Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 13., szerda 23:44

VanillaSky írta:Közel a 30-hoz már csak kényszeredett mosoly és dobtam 1-2 smst a Juvés ismerősöknek, de már közel sem az a mély elkeseredettség.
Jól van, akkor nem vagyok egyedül. :mrgreen: Meg régen sokkal jobban izgultam 1-1 ilyen meccs előtt, most úgy vártam napközben, de nem volt bennem semmilyen izgalom, amikor elkezdtem nézni, máskor meg nem bírtam egy helyben ülni. :D
VanillaSky írta:Bár az is igaz, hogy mára a régi kedvencek is "kihaltak" a csapatból az újak meg már nem képesek pótolni őket, az érzelmek szintjén sem.
Egyik sem, ráadásul alig van pár játékos, aki 2-3 évnél többet lennének a csapatban, nem is tud úgy senki az emberhez kötődni.

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: becike80 » 2015. május 13., szerda 23:39

igazából nem is vagyok annyira ideges tudom hogy jobbak vagyunk ettől a juvétól viszont itt a szezon végére maximálisan kiütközött hogy már a keret kialakításánál el lett cseszve az egész év! Amíg az alap csapat bírta addig jöhetett szembe akárki viszont az amúgy is vékony keretet még sérülések is bolygatták ez a mai meccs csupán a realitás!

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 13., szerda 23:33

Lehet öreg vagyok már ehhez?
Detto. Bár szerintem ez mindenkinél így van. Emlékszem közép suli koleszban néztük a Monaco elleni világégést, ha nem 25 srác lett volna körülöttem elbőgöm magam. Ez volt 11 éve. Közel a 30-hoz már csak kényszeredett mosoly és dobtam 1-2 smst a Juvés ismerősöknek, de már közel sem az a mély elkeseredettség. Bár az is igaz, hogy mára a régi kedvencek is "kihaltak" a csapatból az újak meg már nem képesek pótolni őket, az érzelmek szintjén sem.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 13., szerda 23:32

Jó csapatunk van, de évről-évre ugyanazokat a köröket futjuk és megverjük magunkat a nagy pofával, illetve az óriási mellénnyel. :salute: :fpalm: Így lejátszani egy oda-visszavágós BL. elődöntőt tudva azt, hogy mi forog kockán és hogy összvissz mi maradt a szezonra, hát no comment. :wtf: :rock: Ezt a szezont, mint intézmény bukta el a brigád; vezetéstől az edzőn át a játékosokig, mindenki vastagon benne van ebben a csalódáskeltő szezonzáróban. Többet tudunk, sokkal többet; ez a legbosszantóbb, legszomorúbb!!! :x :coffee: :( Sebaj, marad az örök szlogen; majd jövőre! :smile: :mrgreen: Hala Madrid! :lilasalas: :lilasalas: :lilasalas:

Morata meg szopjon pacit! :ozil: :cheers:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2015. május 13., szerda 23:31

Sierra írta:Nálam az a vicc, hogy már nem vagyok annyira elkeseredve, mint mondjuk voltam 3 éve a Bayern ellen. Na én akkor estem letargiába. De ez valahogy meg sem kottyan a régi érzésekhez képest. Inkább csak röhögni tudok ezen az egészen, a bajnoki hajrán, a BL elődöntőn, szánalom. Lehet öreg vagyok már ehhez?
Igen, mert akkor egy CSAPAT esett ki. Most meg néhány nagyképű túlfizetett zsoldos. Legalábbis annak néztek ki. Ennél még a Dortmund elleni kiesés is jobb volt, legalább éreztem, hogy akartak játszani, nyerni. De ma nem, ma 20 percet próbálkoztak, utána meg elsétálgatták az időt. :cens:
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: BBarni » 2015. május 13., szerda 23:29

Lehet itt a szerencsére fogni, meg mocskos Juve meg Bale(jogos), de én itt nagyobb problémákat látok!Legalábbis nemzetközi szinten!Ezt a "mi vagyunk a Real Madrid,a legnagyobb királyok" féle hozzáállást a játékosoknak nagyon hamar le kellene vetkőzni, már ha le lehet egyáltalán,mert kisebb nagyobb részben már elég régóta fenn áll szerintem!Nyilván más,szakmai problémák is vannak bőven(szerintem ezt Sallói jól összefoglalta), de engem ez zavar a leginkább!Persze ez már részben kulturális kérdés!
Nagyon csalódott vagyok, mert nem ezt vártam a Realtól ebben a szezonban....
Az mondjuk, hogy a 75. percben negyedórával a vége előtt a Juve szurkolóktól volt hangos a stadion, az nevetséges!

(hehét meg maximálisan megértem, nem csak emiatt a meccs miatt)

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 13., szerda 23:29

ziro4vr írta:
Toti írta:igy menjen az ember hnap dolgozni...
Aki beszól baszd pofán. Nem viccelek.
van kb 9 Barcas kollégám. eddig is szar volt velük melozni, asszem holnap füldugoval megyek melozni hanem eskuszom pofán vágom aki csak egy B betut is kiejt a szajan...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 13., szerda 23:28

Nálam az a vicc, hogy már nem vagyok annyira elkeseredve, mint mondjuk voltam 3 éve a Bayern ellen. Na én akkor estem letargiába. De ez valahogy meg sem kottyan a régi érzésekhez képest. Inkább csak röhögni tudok ezen az egészen, a bajnoki hajrán, a BL elődöntőn, szánalom. Lehet öreg vagyok már ehhez?

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 13., szerda 23:25

ziro4vr írta:
Toti írta:igy menjen az ember hnap dolgozni...
Aki beszól baszd pofán. Nem viccelek.
nem a masokkal van a baj.

hanem amit erzek belul. azt igazabol nem lehet igy karakterekbe vetni. aki madridista az ugyis pontosan ugyanazt erzi.nem kellenek szavak. a duhet mindenki letudja irni, de amit valojaban erez most azt nem lehet szavakba onteni.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 13., szerda 23:23

VanillaSky írta:
viszont eltolta egy évvel a csapatépítést.
Hova? Minek?

Iker, Pepe és Modric a három korosabb játékosunk (ebből Casillas valószínűleg már jövőre itt sem lesz), hova kellett volna csapatot építeni? Más embereket lehetett volna hozni, de amíg Perez van addig az elsődleges szempont mindig a médiaérték lesz, semmi más!
Emlékezz vissza 1 évvel ezelőtt-re, vagy olvass vissza. Kapuskérdés, kp-s kérdés (Khedira, Illarra), csere támadók kérdése. Ez mind mind megoldatlan maradt, mert megnyertük a 10.et és el lett könyvelve, hogy fasza a csapat.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 13., szerda 23:19

Toti írta:igy menjen az ember hnap dolgozni...
Aki beszól baszd pofán. Nem viccelek.
Nem illik.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 13., szerda 23:18

viszont eltolta egy évvel a csapatépítést.
Hova? Minek?

Iker, Pepe és Modric a három korosabb játékosunk (ebből Casillas valószínűleg már jövőre itt sem lesz), hova kellett volna csapatot építeni? Más embereket lehetett volna hozni, de amíg Perez van addig az elsődleges szempont mindig a médiaérték lesz, semmi más!

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. május 13., szerda 23:17

hehe írta:hát srácok, nekem itt a vége, nem öröm ez már semmilyen szinten, igazából csúsztam pár évet, ronaldoval nekem is szögre kellett volna akasztanom, nekem onnan csak lejjebb van, lejjebb lesz.
lehet, hogy a pillanatnyi csalódottság beszél belőlem, de régóta érlelődött már ez, sokkal több volt nekem a rossz, mint a jó, inkább bele se megyek, nem kezdem el sorolni.
én ezt nem bírom nézni többé, szenvedés ez nekem. köszi mindenkinek a vitákat, trollkodást és baromkodást, jó móka volt.
kitartást - de igazából megvilágosodást - kívánok mindenkinek, a legjobbakat, szevasztok! :)

20 éve követem a real meccseket..és hidd el ennél jobban nem sok minden fájt mint a ma esti szenvedés.
éveken át szarok voltunk(2005-2010), tudtam nem nyerhetünk BL-t mert egyszeüen nem voltunk esélyesek rá, erre tavaly megjott a siker, idén gondoltam jobbak leszünk, erre ez a köcsög Bale aki egész nyáron igérte na majd most megmutatja, elbaszta az egész játékot es szezont azzal, hogy kezdo lehet akkor is ha mar oktobertol a padra basztam volna.
Voltak hitvány játékosaink de ez a Bale amit lemüvelt az idén...huuu de rossz rá gondolni. :cens: :cens: :cens: :cens:
Azon gondolkoztam az egyenlités után hogy vajon ki vesz Bale mezt? :hmmm: Buktam foldrajzbol es Wales 200 millios állam? :hmmm:
Nyugodj meg ember...nagyon rossz hogy igy elbasztuk ezt a szezont.
De remeljuk CR marad, o meg fel labbal is 3x annyi golt fog szerezni mint ez a kocsog walesi, remelhetoleg jon De Gea, Danilo nagyon jo lessz carvajal-al rotalva, jojjon alaba is vagy barki marcelo cserejenek is mert kell a pihenes. kozepre meg kell egy igazi vedekezo jatekos de ne pogba, en verattinak sokkal jobban orulnek. Jöjjön vissza casemiro cherishev csereknek, és remélem veratti fog érkezni meg talan egy igazi csatar, elolre pedig felolem azert benzema chica maradhat ha Carlo vegre elvetne az oreg noteszt es rajonne lehet cserelni a 60-ik percben is.
Bizz meg egy kicsit barátom a csapatban, fiatalok, zseniálisak kivéve a szerencsétlent.
Megmondom őszintén akkor leszek én végtelenül csalodott ha augusztus 31-én Bale még mindig nálunk lessz. Na akkor ha ő nem megy el és marad az alap kezdő szivesen meghivlak egy sörre és hagyjuk a busba a focit!!!!
De bizzunk abban hogy az igazolások jönnek idejében, lessz egy jő előszezon és Bale nem lessz velunk már. :D :D :D
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. május 13., szerda 23:16

igy menjen az ember hnap dolgozni...
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. május 13., szerda 23:11

Arpinho írta:
kiserik írta:Azért nem kell olyan búsan látni mindent. Remélem tanulnak a hibákból és jövőre jobb szezonunk lesz. Azért ha azt nézzük, hogy hogy indultunk neki a szezonnak, nem is volt olyan rossz ez: nincs vkp, nincs ütköző ember, az izom, aki hajt, rombol, robotol, nincs értelmes támadó csere, csak a csupaszív chicha, nincs kp-s csere, a csapat agyának egyik fele alig játszott a szezonban, itt van a világmajdnemlegrágábbjátékosBale, önbizalom hiányos, remegőtérdű de érinthetetlen kapus. Mind mind olyan durva hiányosságok, veszteségek, hogy más csapat már rég belerokkant volna. BL 4közé jutottunk és elég sokáig harcoltunk a bajnoki címért is. Most már csak imádkozni kell, hogy Pereznek megjöjjön az esze, és csapatot építsen ne kirakatot.
De mi nem az Arsenal vagy a Liverpool vagyunk, aki minden évben azt mondhatja, hogy majd jövőre. Ilyenkor tényleg irígylem a divatdrukkereket. Náluk biztosan nincs 2 napig tartó fájdalom egy ilyen meccs után. :(
Köszi,puszi,csá!

Amúgy tavaly kellett volna kikapni a döntőben, hogy idén jobb csapatunk legyen, de akkor Ramos megmentette a csapat seggét, viszont eltolta egy évvel a csapatépítést. Ez akkor is feljött. Most remélem fenn is marad.

ui.: ezzel a Bale ma küzdött, de CR semmi sem volt-tal ki lehet üldözni a világból. Mert Béla a végén tekert, mint egy tengerimalac a futkosóban, sokaknak az maradt meg, hogy hajtott, küzdött egész meccsen. Apám... állt az ember 80 percig!!!

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. május 13., szerda 23:10

ennyit ért a rekorddöntős nagy sorozatunk. semmit. nullát. a második félévben kell jónak lenni, nem novemberben. és akkor a barca így vagy úgy bepattanva, 11-essel nyerte a meccseiet, és ott maradt a nyakunkon. és ez lett.
Úgy gondolom, hogy ez az este, és egyben az egész szezon egyik legtökéletesebb leírása.
Teljesen egyetértek.
semmit nem ért az az őszi nagy menetelés, erről egyébként már januárban is írtam, amikor 4 ponttal mentünk, hogy vigyázzunk!
Ezt a Messis Barcat meg.. hát egyre inkább úgy érzem, hogy amíg ott van az argentin, mi meg a kiélezett meccseinket nem tudjuk hozni, addig sosem fogjuk egyértelműen lesöpörni a színről, max csak 1-1 évre, de hogy mondjuk szezonokra (2-3 szezonra pl..) azt már nem.
Amíg Messi ott van, addig 1-1 évet leszámítva, baszhatjuk a milliárdos csapatot.
ezt gondolom, teljesen őszintén.
Kiestünk. Oké. Én végig lutriként fogtam fel a BL-t, de az utóbbi hét!!! évben egyszer nyertük meg a bajnokságot.
Hát ez meg a másik.

Amúgy teljes bennem az üresség, nem tudom mi történt az utolsó percekben, a 89. percben kiültem a teraszra egy pohár sörrel meg egy szál cigivel és csak néztem magam elé..

Avatar
Simi
Hozzászólások: 319
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:39

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Simi » 2015. május 13., szerda 23:10

rashidm írta:
ziro4vr írta:Csökkenteném a fizuját az összesnek 20%-kal. Túl nagy a pofa.
Én mindegyiknek egy jó 50%-kal. A meccs legjobbja egyébként Bale szerintem. :mrgreen: Aki meg azt hiszi, hogy Pogba kell, az nem látta a meccset. Totál nagy arc, legyen még eggyel több nagypofájú senki a csapatban? Kellene egy olyan aki a taktikába is befér, nem pedig oda rakni embereket, ahova épp van hely....
Adom, isten őrizzen Pogbától, ha kaphatunk Verratit is (megjegyzem, talán még olcsóbbért is). Szerintem Verrati köröket ver erre a csávóra.

Amúgy a meccsről:
Akik ma hozták magukat: Marcelo (végre!), James, Iker (végre szintén!), és nálam igyekezetért jár a dícséret Carvajalnak és Isconak is (aki nagyot melózott, de a védekezésbe beleszürkült. De Isco volt a legnagyobb küzdőnk ma talán).

Ramos, Varane és Kroos jó meccset hoztak, de sok hibával játszottak. Nálam a harmadik gól az övék, Kroost nem is értettem, hogy hagyhatta ennyire egyedül ott Moratat, de a védőket se, hogy egyáltalán ez a helyzet hogy alakulhatott ki (pláne, hogy Casillas végre egyszer jól levadászott egy beívelést, és véleményes, hogy Chiellini szabálytalankodott e vele szemben, mert alátámasztott).

A nagy nagy negatívumok: BBC. Benzemát felmentem, mert olyan szinten nem volt kivel játszani, hogy így persze, hogy ő se volt jó. De amit ma Ronaldo lehozott, az harmatgyenge. Bale ma küzdött, de hogy valaki ilyen szinten gyenge legyen, én ilyet talán még nem is láttam. Hihetetlen.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1011
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2015. május 13., szerda 23:08

Ezt az ívelgetős szart nézni is fáj.. :-@ Hogy játszhat ilyet egy Real Madrid? Hogy? Ezzel akarunk BL-döntőt játszani? Ezzel a semmivel??

A második félidőben a seggükön vették a levegőt, 5 méter távolságra nem sikerült pontosan odatenni a labdát.. Hosszabbítás lett volna ki se állunk.. Voltak jó teljesítmények, de ha csapatként nem tudunk jók lenni egy ilyen stílusban játszó csapat ellen akkor teljesen mindegy mit akarnak.. Bale.. Nincsenek rá szavak, jobban jár ha elmarad az uccsó két forduló, mert lehet vki kinyírná a stadionban..

Ikernek jár a pacsi! Amit kapott mostanában, ma ő tartott meccsben minket, az hogy a 94. percben elbaszta a bedobást az leszarom, akkor már rég vége volt a meccsnek. Ronaldo ma is megmutatta, hogy lehet rá számítani. Küzdött, hajtott, önzetlen volt, ment előre. Isco is kiemelkedett a harcosságával, kicsit tartottam tőle, hogy összehoz még egy sárgát. Marcelo és Carvajal nagyot javult a korábbi meccsekhez képest. Ramos hibázott a gólnál, nem jajveszékelni kellett volna, hanem kilépni a többiekkel. Kroos halványabb volt a szokásosnál és nála ezek a távoli lövések annyira még nem jönnek.. Talán jövőre. James elfáradt, és igazából sokszor lassította a játékot. Karim cseréje remélem csak azért történt, mert elfáradt, más nem indokolta a cseréjét.

Ha jövőbe tekintek, kell egy kis takarítás a nyáron.. A mag marad, de remélem lesz onnan is morzsolódás (bale).. A védelemhez érzésem szerint nem kell nyúlni, max ha megy Coentrao. Kp-n lesz a legnagyobb mozgás reményeim szerint. Modric és Kroos mellé kell egy Pogba/Verratti és egyébként inkább francia párti vagyok.. Aztán kell vmi épkézláb cseresor, mert idén láttuk, hogy kiesett Modric és elbuktunk mindent..

Csalódott vagyok, mert döntőzhettünk volna és ott bármi lehet még egy Barca ellen is.. De ezt már soha nem tudjuk meg.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 13., szerda 23:08

istimester írta:Kiestünk. Oké. Én végig lutriként fogtam fel a BL-t, de az utóbbi 7!!! évben egyszer nyertük meg a bajnokságot.

Ennyi. Ez nem tudom mi ha nem egy vesztes brigád. Egyszer összejött egy Bayern ellen és azzal megy a takarózás, de hosszú távon az egész csapatmag vesztes mentalitású és hozáállású. Ezen nem lehet pikkpakk változtatni, nem is várok semmit.
Love football, hate antifa.

Arpinho
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2013. június 1., szombat 18:21
Kedvenc játékosaid: Ramos, Modric, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Arpinho » 2015. május 13., szerda 23:07

Hogy lehetünk már ennyire lúzerek, hogy egy Morata mutatja nekünk a fákkot? Ez rosszabb, mint egy rémálom :x
"Goals are the most important in a match. You can play well for 90 minutes, but if you don't score, you don't win."
-Raul-


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 85 regisztrált és 0 vendég