Konföderációs kupa 2013

Archívum
sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. június 23., vasárnap 12:39

Már mióta mondom nektek, hogy Coutinhot kellene Oscar helyén játszatni, lenne végre valaki aki rendesen mozgatja a csapatot. :roll:

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 23., vasárnap 12:38

morientes írta: Nem tudom hogy ezzel a 27 évvel mire gondoltál,merthogy 33... :)
vagy inkabb arra amikor elment a barcabol akkor kezdte elni a bulizos vilagat.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 23., vasárnap 12:36

morientes írta:Nem tudom hogy ezzel a 27 évvel mire gondoltál,merthogy 33...
arra gondolt hogy már 27 évesen se motiválta semmi.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 12:17

Csak saját magát okolhatja, azért, hogy most nem úgy készül a vb-re mint a brazil csapat kapitánya. Simán el tudna játszogatni egy Pirloéhoz hasonló szerepkörben, ahol a vkp-k elvégzik neki a piszkos munkát, neki pedig csak irányítani kellene. De ő inkább hambit választotta meg a piát meg a fürdősqrvákat. Most sem fér a fejembe, hogy egy 27 éves, ereje teljében lévő játékos anno hogy nem tudta motiválni magát.
Nem tudom hogy ezzel a 27 évvel mire gondoltál,merthogy 33... :)

Oscar meg,az első,japánok elleni meccsen tetszett,de aztán visszaesett.A chelseabe is voltak jó meccsei,fiatal még,azért hullámzik.De lehet belőle még jó játékos...
A csatár ínséget meg nem jellemzi jobban,hogy egy öregecske Fredzsi kezd centerbe a brazil válogatottba....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 23., vasárnap 10:28

Inkább a maximum. A németek meg a spanyolok szerintem 10-ből 9-szer vernék ezt a brazil csapatot.
Aztán az argentinok, portugálok, vagy egy rendes felállással játszó olaszok ellen játszhatnának egy ki-ki meccset. De végső győzelemre én nagyon kevés esélyt látok.
És még a franciákat nem is említetted.






:mrgreen:
Nekem egyébként annyi tűnt fel a második félidőben, amit Buitre is ír, hogy kondiban elég kevésnek tűnt a csapat nagy része. Ha azt rendbe rakják a VB-re, akkor sokkal nehezebb falat lesz bárki számára a brazil válogatott. Amennyiben a húzóemberek rendszeres játéklehetőséget fognak kapni a következő szezonban, megedződnek, hiszen legtöbbjük olyan csapatban van, amelyik két-három fronton fog szerepelni, akkor jelentősen megnőnek az esélyeik szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. június 23., vasárnap 10:21

Anthony írta:Az olaszok mennyire sehol nem voltak tegnap Pirlo nélkül. Igaz így is összehoztak 2 gólt
mondjuk ez meg a másik. egy hulla középpályás olaszok ellen is rezgett a léc a végén (szó szerint..). szóval a második félidőben sehol nem voltak a brazilok ami a játék irányítását illeti, az olaszok megnyomták a brazilok pedig szerintem már nem bírták azt az egész pályás letámadást. amúgy az meg nem fog működni a spanyolok ellen, hát nagyon kíváncsi vagyok :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 23., vasárnap 10:21

A vb elődöntő kb. a minimum a braziloknak szerintem.
Inkább a maximum. A németek meg a spanyolok szerintem 10-ből 9-szer vernék ezt a brazil csapatot.
Aztán az argentinok, portugálok, vagy egy rendes felállással játszó olaszok ellen játszhatnának egy ki-ki meccset. De végső győzelemre én nagyon kevés esélyt látok.
Love football, hate antifa.

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1353
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Buitre » 2013. június 23., vasárnap 10:15

sokat változott a foci, mióta a brazilok a laza zsugát nyomták. a mai fociban ez csak akkor menne, ha minden poszton világlegjobbjait tudnák pályára küldeni. De mivel a középpályán sehol sincsenek (mondjuk Ramires azért beférne a kezdőbe), marad a modern, egész csapatos letámadás. Ezt láthatjuk az egész tornán, ez lesz a VB-n is. Én igazat adok Scolarinak, ez számukra a járható út, ha a döntőbe akarnak kerülni.

a Neymaros témához meg annyit, hogy a Barca megint tudatosan igazolt, nekik pont egy ilyen játékos kell baloldalra, hogy tehermentesíteni tudják Messit. És ugyan mezőnyben eltűnik a gyerek, de meg tudja teremteni a különbséget (jobban, mint Villa, Tello stb.)

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 23., vasárnap 10:08

Oscarban picit csalódtam a konfkupán pozitív irányba, egyelőre nem tudok nála jobb megoldást arra a posztra.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 23., vasárnap 10:07

Egy év alatt még nagyon sokat fejlődhetnek az Európában levő játékosaik: Neymar, Lucas, Oscar pl. És egy év alatt Scolari még észreveheti, hogy van itt egy Fernardinho, Coutinho is (Casemiro? :mrgreen: ).

A vb elődöntő kb. a minimum a braziloknak szerintem.

Az olaszok mennyire sehol nem voltak tegnap Pirlo nélkül. Igaz így is összehoztak 2 gólt. Ha találnak valakit, aki kiszolgálja Balotellit már meg vannak élve.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 10:02

hehe írta:oscar meg továbbra is egy semmi, nagy részben miatta nincs firepower, semmi extra a gyerek.
Neki is az kéne, mint amit Ronaldinhonak kértek pár kommenttel korábban.
Nem rossz Ő. Sok Chelsea meccset láttam és szerintem nem vallott szégyent. Nem tolt sok asszisztot, nem is lőtt sok gólt, de nekem tetszett a játéka, minden támadás végig ment rajta. Okos focista szerintem, nekem ez nagyon tetszik benne.
Kéne mögé egy Ramires, Luis Gustavo kettős és könnyebben megoldaná a szervezést. Meg mondjuk az is sokat jelentene neki, ha Lucas is kezdő lenne. Mert Ő is tudná segíteni kicsit. Neymar-nak meg Hulk-nak ez nem nagyon megy.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 23., vasárnap 9:45

hát ja kakának, ronaldinhonak vége.

oscar meg továbbra is egy semmi, nagy részben miatta nincs firepower, semmi extra a gyerek.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 23., vasárnap 9:40

Jester írta: Amúgy én is egyet értek abban, hogy a braziloknak igenis kell egy vezér, és én is Ronaldinhoban látom ezt a dolgot.
Tegyenek be mögé két jó vkp-t akik tehermentesítik őt és akkor talán tud alkotni valamit ő is....de nem t'om :hmmm: :/
Szerintem felejtos, hiaba probalod tehermentesiteni, ha az ellenfelbol eleg egy jo vkp aki leszedi a palyarol. Az a gyorsasag,robbanekonysag amivel az atlag folott volt, mar reg nincs meg benne. Nem fogja tudni ugy fel szivni magat mint Zidane tette, betehetsz moge 5 vkp-t is. Mar nem egyszer megpobaltak, de meg ebbol a gyenge brazil valogatottbol is lefele tunt ki. Angolok elleni meccs...
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7347
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. június 23., vasárnap 9:32

amúgy ebből a brazil csapatból hiányzik egy igazi vezér aki irányítja a középpályát és szervezi a játékot. nálam ez egy oscar ronaldinho cserében jönne létre. lehet elvakult vagyok, de az a faszi úgy lát a pályán ahogy senki ebben a brazil csapatban. megoszthatná a védőket nem kell persze arra gondolni, hogy 5-6 embert kicselez lehajol és befejeli ahogy kb régen csinálta, csak diktálja a tempót, teszi-veszi a labdát. sajnálom, hogy nem kap lehetőséget a bizonyításra.

Csak saját magát okolhatja, azért, hogy most nem úgy készül a vb-re mint a brazil csapat kapitánya. Simán el tudna játszogatni egy Pirloéhoz hasonló szerepkörben, ahol a vkp-k elvégzik neki a piszkos munkát, neki pedig csak irányítani kellene. De ő inkább hambit választotta meg a piát meg a fürdősqrvákat. Most sem fér a fejembe, hogy egy 27 éves, ereje teljében lévő játékos anno hogy nem tudta motiválni magát.
Love football, hate antifa.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 23., vasárnap 9:22

na keményen becsacsiztam tegnap, szarrá is áztam, de látom h felhúztuk a digókat :mrgreen:

előre a 6.-ért!! :D
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 23., vasárnap 9:17

valamint RMFC-től kérdezném, hogy a mai futballban, nemzetközi szinten ki játszik nézhető szerethető, minden szempontot kielégítő futballt?
jelenleg senki.....de ez nem a nemzetek hibája,a foci alakul mostanában át és tűnnek el ezek a "művészek"......harcos univerzális katonák ideje jön,akik mindenben kitűnnek de semmiben sem egyedülállóak........nem lesz rossz a foci szó se róla,de szerintem a következő 5-8 évben inkább ez lesz jellemző.....és erősödik a taktikai harc,új felállásokat keresnek megint már látszik,lásd olaszok.....a 4-3-3 is megy el más irányba.......

szerintem.......
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. június 23., vasárnap 9:03

Neymar belépője után Abate számár véget ért a kupa.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. június 23., vasárnap 8:10

nemzetközi szinten ki játszik nézhető szerethető, minden szempontot kielégítő futballt?
Bár én nem vagyok RMCF, de ha engem kérdezel akkor szerintem az Argentinok egészen tűrhető focit nyomatnak.
Szerintem a legjobb támadószekciójuk nekik van a világon. Más kérdés az, hogy annyira nincsen védelmük, hogy az valami hihetetlen :lol:
A gauchok csapata egy szép katedrális amelynek a mennyezetét Michelangelo festette, viszont az alapzatát meg Józsi a kőműves tervezte :lol: De mondom, amit a kapu előtt művelnek, azt nekem legalább is, élmény nézni.
Számukra nincsen más lehetőség csak az, hogy olyan felfogásban lépjenek pályára, hogy majd több gólt lőnek mint a másik. Csak hát a modern footballban ilyen felfogással, nem lehet nyerni a legvégén. Az ilyen szemléletű csapatok sajnos mindig bebuktak :( lásd: aranycsapat, Hollandia74, Brazil82

Amúgy én is egyet értek abban, hogy a braziloknak igenis kell egy vezér, és én is Ronaldinhoban látom ezt a dolgot.
Tegyenek be mögé két jó vkp-t akik tehermentesítik őt és akkor talán tud alkotni valamit ő is....de nem t'om :hmmm: :/

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. június 23., vasárnap 3:48

Leírja nekem valaki -objektíven- milyen volt Neymar a második félidőben?
Az elsőt láttam, de a másodikra már nem voltam otthon.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. június 23., vasárnap 2:45

Egyre jobban kezdem sajnálni,hogy Neymar a Barcelonát választotta. Hehének lesz igaza...

Ezt a gyereket élmény nézni. De tényleg. Minden egyes labdaérintése élményszámba megy. A mai szabadrúgása is... hihetetlen,komolyan.

Én őszintén mondom,követni fogom a meccseit,de csak miatta,és szurkolok neki,hogy az adócsa... upsz,bocsi,Messit háttérbe szorítsa.

És ami a legviccesebb,most tényleg az egész világ Neymart csodálja.

Grat a Barcának,nagy üzletet csináltak :))
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 13 regisztrált és 0 vendég