Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. április 26., péntek 12:18

Halálhegy - A Dyatlov-rejtély, ezt látta már valaki? Nagyon gagyi?
Én láttam, szerintem abszolut nézhető. Egy erős közepest megér, érdekes ez a téma.

Tudtam, h ma már nem kéne felnéznem ide, mivel h ma nézem az iron mant, alább is hagyott a lelkesedésem.

Pedig imdb-n és Rotten-en is nagyon jól fogadták...ami nem mérvadó, de mégis némi iránymutató, de itt rendesen lehúzza mindenki, ha még Remy-nél is csak egy 7-es....akkor baj van. :Đ

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2013. április 26., péntek 0:32

Adok rá egy 5/10-et és ez is jóindulatú, 1 pontot hozott, hogy volt benne pár jó poén.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 26., péntek 0:09

Jesszusom, rosszabb, mint a második rész? :lol: :lol: :lol:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 26., péntek 0:03

Vasember 3

Kijött az első trailer és tátva maradt a szám, hogy na végre egy kis komolyságot is belecsempésznek a Marvel világba. A trailer alapján egy szürke, drámai filmet vártam (no, nem DC univerzumosat), de a film teljesen más irányba ment el. Átvert a trailer, és sajnos nem a jó irányba mozdult el a film a szememben. A leggyengébb konzervdoboz rész volt az idei. Bővebben itt. Persze azért tudtam a 2 óra alatt szórakozni, így megadom rá a 7/10-et, de a többihez képest csalódás.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 25., csütörtök 23:06

Nem szeretem a Marvel filmeket, egyedül a Vasember volt üde színfolt nálam. Sajnálom, hogy az Avengers-féle komolytalan vonalra állították ezt is.
Remy írta:...
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!De a VASEMBER ne kis fegyverrel mászkáljon már. Komolytalan az egész. Jó, hogy nincs mindig a ruhában, de azért 10 percnél többet vártam volna. Először ott osztja a bűnözőket a rezidencián, utána a végén a négerrel meg azt se tudja, mit kell csinálni a fegyverrel

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 25., csütörtök 23:01

Én szombaton nézem, kíváncsi leszek tényleg ennyire moslék-e. :D

Az első kettő tetszett, bár igaz, a második azért gyengébb, de az első nagyon pöpec.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. április 25., csütörtök 23:01

Na, mi a szösz, trágya lett a Vasember? Én meg csinálom itt a plusz helyet a gépen...


:mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 25., csütörtök 23:00

az a gond a Vasemberrel, hogy a trailer egy teljesen más filmet adott el nekünk. Nem ezt.

Mondjuk én nem húzom annyira le, mert adtam rá 7 pontot, de azért na....

amúgy fel ne keljetek, mert van plusz jelenet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Remy 2013. április 25., csütörtök 23:01-kor.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 25., csütörtök 22:58

Áh, basszus éreztem hogy igazam lesz Vasemberrel.
Akkorák voltak az elvárások meg az elképzelések hogy gondoltam csalódás lesz a vége.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 25., csütörtök 22:56

cart írta:Sikerült a Marvellnak az egyetlen értékelhető szuperhősét is lenulláznia. Gratulálok hozzá.
Annyira éreztem, hogy te lehúzod :mrgreen: Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy ennyire. Kíváncsi vagyok már rá, holnap nézem.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 25., csütörtök 22:55

cart írta:Ilyen moslék filmet, mint a Vasember évek óta nem láttam. Nem tudom, mit gondoltak a készítők, hogy egy ilyen idióta vígjátékot csinálnak belőle. Bottom 5-ben bent van nálam, az biztos. Akcióra nem nagyon kell számítani, ami van az is elég szánalmas.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A "Vasember" kb 10 percet tölt a ruhában, amúgy maroklőfegyverrel futkosva akciózik, nevetséges volt az egész. A komolyabbnak szánt részekbe is közbevágtak valami idióta "poént". Azok a tűzköpő szarok is botrányos ellenfelek voltak. Komolyan nem tudtak valami normális ellenséget berakni?
A leggagyibb pókember filmek színvonalát idézte nálam. Sikerült a Marvellnak az egyetlen értékelhető szuperhősét is lenulláznia. Gratulálok hozzá.
Azért ennyire nem volt rossz :D De egyértelműen a leggyengébb rész lett.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amúgy nem nem feltétlenül kell a páncélban mászkálni. A forgatókönyv nem várta el, és a forgatókönyv fasza is lett volna, ha nem tesznek be minden percben 1-1 poént, ami lerombolja az addig felépített dolgokat... :/

éjfélkor jön az értékelés.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 25., csütörtök 22:52

Megnéztem a Donnie Darkot. Nagy hiányosságot pótoltam ezzel. Kimondottan tetszett. A játékidő hamar elszállt. Sajnos a film közepe felé én már sejtettem a csavart, de egyáltalán nem rontotta el ezzel a film élményét. Jake nagyon jól játszott. A zenék is ütősek voltak. 7-es osztályzatot érdemel.

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. április 25., csütörtök 22:42

Ilyen moslék filmet, mint a Vasember évek óta nem láttam. Nem tudom, mit gondoltak a készítők, hogy egy ilyen idióta vígjátékot csinálnak belőle. Bottom 5-ben bent van nálam, az biztos. Akcióra nem nagyon kell számítani, ami van az is elég szánalmas.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A "Vasember" kb 10 percet tölt a ruhában, amúgy maroklőfegyverrel futkosva akciózik, nevetséges volt az egész. A komolyabbnak szánt részekbe is közbevágtak valami idióta "poént". Azok a tűzköpő szarok is botrányos ellenfelek voltak. Komolyan nem tudtak valami normális ellenséget berakni?
A leggagyibb pókember filmek színvonalát idézte nálam. Sikerült a Marvellnak az egyetlen értékelhető szuperhősét is lenulláznia. Gratulálok hozzá.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8348
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. április 25., csütörtök 21:27

Első önreklám a Madridomon. :mrgreen:

Pályázatra készült kisfilm amiben én voltam a Zoperatőr. A téma és a forgkönyv undorító, de reméljük visszük a díjat.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 25., csütörtök 21:19

Kellene nekem egy nem túl régi, vígjáték, lehet akció/keserédes beütése, amit haverokkal meg lehet nézni, de jó film is egyben. Előre is köszi :D
"And my heart will leave you never."

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 25., csütörtök 18:26

Halálhegy - A Dyatlov-rejtély, ezt látta már valaki? Nagyon gagyi? :roll:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. április 25., csütörtök 18:05

Iron Man 3

nagyon régóta vártam a kedvence szuperhősöm legújabb részét, 00:15ös vetítésen muszáj volt megnéznünk a corvinban :D

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!jó volt, de a várakozásaimat nem tudta megközelíteni.
sok volt a logikátlanság nekem, stark nagyon makacs volt hogy csak a 42es tiszta bugos suitot használta még akkor is amikor hadat üzent egy terroristának. emmellett nagyon sok pöcs beszólás és megmozdulása volt, ami már nem vicces, hanem már-már faszfej volt.
túlzásba estek a poénokkal, halálkomoly részek közepébe beledobni valami viccet, nagyon giccses volt.
a zeneszerző egy retardált, a blue-val indítani a filmet, az eddigi ac/dc vonulathoz képest nevetséges.

viszont az, hogy mennyire eltértek a képregénytől, és a mandarin csak egy kirakatember színész volt, fel se tudtam fogni.
guy pearce nekem nem tudta eladni magát mint main villain, don cheadle meg amennyire jó a house of liesban, annyira gyengén alakít itt.

a végén rohadtul nem volt tiszta, hogy ezek a magmaemberek mitől, mitől nem halnak meg, de ezen nem fárasztom magam, jó, sikerült megölni őket.

az end credits scenere baromi sokat kellett várni, de annyira meg is érte :D


az előző 2 rész nálam 9/10, de ez csak 7/10.

Avatar
Eszterke
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:25
Kedvenc játékosaid: Mesut Özil, Luis Figo, Sheva, Kaká, Torres, Navas, Reus

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Eszterke » 2013. április 24., szerda 9:41

messideco: SÍROK xD

Megnéztem tegnap a War Horse c. filmet. Kapott egy halom Oscar-jelölést, én adok neki egy 7,5-öt. A zene csodaszép volt, nekem a vágás is tetszett igen sok helyen, volt egy pár gyönyörű felvétel és szép megoldás. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Például, amikor a Loki által játszott karakter szembenézett a halállal, és levették a zenét, eszméletlen jól megcsinálták. De ez általában igaz volt azokra a jelenetekre, amikor meghalt valaki.
Egyébként meg egy lovas történet, amit első világháborús környezetbe helyeztek.
Real Madrid means triumph in victory and triumph in loss. Real Madrid was yesterday, it is today and it will be tomorrow. Real Madrid are words that I still do not know how to express.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. április 24., szerda 9:34

Pár filmről röviden, haikusan:

Szárnyas fejvadász
Unalomba fulladt
A kultikus mű,
Nem nyűgözött le.

A hét pszichopata
Tömör gyönyör,
Őrület és vér
Fantasztikus színészekkel.

Egy különc srác feljegyzései
Végigmosolyogtam a filmet,
Olyan cuki, hogy belehaltam,
És Emma Watson isteni.

A kezelés
Csak úgy simán megtörténik,
De a karakterek üresek maradnak,
Legalább megható.

Dogma
Az Úr 1999. évében
Kevin Smith nem volt
Teljes fényében még.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. április 23., kedd 20:25

lui írta: Ghostbusters

Ezt meg még eddig valahogy nem láttam egészben, tv-ben kaptam már el részeket, de így egyben most volt meg először.
És, hát közel nem dobtam tőle hátast, eléggé lapos volt, cgi-t nem mondom 300 éves filmnél nem ér ilyennel lehúzni, de a többi se nagyon volt összerakva.
Bill tata adja, meg 1-2 beszólás, de amúgy felejthető abszolút.

6/10
ejj :D pedig hatalmas film. simán 8,5/10 nálam. B-)

Megnéztem a Haunted House-t. Marlon Wayans szerepel benne, és a paranormal activityt parodizálják ki. Hát azért nem egy horrorra akadva a film, és 2-3 tényleg ütős poénon kívül elég izzadtság szagú. Bővebben majd a napokban.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 113 regisztrált és 0 vendég