Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 24., hétfő 20:18

Ha hoz egy Soldado, Negredo szintet, akkor főnyeremény, ha nem válik be
Azért egyelőre még ettől a szinttől is bőven távol van! :roll: Nagy kedvencem Karim és én hiszek is a srácban, ugyanakkor egy Karim-Morata duóval neki vágni a szezonnak, hát elég nagy lutri és bátorság szerintem ......!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Legkisebbtobi
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 7:42

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Legkisebbtobi » 2013. június 24., hétfő 20:16

Kerlon írta:Én még mindig azt mondom, hogy Morata tökéletes lehet Benzema mögé. Ha hoz egy Soldado, Negredo szintet, akkor főnyeremény, ha nem válik be, illetve nem válik be Benzema, akkor kell majd bankot robbantani. Az meg mondjuk szürreális dolog, hogy Moratat Európában befutott elit csatárokkal hasonlítja össze.
vegre valamiben egyetertunk :mrgreen: :mrgreen:


de en azert igazolnek egy rutinosabb jatekost benzema moge... ilyen drogba tipusut... (oregebb, tapasztalt, talan turne a rotalasi rendszert). Mert ket csatarral neki vagni az idenynek nagy hulyeseg foleg akkor ha az egyik egy zoldfulu kolyok akirol sokat nem tudunk.. mert mourinho mindig szelsot csinalt belole termeszetesen...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. június 24., hétfő 20:10

Én még mindig azt mondom, hogy Morata tökéletes lehet Benzema mögé. Ha hoz egy Soldado, Negredo szintet, akkor főnyeremény, ha nem válik be, illetve nem válik be Benzema, akkor kell majd bankot robbantani. Az meg mondjuk szürreális dolog, hogy Moratat Európában befutott elit csatárokkal hasonlítja össze.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 24., hétfő 19:58

MorataMartin írta:"Itt van még Morata is


Ja létszámot növelni, azon kívül?!? "

Mert Higuaín, a 65 milliós Cavani v. a 40 milliós Suarez jobb lenne... :kivagyhe:
na ne.
én elhiszem hogy elfogult vagy morataval -csak nem értem miért- de ez azért elég erős túlzás volt.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 24., hétfő 19:52

"Itt van még Morata is


Ja létszámot növelni, azon kívül?!? "

Mert Higuaín, a 65 milliós Cavani v. a 40 milliós Suarez jobb lenne... :kivagyhe:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 24., hétfő 19:47

nem kell feltétlen mindenben a biznict keresni. tudod, úriemberek klubja.

Ennyi nagyjából a lényeg.
Értem én; azzal is tisztában vagyok, hogy az évekkel ezelőtt megromlott spanyolországi kapcsolatokat helyre kellett hoznia Pereznek és valamivel le kellett a szomszédokat is kenyerezni, de ezzel ugyanott vagyunk ahol a part szakad; arról nem is beszélve, hogy évtizedekkel ezelőtt is ezzel a jelzővel illeték a csapatot, mégis onnan igazoltunk ahonnan csak tudtunk; elsősorban nem ettől leszünk majd úriemberek, de mind1 --> szerintem fent lehet tartani jó viszonyt és meg lehet tartani úriemberi mivoltunkat (pl. a tárgyalások alatt) úgyis, hogy közben attól igazolunk a törvényes keretek között, akiktől csak akarunk és persze tudunk!
amit én nem értek, az a barcával kötött szóbeli vagy nem szóbeli megállapodás,
Ez meg a másik; azt már fölösleges is ecsetelni, hogy az általad említett 2 klub vezetői, a játékosaikról már nem is beszélve miként viszonozzák ezt a gesztust a Real Madrid irányába; hányszor meg hányszor ment a pocskondiázás ....... :vivo:
Nem kell izgulni
Tulajdonképpen az ő esetleges idei "elvesztése" nem különösebben vág földhöz, én eleve nagyobb esélyt láttam a walesi jövő évi érkezésére! Előzetesen is abszolút elégedett lettem volna egy D. Carvajal, Kondogbia, Gündogan, Isco, Suárez + Jesé pakkal, kérdés ebből mi valósul meg??? :roll:
Itt van még Morata is
Ja létszámot növelni, azon kívül?!? :coffee:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. június 24., hétfő 19:45

Néha olvashatnátok is a fórumot, nem csak ész nélkül írni. Amit Jester betett, az félrefordítás/fals infó.
nem kell feltétlen mindenben a biznict keresni. tudod, úriemberek klubja.
Ennyi nagyjából a lényeg. A barcásat én sem értem, bár ott már lehet félnivalója mindkét klubnak, hogy elhappolja a másik üdvöskéjét.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
F.C.B.
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. június 20., csütörtök 15:11
Kedvenc játékosaid: Maradona, Messi
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: F.C.B. » 2013. június 24., hétfő 19:40

R.M.C.F írta:
Jester írta:Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de minden esetben eleget tett adófizetési kötelezettségének, sőt túl is fizette azt.

Én teljesen biztos voltam abban hogy messi ártatlan mint a ma született bárány.......de ha mégsem,akkor is ártatlan,neki ez a szerepe a földön.
Rájár a rúd mostanában a Kicsibácsikra.............. :lol: Az viszont hogy ártatlan vagy sem sosem derül ki ezért mindenki klubhovatartozás szerint löki az igét......... :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. június 24., hétfő 19:20

Nem kicsit :coffee: ; gőzöm sincs, hogy mi késztethette Perezt egy ilyen alku megkötésére, de hogy nekünk ebből semmi hasznunk nem származik az is fix --> az Atma vezetőségének részéről a szurkolóik miatt már sokkal inkább érthető, de hogy nekünk ebben hol van a biznisz .......................... :ike: :hmmm:
nem kell feltétlen mindenben a biznict keresni. tudod, úriemberek klubja.
mégiscsak egy városban van két ősi ellenség csapat. ez még érthető is, amit én nem értek, az a barcával kötött szóbeli vagy nem szóbeli megállapodás, már rég nálunk játszana thiago, ha perez 13 évvel ezelőtti énjére gondolok.
Kép
Kép
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. június 24., hétfő 19:15

Jester írta:Lionel Messi a napokban mutatta be 2010-es és 2011-es jövedelemadó bevallását, amely azt mutatja, hogy 10 millió eurot pótadót fizetett be. A dokumentumok bizonyítják, nem csak hogy nem csalt adót a játékos, de minden esetben eleget tett adófizetési kötelezettségének, sőt túl is fizette azt.

Én teljesen biztos voltam abban hogy messi ártatlan mint a ma született bárány.......de ha mégsem,akkor is ártatlan,neki ez a szerepe a földön.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

MorataMartin
Hozzászólások: 1514
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. június 24., hétfő 19:09

madridronie írta:
Aztán, valaki magyarázza már meg nekem, hogy azon kívül, hogy nem rontjuk tovább a viszonyunkat az Atleticoval, nekünk származik ebből bármi előnyünk? Gondolom attól azért nem kell tartani, hogy majd az Atlético kivásárolja Casillast, szóval elég egyoldalúnak tűnik ez a megállapodás.
Nem kicsit :coffee: ; gőzöm sincs, hogy mi késztethette Perezt egy ilyen alku megkötésére, de hogy nekünk ebből semmi hasznunk nem származik az is fix --> az Atma vezetőségének részéről a szurkolóik miatt már sokkal inkább érthető, de hogy nekünk ebben hol van a biznisz .......................... :ike: :hmmm:
A Real Madrid tett egy gesztust az Atletico Madridnak...ennyi a történet...
Ok, de miért; merő nagylelkűségből vagy szánalomból???
"Bale va a continuar. No estamos escuchando ofertas por él"
Közben AVB ismét kijelentette, hogy Bale marad, erre az elnöktől külön garanciát kapott és nem kívánnak meghallgatni a játékosért egyetlen ajánlatot sem! Sok van még hátra, de .......... :rock:
Nem kell izgulni sőt én örülök neki, hogy nem jön Bale. Legalább lesz helye Jesének. Itt van még Morata is és jön Isco is. Ha még igazolunk egy kkpt akk én elégedett leszek a kerettel. :agree:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2013. június 24., hétfő 18:45

Aztán, valaki magyarázza már meg nekem, hogy azon kívül, hogy nem rontjuk tovább a viszonyunkat az Atleticoval, nekünk származik ebből bármi előnyünk? Gondolom attól azért nem kell tartani, hogy majd az Atlético kivásárolja Casillast, szóval elég egyoldalúnak tűnik ez a megállapodás.
Nem kicsit :coffee: ; gőzöm sincs, hogy mi késztethette Perezt egy ilyen alku megkötésére, de hogy nekünk ebből semmi hasznunk nem származik az is fix --> az Atma vezetőségének részéről a szurkolóik miatt már sokkal inkább érthető, de hogy nekünk ebben hol van a biznisz .......................... :ike: :hmmm:
A Real Madrid tett egy gesztust az Atletico Madridnak...ennyi a történet...
Ok, de miért; merő nagylelkűségből vagy szánalomból???
"Bale va a continuar. No estamos escuchando ofertas por él"
Közben AVB ismét kijelentette, hogy Bale marad, erre az elnöktől külön garanciát kapott és nem kívánnak meghallgatni a játékosért egyetlen ajánlatot sem! Sok van még hátra, de .......... :rock:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 24., hétfő 18:38

Igen, a Cityvel rengeteg előnye van, ha nem játszunk licitháborút az olajsejkekkel, a Barcával is van ráció egy ilyen szerződésben...de az Atleticóval? Így is úgy is gyűlölni fognak minket, akkor miért nem mindegy? :kivagyhe:
A Real Madrid tett egy gesztust az Atletico Madridnak...ennyi a történet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. június 24., hétfő 18:35

Ezt írta a defensacentral. :mrgreen:
Én az elsőre gondolnék inkább amúgy, szerintem azon a nyáron Benzema tervben volt, és Forlán a plusz lett volna. Aztán ki tudja :roll:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 24., hétfő 18:31

Pipita írta:előtte.
miből gondolod?
amúgy ha így van akkor két variáció lehet én a másodikra szavazok:
1.: higuaint már akkor is eladta volna perez ha jön forlán, tehát egy forlan-benzema csatárduónk lett volna a nyár végére.
2.: benzema csak b terv volt, és előbb forlánhoz mentek perez emberei. :hmmm: :hmmm:

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. június 24., hétfő 18:28

azért kíváncsi lennék hogy ez a megkeresés benzema leigazolása után vagy előtt történt.
előtte. :)
na én is ezt nem értem.
a cityvel még oké hogy kötünk ilyen szart sőt idén nyáron ebből mi jöttünk ki jól. a barcával is még megértem de hogy az atleticoval ennek mi értelme van azt nem. ők úgysem tudnak tőlünk olyan játékost venni aki nekünk fontos 1: mert aki nekünk fontos az játszik is és inkább itt mint egy atleticoban 2 több pénzt se nagyon tudnak nekik ígérni. míg mi tőlük elhozhattuk volna két éve agüerot most meg akár falcaot.
a citys megállapodással viszont jól jártunk. kivásárlási ár alatt lett egy isconk, ezért kiszálltunk még előtte a navas bizniszből övéké lehetett. most megint mi szállunk ki, a cavaniért folytatott harcból, nem baj vigyék is.
Igen, a Cityvel rengeteg előnye van, ha nem játszunk licitháborút az olajsejkekkel, a Barcával is van ráció egy ilyen szerződésben...de az Atleticóval? Így is úgy is gyűlölni fognak minket, akkor miért nem mindegy? :kivagyhe:

Azon kívül hogy nyíltan vállaljuk, hogy az Úriemberek klubja vagyunk...amiből nekem csak annyi jön le, hogy balherék meg papírok ülnek a vezetőségben. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 24., hétfő 18:23

cart írta:Szerencse, hogy nem sikerült megszerezni. A 2009-2010-es szezonja jó volt, aztán erőteljes mélyrepülésbe kezdett...
ja. de nem tudhatjuk mi lett volna ha idejön. azért a vb-n kurva jól nyomta. azért kíváncsi lennék hogy ez a megkeresés benzema leigazolása után vagy előtt történt.
Pipita írta: Aztán, valaki magyarázza már meg nekem, hogy azon kívül, hogy nem rontjuk tovább a viszonyunkat az Atleticoval, nekünk származik ebből bármi előnyünk? Gondolom attól azért nem kell tartani, hogy majd az Atlético kivásárolja Casillast, szóval elég egyoldalúnak tűnik ez a megállapodás.
na én is ezt nem értem.
a cityvel még oké hogy kötünk ilyen szart sőt idén nyáron ebből mi jöttünk ki jól. a barcával is még megértem de hogy az atleticoval ennek mi értelme van azt nem. ők úgysem tudnak tőlünk olyan játékost venni aki nekünk fontos 1: mert aki nekünk fontos az játszik is és inkább itt mint egy atleticoban 2 több pénzt se nagyon tudnak nekik ígérni. míg mi tőlük elhozhattuk volna két éve agüerot most meg akár falcaot.
a citys megállapodással viszont jól jártunk. kivásárlási ár alatt lett egy isconk, ezért kiszálltunk még előtte a navas bizniszből övéké lehetett. most megint mi szállunk ki, a cavaniért folytatott harcból, nem baj vigyék is.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 24., hétfő 18:09

Szerencse, hogy nem sikerült megszerezni. A 2009-2010-es szezonja jó volt, aztán erőteljes mélyrepülésbe kezdett...

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3129
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2013. június 24., hétfő 18:06

Diego Forlán: “2009 nyarán megkeresett a Real Madrid, de az Atlético nem akart eladni. Először irántam, aztán Kun iránt érdeklődtek erőteljesen. Florentino, Gil Martin és Cerezo között létezik egy megegyezés, hogy nem igazol játékost egymástól a két klub. Ez a szerződés kihatással volt Kun sorsára, és az enyémre is.”
Először is azzal kezdeném, hogy nem is értem miért hagytam őt ki a múltkori szimpátia csapatomból. :) Aztán, valaki magyarázza már meg nekem, hogy azon kívül, hogy nem rontjuk tovább a viszonyunkat az Atleticoval, nekünk származik ebből bármi előnyünk? Gondolom attól azért nem kell tartani, hogy majd az Atlético kivásárolja Casillast, szóval elég egyoldalúnak tűnik ez a megállapodás. :roll:
Viszont ez hogy anno emiatt nem hoztuk Forlánt, meg Kunt és valószínűleg idén Falcaót (bár ezt a kettőt egy cseppet sem bánom) ez már nevetséges.
Szíven ütött most ez a nyilatkozat Diegótól, kár érte. :( :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. június 24., hétfő 17:25

Viszont a bíróság több befolyásos tagja is madridista, szóval 4-5 év börtönre ítélik valószínűleg, amit egy Madrid-játékosokról készült poszterekkel díszített cellában kell majd letöltenie :mrgreen: 
Igen és kötelező jelleggel minden hétvégi Real meccset meg kellene néznie,kiemelve a Ronaldo gólokat,50X ismételve... :lol:

Egyébként vizsgálódnak,vizsgálódnak,és a bolha majd kap vagy 2 millio visszatérítést sűrű elnézések közepette....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 99 regisztrált és 0 vendég