Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 13., szerda 23:24

Zsombor írta:Miről beszélsz? Téged sem védelek, pedig ennyi marhaság után azért téged se tartalak olyan kibaszott erősnek. :lol:
Igen, mert Ancelotti a legjobb edző a világon ezek szerint. Elő sem fordulhat, hogy ez nem így van.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 13., szerda 23:23

Miről beszélsz? Téged sem védelek, pedig ennyi marhaság után azért téged se tartalak olyan kibaszott erősnek. :lol:

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 13., szerda 23:21

Zsombor írta:Folytasd haver, bár ennél jobban nem tudod magadat megalázni szerintem.
Na megjelentél te is, már hiányoltalak. Te vagy itt a fórumon a gyengék védőszentje, mást sem látok tőled, csak Ancelotti, Illarra és Benzema ajnározást.

De ha manapság egy taktikai csőd és bukott edzőnél nincs jobb alternatíva szerinted a világban, akkor ott gondok vannak.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. május 13., szerda 23:20

cart írta:
realmadridfan írta:Érvek?
Egyrészt az idegbeteg stílusa nem illik a Reálhoz, amúgy meg valószínűleg egyből összeroppanna az eredménykényszertől ami rá nehezedne Madridban. Neki valami kisebb csapat való, ahol hagyják nyugodtan építkezni 2-3 évet.
Idegbeteg stílusa nem illik a Realhoz? Na nehogymár, kik vagyunk mi vagy kik ezek a lelketlen barmok a keret majd' felében? Nem lehet rájukszólni, mert mi valami "úri" klub vagyunk? Hát a lófaszt, menjenek a picsába. rájuk kell szólni, mint valami kisgyerekekre. Csapatot kell kovácsolni, másképp nem megy. Az meg hogy neki csak kiscsapat való, egyáltalán nem bizonyított tény, mert még nem volt nagycsapat edzője. Hogy megroppanna, az meg pláne nem. De amint mondtam, nem kampányolni akarok mellette (bár tény, hogy örülnék neki, ha jönne), hanem csak mint tényt írtam, hogy majdnem biztos vagyok benne, hogy ő ül a kispadon jövőre.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 13., szerda 23:19

Színvak valószínűleg nem, de szöveget értelmezni nem tudsz továbbra sem, de miután az sem volt neked tiszta, hogy Ancelotti nem egy taktikai zseni ezek után ez nem meglepő. Amúgy Bale is az ő hibája, ő rakta oda mindig a kezdőbe és nem Bale rakta oda magát.
Így van.
Igazad van! :agree:










:mrgreen:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. május 13., szerda 23:18

az a baj, hogy ilyen mélységekben vagyunk, főleg tavalyhoz képest, abban több tényező is szerepet játszik
ki ez, ki azt emeli ki jobban, míg a másikat a háttérbe szorítja, de valamilyen szinten igaza van mindenkinek

el lett baszva a keret összetétele, létszáma, kulcsjátékosokat engedtünk el, carlo kifacsarta a kezdőt, majd a cserékhez már akkor nyúlt mikor égett a ház, külön meccsekre úgy veszem észre, hogy nem készül, balenek bármilyen teljesítménnyel bérelt helye van, plusz taktikailag alul maradt nem egyszer, főleg a kulcsmeccseken
ehhez már csak hab a tortán, hogy vagy a szerencse sincs velünk, vagy egyszerűen mindent kihagynak a srácok, mint pl ma

de, aki első évében megnyeri a tizediket, majd egy teljesen új szisztémában klubrekordot megdöntve összelapátol zsinórban 22 győztes meccset, azt ne kelljen már megmagyarázni, hogy mák
ha az elmúlt 10 évben mourinho mellett volt olyan edző, akit még két év után is marasztalni kell, akkor az carlo, nálam még egy évet kap az öreg
egyébként azt kell mondjam, hogy a tavalyi évben szerintem nagy szerepe volt zidane-nak, most nagyon meglátszik, hogy nincs ott a csapattal, már nagyon várom, hogy ő üljön a kispadunkon

viszont számomra egy megváltás volt ez, hogy kiestünk, bár kurvára letör, meg ideges vagyok miatta, de legalább kevesebb meccsen kell látnom szenvedni a csapatot
ha meg a barcától kaptunk volna ki a döntőben, én azt nem bírtam volna elviselni

remélem ebből az évből tanult a vezetőség, különben megint kezdődhet újból az elmúlt 10 év
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 13., szerda 23:18

csabi87 írta:Jó már Bale is az ő hibája. :salute: :lol:
Folytassuk még.
Ja meg színvak is vagyok.
Köszönöm padre! :salute: :mrgreen: :lol:
Színvak valószínűleg nem, de szöveget értelmezni nem tudsz továbbra sem, de miután az sem volt neked tiszta, hogy Ancelotti nem egy taktikai zseni ezek után ez nem meglepő. Amúgy Bale is az ő hibája, ő rakta oda mindig a kezdőbe és nem Bale rakta oda magát.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 13., szerda 23:16

phys írta: Tényleg ennyire nehéz értelmezni amit írtam?
Szerintem körülbelül minden top bajnokság első 5-6 csapatának edzője jobb alternatíva lenne, mint Carlo és akkor még szó sem volt a kukázásról, ahogy a Barca teszi. Egy jött-ment noname edző odaveri 3/3 fronton a mighty Ancelottit.
Sok blődséget olvastam már a fórumon, de ez ott van a top 3-ban. Rakjátok ezt el valami humorosba, ez 10/10-es.
Folytasd haver, bár ennél jobban nem tudod magadat megalázni szerintem.

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. május 13., szerda 23:16

phys írta:
peadani írta:Még mindig semmi értelmes érvet nem hoztál fel.Hozzáteszem a nagy Joséval is fejben 0-k voltunk a nagyobb meccseken.Arra meg még mindig várom a választ, hogy kit látnál itt helyette?
Tényleg ennyire nehéz értelmezni amit írtam?
Szerintem körülbelül minden top bajnokság első 5-6 csapatának edzője jobb alternatíva lenne, mint Carlo és akkor még szó sem volt a kukázásról, ahogy a Barca teszi. Egy jött-ment noname edző odaveri 3/3 fronton a mighty Ancelottit.
Nem nehéz értelmezni csak egyszerűen annyira gyűlölöd, hogy sok faszságot hordassz össze.A kérdésed után amit meg leírtál....ennyi faszságot 1 mondatban nem sokszor olvastam.És tudod még mindig az a baj hogy Carlónál számodra mindenki jobb de, hogy ki lenne a jó választás edzői posztra még mindig nem írtál.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 13., szerda 23:16

VanillaSky írta:
most sem tudom Carlot bántani
Khedira-Illara-Lucas Silva mindig ide lyukadok ki. Ez 3 ember akit semmire nem használ. Ad1: vagy rosszul mérte fel 3 ember (ez egy keret több mint 10%-a) képességeit Ad2: vagy jól mérte fel, de belenyugodott Perez fején átnyúló magatartásába és pincsi módjára idomult Ad3: szart az egészre. Ezek bármelyike döntő hiba. Aztán ott van még Casillas-Lopez, a rotálás teljes hiánya és a 70. percben lévő cserék amit egy fejbe lőtt alzheimer kóros is előre elmondott volna bárkinek.

Szóval van hibája az olasznak, közel sem csak 1-2 ilyen legyintenivaló, hanem kibaszottul súlyos hibák!
Nem a szezont értékeltem, hanem az elmúlt 3 meccset. Voltak hibái, lesznek is. Remélem nem rúgják ki és jövőre sikerül a keretet, padot normális játékosokkal feltölteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
J. Dee
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:59
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: J. Dee » 2015. május 13., szerda 23:16

VanillaSky írta:
most sem tudom Carlot bántani
Khedira-Illara-Lucas Silva mindig ide lyukadok ki. Ez 3 ember akit semmire nem használ. Ad1: vagy rosszul mérte fel 3 ember (ez egy keret több mint 10%-a) képességeit Ad2: vagy jól mérte fel, de belenyugodott Perez fején átnyúló magatartásába és pincsi módjára idomult Ad3: szart az egészre. Ezek bármelyike döntő hiba. Aztán ott van még Casillas-Lopez, a rotálás teljes hiánya és a 70. percben lévő cserék amit egy fejbe lőtt alzheimer kóros is előre elmondott volna bárkinek.

Szóval van hibája az olasznak, közel sem csak 1-2 ilyen legyintenivaló, hanem kibaszottul súlyos hibák!
Ugyanezt írtam múltkor. Khedirával meg Illarraval lenyomott egy teljes szezont és nyugodtan nekiment az újnak, tudván, hogy ők vannak a csapat legfontosabb részének pótlására. Majd még hozott egy Lucast is, de mikor ég a ház, Ramost teszi be.
Másik, hogy amikor gödörben volt a csapat február-március környékén, semmit nem változtatott, ugyanazt néztük hétről-hétre, és vártuk Modricot, mint a Messiást. Ennél egy edzőtől azért többet vár az ember.
Tudom, hogy Modric sérülése szarul jött, de a keret menedzselése ettől függetlenül már előtte is szar volt, utána meg pláne. A BL-ben nem véletlen nem szokás címet védeni, de a bajnokság az nagy blama volt idén, és abban Carlo nagyon vastagon benne van.
“Finding the hidden advantage in an unfortunate circumstance. Using pain to take you to the next level. Those are the things that turn players into kings.”

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 13., szerda 23:15

Most nem azért, de Klopp elég ütős Dortmundot hozott össze, ha jól rémlik minket is kiejtettek 2 éve. De nem is ez a lényeg. Ott sosem voltak kiemelkedő játékosok, max tehetségek meg jó játékosok, mégis megtörte a Bayern egyeduralmát, német kupában is odapirítottak nekik, és a BL-ben is szépen teljesítettek az elmúlt pár évben. Idénre elfogytak, mert "szétlopták" őket, a kulcsjátékosok elmentek, minőségileg nem sikerült pótolni őket, de kétlem, hogy az Klopp hibája lenne. Ha úgy alakulna, én biztos őt választanám most. De lehet tényleg nem is az edző kiléte a legfontosabb... Lehet tényleg Ancelotti hiába pofázik ezeknek a gyökereknek, képtelen teljesíteni a feladatukat.

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. május 13., szerda 23:15

Jó már Bale is az ő hibája. :salute: :lol:
Folytassuk még.
Ja meg színvak is vagyok.
Köszönöm padre! :salute: :mrgreen: :lol:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
phys
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2014. január 15., szerda 4:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: phys » 2015. május 13., szerda 23:12

peadani írta:Még mindig semmi értelmes érvet nem hoztál fel.Hozzáteszem a nagy Joséval is fejben 0-k voltunk a nagyobb meccseken.Arra meg még mindig várom a választ, hogy kit látnál itt helyette?
Tényleg ennyire nehéz értelmezni amit írtam?
Szerintem körülbelül minden top bajnokság első 5-6 csapatának edzője jobb alternatíva lenne, mint Carlo és akkor még szó sem volt a kukázásról, ahogy a Barca teszi. Egy jött-ment noname edző odaveri 3/3 fronton a mighty Ancelottit.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. május 13., szerda 23:11

Ancellotti megbukott

Az, hogy minden helyzet kimarad nem véletlen. Mentális felkészítéssel lehet valami baj
Keretet nem használta rendesen
Taktikailag semmi. Ugyanazt csinálta minden meccsen. Egy húzása volt csak, Ramos a kpn, egyszer viszonylag bejött, másodszorra
Játékban semmi elképzelés. Legtöbbször abból állt a támadójáték, hogy Marcelo, Bale, James bead. Nincs stílusa a csapatnak
Megbonthatatlan kezdő. Semmi versenyhelyzet, nem kell csodálkozni, hogy a játékosok motiválatlanok. Cserék játékon kívül, alapemberek egy része széthajtva
Bale egyre bénább lett, ez igaz, megérdemel minden szidást. Viszont ebben benne van Ancellotti. Mentálisan és fizikálisan elment egy rossz irányba. Ahelyett, hogy tett volna valamit, inkább adta alá a lovat. BBC sérthetetlen, ilyet nem mondunk. Miért nem lehet padra tenni? Miért nem lehet a legyengített adottságain javítani? Nyílván Perez valamennyit beleszól, de azt ne akarja nekem senki sem megmagyarázni, hogy nem lehet a padra tenni alapembereket

Az a mérges arc mindent elárult múlt héten
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára wxyz 2015. május 13., szerda 23:14-kor.

Champions20
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. május 13., szerda 22:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Champions20 » 2015. május 13., szerda 23:11

Nem értem mit hőbörögnek itt egyesek.
Meg volt a 10. Bl cím és ennyi.Nem hiszem h van olyan dolog ami motiválná a csapatot vagy Perezt!Mindig is ilyen volt Perez a rövidtávú haszont nézte sose a hosszút.Nem fogtok kapni egy korszakos csapatot.Mert mindig helyet kell csinálni az aktuális sztárnak. Ha van egy játékos akinek az egyik szezonja rosszul sikerül már mindenki az eladását követeli.

cart
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: cart » 2015. május 13., szerda 23:11

realmadridfan írta:Érvek?
Egyrészt az idegbeteg stílusa nem illik a Reálhoz, amúgy meg valószínűleg egyből összeroppanna az eredménykényszertől ami rá nehezedne Madridban. Neki valami kisebb csapat való, ahol hagyják nyugodtan építkezni 2-3 évet.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 13., szerda 23:09

most sem tudom Carlot bántani
Khedira-Illara-Lucas Silva mindig ide lyukadok ki. Ez 3 ember akit semmire nem használ. Ad1: vagy rosszul mérte fel 3 ember (ez egy keret több mint 10%-a) képességeit Ad2: vagy jól mérte fel, de belenyugodott Perez fején átnyúló magatartásába és pincsi módjára idomult Ad3: szart az egészre. Ezek bármelyike döntő hiba. Aztán ott van még Casillas-Lopez, a rotálás teljes hiánya és a 70. percben lévő cserék amit egy fejbe lőtt alzheimer kóros is előre elmondott volna bárkinek.

Szóval van hibája az olasznak, közel sem csak 1-2 ilyen legyintenivaló, hanem kibaszottul súlyos hibák!

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: peadani » 2015. május 13., szerda 23:08

phys írta:[
peadani írta: Akkor írd már le, hogy ki lenne jobb nála? Kit hoznál? Mert itt puffogtatod, hogy így szar úgy szar de értelmes érveket nem láttam még tőled.
Amikor van egy taktikailag 0 edződ, aki amatőr szint alatt nyúl a kerethez minden tekintetben, aki nagy pszichológusnak van tartva, de a játékosok fejben 0-k minden tétmeccsen, akkor kiderül, hogy még annak is szar. Kérdem én, ha mindenben ilyen gyatra akkor nem az a kérdés, hogy ki jobb nála, hanem, hogy ki nem...
Még mindig semmi értelmes érvet nem hoztál fel.Hozzáteszem a nagy Joséval is fejben 0-k voltunk a nagyobb meccseken.Arra meg még mindig várom a választ, hogy kit látnál itt helyette?

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. május 13., szerda 23:08

Csak egy dolgot kérek. Perez ne csinaljon semmi hülyeséget. Ne bassza ki Carlot és ne vegyen Pogbakat 100 millioert igy is van elég nagy pofa itt. Ez nem kirakat.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ikarus93 2015. május 13., szerda 23:09-kor.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 84 regisztrált és 0 vendég