Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 24., hétfő 16:51

Jester írta:Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de minden esetben eleget tett adófizetési kötelezettségének, sőt túl is fizette azt.
Viszont a bíróság több befolyásos tagja is madridista, szóval 4-5 év börtönre ítélik valószínűleg, amit egy Madrid-játékosokról készült poszterekkel díszített cellában kell majd letöltenie :mrgreen:
RealMadridFanatic írta:Ami még eszembe jutott az Isco - Zidane cikk kapcsán, hogy mennyire komoly dolog lehet egy (bár már most is elismert, de azért végső soron) fiatal tehetség számára, hogy csörög a telója, mit sem sejtve felveszi,és beleszólnak, hogy "Hello! Itt Zinedine Zidane beszél!"...

Nyilván Ő közel van ehhez a világhoz, máshogy éli meg, esetleg lehet, hogy nem is különösebben kedvelte Zidanet játékosként (lehet ilyet? :) ), de azért csak a világ valaha volt egyik legnagyobb játékosa! Nagyon komoly ez számomra. :)
Na igen, picit nagyobb vonzóerőt jelenthetett számára, mint az, hogy
- Üdvözlöm, Isco úr, itt Manszur bin Zajed al-Nahjan sejk beszél! Jöjjön a Citybe! :D

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 24., hétfő 16:50

Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de minden esetben eleget tett adófizetési kötelezettségének, sőt túl is fizette azt.
Én biztos voltam benne, h csak a gonosz emberek találták ki az egészet, és h isten fia nem h kevesebbet de több adót fizet a kötelezőnél, mert miért is ne.....
Szerintem is megoldják, és talán én sem kívánom, de azért gyerekek ha elmeszelnék 2 év letöltendőre a Messi gyereket
Nem olyan időket élünk, h egy Messit elmeszeljenek....egyébként ha beigazólodik h bűnös akkor dugják rács mögé, ha pedig nem akkor ne....ilyen egyszerű....de bárhogyis van, nem lesz rács mögött...

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. június 24., hétfő 16:06

Realista24 írta:Na, hogy kerek legyen.
A 2010 és 2011-es bevallásokat a napokban módosította, ha úgy tetszik önellenőrzést hajtott végre, mielőtt ezt is vizsgálják, ugyanis volt róla szó. Befizetett pótlólag még 10 milliót (ami azt feltételezi, hogy ezekben az években sem volt korrekt a bevallása). Ezzel próbál kompenzálni. Ettől függetlenül a vizsgálatot megtartják a 2007-08-09-es évekre.
Ha' érdekes :mrgreen:
Reaper's Scythe írta:Nem lesz ebből az adócsalás ügyből semmi. Amúgy akármennyire is unszimpatikus nekem az argentin, nem kívánom, hogy a világ 2 legjobb játékosából az egyik évekig börtönben üljön.
Szerintem is megoldják, és talán én sem kívánom, de azért gyerekek ha elmeszelnék 2 év letöltendőre a Messi gyereket én 2 napig fetrengenék a röhögéstől. Óriási lúzerség lenne!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 24., hétfő 15:54

Na, hogy kerek legyen.
A 2010 és 2011-es bevallásokat a napokban módosította, ha úgy tetszik önellenőrzést hajtott végre, mielőtt ezt is vizsgálják, ugyanis volt róla szó. Befizetett pótlólag még 10 milliót (ami azt feltételezi, hogy ezekben az években sem volt korrekt a bevallása). Ezzel próbál kompenzálni. Ettől függetlenül a vizsgálatot megtartják a 2007-08-09-es évekre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2013. június 24., hétfő 15:45

sőt túl is fizette azt

Valaki írta talán a múlt héten, hogy az lesz ennek a story-nak a vége, hogy Messi még több adót is fizetett be, mint amennyit kellett volna, nemhogy kevesebbet és láss csodát.. :lol:
Nem lesz ebből az adócsalás ügyből semmi. Amúgy akármennyire is unszimpatikus nekem az argentin, nem kívánom, hogy a világ 2 legjobb játékosából az egyik évekig börtönben üljön.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1202
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 24., hétfő 15:43

Jester írta:Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. .
én ezt úgy olvastam, hogy a 10millió eurót azt a korrigálásra fizette be Leonidász. :hmmm: és nem csak úgy jó szívűségből adózott többet..
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2013. június 24., hétfő 15:40

Jester írta:Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de minden esetben eleget tett adófizetési kötelezettségének, sőt túl is fizette azt.
Ki gondolta volna, hogy ez lesz. :mrgreen: :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jester » 2013. június 24., hétfő 15:32

Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de minden esetben eleget tett adófizetési kötelezettségének, sőt túl is fizette azt.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 24., hétfő 15:08

Nyilván Ő közel van ehhez a világhoz, máshogy éli meg, esetleg lehet, hogy nem is különösebben kedvelte Zidanet játékosként (lehet ilyet? :) ), de azért csak a világ valaha volt egyik legnagyobb játékosa! Nagyon komoly ez számomra.:)
Én biztos vagyok hogy nagy hatással volt rá...akár szereti Zidanet akár nem,az biztos hogy átvillant az agyán,hogy nem-e szórakozik vele valaki... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. június 24., hétfő 15:00

Szerintem Ancelotti sem fafejű ráadásul, nem hinném, hogy védekezni fog itt, annak ellenére sem, hogy olasz.
Mourinhoról is ezt írta mindenki. Ettől még lehet, hogy nem fog Ancelotti védekezni, de ezt ne vegyük már biztosra.
Pontosan tudja, hogy mire vágynak a madridisták, ahhoz meg kellően intelligensnek tartom, hogy ne essen a korábbi hibákba, amikor orrnehéz lett a csapat.
Mindkettőt adom, nem valószínű, hogy bele fog esni konkrétan ezekbe a hibákba. De Vannak egyéb lehetséges hibák, amikbe ő beleeshet, és ne felejtsük el, hogy ez az első ilyen munkája. Optimista vagyok vele kapcsolatban, de tudom, hogy senki sem tévedhetetlen, és tisztában vagyok azzal is, hogy a jelenlegi piacon nagyon nehéz egy Real Madrid megfelelő erősítést igazolnia. Én például Iscotól sem vagyok elájulva. Örülök az érkezésének, de én rá inkább egy hosszútávú befektetésként tekintetek, semmint egy azonnali sztárra.

Közben Callejónt vinné Benítez és a Nápoly -->
Csak vinné már el. Egyedül ez a vakegér képes fizetni Callejonért, sebtében el kell passzolni.
adamzz írta:Az NSO nemes egyszerűséggel le futballmágusozta gárdiólát. Atyaég.
Lesz itt még elegánsabb jelző is az első 1-2 győzelem illetve trófea után. Pep beleült a tutiba, bukni nem igazán tud, a lerabolt BVB után nem lesz ellenfél Németországban, míg a BL meg lutri. Ha 3-4 év alatt sem nyeri meg, de otthon arat, akkor elégedett lesz vele a sajtó.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 24., hétfő 14:54

Szerintem Ancelotti sem fafejű ráadásul, nem hinném, hogy védekezni fog itt, annak ellenére sem, hogy olasz. Meg elvileg Ő játékosként is kreatív középpályás volt, ha van ennek bármi jelentősége. :)
Pont ma jelent meg egy cikk ezzel kapcsolatban az El Confidencialon, miszerint Carlo pontosan tök ellentéte Josénak; mind emberileg, mind pedig szakmai téren!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 24., hétfő 14:43

De lényeg a lényeg,az a fontos hogy madrid fehér felén szép,eredményes foci legyen,akár Bale-el,akár nélküle...
:agree:

Nagyon kíváncsi vagyok Ancelotti koncepciójára. Viszont az, hogy a jelek szerint Perez vakon megbízik szinte Zidaneban, az nekem nagyon pozitív. Most nem arra gondolok, hogy évente hoz két Varane-szintű tehetséget, hanem összességében pozitív irányba próbálja vinni a Real játékát. Pontosan tudja, hogy mire vágynak a madridisták, ahhoz meg kellően intelligensnek tartom, hogy ne essen a korábbi hibákba, amikor orrnehéz lett a csapat.
Az Ő színre lépésével bizakodó lettem. Szerintem Ancelotti sem fafejű ráadásul, nem hinném, hogy védekezni fog itt, annak ellenére sem, hogy olasz. Meg elvileg Ő játékosként is kreatív középpályás volt, ha van ennek bármi jelentősége. :)


Ami még eszembe jutott az Isco - Zidane cikk kapcsán, hogy mennyire komoly dolog lehet egy (bár már most is elismert, de azért végső soron) fiatal tehetség számára, hogy csörög a telója, mit sem sejtve felveszi,és beleszólnak, hogy "Hello! Itt Zinedine Zidane beszél!"...

Nyilván Ő közel van ehhez a világhoz, máshogy éli meg, esetleg lehet, hogy nem is különösebben kedvelte Zidanet játékosként (lehet ilyet? :) ), de azért csak a világ valaha volt egyik legnagyobb játékosa! Nagyon komoly ez számomra. :)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 24., hétfő 14:34

Persze, de szerintem itt a bedaráljuk nem feltétlen erőfocira apellál. Be lehet darálni az ellenfelet folyamatos, nagy nyomás kifejtésével is, ami technikailag kiemelkedő megoldásokkal is elérhető. Hogy ebbe Bale mennyire passzolna, azt meg mindenki maga ítéli meg természetesen.
Igen igaz,csak ennek bedaruljuknak van egy ilyen negativ visszhangja,hogy nagy nehezen hozzuk nyögvenyelősen 1:0-ra...a lelépjük elegánsabban hangzik... :)
De lényeg a lényeg,az a fontos hogy madrid fehér felén szép,eredményes foci legyen,akár Bale-el,akár nélküle...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 24., hétfő 14:30

Cavani responde a De Laurentiis: "Quiero hablar cara a cara"
A La Gazzetta dello Sport szerint Cavani "picikét" kiakadt De Laurentiis "máskülönben lekapom a fejét" poénján és face to face kíván beszélni az elnökkel (ezek után nehezen tudom elképzelni, hogy maradni akar majd :roll: )! Közben Callejónt vinné Benítez és a Nápoly --> :iszunk: :cheers: :happy: ; míg angol pletykák (Daily Star és társai :mrgreen: ) szerint Higuaínt ma már orvosira várják Londonba!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. június 24., hétfő 14:01

adamzz írta:Az NSO nemes egyszerűséggel le futballmágusozta gárdiólát. Atyaég.
És te ezen csodálkozol? Nem újdonság az efféle dolgok tőlük. Komolytalan.

Kíváncsi leszek azért, hogy mire fog menni a bajorokkal...
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2013. június 24., hétfő 14:00

.ehhez képest hosszu sorokban fejtegetted hogy miért kell Bale...
Nem is igaz, most nem írtam mellé érveket! :) A hsz. többi része tőle független.
Már nem fogok kardoskodni mellette, elfogadom a másik oldal véleményét is, sőt részben igazat is adok. Az ára horror, és bármennyire is jónak tartom, benne lenne, hogy megég. Csak én erre jóval kisebb esélyt látok nálatok. :)

kiscsapatokat is bedaráljukBale-lel ütötte meg a fülem...ez elég siralmasan hangzik.Nekem...
Persze, de szerintem itt a bedaráljuk nem feltétlen erőfocira apellál. Be lehet darálni az ellenfelet folyamatos, nagy nyomás kifejtésével is, ami technikailag kiemelkedő megoldásokkal is elérhető. Hogy ebbe Bale mennyire passzolna, azt meg mindenki maga ítéli meg természetesen.

Lehet úgy is nézni, hogy fineszes, technikás játékos megbontja a védelmet egy szűk átvétellel, majd zseniális passzt ad, de az is lehet, hogy folyamatosan jól zár a védelem, és Bale egy tolás után úgy kipókhálózza a sarkot, hogy a kapus sírva fakad.
(ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak erre jó a walesi - ugye pont ez az alapja a vitának.)
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2013. június 24., hétfő 14:00

adamzz írta:Az NSO nemes egyszerűséggel le futballmágusozta gárdiólát. Atyaég.
The new Verebes :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2013. június 24., hétfő 13:57

Az NSO nemes egyszerűséggel le futballmágusozta gárdiólát. Atyaég.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 24., hétfő 13:30

Fogadjátok el, hogy máshogy látjuk. Van aki szerint (érzésem szerint nagyon tévesen) Bale egy darálós futógép, semmi több. Szerintem nem követték eléggé, vagy alábecsülik.
Nem kell győzködni a másikat.
Bale-lel is ugyanúgy lehetne szép foci.
Nem,nem kell győzködni a másikat...ehhez képest hosszu sorokban fejtegetted hogy miért kell Bale... :)
Leírtam azt is amúgy,vele is elképzelhető szép foci,meg ugyanúgy nélküle is színtelen-szagtalan bruszt...
Csak ez a "kiscsapatokat is bedaráljukBale-lel ütötte meg a fülem...ez elég siralmasan hangzik.Nekem...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 24., hétfő 13:25

numberone1 írta:
R.M.C.F írta:Két baromság lett a divat.......neymar felfelé...bale lefelé.......ez megy most.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hol megy? Itt a forumon? Szerintem ezt csak te nyomatod lassan mar mindegyik topicban.

Igen, mit gondolsz miért török ki hangos hahotázásba minden nap? :lol: :lol: ku*va sok a baromság,lehet csemegézni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 233 regisztrált és 0 vendég