Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. április 24., péntek 20:17

Nem lehetne bannolni mondjuk minimum szezon végéig Mattet?

Bármi van, ő szándékosan ellenkező, és bomlasztó véleménnyel van mint a többség.
Komolyan, személy szerint, nekem elveszi a kedvem a fórumozástól. Nem kicsit, de nagyon!

Beír, felb_sz mindenkit, és mindenki pörög a hülyeségein. Hiába tiltanám le...10en beidézik....

Valaki küldjön majd egy pm-et ha jegelve van a srác, én dobbantottam. Egyszerűen így semmi értelme a fórumozásnak.
Szerintem!

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2015. április 24., péntek 20:14

Nem vér ciki, hogy idén az Atma ellen 8-ból 1 meccset nyerünk meg?

Nem vér ciki, hogy 8 bajnoki rangadóból Carlo csak egyet tudott megnyerni?
Ez olyan mint amikor két olimpia között semmit se nyert a magyar vízilabda válogatott, rendre kikapott a szerbektől/montenegróiaktól, de azon egy meccsen nyert utána és kurvára senkit sem érdekelt az előtte lévő időszak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 20:01

Nem vér ciki, hogy idén az Atma ellen 8-ból 1 meccset nyerünk meg?

Nem vér ciki, hogy 8 bajnoki rangadóból Carlo csak egyet tudott megnyerni? 

Nem vér ciki, hogy az edzőnk nem tud cserélni, nem tud értelmesen belenyúlni a meccsbe? 

Nem volt vérciki tavaly majdnem kiesni a BVB ellen, idén meg a Schalke ellen? 
Nem.A favoritnak ugyan is a derby napján kell jól futni.A többi...baromság.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 24., péntek 20:00

Kerlon írta:végre előjött Matt és hozzá a formáját :D :happy:
Ahogy te is :lol:
Realista24 írta:Van az a mondás, hogy ne etesd a trollokat...nem tudom miért most és itt jutott eszembe.
Teljesen jogos, írhat az ember neki bármit, teljesen felesleges. Csak annyira fel tud ez cseszni..Menjen Haladás fannak, aztán ott lehet konstruktív vitákat folytatni hogy mennyire szar az egész és hogy mi lett MAJDNEM tavaly. :lol:

Mondjuk ezentúl én is MAJDNEM fogom komolyan venni a hsz-eit.
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 24., péntek 19:57

végre előjött Matt és hozzá a formáját :D :happy:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 24., péntek 19:57

Van az a mondás, hogy ne etesd a trollokat...nem tudom miért most és itt jutott eszembe.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 24., péntek 19:52

Matt009 írta:Mielőtt fikáztok ezekre a kérdésekre válaszoljatok:

Nem vér ciki, hogy idén az Atma ellen 8-ból 1 meccset nyerünk meg?

Nem vér ciki, hogy 8 bajnoki rangadóból Carlo csak egyet tudott megnyerni?

Nem vér ciki, hogy az edzőnk nem tud cserélni, nem tud értelmesen belenyúlni a meccsbe?

Nem volt vérciki tavaly majdnem kiesni a BVB ellen, idén meg a Schalke ellen?

Nem komoly probléma az, hogy agyonhajszolja a gálakezdőt, mert fél berakni a komplett cserepadját, és ennek köszönhetően túlterheltek a játékosok?

Nem vérciki, hogy bérelt helyek vannak a kezdőben, és akkor sem rakja fel a legjobban szinergizáló csapatot a mumus ellenfél ellen, amikor mindenki egészséges, csak mert a két ballábas walesinek (felsőbb utasításra?) játszania kell?
-Nem vér ciki, kellemetlen. Ennek ellenére előttük vagyunk a bajnokságban és kiejtettük őket a bl-ben. Illetve Carlo most belenyúlt a taktikába, be is jött. Tehát a tendencia javuló.
-Ugyanaz a kérdés még egyszer, felesleges hatásvadászat.
-Vannak gondok ilyen szempontból, de a legtöbbször a kényszer okozza azokat. Most pl te hogyan nyúltál volna bele korábban? Kit hoztál volna? Marha kevésszer fordult elő, hogy a teljes keret rendelkezésre állt, és legalább 1-2 kezdő szintű ember ült volna a padon. Ha már lejjebb guardiólázol, nézd meg ő hogyan cserél. Hasonlóan mint az utált Ancelottid. Vagy a kis kedvenced Löw hogyan cserélt a vb döntőben. Hasonlóan, mint Ancelotti.
-Kiesni lett volna a ciki, de nem estünk ki. Mi az hogy majdnem? Az semmi. Főtáblára sem kerülni, vagy a csoportkörben kiesni az ciki. Ezt te sem gondoltad komolyan.
-Komoly probléma, de inkább a kényszer szüli, mint Carlo hülyesége. A játékosok terheltek, túlterhelt is van köztük, de ez van, szűkebb a keret az optimálisnál, sok a sérülés(többségében nem izomsérülés) és voltak mellényúlások igen. Lucas pl.
-Köszönöm a menő kifejezést, ettől komolyabb lett a hozzászólásod.

És most én kérdeznék. Nem vérciki itt kukacoskodni egy bl győzelem utáni szezonban, mikor elődöntősök vagyunk a bl-ben és a bajnokság is meglehet még? Az nem vérciki? Felbaszni engem egy laza péntek estén az nem vérciki?

Teszek ide egy divat röhögő fejet, mert az a szokásom ugye... :lol:
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 24., péntek 19:49

Matt009 írta:Mielőtt fikáztok ezekre a kérdésekre válaszoljatok:

Nem vér ciki, hogy idén az Atma ellen 8-ból 1 meccset nyerünk meg?
Előttük vagyunk a bajnokságban, fontos meccsen lettek legyőzve.
Matt009 írta:Nem vér ciki, hogy 8 bajnoki rangadóból Carlo csak egyet tudott megnyerni?
Megkérdezheted ezerszer ugyan azt, kapaszkodhatsz ugyan abba a dologba életed végéig, már nevetséges amit csinálsz.
Matt009 írta:Nem vér ciki, hogy az edzőnk nem tud cserélni, nem tud értelmesen belenyúlni a meccsbe?
Kit cseréljen be? Kis csapatok ellen tényleg jobban kellett volna rotálni, ezt mindenki elismeri, ezerszer leírtad, igazat adtunk, minek még?
Matt009 írta:Nem volt vérciki tavaly majdnem kiesni a BVB ellen, idén meg a Schalke ellen?
Majdnem kiesni...ha ez kell a végső győzelemhez nem érdekel.
Matt009 írta:Nem komoly probléma az, hogy agyonhajszolja a gálakezdőt, mert fél berakni a komplett cserepadját, és ennek köszönhetően túlterheltek a játékosok?
Megint ugyan az a kérdés amit már egyszer leírtál...
Matt009 írta:Nem vérciki, hogy bérelt helyek vannak a kezdőben, és akkor sem rakja fel a legjobban szinergizáló csapatot a mumus ellenfél ellen, amikor mindenki egészséges, csak mert a két ballábas walesinek (felsőbb utasításra?) játszania kell?
Ez nem csak az ő sara..sőt!

Pár napja már nyomatod ugyan azt a szöveget, sokan kifejtették már a véleményüket az ellentáborból. Hiába neked logikusan leírni, igazából téged nem is érdekel :lol:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. április 24., péntek 19:41

Mielőtt fikáztok ezekre a kérdésekre válaszoljatok:

Nem vér ciki, hogy idén az Atma ellen 8-ból 1 meccset nyerünk meg?

Nem vér ciki, hogy 8 bajnoki rangadóból Carlo csak egyet tudott megnyerni?

Nem vér ciki, hogy az edzőnk nem tud cserélni, nem tud értelmesen belenyúlni a meccsbe?

Nem volt vérciki tavaly majdnem kiesni a BVB ellen, idén meg a Schalke ellen?

Nem komoly probléma az, hogy agyonhajszolja a gálakezdőt, mert fél berakni a komplett cserepadját, és ennek köszönhetően túlterheltek a játékosok?

Nem vérciki, hogy bérelt helyek vannak a kezdőben, és akkor sem rakja fel a legjobban szinergizáló csapatot a mumus ellenfél ellen, amikor mindenki egészséges, csak mert a két ballábas walesinek (felsőbb utasításra?) játszania kell?



+ pár apróság:

Itt mindenki fikázta tavaly a is a BM-et meg Pep-t, hogy szarok, unalmasak, egysíkúak, szar az edző. Kivertük őket, akkor mindjárt Carlo lett a király csávó. Pedig csak egy szar edző csapatát verte ki. Látom itt is megy rendesen a kettős mérce.

LE-t is fikázza mindenki, hogy szar edző, stb... Megjegyzem úgy tűnik, hogy a BM és a Barca is jobb állapotban van, mint mi, de szar edzővel rendelkeznek. Akkor a jó játékosok elviszik a hátukon a szar edzőt is? Ennyi erővel itt is lehet ugyanez a helyzet, nem?



Jah és már ezerszer leírtam, de úgy látszik le kell írnom még jó párszor. Az zavar, hogy nem tudunk egy olyan szezont sem produkálni, amikor konzisztensek vagyunk, masszívak vagyunk, folyamatosan jól játszunk, és meg van az átütő erő. Ebben a csapatban 2x annyi van, mint amit idén láttunk. A BM és Barca talán felveszi velünk a versenyt, de a többiek a kanyarban sincsenek hozzánk képest. Mégis labilis, imbolygó a csapatunk, pont olyan, amilyenek CA csapatai voltak mindig is. Az edzőnk stílusa, keze nyoma ott a csapaton jó és rossz értelemben is. A BL győzelem után jogos elvárás lett volna egy szintet előrelépni, és betölteni azt a státuszt, amit a BL győzelemmel kiharcoltunk magunknak. Ez a csapat elvi hibás felállásban, egy a meccsbe belenyúlni képtelen edzővel majdnem végiggyalogol Európán. Képzeljük el mi lenne, ha nem egy báb lenne az edzőnk, lenne még legalább 2 minőségi cserénk, és az edzőnk bele tudna nyúlni érdemben a meccsekbe, ha gáz van! Na azt a Realt akarom látni. Azt akarom látni, ahogy végigdomináljuk Európát és úgy akarok leülni minden meccs elé ellenféltől függetlenül, hogy azt érzem "itt mi mindenkit megbaszunk, a nőket kétszer". A Barca és a BM szurkolói átélhették ezt az érzést 1-1 szezonban. Én is át akarom élni. Utána jöhet újabb 7 szűk esztendő. De előtte azt akarom, hogy a Real szép, domináns játékkal arasson. Lehet Carlo erre a legalkalmasabb. De ha idén nem nyerünk kupát, akkor se trófea, se szép játék. Az egyiknek meg kell lennie egy ilyen keret mellett. De még annak az ígérete sincs meg, hogy jövőre egy magasabb szintre lépünk.

Jah még mielőtt valaki félreértene. Akartam írni egy csapat dicsőítő összefoglalást tegnap az "Értékeld topikba" abszolút pozitív hangnemben. De mivel a top 5 topik között ez volt az első beleolvastam. Nekem címeztétek a kérdést, hát leírtam a véleményem CA-ról. Viszont továbbra is azt látom, hogy egy pszichológus ül a kispadon, és nem egy edző. Lehet ennyi elég egy Realnak rövid távon. Hosszútávon nem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 24., péntek 11:20

Gratulálok, hogy a tegnapi agyvérzésig kicentizett továbbjutás után is én vagyok a téma... 
Rá se b@xá,ahogy Madonna megmondta,a negatív reklám is reklám :D
Nyilván lemodellezted a fifaban hogy majd miként alakul a meccs,de ez most nem úgy alakult :mrgreen:
Amúgy meg én becsülöm hogy kiállsz a véleményed mellett,férfias hozzáállás ez,respect.De komolyan,minden ironia nélkül.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 24., péntek 7:27

dzsi91 írta:Matt legnagyobb problémája a lehetetlen elvárásai amik soha nem fognak teljesülni.

Senki nem mondja,hogy semmiben sincs igaza,valós problémákat említ,csak olyan szinten felnagyítja őket és a csapata érdemeit olyan szinten lekicsiníti,hogy az sokak gyomrát sérti.Gyakran olyan mintha odaátról olvasnék valakit.aztán amikor nem lett igaza,nyer a csapat tovább vergődik ahelyett hogy belátná ő sem lát mindent jól.Mindenki téved.

Sokan túlvészeltük a klub történelmének egyik legsötétebb korszakát,fostalicska elkényztetett pöcsök rohangáltak a pályán akiken a világ rögött.Középsulis tavaszi neccsnézéseim annyiból álltak,higy a Barca aktuális ellenfeleinek szorítsak.Azóta most már zsinórban 5 éve lelkesedve várom a Bl elődöntőt voltunk Európa és világbajnokok,reménytelen meccseket nyerünk meg a 90edik percekben,felmossuk a bayernel és a barcával a padlót aranylabdásunk és aranycipősünk van és rohadt szép focit tolunk amikor éppen nem b csapattal kell kiállni.Semmi sem tökéletes de én baszott elégedett vagyok ezzel a generációval.Ha jön kupa ha nem a szívemhez nőtt az egész keret az edző minden.Szval én elégedett vagyok akármi is kesz a szezon vége,de sokan olyan szinten a kupákra vannak kihegyezve.Persze nyerjűnk minél többet de emlékszek honnan jöttünk fel és most nagyon rendben vagyunk,gondok meg mindig lesznek de hasonlítsuk össze a mostani gondjainkat(Bajnokok leszünk vagy nem?Bl döntőzűnk-e vagy nem) az 5-6 évvel ezelőtti problémákkal.
minden egyes szavát adom!
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. április 24., péntek 0:11

Matt009 írta:
Carlo nem csinált mást, mint felrakta a legjobb 11 játékost a kezdőbe. Mivel nem bízott a Khedira/Lucas/Illara trióban ezért nem vállalt nagy kockázatot.
Istenem... :fpalm: Komolyan valakinek az a baja, hogy a legjobb 11 játékost rakta fel tegnap a kezdőbe Carlo? :roll: :salute:
Matt009 írta: "Nem értem egyébként ezt a hirtelen jött CA hurrá hangulatot..." "...miközben továbbjutottunk egy olyan csapat ellen, amelyiknél pusztán papíron sokkal jobbak vagyunk még félig B csapattal is (Marcelo, Modric, Bale, Benzema, ugye 4-en a 11-ből hiányoztak, akik alapesetben kezdők). Ideális esetben az Atma egy prémium ellenfélnek kellett volna legyen a BL-ben. Az, hogy ilyen mélységeket jártunk meg velük szemben az 70%-ban Carlo sara."
A tavalyi BL ezüstérmes csapatról beszélünk. Akik 92. percig úgy is tűnt, hogy behúzzák. Aki nem tiszteli az ellenfeleit, az a saját csapatát se (egyébként esetedben jól látszik, hogy így is van, mert soha nem vagy képes elismerni, ha végre valamit jól csinál a Real).
Matt009 írta: Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy CA akkor érdemel meg egy újabb évet, ha nyer egy trófeát.
Perezzel már legalább ketten vagytok. Kár, hogy a trófeák önmagában semmit sem mondanak a hosszútávú tendenciákról, (lásd Inter és Chelsea, mekkorát buktak a BL éveik után). Itt viszont egy stabil csapat van nálunk kialakulóban, amiben nagy érdemei vannak Carlonak, ez vitathatatlan. Ha nem történik valami drámai összeomlás a csapat háza táján (nem egy meccsre gondolok, hanem valami belső viszályra), akkor szerintem nagy hiba volna elküldeni.
Matt009 írta: Az igazán nehéz nem a véleményformálás meg az okoskodás, hanem a helyes szemszög kiválasztása.
A "helyes szemszög" helyett én inkább arra hagyatkozom, hogy azt mondjam, amit gondolok. Az őszintére. A "helyes szemszög" kiválasztásán hánykódni amúgy meg önmagában okoskodás: mi a helyes? Ki dönti el, Te, mi itt a fórumon, vagy ki?
Matt009 írta: Gratulálok, hogy a tegnapi agyvérzésig kicentizett továbbjutás után is én vagyok a téma...
Szerintem sokkal egyszerűbb az élet, ha elmondod a véleményed (azért kevésbé fognak neked menni, hidd el) ahelyett, hogy a helyes szemszögről osztod ki a többieket, mintha csak te tudnád a tutit. Nem személyeskedni akartam, csak hátha így érthetőbbé tudom tenni neked, hogy miért idegesítesz itt pár embert mostanában.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 24., péntek 0:09

Matt legnagyobb problémája a lehetetlen elvárásai amik soha nem fognak teljesülni.

Senki nem mondja,hogy semmiben sincs igaza,valós problémákat említ,csak olyan szinten felnagyítja őket és a csapata érdemeit olyan szinten lekicsiníti,hogy az sokak gyomrát sérti.Gyakran olyan mintha odaátról olvasnék valakit.aztán amikor nem lett igaza,nyer a csapat tovább vergődik ahelyett hogy belátná ő sem lát mindent jól.Mindenki téved.

Sokan túlvészeltük a klub történelmének egyik legsötétebb korszakát,fostalicska elkényztetett pöcsök rohangáltak a pályán akiken a világ rögött.Középsulis tavaszi neccsnézéseim annyiból álltak,higy a Barca aktuális ellenfeleinek szorítsak.Azóta most már zsinórban 5 éve lelkesedve várom a Bl elődöntőt voltunk Európa és világbajnokok,reménytelen meccseket nyerünk meg a 90edik percekben,felmossuk a bayernel és a barcával a padlót aranylabdásunk és aranycipősünk van és rohadt szép focit tolunk amikor éppen nem b csapattal kell kiállni.Semmi sem tökéletes de én baszott elégedett vagyok ezzel a generációval.Ha jön kupa ha nem a szívemhez nőtt az egész keret az edző minden.Szval én elégedett vagyok akármi is kesz a szezon vége,de sokan olyan szinten a kupákra vannak kihegyezve.Persze nyerjűnk minél többet de emlékszek honnan jöttünk fel és most nagyon rendben vagyunk,gondok meg mindig lesznek de hasonlítsuk össze a mostani gondjainkat(Bajnokok leszünk vagy nem?Bl döntőzűnk-e vagy nem) az 5-6 évvel ezelőtti problémákkal.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. április 23., csütörtök 23:42

Nem ír hülyeséget? Nem a ... nem... Minden nagy meccs előtt (Bayern, Atletico, Barca), levezeti, hogy miért kapunk ki. Aztán mikor megnyertük mindet, továbbmentünk, akkor de hát.... mert az ellenfél pont olyan napot fogott ki, nekünk pont szerencsénk volt.... ha nincs a gól az első percben, az utolsóban.. stb... Ez foci, minden benne van, pont ettől szép. Nem egy rohadt játék, ahol az ellenfél ratingje 90-es, a mienk 80-as és akkor a szimulációt előre tudjuk, hogy ő nyeri... De Matt mindig így gondolkodik, aztán ha egy körülmény változik, akkor is mi vagyunk a hülyék, mert hát neki lett volna igaza, de mivel máshogy alakult, ezért nem.. pfff :lol:

Meg olyan, hogy mi jók vagyunk, olyan nincs, ááhh, csak az ellenfél lehet szar..

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. április 23., csütörtök 23:30

dannen írta:én ezt csak amiatt a hihetetlen vergődés miatt mondom ami lement a bayern győzelme után. nekem sem a szívem csücskei ők sem, de ha náluk irreálisan ki volt emelve, hogy a porto nem akart támadni (miközben egy 2 gólos előny tudatában a bayern otthonában egy "kis" csapattól annyira ez nem meglepő) , akkor legyünk reálisak és mondjuk azt is, hogy az atleti még egy rendes támadás kidolgozásával sem próbálkozott, csak ívelgetett (míg gyakorlatilag egy gólra voltak a továbbjutástól) . lehet azt mondani, hogy mi nem hagytuk őket, de a bayernnél meg nem lehetett ezt mondani, miközben egy náluk sokkal gyengébb csapat ellen játszottak. csak felidegesít a kettős mérce.
Szinte az egész szezonban ugyanezt az Atleticot láthattuk

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. április 23., csütörtök 23:10

Nem azt mondom, hogy nincs bent igazság, de azért enyhén szólva is túlzásba viszi.
És egy továbbjutás után is ennyire elvakultan csak a szart látni... Hadd örüljön már a szurkoló, egyszer látnám, hogy örül ő is.. Kicsit felbasz, hogy ilyeneket lehet olvasni egy továbbjutás után, és egy ilyen írás azért sérti a madridizmusom is. Elkeserítő, hogy ilyet kell olvasni egy ilyen fontos győzelem után egy olyantól, aki madridistának vallja magát.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 23., csütörtök 20:01

Matt abszolút nem ír hülyeségeket szerintem, csak már lassan őt is divat lesz fikázni.
A neheze ezután jön, az atletico ellen csak egy pofáraesés-sorozatot zártunk le.
Love football, hate antifa.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. április 23., csütörtök 19:37

A Porto a Bayern ellen...az nem tudom mi volt...a 2-ik percben lehetett látni, hogy abból nagy verés lesz..ritka rossz hozzáállásuk volt.

Az Atletico...azok gladiátorok, nem focisták, ők harcolni jöttek. Ez a stílus ellen nem nagyon lehet mit kezdeni, senki nem tudok sok gólt lőni nekik. A Barca legyőzte őket ebben a szezonban, azokat a meccseket nem láttam mindet, egy meccsen volt a kupában, hogy az Atleti akart focizni, és akkor kaptak, de amikor beállnak sünmalacba a Barca se tud sokat csinálni.

Carlo: én nagyon remélem, hogy marad.
Idén nem rotált jól ez tény, de az is tény, hogy Khedira, Illara, Jesé, Lucas Silva, ezek tényleg rettentően kevesek, és akkor még Arbeloát nem is említettem, akit ennek ellenére még játszatott is. Nem tudom ki a hibás azért, hogy használhatatlan cseréink vannak, de remélem nyáron olyan emberek jönnek, akiket CA használni is fog, és akkor nem lesznek olyan gondjaink, mint idén.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 23., csütörtök 19:18

dannen írta:
mondjuk, ha a bayern 5-0ás félidejére az volt a szöveg, hogy ilyen gyenge csapatot, mint a porto rég láttunk a legjobb 8 között, akkor most is tegyük bátran oda, hogy ilyen gyenge atletit is rég láttunk. gyakorlatilag nem is akartak támadni. a porto ugyanezért volt szétoltva a visszavágón, csak nekik volt 2 gólos előnyük. csak ugye az bayern ez meg a real, az pep ez meg ancelotti. rmcf meg szereti savazni pepet.
Erről írtam én is pár napja.
Ne próbáld megmagyarázni ezt dannen,úgyse fogja beismerni senki.
Ha ez más csapattal lett volna,akkor már jönne hogy ha nincs a kiállítás akkor nem is nyer az xy csapat az Atletico ellen.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 23., csütörtök 19:11

dannen írta:én ezt csak amiatt a hihetetlen vergődés miatt mondom ami lement a bayern győzelme után. nekem sem a szívem csücskei ők sem, de ha náluk irreálisan ki volt emelve, hogy a porto nem akart támadni (miközben egy 2 gólos előny tudatában a bayern otthonában egy "kis" csapattól annyira ez nem meglepő) , akkor legyünk reálisak és mondjuk azt is, hogy az atleti még egy rendes támadás kidolgozásával sem próbálkozott, csak ívelgetett (míg gyakorlatilag egy gólra voltak a továbbjutástól) . lehet azt mondani, hogy mi nem hagytuk őket, de a bayernnél meg nem lehetett ezt mondani, miközben egy náluk sokkal gyengébb csapat ellen játszottak. csak felidegesít a kettős mérce.

Én nem vergődtem,csak felháborodtam,mert láttam már pár meccset,de ilyen szörnyű szar felfogást még nem. Ezek nem hogy nem tudtak egy épkézláb támadást véghezvinni,hanem nem is akartak.Sőt,semmit sem akartak.

dante fejesénél még arra is vigyázott a kapus nehogy véletlen beleüssön a fejesbe. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 209 regisztrált és 0 vendég