Mozi, filmek

Filmek, zenék, könyvek, off... Egyszóval minden más.
TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. június 27., csütörtök 18:55

Stallone és Schwarzi új közös filmjének az előzetese megérkezett. Youtube-on még nem láttam fent, csak itt:

http://www.ign.com/videos/2013/06/27/es ... -trailer-1

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 27., csütörtök 15:53

Hopp-hopp, ha minden igaz akkor Christopher Reeve cameozott az Acélemberben. Fura is volt nekem az a jelenet, mert egyből Reeve ugrott be. cam verzió, de egy pillanatra tényleg ott van az arca.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 27., csütörtök 14:59

Van benne néhány hirtelen jelenet, de nem azt erőltetik a film alatt, így bátran mehettek
Köszi. :)
Bár ha azt mondod, h iszonyat durva igazság szerint akkor is mentünk volna, de így mégis csak tisztább a lelkiismeretem. :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. június 27., csütörtök 14:59

Ez elég fura sztori :lol:
A world war z-t én is megtekintem a moziba a hétvégén :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 27., csütörtök 14:52

Zidane írta:
Brad Pitt a zombik ellen. Óóóó Jeee!!! Nem vártam sokat tőle, de meglepően szórakoztató volt. A regényt nem ismerem, de pont ez lehetett az oka annak, hogy tetszett a film. Azt hallottam, hogy, mint adoptáció nem a legjobb, sőt...
Remy mennyire durva a film, ijesztő? Csak mert asszony nem nagyon szereti a hasonló filmeket, de azért érdekli a sztori...én meg mennék rá, de ha nagyon durva akkor nem szívatom meg. :)
Van benne néhány hirtelen jelenet, de nem azt erőltetik a film alatt, így bátran mehettek :)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Zidane
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 19:16
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane, Ronaldo, Figo, Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Zidane » 2013. június 27., csütörtök 14:49

Brad Pitt a zombik ellen. Óóóó Jeee!!! Nem vártam sokat tőle, de meglepően szórakoztató volt. A regényt nem ismerem, de pont ez lehetett az oka annak, hogy tetszett a film. Azt hallottam, hogy, mint adoptáció nem a legjobb, sőt...
Remy mennyire durva a film, ijesztő? Csak mert asszony nem nagyon szereti a hasonló filmeket, de azért érdekli a sztori...én meg mennék rá, de ha nagyon durva akkor nem szívatom meg. :)
Született gyilkosok
Gondolom velem van a baj, de ez a fiim nekem nagyon nem jött be...nem rég néztem, de az első felénél majdnem kinyomtam.
A második része már jobb volt, de így is csak 5/10 nálam....és ebből nagyon sokat Tommy Lee Jonesnak köszönhet, aki parádés volt. Meg az egész szerepklő gárda jó volt, a mondani valója is átjött, de mégis rohadtul szenvedtem rajta sokszor....

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 27., csütörtök 13:32

Született gyilkosok

Stone - Tarantino úgy gondolták, hogy a romantikus filmeket egy új szintre emelik :mrgreen: Nagyon beteg.
Woody Harrelson és Juliette Lewis is nagyon jók, sőt... de nekem Rodney Dangerfield játéka is nagyon bejött :D 7,5/10

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A vasember az életéért könyörög, hatalmas :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 27., csütörtök 0:02

World War Z

Brad Pitt a zombik ellen. Óóóó Jeee!!! Nem vártam sokat tőle, de meglepően szórakoztató volt. A regényt nem ismerem, de pont ez lehetett az oka annak, hogy tetszett a film. Azt hallottam, hogy, mint adoptáció nem a legjobb, sőt...
Megérte a mozijegy árát. Bővebben itt. 7,5/10
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. június 26., szerda 20:47

nmate írta:Scorsese listája 85 filmről, amit látnod kell.

Elég nagy részéről nem is hallottam.

Tádám: talán cart írt róla pár oldallal vissza.
Ahogy nézem ezek azok a filmek, amiken ő "nőtt fel". :D Én sem ismerek túl sokat ezekből.
Remy írta:Ridley Scott új filmje, aThe Counselor. Ha ezzel megbukik, akkor nyugdíjazhatja is magát az öreg. (többen már az Oscarról beszélnek...)
a szereplőgárda elég gyenge... Brad Pitt, Michael Fassbender, Cameron Diaz, Penélope Cruz, Javier Bardem.

forgatókönyvíró: Cormac McCarthy (Nem vénnek való vidék)
Várós. :)
Santi írta:Tehát akkor a következő lenne a film:

http://www.imdb.com/title/tt0238948/
Vicces film, 1-2 éve láttam, nekem tetszett. :D Eddie Griffin óriási benne, csomószor szakadok, ha csak ránézek a fejére. :lol:

*

Folytattam a Tony Scott filmeket.

Az utolsó cserkész (1993)
Tipikus 90-es évek akciófilmje, le sem tagadhatná. A sztori nem egy nagy durranás, átlagos akciófilm séma, viszont Bruce apánk hozza a szokásosat. :) Nekem sokszor Die Hard érzésem volt a karakterével kapcsolatban. Wayans is poén volt, őt a My Wife and Kids sorozat óta imádom. :D Hatalmas forma.
7/10

Crimson Tide (1995)
Ez viszont nagyon jó. Hangulata kiváló, a színészek... Gene Hackman annyira hitelesen tolta ezt a gyökér szerepet, hogy legszívesebben összevertem volna. :D Óriási volt az öreg, de azt kell mondjam, hogy Denzel Wasinghton is parádézott. Bevallom nagyon megkedveltem a faszit az utóbbi időben, pedig nem igazán csíptem. Nagyon jó színész. Ha így folytatja bekerül a kedvencek közé. :D A történet zsír, az elején kicsit Das Boot utóérzetem volt, és kicsit megijedtem, hogy egy újabb amcsi propagandafilmet látok, de szerencsére elment teljesen más irányba a film. A legénység között kialakult feszültség jól tapintható az egész film során. Tényleg fasza film, imdb-n 8-at adtam rá még vasárnap, de így pár nap elteltével simán kilences ez a film.
9/10

Ez már nem Tony Scott. :mrgreen:

8 Mile (2002)
Ezt barátnőm javaslatára megnéztük tegnap, láttam már párszor. Szerintem jó film, összességében szeretem, bár igaz, van pár jelenet aminél fogtam a fejem, a vége kicsit elcsépelt, de 2-3 évente meg lehet nézni. :D
7/10

Más: barátnőm elkezdte végignézni a Jóbarátokat és pár rész megnéztem vele. Az az igazság, hogy még mindig imádom, egyszerűen zseniális az a sorozat. Ilyenkor jut eszembe, hogy -bár azt is szeretem- a HIMYM kanyarban sincs ehhez képest. Mondjuk most rájöttem, hogy Monica karakterét utálom, Phoebe-é is kicsit erőltetett nekem, de a Chandler-Ross-Joey trió utánozhatatlan. Ja és gecijó a magyar szinkron hozzá. :)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Faust » 2013. június 26., szerda 19:45

Szokásosan fantasztikus ajánlás lett volna. :mrgreen: :lol: :lol:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. június 26., szerda 13:58

Egyszer a fejtörő topicban volt egy filmes időszakuk, amikor idézetekről kellett kitalálni a film címét.
A következő idézetemet nem tudtátok megfejteni:

"Kell egy kukimukimaki? Áóóó! Dobd le a textilt és megkapod anya!" :D

A címét akkor nem árultam el, inkább megígértem, hogy hozom filmklubba majd, de ez inkább az a típusú vígjáték, ami nem annyira odavaló és sztem nagyot is buknék vele ott. Bár nálunk szinte kult film, a fél szövegkönyve szállóigévé vált, de nemhiszem, hogy hatalmas sikert arathatnék ott vele.
Ellenben akinek van egy szabad délutánja és szeretné kicsit kikapcsolni az agyát, annak bátran merem ajánlani. Persze senki nem üljön neki hatalmas elvárásokkal, egy átlag akció-vígjátékról (inkább több vígjátékelemmel) van szó. Tehát akkor a következő lenne a film:

http://www.imdb.com/title/tt0238948/

Ha valaki megnézi és ír róla, annak örülni fogok, de igazából csak azért írtam róla, mert ígértem, hogy fogom hozni és bár tuti nem emlékszik rá senki, én azért nem felejtem el, ha egyszer mondok valamit.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6488
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. június 26., szerda 0:36

Remy írta:Szörnyszülöttek

Tod Browning leghíresebb alkotása a Lugosi Bélával felálló Dracula mellett. Az egész filmet sminkek, trükkök, és maszkok nélkül rendezte meg, ezáltal még nagyobb hatást ért el. A film egyszerre megindító, és félelemfelkeltő. Bővebben itt. 7/10
Köszi Remy, hogy beírtad, nemrég "megakartam venni", de teljesen kiment a fejemből, így most estére sikerült bepótolnom. Nekem jobban tetszett azért egy fokkal, az eddigi legrégibb film, amit láttam, ennek ellenére csak jót tudok róla mondani, 8/10. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. június 25., kedd 21:14

Remy írta:Ridley Scott új filmje, aThe Counselor. Ha ezzel megbukik, akkor nyugdíjazhatja is magát az öreg. (többen már az Oscarról beszélnek...)
a szereplőgárda elég gyenge... Brad Pitt, Michael Fassbender, Cameron Diaz, Penélope Cruz, Javier Bardem.

forgatókönyvíró: Cormac McCarthy (Nem vénnek való vidék)
jól néz ki :D

Fassbender filmeket pótolnom kell, bár nem tudom mennyi minőségi van :D
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 25., kedd 21:05

Ridley Scott új filmje, aThe Counselor. Ha ezzel megbukik, akkor nyugdíjazhatja is magát az öreg. (többen már az Oscarról beszélnek...)
a szereplőgárda elég gyenge... Brad Pitt, Michael Fassbender, Cameron Diaz, Penélope Cruz, Javier Bardem.

forgatókönyvíró: Cormac McCarthy (Nem vénnek való vidék)
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 25., kedd 12:12

Szörnyszülöttek

Tod Browning leghíresebb alkotása a Lugosi Bélával felálló Dracula mellett. Az egész filmet sminkek, trükkök, és maszkok nélkül rendezte meg, ezáltal még nagyobb hatást ért el. A film egyszerre megindító, és félelemfelkeltő. Bővebben itt. 7/10

Holnap World War Z B-) jókat mondanak róla.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. június 25., kedd 9:16

Haragban a világgal

Klasszikus, és erre a filmre tényleg érvényes ez a jelző. Elia Kazan a filmes kultúra egyik legnagyobb rendezőjeként van számon tartva, James Dean pedig hatalmas tehetség volt, igazi legenda vált belőle.

Elég egyedi hangulata van a filmnek, néha fájó technikai húzások vannak benne Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!az autó felrobbanása a szakadékban, akár egy petárda..., de nem emiatt érzek kissé keserű szájízt. A szereplőket jobban ki lehetett volna emelni, pl. a csaj karaktere csak egyszerűen ott van, nem értettem, hogy mik a céljai, vágyai, gondolkodása stb.

A rendező egyik régi filmjét, az Édentől keletre c. filmet is újranézem nem sokára.

---------------------
Még a következő filmeket terveztem a napokban:
A sas
Odüsszeia
Az álom tudománya
A Lazarus-terv
"And my heart will leave you never."

cart
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: cart » 2013. június 24., hétfő 22:29

Igen, én írtam róla. Nekem nem volt valami nagy durranás összességében, de még mindig jobb mint A Kolónia című borzalom. :lol:

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. június 24., hétfő 22:13

Valaki látta már a Szemfényvesztőket? :hmmm:
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. június 24., hétfő 22:11

Scorsese listája 85 filmről, amit látnod kell.

Elég nagy részéről nem is hallottam.

Tádám: talán cart írt róla pár oldallal vissza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nmate 2013. június 24., hétfő 22:14-kor.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27399
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Mozi, filmek

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. június 23., vasárnap 0:12

Wonder Woman

Ezt most nézem, és hatalmas :lol: jó kis poénok vannak benne, + közelebb is hozza a Csodanőt az emberhez. Érdemes megnézni.

Viszont, a filmben lévő férfiak viszonyulása WW-hez.... hááát :mrgreen: Kíváncsi vagyok milyen színésznőt találnak majd a főszerepre, ha elkészül az élőszereplős. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég