Értékeld a legutóbbi meccset

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Nálad ki lenne az első számú tizenegyes rúgó?

A szavazás 2024. február 26., hétfő 16:59-kor befejeződött.

Bellingham
73
71%
Carvajal
1
1%
Kroos
19
18%
Rodrygo
2
2%
Valverde
4
4%
Vinicius
4
4%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 103

Avatar
Rasta
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:18
Kedvenc játékosaid: Casillas, R. Carlos, Guti, Raúl, Figo, Zidane, Makelele, Varane, Xabi Alonso, Marcelo, di María, Isco, CR, Ramos, Modric, Kroos, Asensio, Kovacic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Rasta » 2015. május 14., csütörtök 2:46

1 akciógóllal 2 meccs alatt nem lehet bejutni egy BL döntőbe, még a lesajnált Juvéval szemben sem. Sajnos itt eléggé tendencia ez az ótvar szintű helyzetkihasználás, ebben a szezonban csak a bajnokságban legalább 3-4, de inkább több alkalommal veszítettünk pontokat azért, mert ha nem tudjuk beb*szni a helyzeteket, akkor onnan tökmindegy, hogy 1 kapuralövésünk volt, vagy 20. Ezzel kell kezdeni valamit végre.

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 14., csütörtök 1:02

Realista24 írta:Hát én rohadt nagy csalódottságot érzek, furcsa, hogy más nem. A kupát eldobtuk direkt januárban, ez tiszta.
Mentünk a bajnokságért, el lett bacarintva, semmi más nem maradt, csak a BL és akkor lehoznak egy ilyen lélektelen szart? Könyörögnek a szurkolókhoz? Akik újra és újra megteszik, amit kérnek, aztán csak át vagyunk bacva...mert ezek az emberek jövőhéten megint kimennének, ha arra kérné őket a klub.

És akkor sétálunk? Várjuk hogy majd öngólt rúgnak? A történelmi tett küszöbén? Hát hányni tudnék most ettől.
Szerintem a lélektelenség az nem azért volt egyszerűen csak ennyire voltunk fáradtak.A Valenciaellen kihajtottak a belüket és itt mar nem tudtak megtenni.Lehetett érezni, akkor hogy az nagyon sokba lesz,ráadásul nem is sikerült.Egy egyébként is leharcolt csapat utolsó tartalekait is felemesztette.Karma vagy balszerencse,ki hogy,hívja.Persze attól még pattanatott volna ma befelé vagy mehetett volna egy 2 lövés,fejes 20centivel lejjebb ez megint csak karma.A csapat állapotát figyelembe véve lehet jó lett volna elengedni a bajnokságot,tekintve,hogy már nem a saját kezünkbe volt a sorsunk,de a tavalyi után nem lehetett megtenni.Sajnálatos

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2015. május 14., csütörtök 0:47

Realista24 írta:Hát én rohadt nagy csalódottságot érzek, furcsa, hogy más nem. A kupát eldobtuk direkt januárban, ez tiszta.
Mentünk a bajnokságért, el lett bacarintva, semmi más nem maradt, csak a BL és akkor lehoznak egy ilyen lélektelen szart? Könyörögnek a szurkolókhoz? Akik újra és újra megteszik, amit kérnek, aztán csak át vagyunk bacva...mert ezek az emberek jövőhéten megint kimennének, ha arra kérné őket a klub.

És akkor sétálunk? Várjuk hogy majd öngólt rúgnak? A történelmi tett küszöbén? Hát hányni tudnék most ettől.
Ezért van a szurkoló, ameddig lehet, sőt tovább, addig hisz, remél ....hiszen a szíve viszi előre. A focista, meg mint a jó politikus, húzza a mézes madzagot, hogy ő aztán minden telhetőt megtesz, kileheli a lelkét is a pályán, aztán semmi, de a zsíros csekket jövő héten ugyanúgy felveszi....és minden folytatódik előről...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 0:41

Hát én rohadt nagy csalódottságot érzek, furcsa, hogy más nem. A kupát eldobtuk direkt januárban, ez tiszta.
Mentünk a bajnokságért, el lett bacarintva, semmi más nem maradt, csak a BL és akkor lehoznak egy ilyen lélektelen szart? Könyörögnek a szurkolókhoz? Akik újra és újra megteszik, amit kérnek, aztán csak át vagyunk bacva...mert ezek az emberek jövőhéten megint kimennének, ha arra kérné őket a klub.

És akkor sétálunk? Várjuk hogy majd öngólt rúgnak? A történelmi tett küszöbén? Hát hányni tudnék most ettől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 14., csütörtök 0:40

érdekes visszaolvasni a Morata topikot. hogy bejött a sok sok állítás vele kapcsolatban....
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 14., csütörtök 0:38

Realista24 írta:Butra szépen elterelte a Carloról érkező kérdéseket, ami a folytatásával kapcsolatos.

Macerás a helyzet.

Egyfelől az, hogy a kezünkben volt minden, hengereltünk és most szétesett az egész, mint egy kártyavár. Másfelől meg ugye a tavalyi BL, címvédés íze.
Ritkán kap akárki is nullkupás szezon után esélyt. Főleg, ha számításba vesszük a fentieket.


BTW.
Én Carlonak meghagynám a következő évet bár rengeteg dolgot a nyakába varrok én is. De nem tudnék jobb alternatívát mondani a helyére.
Szóval Forza Carlo
ZIDANE

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2015. május 14., csütörtök 0:37

Nem nagyon emelnék kis senkit, mert megint az egész csapat a tudása alatt teljesített. Valahogy a formaidőzítésünk pocsékra sikeredett idén, + a legfontosabb láncszem is kiesett.
Mondjuk ha ezt a gyenge juvét nem tudtuk elrendezni, akkor egy csúcsformában lévő barca ellen mit is akartunk volna? :roll:
Egyébként én sem érzek már akkora elkeseredettséget, mint jó pár éve, de azért na, bőven szar érzés ez még így is... :x

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 14., csütörtök 0:34

Butra szépen elterelte a Carloról érkező kérdéseket, ami a folytatásával kapcsolatos.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. május 14., csütörtök 0:24

ziro4vr írta:
Prométheusz írta: ettől még tény a tény.
Amit te állítasz az automatikusan tény?
Bírom az ilyet..
"ha te nem látod, akkor kár bármit is írnom..."
meg a társait.

tipikusan üres duma, de mögötte nincs semmi, csak jól hangzik.. kitérni az elől, hogy normálisan kifejtsen valamit azzal, hogy a másik szar, aztán kész..
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 14., csütörtök 0:22

Hagyjad... Ő tehetséges. Próbáltam én anno személyesen is elmagyarázni 1000+1x a dolgokat a hasonlóan látó embereknek.
Gondolom nála Pipo sem volt egy rossz csatár.

Az, hogy 42 mérkőzésen 12 gólt tud lőni úgy, hogy kezdő.
Az, hogy egy labdát nem tud rendesen vezetni, ha valaki a nyakán van vagy, ha nincs előtte 15 méter terület.
Egyszerűen dadog,sír nála a játékszer.
Nem robbanékony, magasságához képest fejjel sem erős.


Igaz, nímand túlzás volt. Legalább akkora túlzás, mint az, hogy te korosztályos tehetségnek nevezted.


P.S
Morata bajnokságban hét, Chicha hat gólos.

Tényleg befejeztem itt.
Bocsánat hogy offolok srácok
ZIDANE

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. május 14., csütörtök 0:21

Én igazából csak annyit kérek, hogy nehogy valami elvetemült indokból/média nyomására visszavásároljuk.
Na az lenne még gyönyörű! :lol: :lol: :lol:
Aha, jól van. Szopjon lovat.
Így van; a mieink a 2 meccs alapján még annyit sem érdemelnek jelenleg, hogy szidjuk őket...
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 14., csütörtök 0:21

ziro4vr írta:
Prométheusz írta: ettől még tény a tény.
Amit te állítasz az automatikusan tény?
bizony.
az is tény, hogy ronaldo csak egy van. méghozzá az az egy most is nálunk játszik.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 14., csütörtök 0:19

Prométheusz írta: ettől még tény a tény.
Amit te állítasz az automatikusan tény?
Nem illik.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 14., csütörtök 0:17

Prométheusz írta:barokkos túlzás minimum. a korosztálya egyik legtehetségesebb centere. nyilván sosem lesz penge, meg cselkirály, meg gepárd, de ettől még az olyan játékosokra is szükség van, amit ő tud. a foci történelemben volt egypár olyan nagyágyú, akikre ezek a jelzők érvényesek, mégis mindenki klasszisként gondol vissza rá.

nímand.. hát, :kivagyhe: :happy:
Hol tehetséges ez a srác? :) Abban a hígfos Serie A-ban nem tudott kiemelkedőt teljesíteni. Hozott egy teljesen átlagos szezont. És jövőre sem lesz jobb. Ez meg tényleg csak a sors iróniája, hogy elrakott 2 gólt nekünk.
Amúgy elég megnézni a mozgását, csúcs.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 14., csütörtök 0:17

KAG írta:Én meg akkor tapsolok neked a tehetségesre nézd -> :happy:

És akkor kvittek vagyunk, rárakrak most tiltóra mert aki szerint morata korosztályos tehetség hát oké.
Szia jó éjt!
tegyél. bírom, ezt, dobálj a nímanddal, érvelés meg nincs. akkor jó.

ettől még tény a tény.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 14., csütörtök 0:17

Engem az csesz majd fel, ha Bale Madridban kezdi az őszt. Akkor szépen kimegyek R24-gyel egy túrára, odavisz a pálya közelébe és jól seggbe rúgom 80 000 néző előtt a walesi bárdot. De lehet, hogy még a haját is megcibálom.
Nem illik.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 14., csütörtök 0:15

Én meg akkor tapsolok neked a tehetségesre nézd -> :happy:

És akkor kvittek vagyunk, rárakrak most tiltóra mert aki szerint morata korosztályos tehetség hát oké.
Szia jó éjt!
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. május 14., csütörtök 0:15

Engem sem csesz fel. Katasztrófa volt az egész tavasz. Ez az utolsó 3 meccsünk jól jellemezte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 14., csütörtök 0:14

KAG írta:
Realista24 írta:Aha, jól van. Szopjon lovat.

Én igazából csak annyit kérek, hogy nehogy valami elvetemült indokból/média nyomására visszavásároljuk.
Eltett most kettőt, fejlődött. De ettől még egy nímand
bírom ezeket. nímand.


barokkos túlzás minimum. a korosztálya egyik legtehetségesebb centere. nyilván sosem lesz penge, meg cselkirály, meg gepárd, de ettől még az olyan játékosokra is szükség van, amit ő tud. a foci történelemben volt egypár olyan nagyágyú, akikre ezek a jelzők érvényesek, mégis mindenki klasszisként gondol vissza rá.

nímand.. hát, :kivagyhe: :happy:
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Értékeld a legutóbbi meccset

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 14., csütörtök 0:10

Realista24 írta:Aha, jól van. Szopjon lovat.

Én igazából csak annyit kérek, hogy nehogy valami elvetemült indokból/média nyomására visszavásároljuk.
Eltett most kettőt, fejlődött. De ettől még egy nímand
ZIDANE


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 54 regisztrált és 0 vendég