Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. április 24., szerda 8:24

amúgy mintha már José egyszer csinálta volna hogy egy nappal a meccs előtt kezdőt mondott. talán a kupadöntőben a barca ellen de az is lehet hogy tavaly a BL-ben. nem emlékszem de egyszer már tuti meghúzta ezt a lépést.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

hunmiller
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 13:00
Kedvenc játékosaid: Raúl, Higuaín
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros, Green Bay Packers
Tartózkodási hely: Kemence

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmiller » 2013. április 24., szerda 8:18

numberone1 írta:
Kinezem Kloppbol, h ez nem igazan zavarhatta ossze. Szerintem a Dortmund taktikailag fegyelmezett lesz, arra azert kivancsi leszek, h bemerik e vallalni a letamadast mint a bundasban. Egyaltalan meddig birnak erovel. :hmmm:
Erővel szerintem bírni fogják (hétvégén sem tartalékoltak, nem úgy mint mi), én inkább attól tartok, hogy nálunk mennyire a visszavágás fogja vezérelni a fiúkat, hogy na most megmutatjuk, nem úgy mint a csoportkörben. Mert ha ez lesz, szerintem rámehet a meccs, és német házi döntő lesz...

kapor_89
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:28
Kedvenc csapatod: Találd ki

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kapor_89 » 2013. április 24., szerda 6:47

Mou fantasztikus egyéniség, a foci világába úgy kell, mint egy falat kenyér. Az már más kérdés, hogy a csőlátása miatt nem bánkódom az esetleges távozása miatt, de meg kell hagyni, ez a pali tud valamit :Đ

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 24., szerda 5:25

Press írta:
Összezavarja Kloppot. Így Klopp most vagy felkészíti a dortmundiakat arra, hogy ez ellen a madridi kezdő ellen mit kell játszani, (amit nyilván mourinho is tud a sajátjairól, hogy hol gyengék) vagy elbizonytalanítja, hogy tényleg így állunk-e ki, és akkor több lehetőséget kell mérlegelnie, és minél több lehetőség, annál kevesebb precizitás lesz a kivitelezésben. Taktika az egész. Mivel ez még nem hivatalos (szerintem) az is lehet h pár helyen változás lesz.
Kinezem Kloppbol, h ez nem igazan zavarhatta ossze. Szerintem a Dortmund taktikailag fegyelmezett lesz, arra azert kivancsi leszek, h bemerik e vallalni a letamadast mint a bundasban. Egyaltalan meddig birnak erovel. :hmmm:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Adamo
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:22
Kedvenc csapatod: realmadrid
Tartózkodási hely: bépé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Adamo » 2013. április 24., szerda 3:27

flori írta:tuti lesz. én most eskü érzem a mágiát. :lol:
vagy az a szopatas, hogy nincs szopatas :lol:
12

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2013. április 23., kedd 23:54

tuti lesz. én most eskü érzem a mágiát. :lol:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. április 23., kedd 23:53

Ez a gálakezdő. Nem lesz változás, erre mérget vennék.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2013. április 23., kedd 23:51

beckham96 írta:Mi a terve Mou-nak ezzel a húzással? Volt itt már olyan, hogy valaki 1 nappal a meccs előtt kihirdeti a kezdő 11-et? :ozil: :hmmm:
Összezavarja Kloppot. Így Klopp most vagy felkészíti a dortmundiakat arra, hogy ez ellen a madridi kezdő ellen mit kell játszani, (amit nyilván mourinho is tud a sajátjairól, hogy hol gyengék) vagy elbizonytalanítja, hogy tényleg így állunk-e ki, és akkor több lehetőséget kell mérlegelnie, és minél több lehetőség, annál kevesebb precizitás lesz a kivitelezésben. Taktika az egész. Mivel ez még nem hivatalos (szerintem) az is lehet h pár helyen változás lesz.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 23:31

Mi a terve Mou-nak ezzel a húzással? Volt itt már olyan, hogy valaki 1 nappal a meccs előtt kihirdeti a kezdő 11-et? :ozil: :hmmm:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. április 23., kedd 21:06

___Samy___ írta:hátha di maria kap egy pozitív lökést teljesítményben, a kislánya miatt :-)
hát negatív hatással a teljesítményére biztos nem lesz.
ennél...

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. április 23., kedd 21:05

hátha di maria kap egy pozitív lökést teljesítményben, a kislánya miatt :-)
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. április 23., kedd 20:53

Pontosan.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. április 23., kedd 20:52

RealRaúl77 írta:
Hétvégi győzelmével a Real Madrid Castilla története során már 1200 pontot számlál a Segunda Divisiónban. Ehhez 1141 mérkőzés kellett a 32 másodosztályban töltött szezon alatt. A mérleg: 427 győzelem, 274 döntetlen, 440 vereség, 1608 rúgott gól.
Akárhogy osztokszorzok ez nálam mindig 1555 pontra jön ki. Vagy én vagyok a hülye? :hmmm:
régebben mintha még csak 2 pont járt volna a győzelemért, jobb tippem nincs.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2013. április 23., kedd 20:50

Hétvégi győzelmével a Real Madrid Castilla története során már 1200 pontot számlál a Segunda Divisiónban. Ehhez 1141 mérkőzés kellett a 32 másodosztályban töltött szezon alatt. A mérleg: 427 győzelem, 274 döntetlen, 440 vereség, 1608 rúgott gól.
Akárhogy osztokszorzok ez nálam mindig 1555 pontra jön ki. Vagy én vagyok a hülye? :hmmm:
José Mourinho a holnapi Dortmund elleni BL elődöntő előtt, szokásával ellentétesen elárulta kezdőcsapatát: “Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentrao; Khedira, Alonso, Özil, Higuaín, Cristiano Ronaldo, és remélhetőleg Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya."
Aha. Remélhetőleg. :roll:
Mindenesetre ha így lesz, akkor kívánom a kislánynak, hogy édesapja vállaljon 1-2 gól a tiszteletére, vagy ha gólpassz, az sem baj, de legalább minősíthető játékot :-)
Press írta:Meg egyebkent sem tudni, hogy mi lesz nyaron, marad-e, megy-e Mourinho, kik lesznek a biztos tavozok, stb.
Ez a legnagyobb probléma úgy vélem. Emiatt nem tudunk elkezdeni időben tervezni a jövőre, és majd megint a lehető legkésőbb kezdünk el igazolni. (Érdekes módon ez akkor is megvolt, amikor tudni való volt, hogy Mou marad. Szóval lehet, hogy édesmindegy ez. :hmmm: ) Meglenne már, hogy ki az új edző, annak ismert a koncepciója, tudja milyen stílusú futballt akar, és ehhez mérten megvan a kívánság listája, és lehetne már üzleteket kötni, és akkor talán meglenne már a végleges keret a felkészülési időszak kezdetére. De szép is volna egyszer megérni ezt. :roll: ..... és akkor majd jön a tél kellős közepén az, hogy xy nem szokott még bele a csapatba normálisan, ezért nem lehet rá számítani. persze augusztus legvégén kell igazolni :roll:
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 20:47

Nem tudom, hogy ki az anyuka de látatlanban is kívánom a kislánynak, hogy Rá hasonlítson. Ha Di Maria fejszerkezetét örökli csak pénzen fogja venni a szerelmet.
DM és felesége
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2013. április 23., kedd 20:42

Gerr90 írta: Egyrészt nem tudjuk a vételárát, kérni bármennyit lehet, az a fontosabb, hogy mennyit vagyunk hajlandóak rászánni.
csak nem mindegy, h mikor tud csatlakozni a kerthez. Meg az eloszezon elott vagy amikor MOdric az utolso pillanatban.
José Mourinho a holnapi Dortmund elleni BL elődöntő előtt, szokásával ellentétesen elárulta kezdőcsapatát: “Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentrao; Khedira, Alonso, Özil, Higuaín, Cristiano Ronaldo, és remélhetőleg Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya.”
a gala kezdo :zoldsalas: :lilasalas:
Azt hiszem, a jopar olalt amit josoltam, most mer tengernyi lesz a meccs utan :lol:
ja es jo egeszseget DM kislanyanak. :-)
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2013. április 23., kedd 20:40

Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya.”
Nem tudom, hogy ki az anyuka de látatlanban is kívánom a kislánynak, hogy Rá hasonlítson. Ha Di Maria fejszerkezetét örökli csak pénzen fogja venni a szerelmet. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2013. április 23., kedd 20:37

nem személyszerint neked szólt hanem mindenkinek aki írja hogy lemaradtunk erről arról de meg kéne érteni hogy sose lesz olyan hogy minden posztra a legjobbat igazoljuk
Nem is vettem annak,csak egy másik kommentelőnek jeleztem hogy Perez SEM tud mindenkit megszerezni akit akar.Tehát lényegében veled értek egyet. :-)
Amugy jól látom,Ivanov van az avádon? :-) Micsoda bolgár team volt az...Ivanov,Lechkov,Balakov,Stoichkov.. B-)

Accel:Reusal iz az a bajom hogy nagyon 1 lábas.Olyan meg már van itt.Az is német :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. április 23., kedd 20:12

José Mourinho a holnapi Dortmund elleni BL elődöntő előtt, szokásával ellentétesen elárulta kezdőcsapatát: “Diego López, Ramos, Varane, Pepe, Coentrao; Khedira, Alonso, Özil, Higuaín, Cristiano Ronaldo, és remélhetőleg Di María, akinek érzelem dús napja volt, mert megszületett a kislánya.”
Ez mi? :ozil: Inkább :shutup: maradok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. április 23., kedd 19:47

nekem kicsit fura, hogy elárulja egy nappal előbb a kezdőt. ezzel ad egy lépés előnyt... mondjuk amilyen kiszámíthatóan pakolja fel a fiúkat... az se meglepőbb :lol: remélem alszik egyet a dologra és Benzema fut ki kezdőként a gyöpre-e.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 94 regisztrált és 0 vendég