Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 24., hétfő 0:44

'shutterisland írta:most nem azért, és tényleg nem veszekedni akarok most, de ha ez nézhetetlen szar, akkor hogy jellemeznéd mondjuk a mourinho féle (főként idei) real madrid (az ancelottis korszakkal még várjunk) játékminőségét ?
az is szar volt szinte egész évben. ezt szinte mindenki elismeri.
'shutterisland írta:na látod, még nekem is megy.
sőt, ott van egy arbeloa is, általában alonsoval.
full máshogy nézek rájuk, mikor azért a célért küzdenek, ami nekem is az érdekem.
na takarodj shutter. :lol: azt mert mondani hogy nem bírod ramos. a bayern elleni büntetője után nevetség tárgya lett, boldog-boldogtalan rajta nevetett erre egy eb elődöntőben ez a fasz ugyanúgy odaáll és beemeli a labdát a kapuba. :lol: hát ezt lehet nem bírni? :D
'shutterisland írta:full máshogy nézek rájuk, mikor azért a célért küzdenek, ami nekem is az érdekem.
ez igaz. de attól xavinak nekem még így is nehezemre esik tapsolni. :)

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 24., hétfő 0:40

most nem azért, és tényleg nem veszekedni akarok most, de ha ez nézhetetlen szar, akkor hogy jellemeznéd mondjuk a mourinho féle (főként idei) real madrid (az ancelottis korszakkal még várjunk) játékminőségét ?

gondolom egy percig sem fordult meg a fejedben, hogy másnaptól norwich vagy freiburg szurkoló leszel, mert egy real madrid kontrázgat, meg vezetésnél mindenki ellen visszaáll, vagy mert sokszor egy nulla volt a középpálya.

hogy nem lehet egy olyan válogatottnak szurkolni ahol ott van ramos?
na látod, még nekem is megy.
sőt, ott van egy arbeloa is, általában alonsoval.
full máshogy nézek rájuk, mikor azért a célért küzdenek, ami nekem is az érdekem. :)

nem hiszem, hogy van olyan spanyol ember a földön, aki iniesta góljánál a hollandok ellen elgondolkozott egy másodpercig is azon, hogy fújbarcás,szartilitoli.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 24., hétfő 0:38

ateeemadrid írta:nem, de azért egy válogatott csapat az más, szerintem.
más.
de nálam pl mindig a spanyolok voltak a kedvencek. azért mert most egy ilyen bizonyos szemszögből "sötét korszak van"( :mrgreen: ), attól nem fogok másnak szurkolni. közben meg amúgy is ez a sötét korszak hozott egy eb-vb-eb kombót amit még soha senki.ez a xavi vonal lecseng- mert ennek a szar gurigázásnak ő az alappilére- majd jönnek thiagoék jeséék és jobb élvezhetőbb lesz a játék, de az eredmények biztosra veszem hogy meg sem fogják ezt közelíteni.

de megfordítom a kérdésed. hogy nem lehet egy olyan válogatottnak szurkolni ahol ott van ramos? :mrgreen:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 24., hétfő 0:35

Galacticos írta:
ateeemadrid írta:nem tudom egyébként, hogy ennek a spanyol válogatottnak hogy lehet drukkolni, feltéve hogy nem Barcás az illető.
ha egy az egyben azt játszanánk holnaptól mint a spanyol válogatott más csapatnak drukkolnál? kétlem. :)
nem, de azért egy válogatott csapat az más, szerintem.
egyébként ha 6-7 katalán alapkezdő lenne, akkor azért nehezemre esne real meccseket nézni. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 24., hétfő 0:31

ateeemadrid írta:nem tudom egyébként, hogy ennek a spanyol válogatottnak hogy lehet drukkolni, feltéve hogy nem Barcás az illető.
ha egy az egyben azt játszanánk holnaptól mint a spanyol válogatott más csapatnak drukkolnál? kétlem. :)

Tarsi88
Hozzászólások: 66
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:31
Kedvenc csapatod: Barcelona
Tartózkodási hely: Aszód

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Tarsi88 » 2013. június 24., hétfő 0:29

Hát én nehezen tudnám elképzelni arról a Del Bosque-ról, hogy hagyja, hogy beleszóljanak a kezdő tizenegyébe, aki képes volt dacból a hulla gyenge Torrest játszatni anno.
Impossible is not a fact. It's an opinion. Impossible is not a declaration. It's a dare. Impossible is potential. Impossible is temporary. Impossible is nothing.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4456
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. június 24., hétfő 0:28

egyébként nem vagyok benne biztos, hogy majd az új thiago,isco,illarramendi féle tengellyel a spanyol válogatott majd csak megközelítőleg is ennyire fogja dominálni a világ futballját.
tény, de nem is lesz ilyen nézhetetlen szar a foci, arra mérget vennék. :)


nem tudom egyébként, hogy ennek a spanyol válogatottnak hogy lehet drukkolni, feltéve hogy nem Barcás az illető.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 24., hétfő 0:23

szerintem majd csak akkor kell elővenni vdb-t és xaviékat, hogy mi a pálya, ha megbukik a csapat.
az, hogy ha nem nyerik meg a 2014-es vébét, nyilván nem bukás, olyan nincs, hogy valaki eb-vb-eb-vb kombót nyerjen egymás után.
ha meg mégis van, akkor nincs miről beszélni.

egyébként nem vagyok benne biztos, hogy majd az új thiago,isco,illarramendi féle tengellyel a spanyol válogatott majd csak megközelítőleg is ennyire fogja dominálni a világ futballját.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 24., hétfő 0:01

eleve xavinak már nem is kellene kezdőnek lennie a válogatottban, nemhogy még ő rakja össze a csapatot
és igen, a bajszos sara ez, de azért xavi szerintem csak ne okoskodjon arról, hogy kit hova kell rakni
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8483
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. június 23., vasárnap 23:55

ha tényleg "xavi rakja össze a csapatot", az nem az ő, hanem a bajszos szégyene. :)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 23., vasárnap 22:18

kelemen.istvan írta:
Mike írta:nemtom ki lett e már beszélve, de azért az szép h Xavi tanácsokat ad VDB-éknek h kikkel szeretne együtt játszani...
Hát ki ez?
Ezmiez a hír?:) Honnan jött? Világ vicce,ha igaz :lol: :lol:
marcán van fenn
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 23., vasárnap 22:13

VDB-ből ki is nézem hogy elfogadja tőle..... :D :D (ja...upppsz,hiszen VDB nem barcás,akkor most én ezt hogy mondhattam.... :shutup: :shutup: )
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 23., vasárnap 22:10

Mike írta:nemtom ki lett e már beszélve, de azért az szép h Xavi tanácsokat ad VDB-éknek h kikkel szeretne együtt játszani...
Hát ki ez?
Ezmiez a hír?:) Honnan jött? Világ vicce,ha igaz :lol: :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 23., vasárnap 21:53

nemtom ki lett e már beszélve, de azért az szép h Xavi tanácsokat ad VDB-éknek h kikkel szeretne együtt játszani...
Hát ki ez? :|
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. június 23., vasárnap 21:47

R.M.C.F írta: Nem tudom elhinni,hogy van még mindig olyan,aki szerint bármi esély is lenne leigazolni,illetve thiago idejönne..... :hmmm: :hmmm:

Ez egyszerűen nem lehet.....esélye semmi.......miért veszik többen is számba? Valaki árulja már el,legyen kinyitva a szemem.Akarom.
Annyit finomítanék rajta, hogy volt azért egy Luis Enrique, aki kísértetiesen hasonló körülmények között került Barcelónába. Én ezt a nagy úriemberesdit pont a katalánokkal szemben végképp nem értem. A két csapat jelenlegi utánpótlását elnézve egy ilyen egyezménnyel kizárólag ők járnal jól, az meg hol érdekeljen minket, hogy mit pofáznak rólunk? Ok nélkül is megállás nélkül gyűlölködnek, akkor legalább járjunk jól velük. Én bizony nagyon szívesen elnézném itt Thiagót. Persze igazat adok RMCF-nek, semmi esélyét nem látom.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 23., vasárnap 21:25

akkor Thiago nem fog Madridba költözni.
Nem tudom elhinni,hogy van még mindig olyan,aki szerint bármi esély is lenne leigazolni,illetve thiago idejönne..... :hmmm: :hmmm:

Ez egyszerűen nem lehet.....esélye semmi.......miért veszik többen is számba? Valaki árulja már el,legyen kinyitva a szemem.Akarom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3862
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: füst » 2013. június 23., vasárnap 18:34

Én alapvetően nem érzem magam túl okos embernek, de azért ad egy kis önbizalmat a fórum némelyik szegletének meglátogatása.

Más, noha nem kedvelem különösebben Iscót, ha igazak a hírek és ideigazol, akkor Thiago nem fog Madridba költözni. Aminek én örülnék, mert a szomszédék még a Lali miatt sem békéltek meg, pedig az már rég volt.
Ezzel együtt kíváncsi leszek Thiago sorsára, mert Tito nem hitegeti sok játéklehetőséggel. Remélem nem marad ott Xavi és Fabregas beugrójának, annál azért lényegesen többre hivatott.
Egyébként Titót sem értem, túl könnyen elengedné Thiagót, gondolom kell a pénz valami combos védőre, máskülönben azt hinné az ember, hogy Tito dilettáns...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 17:10

Nem hülyéztelek le, hanem az általad leírtat tartom hülyeségnek.
Nem akarok egy bant hülyeségek miatt,meg ez nem is az off topic,de....
-Ha TEelolvastad volna figyelmesen,hogy mit írtam Iniestarol,F.C.B.-nek,akkor nem írnál olyat hogy degradálom...
-ha valaki hülyesègeket ír,az feltételezhetően hülye,vagy legalább is a logika ezt diktálja...
Na befejeztem ezt a témát,nem vagyok híve a felesleges szócséplésnek...drágagyerek...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Gali
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:19
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Gali » 2013. június 23., vasárnap 17:00

morientes írta:
A világ egyik legjobb játékosát középszintű playának degradálod (szived joga). Szerintem viszont ez hülyeség.
Nem degradáltam le.Csak összehasonlítottam Zidaneval.Gond? :roll:
És hogy mi ebben a provokáció?Hogy lehülyéztél drágagyerek csak annyi... :banplz:
Drágagyerek!
Előbb olvasd el, hogy mit írtál és, hogy én mit írtam.
Nem hülyéztelek le, hanem az általad leírtat tartom hülyeségnek.
Remélem érzed a különbséget.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 23., vasárnap 16:38

A világ egyik legjobb játékosát középszintű playának degradálod (szived joga). Szerintem viszont ez hülyeség.
Nem degradáltam le.Csak összehasonlítottam Zidaneval.Gond? :roll:
És hogy mi ebben a provokáció?Hogy lehülyéztél drágagyerek csak annyi... :banplz:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 45 regisztrált és 0 vendég