott is ki kell segiteni. Vagy ha visszabb allunk egy eros ellenfellel szebben(ezzel nem azt mondom, h csak bekkelni fogunk, de ki tudja ), akkor egy alap feallasban ki fog Carvajal ele beallni, mint a masikon CR Marcelo ele.
Ha meg a kozepso emberek huzodnak allandoan ki-ki szelre, akkor a belso resz levedekezese megcsuszhat ebbol kifolyolag .
Egy pelda: vegyunk egy olyan meccset ahol a Bayern ellen jatszanank. Ugy jarnank mint a Barca mert a szelsoik és a szelsovedoik a jobb oldalunkat teljesen lejatszanak mivel egy szem Carvajal vedekezne. A vkp-k nem tudnanak annyira besegiteni mert kozepen annyira eros a Bayern kp-ja, azt is eleg nehez lesz levedekezni.
A kerdes az, h Isco v Ozil hatra tud erni kozeprol vissza Carvajal ele v elfogadjak a jobboldaliszeldo posztot es nem jatszanak annyira szabadon( jobb oldalt kell bejatszaniuk befele is mozoghatnak DE vissza kell erniuk vedekezesnel jobboldaliszeldo.)

Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 23., vasárnap 3:38

schranzer írta:----------------Casillas-----------------
Carvajal--Ramos--Varane--Marcelo
--------------Kondogbia----------------
----Modric----------------Gündogan--
---------------Özil/Isco----------------
-----Benzema------------Ronaldo-----

Lehet csámcsogni :coffee:
Az idei realitás talaján maradva, nálam is ez lenne a kezdő. Stabil védelem, irtózatosan kreatív középpálya, és pici csúsztatásokkal félelmetes támadás. Ez már olyan realmadridos Real Madrid lenne. :D
Ha Benzema és Kondogbia hozná az elvárt szintet, évekre meglenne a kezdőnk. Azért őket emeltem ki, mert náluk találni egyértelműen jobb játékosokat...akik idén persze megszerezhetetlenek.

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2013. június 22., szombat 21:52

Florentino Pérez és a Real Madrid jelenleg minden figyelmét Iscóra összpontosítja a hírek szerint. Azonban a Marca szerint a Királyi Gárda elnökénél újra napirenden van Gündogan leigazolása, akit a korábbi hírek szerint csak jövőre engedett volna el a Dortmund. Pérez annak érdekében, hogy még idén csatlakozzon a középpályás a csapathoz, hajlandó magasabb összeget is áldozni a játékosra.

Egyre jobban bírom Pérez papát :salute:
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1357
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. június 22., szombat 19:48

a közszolgálati is lehozta az Isco-s hírt

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2013. június 22., szombat 19:46

GT37 írta:24-30 amúgy baráti ár érte, még akkor is, ha adtok mellé egy Callejónt vagy valaki mást.
ahhoz képest a Malaga is jól kaszált vele, mivel télen még 21 millió volt a kivásárlási ára.
végre egy kreatív játszani tudó fiatal srácot igazolunk, akit nem mellesleg igen csipázok :D

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 22., szombat 19:45

RealMadridFanatic írta:Galacticos!

Én megértem amit írtok, mondtok, de szerintem ennek Xabi a kerékkötője. Ő eleve nagyon mélyen játszik, mellé ha berakunk még egy olyan embert, aki annyiból áll, hogy ütközik, meg brusztol, és a legközelebbi embernek leteszi, akkor nem oldottuk meg a problémát, ami a tátongó lyukat illeti a kp. és a támadók között.
Ráadásul senki nem jönne, aki megfelel a kritériumoknak, vagy nincs is hír ilyenről. Egyedül tényleg Kondogbia, akire van sansz. Ő meg nem tudom, hogy elég-e, illetve megfelelő-e Xabi mellé. Akkor megint oda lyukadok ki, hogy inkább Kondogbia - Modric - Gündogan.

Nekem is ilyesmi lenne alapvetően az elképzelésem, de nem Alonsoval. Márpedig szerintem jövőre Ő ugyanúgy alapember marad... Ha jön Gündogan idén, ha nem.


Olyan meg nincs, hogy flegmáznak, meg mutogatnak, sétálgatnak labdavesztés után. Arra az évi 10-15 meccsre, amikor igenis nagyon nagy szükség van mindenkire védekezésben, senkinek ne derogáljon melózni. Egyébként Ronaldo ilyenkor meg is teszi, amit kell. Ha valakinek ezzel baja van, akkor mehet a padra.

De komolyabb labdatartással amúgy sem kellene annyit rohanni, hogy ne maradjon erő a letámadásra.
nem is mondtam hogy jövőre jó lesz a kp-nk. xabi alap lesz, támadásban ő pont a kontráknál tud jól indítani és abban lehet nagy szerepe de én nem akarok kontrákat. a gyors labdajáratós játékhoz meg lassú úgy hogy felérjen a kapu elé, na hát meg a cselezés se az erőssége. én sem kezdetném, de úgyis kezdeni fog jövőre is, ezért inkább az az utáni szezontól várok kiugrást amikor összeállhat egy ---modric---kondogbia---gündogan sor.
Nzedge írta:BREAKING: Isco signs for Real Madrid for 24 million euros. [MARCA]
nagy deal lenne.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 59 regisztrált és 0 vendég