Konföderációs kupa 2013

Archívum
Avatar
TBone
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:48
Kedvenc játékosaid: Figo, CR , Bale, Marcelo, Lopez, Modric, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Portugália, OKC

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: TBone » 2013. június 23., vasárnap 21:14

remélem xavin és valdesen legalább egy katalán nemzeti színekben pompázó alsógatya azért van...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 23., vasárnap 21:13

h3x0r írta:
morientes írta: Ronaldinho meg 28 éves koráig játszott barcelonaba,nemtom mennyit bulizott akkoriban,de a játékán én nem láttam hogy nagyon befolyásolná...ott a Pep féle rwformnak esett áldozatául,asszem...mondjuk róla párizsban is legendákat meséltek,hogy luxus szállóból,két hölgyemény karjaiból,félmaxosan ment meccsre... :lol:
"A bohém életszemlélet azonban egy idő után hátrányára vált, 2007 őszétől kezdve zseniális villanásai ellenére is egyre inkább teher volt a Barcelona számára. A 2007-2008-as idény első felében egyre többet lehetett hallani hajnalig nyúló partikról, bulizásokról, az edzéseknek közel a felét hagyta ki. A 2007 decemberi, Real Madrid elleni rangadón kapott még egy lehetőséget, azonban nem ment neki a játék, a Barca 1-0-a kikapott a Camp Nouban, és sokak szerint ekkor dőlt el, hogy az idény végén távozik. Josep Guardiola kinevezésével mindez véglegessé vált: az új edző maximális nyugalmat akart az öltözőben, és ebbe nem fért bele egy kicsapongó sztárjátékos. Az egyik spanyol újság találóan fogalmazta meg a helyzetet: Ronaldinho ugyan a legjobb játékos a világon, de a legrosszabb sportember Barcelonában"
a 2006-os béellgyőzelemkor már többet bulizott, mint edzett. laporta engedélyével és rejkárd tudtával volt, hogy nem kellett edzésre mennie, csak jól kellett játszania. a vébén aztán kijött a teljes alapozás és edzésmunka hiánya, onnantól kezdve lefele vezetett az út. ez van, némelyik brazil ilyen, megteheti, megtette. vki meg annyira imádja a focit, hogy akárhányszor szakad szét a térde, visszatér.
Kép
Kép
Kép

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. június 23., vasárnap 21:10

morientes írta: Ronaldinho meg 28 éves koráig játszott barcelonaba,nemtom mennyit bulizott akkoriban,de a játékán én nem láttam hogy nagyon befolyásolná...ott a Pep féle rwformnak esett áldozatául,asszem...mondjuk róla párizsban is legendákat meséltek,hogy luxus szállóból,két hölgyemény karjaiból,félmaxosan ment meccsre... :lol:
"A bohém életszemlélet azonban egy idő után hátrányára vált, 2007 őszétől kezdve zseniális villanásai ellenére is egyre inkább teher volt a Barcelona számára. A 2007-2008-as idény első felében egyre többet lehetett hallani hajnalig nyúló partikról, bulizásokról, az edzéseknek közel a felét hagyta ki. A 2007 decemberi, Real Madrid elleni rangadón kapott még egy lehetőséget, azonban nem ment neki a játék, a Barca 1-0-a kikapott a Camp Nouban, és sokak szerint ekkor dőlt el, hogy az idény végén távozik. Josep Guardiola kinevezésével mindez véglegessé vált: az új edző maximális nyugalmat akart az öltözőben, és ebbe nem fért bele egy kicsapongó sztárjátékos. Az egyik spanyol újság találóan fogalmazta meg a helyzetet: Ronaldinho ugyan a legjobb játékos a világon, de a legrosszabb sportember Barcelonában"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 23., vasárnap 21:07

Csabi írta:
egy.
messi lőtte?
majdnem. az egyik kis alattvalója.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 23., vasárnap 21:07

egy.
messi lőtte?

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 23., vasárnap 21:05

egy.

dőlj be nigéria és élvezd, ahogy berakják neked. tudom hogy szereted :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2013. június 23., vasárnap 21:02

knézy hihetetlen mennyi böszmeséget tud elmondani. olvassa a sportjait, a viszonyokat nem ismeri, az első húsz percben csak felesleges hülyeségeket mond. utána meg azt se tudja közvetíteni ami a pályán van.

8 barcás :hmmm: még montoyát be lehet építeni, villa, meg tello is jöhet. mezt meg címert is lehet váltani
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 23., vasárnap 20:58

mennyire hányingerem van ettől a szőrös spanyol válogatottól, tele köpedék katalánnal meg aljadék ex és mostani realossal :lol: :lol: :lol:

nigéria meg jó rabszolga mintájára lefekszik nekik. :mrgreen:

6:0
Kép
Kép
Kép

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 23., vasárnap 20:56

Elképesztő mennyire rossz Valdest látni a Spanyol kezdőbe :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. június 23., vasárnap 20:37

20 perc és kezdődik a nigéria - fc barcelona mérkőzés. :mrgreen: uruguay maradt az utolsó reményem, hogy csodát tesznek és megnyerik a tornát. :mrgreen:

petiamadridista
Hozzászólások: 5234
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. június 23., vasárnap 14:31

Olvasgatom itt a meccs utáni véleményeket..
Hát nem tudom.
szerintem teljesen jó lesz ez a brazil válogatott.
A középpályára a Lius Gutavo - Ramires kettős megfelelő lenne, a védelem jó.
Hulk helyet mehetne Lucas, de a nagydarab csávó sem rossz.
Egyedül center poszton van nagy hiányosság, de mint látjuk azért van mögötte kiszolgálás.
Szal még most Fred is el tud rakni pár gólt, vagy anno Fabiano is tudott verni néhányat amikor nagyon kellett.
(Jó hát nem egy Romario vagy Ronaldo szint és akkor még végtelenül finom voltam..)

Egyelőre még kissé szertelenek, meg nem olyan jó az erőnlét, de ez így egy évvel a VB előtt még nem olyan nagy baj, ezen addig lehet csiszolni.
Scolari sokat kísérletezgetett, de úgy néz ki, hogy lassan megtalálja a csapatát. Még egy picit itt - ott finomít a dolgon és jó lesz ez.
Ami tény, hogy a brazilok 60 -70 percekre eddig bárki ellen tudták irányítani a meccset. (pl az angolok ellen is egy 3 hete.. hát ha 3 -0 az első félidő senki egy büdös szót nem szólhatott volna)
Ez egy nagyon jó alap innen lehet építkezni.
Már másfél éve is leírtam, hogy a brazil válogatottat egy hazai rendezésű VB-n nem szabad leírni.
Azért nagyon nehéz kiszámítani, hoyg mi lesz egy év múlva, de a selecao igenis jó esélyekkel fog indulni, akár a végső győzelemért is.

Pl itt sokan írták, hogy a holland olasz, portugál, argentin négyes partiban lesz a hazaiakkal.
Nem vagyok én ebben olyan biztos.
A portugáloknál CRonaldon kívül nincs is értelmes játékos... Az argentinok orrnehezek, az olaszokat az épülgető, keresgélésben lévő csapatukkal is verték tegnap a brazilok, a hollandusok meg kiszámíthatatlanok...
Képesek nagyon komoly produktumra is, de képesek óriásit bukni is.
és sok nagy sztáruk becsődöl a világversenyeken. (Van Persie pl..)
Németek, spanyolok kapcsán.. Hát igen ővék a világ két legjobb válogatottja, elvileg, legalábbis most úgy tartják, dehát jövőre még sok víz lefolyik a Dunán, arról nem is beszélve, hogy azért a haza hátszél komoly előny lesz a selecao-nak.
Fejlődőképes ez a brazil válogatott, ez pedig optimizmusra adhat okot.
Szerintem szinte tuti, hogy döntőznek egy hét múlva a spanyolokkal, utána okosabbak leszünk. De hát, ez a spanyol -német párharc, meg mizéria sem fog örökké tartani..
Szóval, jelenleg rendben vannak a brazilok, épülgetnek, próbálkoznak. Igyekeznek, jó dolgok sülhetnek ki ebből jövőre..
Teljesen müködőképes csapatot rakhat össze Scolari.
(És hát csak nézzük meg, eddig nem is nagyon volt győzelme az öregnek, most ahogy elkezdődött pár tétmeccs, egyből mind a hármat behúzták otthon, és ilyen legalább két gólt raktak közé..)
Nekem, ha fogadnom kellene a jövő évi VB győztesre, akkor a brazilokra tennék most. (egyébként 2007-ben ki mondta volna, hogy egy év múlva vagy 5 -6 évig tartó spanyol dominancia következik... naugye.)

Neymar pedig.. Nagy játékos lehet, ha nem cseszik el Barcelonában.
Nagyon nagy tehetség.
Persze, félre ne értsen senki.
Ez nem jelenti azt, hogy a mi Real Madridunknak ne lehetne esélye, vagy hogy így meg is veri a Barca a Realt.
Dehogyis... A Madridot is meg kell erősíteni, a középpályán meg a jobbszélen és egy jó centerrel simán fel veszi majd a versenyt a Barcaval. Hát volt már ott Henry, Eto, Messi, Ronaldinho, Deco ötös, aztán milyen csúnyán szét lettek kapva (azóta se nyeltek annyit a Bernabeúban.).
Szal, ők nyertek egy Neymart, hát Istenem fel van adva a lecke, keresni kell egy hasonló kaliberű fiatal szupersztárt a Realnak is.
Ennyi.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 13:39

argentinok meg azért nem lesznek sehol mert nincs egy épkézláb védelem. kb 4 ember kéne nekik, meg azért kapus szint is... valamint a középpálya is... banega nem rossz játékos, de a klasszistól is igen messze van. azzal meg hogy van elöl egy fantasztikus 4es... nem sokra mennek :kivagyhe: bár a vbn meg is kapták a kis labdaszedőtől meg a brigádjától a magukét :lol: amúgy ezek a dél amerikai játékosok csapatba tömörülve nem valami ütőképesek. papíron az uruk se rosszak de egy Forlan kell ahhoz, hogy valami színt vigyen a játékba. szerintem a vb-n megint spanyol-olasz-holland-német dominancia lesz. de abban 70%ig biztos vagyok, hogy ebből a 4esből kerül ki a végső győztes... de reménykedem azért egy latin csapat döntőzésében is :)
Az argentinokál azért kp-n ott van még Banega mellett egy Pastore,még mindig egy Cambiasso(ja meg egy Gago :lol: )valamint hátul Mascherano,Garay,Zabaleta...a kapus poszt ami gáz,mert Romerot még megy II. be se védetném...

Ronaldinho meg 28 éves koráig játszott barcelonaba,nemtom mennyit bulizott akkoriban,de a játékán én nem láttam hogy nagyon befolyásolná...ott a Pep féle rwformnak esett áldozatául,asszem...mondjuk róla párizsban is legendákat meséltek,hogy luxus szállóból,két hölgyemény karjaiból,félmaxosan ment meccsre... :lol:

Coutinho meg Ramires,simán elférne abba a brazil válogatottba,ahogy pl fernandinho is...nekem Philiphe Coutinho jobb mint Oscar,de hát kinek-hogy...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: impossible » 2013. június 23., vasárnap 13:13

sucre írta:Sokkal jobb, mint pl. Hernanes
Mondjuk nála nem is nehéz, sajnos a probléma az h manapság egy Ramires szintű játékos már jónak nevezhető, aki fel alá rohangál 90 percig aztán néha elrúgja az ellen elől a lasztit... nem nagyon van elhalmozva az a poszt tehetségekkel. Nem akarok például a saját csapatunkra mutogatni.

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 23., vasárnap 13:10

sucre írta:
valaki elmondana hogy mi ez a ramires orulet? kivancsi lennek ra mit lattok benne
Hihetetlen nagy a munkabírása, technikás, fürge. Sokkal jobb, mint pl. Hernanes
a munkabiras oke... a technikas reszt gyorsan felejtsd el... nem lattal te meg technikas embert ha szerinted o az... a furge meg talan igaz.. bar szerintem rendkivul darabos az emberunk.. arrol nem beszlve hogy en akar hanyszor neztem cselzi mecset valaohogy soha nem tudott egymas utan 2 normalis paszt adni...

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. június 23., vasárnap 13:04

valaki elmondana hogy mi ez a ramires orulet? kivancsi lennek ra mit lattok benne
Hihetetlen nagy a munkabírása, technikás, fürge. Sokkal jobb, mint pl. Hernanes

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 23., vasárnap 13:00

valaki elmondana hogy mi ez a ramires orulet? kivancsi lennek ra mit lattok benne

sucre
Hozzászólások: 581
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 22:22
Kedvenc játékosaid: Gerrard, Coutinho, Sturridge, Agger
Kedvenc csapatod: Liverpool F. C.

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: sucre » 2013. június 23., vasárnap 12:51

Coutinho nem lenne jó Oscar helyett. Feljebb játszik és inkább szélről indul. Nem?
Tud szélen is játszani, de leginkább középen, pont ott, ahol most Oscar.
Oscar sokkal nagyobb mezőnymunkát végez, mint Coutinho, hiába ügyesebb a pooli, vele a középpálya nem lenne túl fickós.
Ezt is kétlem, Cou letámad, továbbá hátrajön labdákért.
Egyébként meg ígyse-úgyse lenne fickós a KP, kellene oda egy ramires...

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 23., vasárnap 12:48

sucre írta:Már mióta mondom nektek, hogy Coutinhot kellene Oscar helyén játszatni, lenne végre valaki aki rendesen mozgatja a csapatot.
Oscar sokkal nagyobb mezőnymunkát végez, mint Coutinho, hiába ügyesebb a pooli, vele a középpálya nem lenne túl fickós.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5617
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2013. június 23., vasárnap 12:47

sucre írta:Már mióta mondom nektek, hogy Coutinhot kellene Oscar helyén játszatni, lenne végre valaki aki rendesen mozgatja a csapatot.
Coutinho nem lenne jó Oscar helyett. Feljebb játszik és inkább szélről indul. Nem?
Ő Neymar vagy Hulk/Lucas helyett kezdhetne, de náluk nem jobb, szerintem.
Ő 4-2-3-1-ben lenne jó, mert akkor kezdhetne Oscar helyett.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: Konföderációs-kupa 2013

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. június 23., vasárnap 12:40

R.M.C.F írta: jelenleg senki.....de ez nem a nemzetek hibája,a foci alakul mostanában át és tűnnek el ezek a "művészek"......harcos univerzális katonák ideje jön,akik mindenben kitűnnek de semmiben sem egyedülállóak........nem lesz rossz a foci szó se róla,de szerintem a következő 5-8 évben inkább ez lesz jellemző.....és erősödik a taktikai harc,új felállásokat keresnek megint már látszik,lásd olaszok.....a 4-3-3 is megy el más irányba.......

szerintem.......
hasonlóan látom. egyre jobban a taktikák vannak előtérbe helyezve valamint az erőteljesebb "afrikai" játékosok. mondjuk nálam ez a 2004-es görög eb győzelemnél indult.azóta igazán jó meccset alig látni nemzetközi szinten. mindenki csak taktikázik 1-0, 0-1, 2-1el eljutni minél messzebb. sajnálom, hogy mára szinte kihalt a klasszikus 10-es mindegyik csapatból és hogy ez a spanyol válogatott folyik minden csapból...

argentinok meg azért nem lesznek sehol mert nincs egy épkézláb védelem. kb 4 ember kéne nekik, meg azért kapus szint is... valamint a középpálya is... banega nem rossz játékos, de a klasszistól is igen messze van. azzal meg hogy van elöl egy fantasztikus 4es... nem sokra mennek :kivagyhe: bár a vbn meg is kapták a kis labdaszedőtől meg a brigádjától a magukét :lol: amúgy ezek a dél amerikai játékosok csapatba tömörülve nem valami ütőképesek. papíron az uruk se rosszak de egy Forlan kell ahhoz, hogy valami színt vigyen a játékba. szerintem a vb-n megint spanyol-olasz-holland-német dominancia lesz. de abban 70%ig biztos vagyok, hogy ebből a 4esből kerül ki a végső győztes... de reménykedem azért egy latin csapat döntőzésében is :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég