Mennyei futball

Foci a Real Madridon túl...
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. május 3., vasárnap 19:34

nem is mb1be kell kimenni, ott már szurkolás sincs rég
az igazi hangulat megyeiben van, sőt sokszor még egész élvezetes meccsek is akadnak, főleg ha szomszédfalvak rangadója van.. na az az igazi
Kép

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 3., vasárnap 19:26

realmadridfan írta:Ez csak poénvideó (egyébként jó, én is megnézem időnként), de egyébként minden bajnokságban vannak rossz lövések, beadások, bénázások, még a Madrid meccsein is. Nem tudom hogy nem lehet ezt megérteni és miért kell valakinek ezeket a kérdéseket újra és újra feltenni.
sentry írta:Sőt van aki kimegy meccsre és fizet ezért a sz_rért. Képtelen vagyok felfogni az egészet.
Meglepő, de klubhűségből. Élőben egyébként még a legszarabb 0-0 is sokkal élvezhetőbb, próbáld ki.
Tudom, hogy poén videó.

Riszpekt mindenkinek, aki kimegy és szurkol. De hadd értetlenkedjek már, ha nekem ez nagyon nem üti meg a szintet.

Akkor se mennék ki meccsre, ha fizetnének. Tudod miért? Mert nekem nem az a foci amit itt lenyomnak!
Van aki röhög a megyei bajnokságon... én sírni tudnék, mikor alpáriság meg a favágás megy.... Más ezen röhög, én felb_szom magam. Ízlések és pofonok. De képtelen lennék szurkolni bármelyik csapatról is lenne szó.

Sajnos ha a szemem a topfocihoz szokott (Real) akkor az ilyen meg a hasonló meccsektől a hátamon feláll a szőr!

Nah az ilyen állatok miatt persze, hogy vicces :lol: De egy idő után már ez is unalmas lenne.

Remélem értesz. Nem leszóltam azokat akik kimennek. CSak értetlen vagyok. Voltam kint régebben ETO meccsen... talán Fradi ellen volt.... hát 20 perc után már jöttem volna haza, annyira unalmas volt. Se iram, se kreativitás... semmi nem nem volt.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 3., vasárnap 19:19

Ez csak poénvideó (egyébként jó, én is megnézem időnként), de egyébként minden bajnokságban vannak rossz lövések, beadások, bénázások, még a Madrid meccsein is. Nem tudom hogy nem lehet ezt megérteni és miért kell valakinek ezeket a kérdéseket újra és újra feltenni.
sentry írta:Sőt van aki kimegy meccsre és fizet ezért a sz_rért. Képtelen vagyok felfogni az egészet.
Meglepő, de klubhűségből. Élőben egyébként még a legszarabb 0-0 is sokkal élvezhetőbb, próbáld ki.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. május 3., vasárnap 19:08

25. forduló összefoglalója

Teljesen értetlenül állok egy ilyen videó láttán, hogy ki az a mazochista aki bármelyik mennyei meccset végig bírja nézni.
Sőt van aki kimegy meccsre és fizet ezért a sz_rért. Képtelen vagyok felfogni az egészet.

Groteszk az egész... szóval tényleg egyes jelenteken felröhögök, hogy hogyan lehet valaki ekkora balfék, de ha mélyebben belegondolok akkor sírni tudnék...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 3., vasárnap 18:50

Ojo és Solymosi :lol: :lol:

Gundel se rossz azért :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 30., csütörtök 19:35

Hát sirok bazdmeg :lol: :lol: :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 28., kedd 21:19

csak kivesznek a górék egy kis "nyereseget" gondolom... :lol:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. április 28., kedd 19:58

Van egy kis belsős infóm a Vidiről, a klubhoz közeli emberektől származik,azért kéretik fenntartásokkal kezelni, de gondoltam hátha érdekel valakit :) Burcsáék jelen állás szerint fele ennyi pénzből akarnak jövőre ugyanilyen csapatot csinálni. Sándor nem kapott új szerződést, Nikolic most már tényleg távozik, ahogy Carillo is. Rajtuk kívül mást nem tudok de akkor biztos lesz még mozgológás. Kiváncsi leszek a BL-nek hogy futnak neki, nem pont most kéne költségeket csökkenteni szerintem :hmmm:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. április 25., szombat 15:32

Fradi elég jól tolja :) Lamah gólja bármelyik pályán megállná a helyét :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 14., kedd 13:11

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb ... ol-2407289

Korrekt.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Santi » 2015. április 13., hétfő 13:36

Bale, who? :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. április 12., vasárnap 22:59

Anno a Debrecennek is összejött. Ha a Vidi eljut az utolsó körig, akkor akár ki is kaphat, mert az EL meglenne. Fradinál is egész fasza munka folyik a látottak alapján, szóval egy jó sorsolással bármi lehet.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. április 12., vasárnap 22:55

Marky írta: ilyen csapatok ellen a bl selejtezoben nem jatszhat a magyar bajnok. harmadvonalas csapatok ellen kell menni vegig, de lathattuk, hogy a montenegroi 6. helyezett is kicsapta a vidit :lol:
Basel, Salzburg, Olympiakos, Anderlecht. Ilyenek jöhetnek az utolsó körben
Ezeknél a csapatoknál normális szakmai munka folyik, játékosaikat a top5 bajnokságok csapatai viszik, több pénzből gazdálkodnak
Ne mondja nekem senki, hogy ezek ellen komoly esélye van egy Vidinek vagy Fradinak

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 12., vasárnap 22:47

BBarni írta:Azt beszéli Európa... :mrgreen:

Több mint 21 ezer ember( A sznobok sajnos nem jöttek így a VIP szektor foghíjas volt :-( ) ,nagyon jó hangulat, jó második félidővel! :agree:
A hangulat nagyon jó volt, persze az elmúlt évek derbijeihez nem ért fel, érthető okokból!Viszont még így is ezerszer jobb volt mint akármelyik európai nagy csapatnál! :agree:

A Vidi is meg mi is messze vagyunk még az EL vagy BL(ez meg pláne...) csoportkörtől, persze ez eléggé sorsolás függő!Viszont jó nyári erősítésekkel és szerencsés sorsolással akár két EL csoportkörös csapat is lehet...
Szia BBarni!

Szeretnék neked küldeni egy értelmezést:
sznob jelentése:
az előkelők szokásait majmoló közrendű ember, úrhatnám polgár; előkelősködő; divatos művészekért és művekért tüntetően rajongó ember

na ebből van tele a Fradi stadion és igen, nem sajnálják a 40 ezres bérletre a pénzt, mert agyhalottak. Örülök, hogy segíthettem és gratulálok a Fradi szép győzelméhez!

Varga Rolandnak külön gratuláció!
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. április 12., vasárnap 21:05

Azt beszéli Európa... :mrgreen:

Több mint 21 ezer ember( A sznobok sajnos nem jöttek így a VIP szektor foghíjas volt :-( ) ,nagyon jó hangulat, jó második félidővel! :agree:
A hangulat nagyon jó volt, persze az elmúlt évek derbijeihez nem ért fel, érthető okokból!Viszont még így is ezerszer jobb volt mint akármelyik európai nagy csapatnál! :agree:

A Vidi is meg mi is messze vagyunk még az EL vagy BL(ez meg pláne...) csoportkörtől, persze ez eléggé sorsolás függő!Viszont jó nyári erősítésekkel és szerencsés sorsolással akár két EL csoportkörös csapat is lehet...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 12., vasárnap 20:54

Enrique írta:
Remy írta: Jó lenne, ha a Vidinek összejönne a BL csoportkör.
A Vidi-Fradi páros a jelenlegi állományával, formájával jó eséllyel mehetne neki a selejtezőknek, kérdés hogy augusztusra mi marad ebből.
Azért ezt nem mondanám. Csalóka ez az itthoni "uralom". Össze kell tartani a csapatokat, kell még erősítés, és lehet esély. De pl tempóban ami itt még belefér egy Gera-Hajnal párostól, ott már nem fog.
Nem illik.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Marky » 2015. április 12., vasárnap 20:53

realistahuni írta:
A Vidi-Fradi páros a jelenlegi állományával, formájával jó eséllyel mehetne neki a selejtezőknek, kérdés hogy augusztusra mi marad ebből.
És ha szembejön egy Gladbach, Valencia, MU/City, Monaco? Csak úgy kapásból pár csapat aki jó eséllyel selejtezőbe fog kerülni majd.
Jelenlegi formát sem lehet nagyon meghatározni, legalábbis én ilyen haladás szintű ellenfelek ellen nem tenném.
ilyen csapatok ellen a bl selejtezoben nem jatszhat a magyar bajnok. harmadvonalas csapatok ellen kell menni vegig, de lathattuk, hogy a montenegroi 6. helyezett is kicsapta a vidit :lol:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. április 12., vasárnap 20:48

A Vidi-Fradi páros a jelenlegi állományával, formájával jó eséllyel mehetne neki a selejtezőknek, kérdés hogy augusztusra mi marad ebből.
És ha szembejön egy Gladbach, Valencia, MU/City, Monaco? Csak úgy kapásból pár csapat aki jó eséllyel selejtezőbe fog kerülni majd.
Jelenlegi formát sem lehet nagyon meghatározni, legalábbis én ilyen haladás szintű ellenfelek ellen nem tenném.
Love football, hate antifa.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 12., vasárnap 20:42

Enrique írta:
BBeno írta:mondjuk engem ingyenjeggyel sem tudnának bevinni egy mb1-es meccsre sem.
Pedig elhiheted, hogy egy ilyen meccs élőben sokkal nagyobb élményt nyújt, mint a tévé előtt gubbasztani.
Ég és föld.
ja én nem a hangulatot várom el a meccstől tudom hogy fenomenális de én focit akarok látni. azt meg nem az mb1-ben kell keresni.szerencsére egyik mb1-es csapatnak sem drukkolok így nyugodt szívvel hagyom ki az összes meccs követését.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Mennyei futball

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. április 12., vasárnap 20:40

Remy írta: Jó lenne, ha a Vidinek összejönne a BL csoportkör.
A Vidi-Fradi páros a jelenlegi állományával, formájával jó eséllyel mehetne neki a selejtezőknek, kérdés hogy augusztusra mi marad ebből.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég