Cristiano Ronaldo

A Real Madrid egykori nagyjai.

Visszahoznád a Real Madridhoz?

A szavazás 2022. december 7., szerda 18:56-kor befejeződött.

Igen, de legfeljebb a szezon végéig.
48
35%
Igen, erre és a következő szezonra is.
39
28%
Szép volt, jó volt, de köszi, nem.
50
36%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
boixosnoi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 23:17
Kedvenc játékosaid: Andrés Iniesta
Kedvenc csapatod: FC Barcelona
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: boixosnoi » 2015. május 14., csütörtök 0:23

Realista24 írta:
Azt hittem az ellenoldal fórumánál már nincs lejjebb 1-1 vesztes mérkőzés után,nos itt ehhez elég volt 2 topicot megnéznem,tévedtem. :agree:
Nem tévedtél, ti vagytok a legszánalmasabbak, nem hiába itt fórumozik az értelmes Barcások nagyjából 100%-a.
Ezzel abszolút egyetértek,kb a legutóbbi BL-győzelem óta offolom a helyet :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 0:21

hamesz írta:Én olyat is olvastam, hogy valaki eladná. Szerintem hiba lenne. Ősztől egy állat lesz megint. Ahogy írtam egyszer fent egyszer lent. Nem csak Messi képes feltámadni. Mástól kéne itt megszabadulni elsősorban és már az erősítés lenne.
Csak Messinek nincsenek olyan fizikai korlátai, mint ami neki van a térdével. Annak műtét meg fél év pihi kéne, és akkor talán nem pusztulna meg a fájdalomtól néhány hét után.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 14., csütörtök 0:20

hamesz írta:Én olyat is olvastam, hogy valaki eladná. Szerintem hiba lenne. Ősztől egy állat lesz megint. Ahogy írtam egyszer fent egyszer lent. Nem csak Messi képes feltámadni. Mástól kéne itt megszabadulni elsősorban és már az erősítés lenne.
Ne ősszel legyen állat, hanem tavasszal.
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 14., csütörtök 0:18

Én olyat is olvastam, hogy valaki eladná. Szerintem hiba lenne. Ősztől egy állat lesz megint. Ahogy írtam egyszer fent egyszer lent. Nem csak Messi képes feltámadni. Mástól kéne itt megszabadulni elsősorban és már az erősítés lenne.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 0:16

Azt hittem az ellenoldal fórumánál már nincs lejjebb 1-1 vesztes mérkőzés után,nos itt ehhez elég volt 2 topicot megnéznem,tévedtem. :agree:
Nem tévedtél, ti vagytok a legszánalmasabbak, nem hiába itt fórumozik az értelmes Barcások nagyjából 100%-a.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: primrose » 2015. május 14., csütörtök 0:16

mocsok írta:az a para, hogy mikor máskor regisztrálna egy barcás a madridom fórumra ha nem ilyenkor.
és mi is lenne az első hsz ha nem egy nagypofájú okoskodás.

köszöntelek a fórumon! :)
:agree:
But he is a good boy...

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 14., csütörtök 0:14

az a para, hogy mikor máskor regisztrálna egy barcás a madridom fórumra ha nem ilyenkor.
és mi is lenne az első hsz ha nem egy nagypofájú okoskodás.

köszöntelek a fórumon! :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 14., csütörtök 0:13

boixosnoi írta:Azért az para,hogy sokan már őt is meglincselnék...Sőt,vannak akik őt is bűnösként emlegetik a Juve elleni kiesés után,besz*rok. :D Végül is csak oda-vissza gólt rúgott,jó nagy f*szkalap. :lol:

Azt hittem az ellenoldal fórumánál már nincs lejjebb 1-1 vesztes mérkőzés után,nos itt ehhez elég volt 2 topicot megnéznem,tévedtem. :agree:
Most azért, mert kiemeltél 2 meccset, attól még igaz amit írunk. Gondolom több Real meccset láttunk, mint Te.
És elsősorban nem is a góllövésről volt szó.

Avatar
boixosnoi
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 23:17
Kedvenc játékosaid: Andrés Iniesta
Kedvenc csapatod: FC Barcelona
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: boixosnoi » 2015. május 14., csütörtök 0:11

Azért az para,hogy sokan már őt is meglincselnék...Sőt,vannak akik őt is bűnösként emlegetik a Juve elleni kiesés után,besz*rok. :D Végül is csak oda-vissza gólt rúgott,jó nagy f*szkalap. :lol:

Azt hittem az ellenoldal fórumánál már nincs lejjebb 1-1 vesztes mérkőzés után,nos itt ehhez elég volt 2 topicot megnéznem,tévedtem. :agree:

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 13., szerda 23:28

Remy írta:Igazából ezzel nem mondtál hülyeséget. A Nulla teljesítménye miatt teljesen felborul a csapat. Ha egészséges mindenki, akkor tuti padozik valaki olyan, aki jobb nála. James ki szélre, Isco a mostani James helyére, aztán jó is lett volna. De nem, mert Balenek játszania kell. Volt egyáltalán 2 jó meccse egész évben?
viszont ez jó hír, mert azt jelenti hogy nincs más dolgunk nyáron, csak balet elküldeni aztán jövőre egyszerre három bl-t nyerünk.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 13., szerda 23:25

mocsok írta:
hamesz írta:Ívelgetős foci Balenek köszönhető. Ősszel amikor nem volt élmény volt nézni a játékunkat és CR-nek is jobban ment.
:D :D :D

minden. minden balenek köszönhető.
Igazából ezzel nem mondtál hülyeséget. :) A Nulla teljesítménye miatt teljesen felborul a csapat. Ha egészséges mindenki, akkor tuti padozik valaki olyan, aki jobb nála. James ki szélre, Isco a mostani James helyére, aztán jó is lett volna. De nem, mert Balenek játszania kell. Volt egyáltalán 2 jó meccse egész évben?
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 13., szerda 23:25

nusser írta: kialakítottuk ezt az ívelgetős szart, szerintem ez rá épülne, részben miatta van részben gondolom Bale miatt, ?
Maximalisan Bale miatt van ez az ivelgetos faszsag nezz mar utana ember.
osszel amikor ez a kcosog nem jatszott hogy ment a csapat, volt ivelgetes 30-40 meccsenkent?
CR hogy mozgott?
hagyjuk mar tenyleg szar volt ma CR de ez olyan angolos stilus volt ma , ujra tolunk, sot egesz tavasszal ha szarban voltunk ezt toltuk, mert egyszeruen az a fasz walesi nem tud egy normalis passzt adni, semmit. beadni jobbal? rohej...
egy kurva jo dolgot csinalhatott volna ha koveti a chicharito-s akciot es berugja az ures kapuba 3 meterrol es mutatja nekem a fuck-ot ket kezzel...de nem mint egy ovodás kisány megáll és nyafog :cens: :cens: :cens:
Már leirtam az előbb, ez a köcsög Bale ha agusztusban is nalunk lessz akkor leszunk komoly szarban...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 13., szerda 23:22

hamesz írta:Ívelgetős foci Balenek köszönhető. Ősszel amikor nem volt élmény volt nézni a játékunkat és CR-nek is jobban ment.
:D :D :D

minden. minden balenek köszönhető.
most jut eszembe. mikor bale ősszel sérült volt, messinek se ment annyira a játék.

véletlen lenne? :hmmm:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. május 13., szerda 23:20

Ívelgetős foci Balenek köszönhető. Ősszel amikor nem volt élmény volt nézni a játékunkat és CR-nek is jobban ment. Egyébként egyszer fent egyszer lent. Részben ő is hibás, de így alakult ez van. Messi jobb formában van. Volt már fordítva nem egyszer és lesz is még. :) A másik jómadárra már dühösebb vagyok hogy szeptembertől hozta a semmit.

nusser
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2013. június 4., kedd 12:02
Kedvenc játékosaid: Redondo, Raúl, Guti
Kedvenc csapatod: szerinted?1PCJ1

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: nusser » 2015. május 13., szerda 23:06

Na nehogy már casillas nyakába varrjuk a kiesést...tőle elvárjuk a bravúrokat, de ronaldonak meg elnézzük, hogy kihagyja a ziccert, nem bír normálisan passzolni, vagy csak visszafelé, és lehoz úgy egy félidőt hogy ne kerülne helyzetbe...hagyjuk már...

egobol visszakéne venni, több alázat és megszakadni a pályán nem csak homorítani...igazi gólokra kell játszani nem 11-sekre...

kialakítottuk ezt az ívelgetős szart, szerintem ez rá épülne, részben miatta van részben gondolom Bale miatt, és lehet hogy spanyolba megy, de ahol normális védelem van erősen felejtős...

de még mindig fontos nekünk, de ha szeretnénk a jövőben is sikeresek lenni nem szabad hogy továbbra is csak ráépüljön a csapat...baszok a statjaira....
és valaki azt mondta veri az igazi ronaldot.

a Messi vs Ronaldo témához meg: Messi elintézte a bayernt...hol volt Ronaldo a juve ellen?

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 13., szerda 23:03

Simi írta:
ziro4vr írta:Ja, és Ronaldo durcásan még be is zúzott az öltőzőbe, mikor talán ilyenkor kéne szembe nézni a Bernabeu (köpködő) publikumával.
Nem lennék meglepve, ha igazak lennének a hírek, hogy Ikerrel kéz a kézben elhúz innen. Szerintem egyre többször láthatjuk ilyen semmilyen produkciót tőle. EL kellene gondolkoznia Péreznek is azon, hogy kupát akar, vagy pénzt.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2015. május 13., szerda 23:02

Galacticos írta:
cart írta:Megy a góllövés a Getafe ellen, de komolyabb csapatnál már annyi neki...
na jó azért túlzásokba ne essünk.
elődöntőkbe simán ő hozta a legtöbb gólt all time.
nem védeni akarom mert szar volt ma, de ez túlzás.
játékba persze nagy meccseken lófasz, már jó ideje. de a gólokat valahogy mindig ő lövi ilyenkor is.

most önzőbbnek kellett volna ott lennie 1-0nál az ötösnél. ez van, rosszul döntött, bale viszont szar és takarodjon. :mrgreen:
Messi bepantitotta Neuer fölött, Ronaldo meg elbarmolta. Idén kanyarban nincs az argentínhez képest, legalábbis játékban. :-@
Lassan el kellene gondolkodni, hogy mi lesz ha ő már nem lesz. Térde sem lesz fiatalabb...
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 13., szerda 23:01

Remy írta:Talán, ha a szarházi Bale nem lenne annyira nulla, akkor nem kéne MINDENKINEK 350%os teljesítményt hoznia. Annyira fel van borulva a csapat Bale miatt, hogy nem bírjuk el. Erre rájön az, ha az ellenfél támad, akkor Casillas hozza az átlagost, a semmi extrát. Nem volt jó CR se, meglőtte a maga gólját, még ha 11-esből is. Hol voltak a többiek?
senkitől nem kell 350%.
IKER MA MI A FASZRÓL TEHETETT?
hány ziccert kell védenie ahhoz, hogy ne ő legyen a főgeci?

cé is és bale is iszonyat gyenge volt ma.
balenek a kurva anyját amiért gyenge volt.
ja, és balenek azért is a kurva anyját mert cé is gyenge volt.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 13., szerda 23:01

mocsok írta:perez mondjuk lőhetett volna párat, csak lusta az öreg és végig ülte a meccset.
Menj már innen. :lol: :lol: :lol: :lol:

Amúgy Csoki, Máté és ziro nagyjából össze is foglalták a dolgokat.


Gala: szép és jók ezek a gólok, csak mit értünk el vele? Tavaly jutottunk tovább egyedül, akkor is elkezdett mutogatni mikor Ramos már eldöntötte a párharcot. Ki kell mondani egyszerűen, hogy rendszeresen flop a nagy meccseken, képtelen vállára venni a csapatot. Ez van.
De aztán majd az Espanyol meg a Getafe ellen megszórja magát, és akkor helyre áll a lelki békéje az Aranycipővel. B-)

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Cristiano Ronaldo - 7

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 13., szerda 23:01

cart írta:Megy a góllövés a Getafe ellen, de komolyabb csapatnál már annyi neki...

Nézz utána hogy amikor ez a taho Bale nem jatszott hogy ment neki???
Kurvara nem o tehet arrol hogy nem kap egy ertelmes labdat ha kapna akkor ez a taho Bale elveszi es ellvi elole....
- Hasta el final, Vamos Real -


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 33 regisztrált és 0 vendég