Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 23., vasárnap 16:33

morientes írta: Palika meg a végén már úgy nézett ki mint egy hízódisznó... :mrgreen:
Igen mert nem figyelt a táplálkozásra és hat óra után rendszeresen csipegetett........................... :lol: :lol: :lol:
Azért az ilyen góljait ma is elnézegetném élőben : http://videa.hu/videok/sport/fischer-az ... Kpf2U92DiP

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. június 23., vasárnap 16:01

morientes írta:
Gali írta:
A hülyeségnek is van határa.
Van.Remélem neked itt a vége.Nehezen viselem ha provokálnak... :coffee: trollkodj otthon...
Én is.
De, mi ebben a provokáció?
A világ egyik legjobb játékosát középszintű playának degradálod (szived joga). Szerintem viszont ez hülyeség.
Azzal nem tudok mit kezdeni, ha Te erre megsértődsz.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 15:34

F.C.B. írta:
morientes írta:Ronaldinho nálam az egyik legnagyobb.Ezt már franszoá hsz-ére is reagáltam...ő simán egy szint Zidaneval
Na ebben egyetértünk :agree: de ezt madridi oldalról csak te (vagy nagyon kevesen) gondolják így! És itt jön megint a képbe a szimpátia.... Én pl. Fischer Palkót nagyon imádtam jobb játékos volt mint Bojan Krikic (szerintem)[/quote]
A legtöbb madridista sose vitatta Ronaldinho qualitásait.Nálam ő az egyik,akit sajnálom hogy sose játszott a Real Madridba...a másik 2 Maradona és talán Totti...

Palika meg a végén már úgy nézett ki mint egy hízódisznó... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 23., vasárnap 14:32

[/quote]
morientes írta:Ronaldinho nálam az egyik legnagyobb.Ezt már franszoá hsz-ére is reagáltam...ő simán egy szint Zidaneval
Na ebben egyetértünk :agree: de ezt madridi oldalról csak te (vagy nagyon kevesen) gondolják így! És itt jön megint a képbe a szimpátia.... Én pl. Fischer Palkót nagyon imádtam jobb játékos volt mint Bojan Krikic (szerintem)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 13:00

Gali írta:
morientes írta: Iniesta?Azon kívül hogy egy olajozott gép(bár idén akadozik)nélkülözhetetlen alkatrésze,ezenkívül...
A hülyeségnek is van határa.
Van.Remélem neked itt a vége.Nehezen viselem ha provokálnak... :coffee: trollkodj otthon...
Galactikos:Én csak a két játékost hasonlítottam,de hidd el,ha valakit szivesen látnék a Realba,katalánéktól az Iniesta...
F.C.B.
Ronaldinho nálam az egyik legnagyobb.Ezt már franszoá hsz-ére is reagáltam...ő simán egy szint Zidaneval,de nem Iniest.Pláne nem egy Xavi...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 12:50

Galacticos írta:attól ez az avatar még mindig égeti a retinámat.
Pedig marad, ha csak nem szerkeszt nekem valaki valami frankót, amin mindketten rajta vannak :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 23., vasárnap 12:44

M1Ö írta:Ezt már egyszer kitárgyaltuk, hogy nem hasonlítom össze őket. Gondolom a kép miatt gondolod. Azért ez, mert a 2 kedvencem van rajta és inkább ez mint ahol félmeztelen pózol Özil Zizou-val meg a kupával.
tudom, emlékszem.
attól ez az avatar még mindig égeti a retinámat. :D

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 12:43

Galacticos írta:maradjunk annyiban hogy legalább akkora hülyeség iniestát és xavit zidanehoz mérni mint özilkét. :)
Ezt már egyszer kitárgyaltuk, hogy nem hasonlítom össze őket. Gondolom a kép miatt gondolod. Azért ez, mert a 2 kedvencem van rajta és inkább ez mint ahol félmeztelen pózol Özil Zizou-val meg a kupával. :mrgreen:

Egyébként első évében nagyon emlékeztetett rá. Messze nem olyan szinten tolta, de hasonló stílusba, ami hihetetlenül tetszett. Nem véletlen lett kedvencem, mert tudom, hogy itt mindenki lehúzza, de olyanokat tud, amivel ebből a mostani mezőnyből kiemelkedik, szerintem. Csak az a k*rva hozzá állás... Na de Ancelotti hátha helyre rakja, mert akkor nálunk fog játszani a legjobb tkp. :roll: Na de ez itt már nagyon off. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. június 23., vasárnap 12:38

morientes írta: Iniesta?Azon kívül hogy egy olajozott gép(bár idén akadozik)nélkülözhetetlen alkatrésze,ezenkívül...
A hülyeségnek is van határa.

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 23., vasárnap 12:37

morientes írta:Zidane labdára rálépős csele,kapáslövései,szabdrúgásai,olyan védjegyek,amik magasan egyéniséggé teszik.... :D
Ezek alapján Ronaldhinho semmiben nem marad alul a Zizuval való összehasonlításban de gyanítom szerinted ő sem ér a nyomába. Nincs ezzel semmi baj olyan ez mint a politika ki erre ki arra esküszik mondjon bármit az "ellenfél" az hülyeség!! :D Emlékszem a Mágus ( fiatalabbak kedvéért Verebes Józsibá) azt mondta Európa legjobb söprögetője Híres Gábor.......... :D :D :D Szerintem azért Franco Baresi jobb volt nála de Józsibát nem tudtam volna meggyőzni.........

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 23., vasárnap 12:34

morientes írta:Iniesta?Azon kívül hogy egy olajozott gép(bár idén akadozik)nélkülözhetetlen alkatrésze,ezenkívül...
nálam sem szerepelhet zidane meg iniesta egy mondatban noha előbbit csak az utolsó pár évében láthattam. de azért iniestáról is eszembe jut egy-két dolog, vb győztes gól a 117.percben, vagy amikor a stamford bridgen tovább lőtte a barcát. nálam ezek iniesta védjegyei. megnézném úgy hogy nem kell neki se ennyire messi alájátszania, és ha szabadabb szerepkört kaphatna. persze ezzel nem azt akarom mondani hogy egy szint zidanenal, csak hogy nálam iniesta már előrébb tart mint xavi, többet letett az asztalra. nem is értem hogy xavit hogy lehet vele összehasonlítani mmint zidanenal.
M1Ö írta:Zidane az ZIDANE, röviden ennyi a történet. :)
Iniesta-t még megértem, hogy hozzá hasonlítjátok, mert hasonló játékos, csak a gyengébbik kiadása.
Viszont Xavi csak erre a rövid passzos játékra jó. Arra is egyre kevésbé, sokszor már csak hátráltatja a csapatot a sok oldal és vissza passzal. Nincs benne semmi váratlan, semmi csel, semmi varázs, csak passz, passz, passz. Mondjuk ez legyen a katalánok baja. :mrgreen:
maradjunk annyiban hogy legalább akkora hülyeség iniestát és xavit zidanehoz mérni mint özilkét. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 11:58

Zidane labdára rálépős csele,kapáslövései,szabdrúgásai,olyan védjegyek,amik magasan egyéniséggé teszik....
Iniesta?Azon kívül hogy egy olajozott gép(bár idén akadozik)nélkülözhetetlen alkatrésze,ezenkívül...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 10:07

Zidane az ZIDANE, röviden ennyi a történet. :)
Iniesta-t még megértem, hogy hozzá hasonlítjátok, mert hasonló játékos, csak a gyengébbik kiadása.
Viszont Xavi csak erre a rövid passzos játékra jó. Arra is egyre kevésbé, sokszor már csak hátráltatja a csapatot a sok oldal és vissza passzal. Nincs benne semmi váratlan, semmi csel, semmi varázs, csak passz, passz, passz. Mondjuk ez legyen a katalánok baja. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 23., vasárnap 9:05

Jester írta: Az olaszoknak az egyetlen egy komoly meccsük a döntőig a németek elleni volt. Mondjuk az egy szájbatoszottulgecirekurvajó meccs volt :D :D :D
Pont annak a senki Grossonak kellett lőnie a gólt... (+ ő lőtte az utolsó 11-est is a döntőben :vivo: )
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. június 23., vasárnap 8:43

Zidane egy felisten volt, kar hogy voltak hulyesegei, de hat ilyennek az igazi egyenisegek. Maradona kokozot, Ronaldo transzfesztitakat gyomlalt :lol: , Ronaldinho partizik ejjel nappal. Sokaknak ez nem tetszik, de nekem ez jo fiuk imidzse pl. ellenszenvesebb(unalmas is) Ha valasztani lehetne inkabb mennek Ronaldinhoval logni mint Iniestaval. :mrgreen:
Vissza terve Zizoura és Xavira(Inire)... Egyenisegekrol beszelunk, Zizou soha nem jatszott volna ala masoknak, ezek a barcasok Messi ala dolgoznak mar ezert sem lehet egyinesegnek nevezni oket.

Az ő egy darab aranylabdája az igazi szégyen, nem CR-é. Messi meg négynél tart, és számlál. Vicc.
Zidane nagyon kozel volt a 3 aranylabdahoz. Egyet ugye nyert 98ban...2000-ben az EB-n olyan teljesitmennyel rukkolt elo ami kiemelte a tobbi vetelytarsai kozul. Abban az evben Figo nyerte aki tenyleg jo volt, a realban jo szezont zart az EB-n is jo volt....De! Zidane volt messze a torna legjobbja, megis valasztottak az EB legjobb jatekosanak a EB gyoztesek is ok voltak(ezt elfelehtetted megemliteni RMFC). Figo is isten csaszar volt, de nem nyert volna aranylasztit ha Ziounal nem gurul a gyogyszer a Hamburg elleni BL meccsen nem fejel és tapos. Ezt egyebkent tobb komolyabb oldal is irta , h ezen ment el az aranylabdaja. 2006-ban dezsavu, igaz ott nem lett torna gyoztes,de a torna legjobbja lett. Nalam mindig is 3 aranylabdaja van. 2000-ben és 2006-ban is mast kellett valasztani a balhei miatt, de palyan Zidane volt a legjobb. :salute:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. június 23., vasárnap 8:18

Felejthetetlen búcsú volt az biztos.....
Nekem tetszett a jelenet :lol:
Bár sajna utólag eszembe jutott az, hogy ha képes lett volna uralkodni magán akkor a végén ő nevetett volna, és mint tudjuk az nevet igazán aki utoljára nevet. De erre megesett az a szégyen, hogy egy olyan senkiházi fasz mint a Materazzi világbajnok lehet. Mondjuk bevallom őszintén, én az olaszoknak szurkoltam aznap, mert azt akartam, hogy a fiatalabb kori kedvenceim Totti,Del Piero,Nesta,Cannavaro, Buffon, világbajnokok legyenek.
Ráadásul ez még az elveimmel is szembe ment, mert én mindig azt mondom, hogy a döntőt az nyerje aki nehezebb ágon jutott be oda.
Így volt ez például '54-ben amikor az aranycsapat az előző VB két döntősét legyőzve jutott be a döntőbe.
Vagy '74-ben amikor a Hollandok a Brazilokat és az Argentinokat, gyakorlatilag megalázva jutott be a döntőbe. Természetesen én ezen meccsek idején még csak tervbe se voltam véve, csupán ismerem a football történelmet.
A '06-os francia csapatról meg ne is beszéljünk: spanyolok-brazilok-portugálok a döntőig. Az olaszoknak az egyetlen egy komoly meccsük a döntőig a németek elleni volt. Mondjuk az egy szájbatoszottulgecirekurvajó meccs volt :D :D :D

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 23., vasárnap 6:53

[/quote]mindenki azt kapja, amit megérdemel. zidane egy piroslapot a bukott vébédöntőben :lol: :lol: :lol: :mrgreen:[/quote]

:D :D :D Felejthetetlen búcsú volt az biztos..... :mrgreen:

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. június 22., szombat 22:01

R.M.C.F írta: Zidane a hátán vitte 1998 vb döntőbe a csapatát,ott egymaga baxta meg az akkori csúcsbrazilokat........2002 ben sérült volt ez tökéletes látszott a csapata eredményén pontot sem szereztek..... :lol: majd 2006 ban olyant csinált megint amit (bocs,semmi bajom xavival) de soha nem fog......iszonyat copatást és a foci minden gyönyörét adta át 34 évesen.......betegen,még pedig olyan betegségben ami miatt csoda hogy élsportoló lehet......az eleganciája,a kivitelezései,az a könnyedség mint ha könyvből olvasna fel a többinek...... aki látta focizni,annak olyan érzése lehetett mintha felnőtt játszott volna serdülőkkel....úgy baxta át őket hogy az egy csoda volt...........én mindig úgy jellemeztem túlzással,ha öltönyben lett volna,és a kezében egy tálcán sok pohár ital amivel egyensúlyoz,akkor sem csöppent volna ki egy csepp sem és akkor is a legjobb lett volna.........
Nem lehet a két játékost összemérni.
Szórul szóra. A megtestesült játékintelligencia és elegancia. Összehasonlíthatatlan ezekkel a nyikhajokkal.

Az ő egy darab aranylabdája az igazi szégyen, nem CR-é. Messi meg négynél tart, és számlál. Vicc.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2013. június 22., szombat 21:54

hehe írta:mindenki azt kapja, amit megérdemel. zidane egy piroslapot a bukott vébédöntőben
neked meg egy Fredet kell nézegetned. téged is ver az isten :mrgreen: :lol: :lol:
joabulicsak

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 22., szombat 21:51

Én meg imádtam Zizut, mikor verte a braziljaitokat. :mrgreen: :D Emlékszem, sokan néztük a meccset, és csak ketten drukkoltunk a franciáknak. :)
mindenki azt kapja, amit megérdemel. zidane egy piroslapot a bukott vébédöntőben :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég