Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3293
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 23., kedd 20:53

Pontosan.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8414
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 23., kedd 20:52

RealRaúl77 írta:
Hétvégi győzelmével a Real Madrid Castilla története során már 1200 pontot számlál a Segunda Divisiónban. Ehhez 1141 mérkőzés kellett a 32 másodosztályban töltött szezon alatt. A mérleg: 427 győzelem, 274 döntetlen, 440 vereség, 1608 rúgott gól.
Akárhogy osztokszorzok ez nálam mindig 1555 pontra jön ki. Vagy én vagyok a hülye? :hmmm:
régebben mintha még csak 2 pont járt volna a győzelemért, jobb tippem nincs.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 23., kedd 20:50

Hétvégi győzelmével a Real Madrid Castilla története során már 1200 pontot számlál a Segunda Divisiónban. Ehhez 1141 mérkőzés kellett a 32 másodosztályban töltött szezon alatt. A mérleg: 427 győzelem, 274 döntetlen, 440 vereség, 1608 rúgott gól.
Akárhogy osztokszorzok ez nálam mindig 1555 pontra jön ki. Vagy én vagyok a hülye? :hmmm:
José Mourinho a holnapi Dortmund elleni BL elődöntő előtt, szokásával ellentétesen elárulta kezdőcsapatát: “Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentrao; Khedira, Alonso, Özil, Higuaín, Cristiano Ronaldo, és remélhetőleg Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya."
Aha. Remélhetőleg. :roll:
Mindenesetre ha így lesz, akkor kívánom a kislánynak, hogy édesapja vállaljon 1-2 gól a tiszteletére, vagy ha gólpassz, az sem baj, de legalább minősíthető játékot :-)
Press írta:Meg egyebkent sem tudni, hogy mi lesz nyaron, marad-e, megy-e Mourinho, kik lesznek a biztos tavozok, stb.
Ez a legnagyobb probléma úgy vélem. Emiatt nem tudunk elkezdeni időben tervezni a jövőre, és majd megint a lehető legkésőbb kezdünk el igazolni. (Érdekes módon ez akkor is megvolt, amikor tudni való volt, hogy Mou marad. Szóval lehet, hogy édesmindegy ez. :hmmm: ) Meglenne már, hogy ki az új edző, annak ismert a koncepciója, tudja milyen stílusú futballt akar, és ehhez mérten megvan a kívánság listája, és lehetne már üzleteket kötni, és akkor talán meglenne már a végleges keret a felkészülési időszak kezdetére. De szép is volna egyszer megérni ezt. :roll: ..... és akkor majd jön a tél kellős közepén az, hogy xy nem szokott még bele a csapatba normálisan, ezért nem lehet rá számítani. persze augusztus legvégén kell igazolni :roll:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 20:47

Nem tudom, hogy ki az anyuka de látatlanban is kívánom a kislánynak, hogy Rá hasonlítson. Ha Di Maria fejszerkezetét örökli csak pénzen fogja venni a szerelmet.
DM és felesége
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 20:42

Gerr90 írta: Egyrészt nem tudjuk a vételárát, kérni bármennyit lehet, az a fontosabb, hogy mennyit vagyunk hajlandóak rászánni.
csak nem mindegy, h mikor tud csatlakozni a kerthez. Meg az eloszezon elott vagy amikor MOdric az utolso pillanatban.
José Mourinho a holnapi Dortmund elleni BL elődöntő előtt, szokásával ellentétesen elárulta kezdőcsapatát: “Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentrao; Khedira, Alonso, Özil, Higuaín, Cristiano Ronaldo, és remélhetőleg Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya.”
a gala kezdo :zoldsalas: :lilasalas:
Azt hiszem, a jopar olalt amit josoltam, most mer tengernyi lesz a meccs utan :lol:
ja es jo egeszseget DM kislanyanak. :-)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 23., kedd 20:40

Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya.”
Nem tudom, hogy ki az anyuka de látatlanban is kívánom a kislánynak, hogy Rá hasonlítson. Ha Di Maria fejszerkezetét örökli csak pénzen fogja venni a szerelmet. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 20:37

nem személyszerint neked szólt hanem mindenkinek aki írja hogy lemaradtunk erről arról de meg kéne érteni hogy sose lesz olyan hogy minden posztra a legjobbat igazoljuk
Nem is vettem annak,csak egy másik kommentelőnek jeleztem hogy Perez SEM tud mindenkit megszerezni akit akar.Tehát lényegében veled értek egyet. :-)
Amugy jól látom,Ivanov van az avádon? :-) Micsoda bolgár team volt az...Ivanov,Lechkov,Balakov,Stoichkov.. B-)

Accel:Reusal iz az a bajom hogy nagyon 1 lábas.Olyan meg már van itt.Az is német :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 20:12

José Mourinho a holnapi Dortmund elleni BL elődöntő előtt, szokásával ellentétesen elárulta kezdőcsapatát: “Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentrao; Khedira, Alonso, Özil, Higuaín, Cristiano Ronaldo, és remélhetőleg Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya.”
Ez mi? :ozil: Inkább :shutup: maradok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27897
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 23., kedd 19:47

nekem kicsit fura, hogy elárulja egy nappal előbb a kezdőt. ezzel ad egy lépés előnyt... mondjuk amilyen kiszámíthatóan pakolja fel a fiúkat... az se meglepőbb :lol: remélem alszik egyet a dologra és Benzema fut ki kezdőként a gyöpre-e.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. április 23., kedd 19:33

morientes írta:
ennyi erővel minden elit játékosról le maradtunk akit más igazolt le poszttól függetlenül kivéve azokról akik a csapatunkba játszanak(akik érnek is valamit)
Én csak reagáltam arra,hogy Perez ha valakit AKAR azt meg is szerzi.Hát pedig Neymart akarta,de nem jött össze... :hmmm:
nem személyszerint neked szólt hanem mindenkinek aki írja hogy lemaradtunk erről arról de meg kéne érteni hogy sose lesz olyan hogy minden posztra a legjobbat igazoljuk

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. április 23., kedd 19:32

José elárulta a holnapi kezdőt srácok... ha csak nem zsiványkodik akkor ez lesz: http://madridom.hu/blog/2013/04/23/mour ... api-kezdot
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. április 23., kedd 19:32

Engem kicsit zavar ez a gyászos hangulat Bale miatt. Két okból nem értem miért van a többség ennyire kiakadva. Egyrészt nem tudjuk a vételárát, kérni bármennyit lehet, az a fontosabb, hogy mennyit vagyunk hajlandóak rászánni. Nem tartanak puskát Perez fejéhez, hogy utalja át a x milliós összeget. Lucasnál bepróbálkoztunk, sokat kértek, nem fizettük ki. Itt is ugyanez lesz. Csak akkor fizeti a klub, ha úgy érzi megéri.
Biztosíthatok mindenkit, hogy szakemberek ülnek a vezetôségben. Sokkal jobban átlátják a dolgokat, mint mi, még ha néha úgy is érezzük, hogy vakok vagy egyenesen hülyék.
Másrészt úgy állítjátok be a dolgot, mintha Bale egy kutyaütô lenne, egy nyomorék, aki ránk maradt. Ez egyáltalán nem igaz. Nagyon jó játékos, szerintem jobb is, mint Reus, akit valamiért egyesek jobban szeretnének.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 23., kedd 19:27

Gotze-s hirrel kapcosolatban szerintem a Madrid egy percig nem gondolkozott rajta. Jelenleg ott van Ozil, Kaka es talan Modric is arra a posztra. Meg egyebkent sem tudni, hogy mi lesz nyaron, marad-e, megy-e Mourinho, kik lesznek a biztos tavozok, stb.

A masik meg, en sokkal jobban orulnek Isco-nak, szerintem le fog lepni a Malagabol, se penz, se Bl, semmi. Viszont attol meg jobb jatekos hogy egy liga 4-5. csapatban jatszon csak jovore is. Ha Kaka megy tuti hoznam. Es olcsobb is mint Gotze lett volna.

Az tuti h mindenkepp spanyolositanek, mert szegyen h a Galata elleni visszavagon a kezdoben csak D.Lopez volt spanyol ... Carvajal, Jese Rguez, Isco es Moratat visszahoznam/megvennem/felhoznam veglegesre, nagy csapatba. Callejont pedig kovezzetek meg, megtartanam meg egy evig, hatha jobbat fut, mint iden. Jo o ott ha pihentetni kell a szarokat a januari - februari suru idoszakban.

(Amugy meg jol elsunnyogtak ezt a Gotze igazolast szezon legjavaban... De minek szivarogtattak ki pont most.... Dortmundbol Bayernbe igazolni is kisebb hazaarulas lassan :D)
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 19:23

ennyi erővel minden elit játékosról le maradtunk akit más igazolt le poszttól függetlenül kivéve azokról akik a csapatunkba játszanak(akik érnek is valamit)
Én csak reagáltam arra,hogy Perez ha valakit AKAR azt meg is szerzi.Hát pedig Neymart akarta,de nem jött össze... :hmmm:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 19:19

morientes írta:Na most itt van Bale,de nem azért mert Perez annyira őt AKARTA volna annyira sztm,hanem mert ő MARADT!
reus? ha már úgyis szétkapkodják a dortmundot nyáron, én bepróbálkoznék nála. ő sem egy rossz zsugás. :mrgreen:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. április 23., kedd 19:16

ennyi erővel minden elit játékosról le maradtunk akit más igazolt le poszttól függetlenül kivéve azokról akik a csapatunkba játszanak(akik érnek is valamit)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 19:14

Ha Perez valakit NAGYON meg akar szerezni akkor megszerzi,Figo óta nincs lehetetlen,ugye választás jön.A probléma nem a pénz,hanem az h nem is akarunk hozni nagyon senkit még idén oda Xabi-Khedira elé-mellé-mögé...
Valahogy mintha azok az idők mintha elmúltak volna... :roll:
A legtöbb socio még tavaly Neymart akarta.Na abból nem lesz semmi.Aztán elkelt közbe Hazard meg Lucas Moura is akit szintén sokan akartak.De már ők se opció.Aztán Götze aki ugye a bayerné,én nemtom hogy őt mennyire szeretnék a szurkerek,de volt róla hír hogy igen.
Na most itt van Bale,de nem azért mert Perez annyira őt AKARTA volna annyira sztm,hanem mert ő MARADT!70 millio körül.Bravo.Ha csak ugye Mou marad,mert akkor gondolom kifejezett kivánságára érkezhet a walesi.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. április 23., kedd 19:13

numberone1 írta:
Realcsa írta: cselezni is tud
lenduletbol cselezni inkabb. Boka cseleket meg nem lattam tole.
Kivancsi leszek CR arcara amikor Bale bever par szabit.
Nekem az olyan dolgai miatt vagyok vele ketkedo, amikor jobboldalrol balkulsovel adja be a zsugat, nalunk mar van ket ilyen jatekos

Szabadot kb annyit lőne mint most Özil ha Cr-nek nem jó a szög
az egylábas dolog is csak azért tűnik fel Özilnél is , mert bal lábasok ha jobb lábasok lennének és mindent azzal csinálnának senkinek nem tűnne fel de ez csak az én véleményem

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. április 23., kedd 19:09

Erre gondolok én is :D Bár én úgy gondoltam még hétvégén hogy Özil helyett lesz Modric , de most úgy tűnik ha lesz meglepi akkor Dm helyett lesz..
Mondjuk nekem ez fura , hogy már ma elmondta a kezdőt . :hmmm:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

accel
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 16:48

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: accel » 2013. április 23., kedd 19:07

mondjuk simán lehet, hogy mou ezzel akarja meglepni kloppot és ezért nem mondta, hogy dm kezdő lesz. :mrgreen:
és akkor elhiszi majd magáról, hogy ő egy edzőgéniusz. :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 136 regisztrált és 0 vendég